Žiauraus žudiko auka tapo daugiavaikė mamanuotraukos (11)

2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 10:00:46 Perskaitė 5941

Šilalės rajoną sukrėtė kraupus nusikaltimas. Prie Aitros upės rastas negyvos jaunos moters kūnas. Pareigūnams nekilo abejonių, kad šio rajono gyventoja nužudyta - ant kaklo matėsi aiškios smaugimo žymės. Mamos neteko keturi nepilnamečiai vaikai. Vakar žudiko ieškojo gausios policijos pajėgos, pagalbos kreiptasi ir į visuomenę.

 

Policija pranešimą apie Šilalės rajone rastą negyvą žmogų gavo užvakar ryte, apie 6 val. Jis aptiktas link autostrados vedančio kelio Mažeikiai-Plungė-Tauragė 91 kilometre, ties tiltu per Aitros upę. Ši vieta yra rajono pakraštyje, prie nedidelio Lembo kaimo (apie 4 kilometrus į šiaurę nuo Kvėdarnos).

Moters kūnas gulėjo žolėje. Į įvykio vietą atvykusiems ekspertams nekilo abejonių, kad įvykdytas sunkus nusikaltimas. Jau per pirminę kūno apžiūrą ant kaklo rastos aiškios smaugimo žymės. Tiksli mirties priežastis paaiškės po atliktos teismo medicininės ekspertizės.

Tauragės apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Nustatyta, kad nusikaltimo auka tapo 37 metų moteris. Ji yra Šilalės rajono gyventoja. Įvykio vietoje užvakar ir vakar dirbo gausios policijos pajėgos, į pagalbą pasitelktas kinologas su šunimi.

„Vakaro žinių“ duomenimis, nužudytoji gyveno Kvėdarnoje. Vakar vietos seniūnijos darbuotojai patikino, kad ji su gausia šeima į šį miestelį persikraustė neseniai. Moteris su vyru augino keturis nepilnamečius vaikus. Jauniausiam yra septyneri metai, vyriausias netrukus sulauks pilnametystės.

Vietos gyventojai apie daugiavaikę šeimą nieko blogo pasakyti negalėjo. Gyvena tvarkingai, į socialinės rizikos sąrašą neįtraukta, vaiko teisių apsaugos specialistams nebuvo žinoma. Šeimos galva šiuo metu dirba užsienyje. Kol grįš į Lietuvą, vaikai patikėti juos gerai pažįstančių asmenų priežiūrai.

Tauragės apskrities policijos atstovė Lina Banienė „Vakaro žinioms“ sakė, kad moters kūną rado ryte žvejoti ėjęs vyras. Nors aukos asmenybė ir nustatyta, nusikaltimo vieta tikslinama. Neatmetama galimybė, kad moteris nužudyta kitoje vietoje, jos kūnas atvežtas prie Aitros upės ir čia paliktas.

Siekdami nepakenkti atliekamam tyrimui, pareigūnai nuo išsamesnių aplinkybių ir galimų motyvų komentavimo atsisako. Tiriamos pačios įvairiausios versijos. Skelbiama tik tai, jog iki vakar pavakarės įtariamasis ar įtariamieji, galėję įvykdyti šį nusikaltimą, nebuvo nustatyti.

Pirminiais duomenimis, nusikaltimas galėjo būti įvykdytas naktį iš pirmadienio į antradienį. Policija prašo vairuotojų, važiavusių nuo rugpjūčio 10 d., 23 val., iki rugpjūčio 11 d., 5 val., keliu Mažeikiai-Plungė-Tauragė (atkarpoje Kvėdarna - automagistralė) ir turėjusius automobiliuose vaizdo registratorius, pasidalinti vaizdo įrašais su Tauragės apskrities VPK pareigūnais.

Užvakar du negyvi žmonės, kurių mirties aplinkybės policijai kelia įtarimų, rasti ir kitose šalies vietose. Apie 7 val. sostinės Parko gatvėje, šalia pastato, aptiktas 47 metų vyro kūnas (su kraujosruvomis). Apie 16.48 val. mirtinai sužalota 31 metų moteris pastebėta Pravieniškių kaime (Kaišiadorių r.), 21 geležinkelio Pravieniškės-Palemonas kilometre. Pradėti ikiteisminiai tyrimai tikslioms šių mirčių priežastims nustatyti.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net