respublika.lt

Teisėsaugos sprendimai dėl N.Venckienės stebina - straipsnio komentarai:

 • Nežinau kas vyksta 2019 lapkričio mėn. 14 d. 09:48:40

  bet kaip saugoma Stankūnaitė , tai nė vienas mirtingas Lithuanijos gyventojas tokių počesčių negautų , nuo kada čia žmogaus gyvybė ką nors reiškia, vadinasi mafija turi ką slėpti.

 • Buvęs teisininkas 2019 lapkričio mėn. 11 d. 23:55:19

  Stebina ir tai, kad saugumiečių veiksmai yra slepiami. Nutylima ir Dabašinsko ir jurgelevičiaus namų statybos Turniškėse,prezidentūros kaimynistėje,po CŽV kalėjimo skandalo, nutylima ir tai, kad Dabašinskas, būdamas ambasadoriumi Gruzijoje, tapo nacionalinės TV savininku. Iš kur tokie npinigai valstybės tarnyboje? Jie jau seniai nusipelnė aukščiausios bausmės. Prie sovietų dirbo KGB, prie neprigulmingos Lietuvos VSD.Kas čia kaltas? Dabašinskai-kviečiu į dvikovą-pistoletais. Novičioko neatsivežk.

 • tam zm 2019 lapkričio mėn. 11 d. 23:47:50

  Galvojau Lietuvoje gyvena protingi žmonės, bet klydau, nes neįvertinau imigracijos..Tamsta zm-iš zimagorų? tai yra iš belorašos?

 • kliedesiai 2019 lapkričio mėn. 11 d. 23:43:47

  Bent vienas save gerbiantis teisininkas Lietuvoje gali pasakyti, kad Venckienės byla-muilo burbulas. Kaltinimai jai pateikti spontaniškai , be egzistuojančios nusikalstamos veikos, kas prieštarauja procesiniam kodeksui. Suprantu,Venckienė patyrusi teisininkė, bet prieš sistemą sunku priešintis. Juk net advokatas Černiauskas, kada visa Lietuva matė, jog jis nešė mergaitę, Klaipėdos teismas nustatė-Černiauskas mergaitės nenešė.Kokių jūs dar pageidaujate sprendimų? Černiauskas turėjo sėdėti kalėjime iki Venckienės sugrįžimo. Černiauskai-aūūūū-einam prisiduoti.

 • įdomu, 2019 lapkričio mėn. 11 d. 12:14:58

  kada bus nutrauktas tas baisusis pedofilijos spektaklis? Negi valstybėje nebėra nei vieno sąžiningo žmogaus,galinčio įtakoti sąžiningą bylos tyrimą?Ar klanas yra tokiame lygyje,kad jo niekas negali pasiekti nesurizikavęs savo gyvybe?Tai gal belieka tik pasikliauti Dievu,kuris atsiųs bausmę sužvėrėjusiems nusikaltėliams.......Laukim.

 • Kaimietei 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:51:46

  ¨raudonuos ir gedysis savo zodziu¨-gal kaime dar likes toks poziuris,mieste,ypac tarp valdzios jau yra gedingas,Garbe ir sazine.....kaip sake Vasiliauskas...

 • <be jokios abejonės 2019 lapkričio mėn. 10 d. 09:02:40

  Būtent dėl tos mergaitės ją čia ir parsigabeno.Visas šitas trizniojimas prasidėjo po to,kai N.Sadūnaitė pareikalavo neginčijamų įrodymų, kad ji gyva,arba nurodyti kur jos kapas. Nurodant,kur kapas, būtų prisipažinta, kad patys ir nužudė, ir net Delfio trolių nepavyktų įtikinti,kad dėl to kalta Venckienė. Norint įrodyti, kad gyva ir sveika, vienintelis būdas,tai leisti pabendrauti su artimaisiais. O čia kyla pavojus, kad fotosesijose ir klipuose ją vaidinanti aktoriukė gali susimauti. Todėl labai tikėtina, kad gali būti pranešta apie jos dingimą,arba net bus inscenizuotas"pagrobimas". Tik reikia išlaukti tinkamą momentą, kad būtų galima kuo įtikinamiau tuo"pradanginimu"apkaltinti violetinius.Naivuolė Neringa net neįtaria koks "nusikaltimas"jai projektuojamas!

 • neatsakingumas 2019 lapkričio mėn. 10 d. 07:06:12

  Neatsakinga Tauta renkasi neatsakingą valdžią. Prezidentą ir Seimą. Kur pagal Konst. 84 str.-prezidentas siūlo Seimui tvirtint teisėsaugos ir kitų institucijų vadovus. Skirt, atleist LR Gen. prokurorą. Nors jie Tautos neklausia, ką siūlyt skirt. Reiškia teisėsauga per tai pavaldi ir atskaitinga prezidentui, Seimui atskaitinga. Teisėsauga Tautą tik informuot gali. Prezidentas su Seimu turi užtikrint įstatymų laikymąsi ir Tautai atsiskaityt. Jei iš 39 kaltinimų 4 likę -reiškia grubiai įstatymų nesilaikyta prikuriant kaltinimų. reiškia persekiojimus gali vykdyt nebaudžiami...Ar tokią valstybę kuria lietuvių tauta? kur ir Paleckį už ką laiko?

