respublika.lt
 

„Vijūnėlės“ dvarą reiks sulyginti su žeme - straipsnio komentarai:

 • manau 2019 liepos mėn. 28 d. 10:51:19

  Teismo sprendimas iš esmės ydingas. Jeigu pastatas pastatytas teisėtai su visais būtinais leidimais, tai nėra jokio teisinio pagrindo jo pripažinti savavališka statyba ir nugriauti. teismas pirmiausiai turėjo išnagrinėti bylą dėl išduotų leidimų statybai ir nubausti asmenis,išdavusiems neteisėtai leidimus. Po to spręsti pastato likimą: nugriauti, apmokant savininkams pastato vertę. Visas valstybės patirtas išlaidos turi padengti asmenys, pažeisdami įstatymą išdavę leidimus. Ir čia negali būti taikoma ydinga praktika,kai atsako valstybės institucijos, o ne kalti valdininkai.

 • Nuprotejo 2019 liepos mėn. 27 d. 11:53:46

  Gobsos prievartauja stambaus kyšio.Buvo kilęs skandalas dėl nauju gaisrinių,dėl Alytaus miesto mero kelio į savo užmiesčio vila ir t.t. bet viskas užgeso ,o dėl ko uzdeso visi žinom.Tokia pat veikla praktikuojama su miestu ir rajonu merais.Apdrabsto h/p institucijos dorai dirbančius merus, tampo metus po teismus ,o po to kapu tyla niekas ne paneigia “suspardytu”miesto,ar rajono pareigūnų ,kaip po to jiems vadovauti kolektyvams.? Mūsų miesto gerb. merą Ryti Račkauską atstatydino nuo mero pareigų tampė po teismą metus laiko,į jo vieta pirsliu dirbo per miesto mero rinkimus Polimiocica ,metus ramiai ne davė dirbti miesto savyvaldai,bet Meru išrinko miestelėnai darbštų,teisinga,talentinga Ryti Račkauską. Už išgalvotas provokacijas provokatoriams yra ne numatytos bausmes,jie toliau tęsė savo veikla.Kaip mus moko Ainiai:”Be reikalo kardo ne pakelk,be garbes ne nuleisk”

 • Nuomonė 2019 liepos mėn. 14 d. 22:21:51

  Ar Palangoje ir Druskininkuose kitokie įstatymai, kad landsberginis namas gali stovėti kurorte, o verslininkų namas - turi būti nugriautas ? Galima tą namą ,kaip komentatorių dauguma siūlo ,paimti visuomenės reikmėms : ar tai vaikučiams, ar seneliams ,ar jaunimui ir t.t. Statinys įdomus, neaukštas - tinka aplinkoje .Kodėl net negali sulaukti EŽTT srendimo ? Ką reiškia pasakymas, kad pastarasis sprendimas neturi reikšmės? Juk ES teisė yra VIRŠESNĖ už Lietuvos teisę ?

 • Žodžio laisvė... 2019 liepos mėn. 14 d. 17:27:30

  Griauti ne statyti ,daug proto nereikia.Mes niekada nebūsime turtingi,jei taip barbariškai šluosime viską nuo žemės paviršiaus taip negailestingai.Vietoj buvusios Valkininkų vaikų tuberkuliozės sanatorijos "Pušelė" atkurkite kurorte šiandien Drus- kininkuose .O gal dabar nėra Lietuvoje vaikų sergančių tuberkulioze???Yra! Yra! Yra!. Tik dabar tie ligoniukai niekam,tikriausiai,nerūpi.Lietuva,ar tau nereikia šiandieninių vaikų???

 • Onė 2019 liepos mėn. 14 d. 16:56:49

  Griauti ne statyti. Pirmyn. Turime didele patirti.į Kada baigsis ta beprotybė. Nu, kalti, bauskit. Bet namas nekaltas. Juk čia turto švaistymas. Įrenkit bet ką. pvz. stovyklą neturtingiems vaikams,viešbutuką neturtingiems senoliams ir t.t.irt.t. Bet ne, GRIAUTI!!!!!! šunsnukiai.....

