Viešai sugėdintas vyras nužudė kaunietįnuotraukos (3)

2019 liepos mėn. 19 d. 15:35:25 Perskaitė 2200

Pastaba viešoje vietoje besišlapinančiam vyrui tapo lemtinga jaunam Kauno gyventojui. Nepažįstamasis į ją sureagavo keliais peilio dūriais. Mirtinais. Atskubėję medikai kauniečiui niekuo padėti nebegalėjo.

 

Kraupus nusikaltimas užvakar įvykdytas laikinosios sostinės Romainių gatvėje. Likus kelioms minutėms iki 23 val., prie pastarojoje įsikūrusios parduotuvės, nepažįstamas vyras peiliu sužalojo 29 metų kaunietį. Dūrė į krūtinę ir į koją. Nuo patirtų sužalojimų jaunas vyras mirė įvykio vietoje. Žudikas iš nusikaltimo vietos paspruko.

Kauno apskrities VPK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo. Kauniečiai savo akimis matė aktyvius policininkų veiksmus, ieškant įtariamojo. Skirtingose miesto vietose surengtuose reiduose kruopščiai tikrintas kiekvienas automobilis, savo darbą neviešai dirbo kriminalistai. Prašyta ir visuomenės pagalbos.

Vakar prekės ženklo „Top To Bottom“ įkūrėja Gabrielė Gineikaitė viešai pranešė liūdną žiną, kad Romainiuose nužudytas jos brolis. Moters teigimu, per prie parduotuvės esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje įvykusį konfliktą jam peiliu durta į šoną. Po to įtariamasis sėdo į tamsios spalvos mašiną ir nuvažiavo. Po kelių minučių šis automobilis pastebėtas netoliese esančioje Šilagirio gatvėje.

„Pagal liudytojus, tai greičiausiai 5-os kartos „VW Golf“. Parduotuvės kameros neužfiksavo automobilio numerių, todėl labai prašau jūsų pagalbos! Jeigu buvote šalia arba tuo metu važiavote Romainiuose ar aplink juos ir matėte tokį automobilį, bet kokia informacija būtų labai naudinga! Niekas neprikels to žmogaus, kuris buvo visų be galo mylimas. Skausmo nesumažins niekas, bet už jį turi būti atlyginta“, - socialiniame tinkle pagalbos prašė G.Gineikaitė.

Vakar paaiškėjo ir daugiau šio kraupaus nusikaltimo detalių. Jaunas vyras pro prieš valandą užsidariusią parduotuvę ėjo su draugu. Prie jos išvydo viešai besišlapinantį vyresnį asmenį. Padaryta pastaba šiam labai nepatiko. Su mergina buvęs nepažįstamasis išsitraukė peilį ir juo kelis kartus dūrė. Sužeistasis dar paėjo kelis žingsnius ir sukniubo. Iš to, kad taikyta ne tik į širdį, bet ir į koją, galima spręsti, jog tai su nusikalstamu pasauliu susijęs asmuo. Būtent pastarojo atstovai per įvairius konfliktus peiliu dažniausiai taiko į koją.

Į įvykio vietą atskubėjus greitosios medicinos pagalbos brigadai ir policijai, nukentėjusysis jau buvo praradęs sąmonę, jį bandė gaivinti atsitiktiniai praeiviai. Dėl gausaus nukraujavimo jis patyrė šoką. Medikai kaunietį dar pusvalandį taip pat bandė gaivinti, bet visos pastangos baigėsi nesėkmingai.

Pasak pačios G.Gineikaitės, brolis nužudytas visai šalia jo namų.

„Kadangi vyksta ikiteisminis tyrimas, nieko daugiau komentuoti negaliu. Mano viešu prašymu, padėti surasti brolio žudiką, žmonės socialiniuose tinkluose aktyviai dalinasi. Tačiau kol kas jokios informacijos nesulaukiau. Pareigūnai žudiko dar nesulaikė“, - vakar popietę „Vakaro žinioms“ sakė skausmo prislėgta G.Gineikaitė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net