 • TAI TURI BAIGTIS 2019 liepos mėn. 14 d. 15:32:24

  Slykstu kokie teisejai dirba Lietuvoje ?.. Pagaliau turi baigtis bylos pagal kazkieno uzsaLIEkymus .Nejaugi Lietuvos zmones nesulauks apsivalymo nuo siuksliu ?.Lietuvai nereikia parsidavusiu teiseju !.Saziningu teiseju yra .Bet siuksles neleidzia jiems dirbti ir bylas tirti saziningai .

 • Viskas teisingai 2019 liepos mėn. 14 d. 13:45:03

  Norėjo “išdurti” valdžią - valdžia dūrė atgal. Su tuo buvo kadaise susidūręs net pats A Sabonis. O šiaip LT verslininkas = sukčius. Kitaip būti tiesiog negali, kadangi sąžiningas ir mokesčius mokantis verslininkas tai yra bankrutavęs verslininkas.

 • nuomone 2019 liepos mėn. 14 d. 13:32:16

  Teisingumas valstybes pagrindas,nera teisingumo,nera valstybes,tai senoves romenu ismintis.Senoves r0menai tai zinojo ir reikia manyti,kad to posakio laikesi.Kaip raso spauda Palangoje tokioje pacioje kororto zonoje statyti leidziama,Druskininkuose ne,lygtai Konstitucija ne visiems galiotu vienodai?Tiesa kaip raso spaudoje,ten yra ir patrijarko namas.Taip,kad palaniskiams baimintis nereiketu,kadteismai isdrys primtu sprendima griauti.Mano manymu,kad visgi teismai turetu isdavineti statybos leidimus ir tvirtinti.Ir joks tulpiu,pastas ar dar kas, negaletu nurodineti,kad reikia griauti,drausti,bausti?

 • Sygas 2019 liepos mėn. 14 d. 11:42:40

  Tai aukščiausio lygio NESĄMONINGAS TEISMO SPRENDIMAS;aišku griauti žymiai lengviau negu statyti.Nejaugi Lietuva yra tiek turtinga,kad leistų susireikšmunusiems teisėsaugoas pareigūnams daryti TOKIAS NESĄMONES.Šitą statinį galima puikiai panaudoti ir kilnesniems tikslams tokioje gražioje Druskininkų vietoje.Matyt tuos teisėjus ,kurie pasiūlė viską griauti DAR NEPAVEDŽIOJO PO VILNIAUS IZOLIATORIUS SU ANTRANKIAIS POLICIJOS PAREIGŪNAI PO PARANKĖMIS.Manau šitokias nesąmones griežtai įvertins ir sustabdys naujasis PREZIDENTAS.

 • / 2019 liepos mėn. 14 d. 11:08:25

  aisku nugriauti,kad butu pamoka kitiems...ir isskaiciuoti is veikeju kurie dave leidimus.jei negalima buvo statyti ,o leidima dave..kokia problema?

 • ne tą dvarą 2019 liepos mėn. 14 d. 10:20:45

  reikia sulyginti su žeme, o valdžią užgrobusius buržujus.

 • tupi zmogeliai lietuvos 2019 liepos mėn. 14 d. 08:43:27

  nugriaut nugriaus bet kiek kainuos musu kisenems ,savininikas paduos i teisma ir priteis visa kaina atlygiti ,taip jau buvo su juodkrantes zuvu restoranu.

 • Nugriauti 2019 liepos mėn. 14 d. 08:10:59

  tai jau labai barbariška.Padaryti ką nors vaikams našlaičiams, kad galėtų atvažiuoti pasidžiaugti, iš visos Lietuvos...Čia tik vienas iš varijantų...

 • Domas 2019 liepos mėn. 14 d. 07:47:39

  Tikrai nereikia pastato griauti, tegul stovi, jeigu jau taip norisi atimti statinį iš savininkų tai atimkit, padarykit kavinę ar dar ką nors, o griauti tikrai nereikia.

 • Nesvarbu 2019 liepos mėn. 14 d. 00:27:30

  niekas be noro griauti. Todėl kad valdančiųjų partijų gaujų tarpusavio kova reikalauja konkrečių aukų..Kad taip pat ryžtingai jie vagius ir valstybinius nusikaltėlius baustų tai būt labai gerai

 • Kada ir teisėjai taps patriotais, o ne paragrafų vergais? 2019 liepos mėn. 13 d. 22:56:16

  Dviejų karų sugriautą Vokietiją nereikiėjo šitiek metų atstatinėti kaip pastoviai griaunamą Lietuvą ir jos ūkį, kurio nesugebama atstatyti nors iki sovietmečio lygmens- kad nors visi darbą turėtų. Kai šitiek benamių, kai kariškiai buvo metami lauk iš tarnybinių butų, kai patriotinės visuomeninės organizacijos neįgalios išlaikytib savo būstinių (kad ir Lietuvos kariuomenės kūrėjai savanoriai, Sausio 13-os brolija), o jų padėtis šiuo atžvilgiu- blogesnė negu kokių nors gėjų, štai šitokį turtą, vietoje to, kad konfiskuoti valstybės naudai, norima nugriauti.

 • Novičiok korošo 2019 liepos mėn. 13 d. 22:31:53

  Griauti velniop seimą , teismą , prokuratūrą. Gal prie ruso bus geriau? Statybos pradžioje valdininkai nenorėjo matyti tyčia , nes tokiu būdu nepatenkintų nebūtų. Putin prichodi , my ždiom vsegda.

 • irena 2019 liepos mėn. 13 d. 20:23:43

  Man labai gaila kad tokius grazius statinius reikalauja griauti.Juk tai miesto vaizdo jis negadina .Gal dar pavyks jo nenugriauti, sekmes atsilaikyti.

 • Genovaitė 2019 liepos mėn. 13 d. 20:12:58

  Absurdas, dvigubi standartai. Gėda

 • valdzios veikimas 2019 liepos mėn. 13 d. 18:51:14

  atimti sodinti i kalejimus atimti turta atimti vaikus griauti. Pabandyk zmogau. Iskart BK. KAS NUBAUS VALDZIA?

 • buvau Druskininkuose prie to namo 2019 liepos mėn. 13 d. 18:11:55

  todėl sakau: šitoje nuotraukoje iškreipta tikrovė (kaip ir daugelyje kitų). Iškreipta taip, kad atrodytų daug didesnis ir ilgesnis.Vat specialiai nuvažiavau į tuos Druskininkus ir nuėjau pažiūrėt. Kitas ežerėlio krantas pilnai užstatytas namais. Šitame krante reiškia negalima statyt. Beje, kur iš nuotykio dingo meras? Kaltino juk, esą čia jo namas, tai ką-atsitraukė teisėjų brigada, atšoko nuo Malinausko, nepasisekė? Bent jau namą nugriaut-nesvarbu, kad ne Malinausko.

 • Kelmas 2019 liepos mėn. 13 d. 17:37:38

  Nugriauti namą ir pastatyti prieplauką.Suprasčiau,kad NEGALIMA statyti,bet...prieplauką STATYTI GALIMA. Gal namą ĮVARDINTI prieplauka ir baigsis Teisėjų ...išsipis...nėjimai.Gėda. Vykdoma Grybauskaitės zadanija. Įdomu,kaip bus su KIŠENINIAIS prokurorais,teisėjais prie naujo prezidento. Bus visiems VIENAS įstatymas ar Landsbergiui vienas Malinauskaui kitas?

 • NUOMONĖ 2019 liepos mėn. 13 d. 16:48:09

  Net teismai nepriėmė pozityvaus sprendimo , tik tai griauti . Griaudami turtingai niekada negyvensime .

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+1 +3 C

+5 +6 C

+4 +5 C

 

+5 C

4-9 m/s

2-8 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0801 PLN - 4.2835
RUB - 69.5480 CHF - 1.0610
GBP - 0.8351 NOK - 10.0873

Nuorodos