 • Danutė 2019 lapkričio mėn. 10 d. 07:02:36

  GAILA LIETUVOS, TAMSYBIŲ SIAUTĖJIMAS...Nematoma plaukuota ranka -- pedofilai valdo mus . šetono tikslas aiškus, nusinešti kuo daugiau sielų į pragarą...Aukščiausi šalies pareigūnai - neįgalūs, vienas po medžiu stovi arba turistauja, kitas , pasiuntęs 240 banditų teisėjos namo šturmui--serga, trečias apglėbęs kėdę kasdien su švyturėliais parceliuodamas mokesčių mokėtojų pinigus laksto į Kauno priemestį bei atgal.Bažnyčia tyli, nors VIEŠPATS aiškiai sako, jei neapginsite nors vieną iš mano mažutėlių, VARGAS JUMS...Teisėsaugos nėra, ji išsigimė, kitaip nepaiškinsi, kodėl Jurbarko banditas, masiulis ar kt.nusikaltėlai laisvėje, o nekalta moteris uždaryta, už TAI, KAD GYNĖ NUO ŠETONISTŲ MAŽĄ VAIKĄ... Atėjo laikas, kai visi,dar mąstantis tautiečiai turime pasibarstyti pelenais galvas bei atsidėti maldai, pasninkui, atgailai - nes kitaip mus per parsidavusią žiniasklaidą tikrai sunaikins Tokį būdą aprašo Šventasis raštas..STYPRYBĖS, TAU, BRANGIOJI NERINGA! DIEVAS ir mes SU TAVIM...

 • lkl 2019 lapkričio mėn. 10 d. 02:52:01

  tai kad buvo surashyta 40 (niekiniu) kaltinimu (tipo ji juk pastume pareiguna) rodo kad yra tikras persekiojimas. Kas dar Lietuvos istorijoje yra gaves 40 kaltinimu?

 • lkl 2019 lapkričio mėn. 10 d. 02:47:22

  visur kur isimaises LT saugumas - didelis bardakas, prisiminkit kusaites byla...

 • Be jokios abejones 2019 lapkričio mėn. 10 d. 00:36:08

  Kurpiami nauji kaltinimai. Bandys pripaišyti žmogžudysčių organizavimą. Tvirkinimu kaltinti nesinori, nes galima būtų reikalauti Mergaite. liudijimo. O čia gali būti keblu, nes mergaites gal jau nebera. Kaip gal nebera ir Stankūnaites. Todel dabar bus žmogžudysčių organizavimas. Jie jos nepaleis - Požela jau žada įdomias istorijas, taip kad...

 • Tam22:05:39 2019 lapkričio mėn. 09 d. 22:24:16

  Primityviau nesugalvotų net vaivorykštinis Delfio trolis.Žymiai įdomiau bus inscenizuoti mergaitės pagrobimą ir pradanginimą,o viso to organizavimu apkaltinti...atspėkite,ką?

 • Birute 2019 lapkričio mėn. 09 d. 22:12:31

  Butu labai malonu,kad Lietuva tokia salis dingtuis pasaulio,kaip isnyko Prusija,nes normaliu zmoniu siai tautai beveikneliko.Normalus emigravo o likeluzeriai ziuri tik savo kailio.Patikekit greit ateis tas laikas,kad ir ta kaili nurengs,nes nebeliko jau Lietuvoje ka parduoti.Avarija-gaisras uznuodijo zeme 10 metu ir kas dabar nores eiti i bizni su Lietuva?Liudna darosi pagalvojus.

 • Nėr žmogaus-nėr problemos 2019 lapkričio mėn. 09 d. 22:05:39

  rekomenduoju-nušauta, bandant pabėgti. O mergaitės gaila

 • zm 2019 lapkričio mėn. 09 d. 21:56:44

  Antraštė idiotiška. Kas čia gali "stebinti", kad bėgliausią iš bėglių, kuriai vaidenasi susidorojimai, sulaikė, kad nepabėgtų gal šį kartą į Baltarusiją, kai su USA flirtas neišdegė ? Stebina nebent užsiangažavimas "respublikos" - ai, mes tyčia eisim prieš srovę. Pasirinkot blogą reklamą sau.

 • zm 2019 lapkričio mėn. 09 d. 21:45:34

  Greičiau tą švabrą nuteistų lygtinai, kad pasibaigtų religiniai svaičiojimai.

 • Kaimietė 2019 lapkričio mėn. 09 d. 21:00:33

  Paulausko ,,pastebėjimai'juokina.Amerikonai nekvaili-jie nemano,kad Venckienė vaiką tvirkino.Labai svarūs įrodymai,kad to nebuvo. Ateis laikas,kai Paulauskas raudonuos ir gėdinsis savo žodžių.

 • Matilda 2019 lapkričio mėn. 09 d. 20:48:40

  Teisėsauga taip elgiasi iš bejėgiškumo.Nejaugi imsi ir paleisi šitiek metų ,,ieškotą'.Nėra laimingi, nes nežino ,ką daryti. Prokurorų ir teisėjų agonija- kito žodžio nesugalvosi.

 • romas 2019 lapkričio mėn. 09 d. 20:36:44

  eilini karta prokuratura patvirtino,Lietuvos zmones yra s...do vietoje,istatymai yra nulio vietoje,kaip stalino laikais,o paulauskas jiems primena,kad buve atveju jog deportuotam zmogui buvo inkriminuota zmogzudyste,neveltui jis primena as viska seku,tat ziurekit,kgb siuksle zino ka kalba,bet ateis laikas visi stovesit prie stulpo siuksles LIETUVOS kraujasiubiai,isgamos

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 09 d. 19:20:30

  va kur musu didzioji "nusikaltele".Kokius 4 griekus pasiunte i Jav,kad tie momentaliai paleido,nes su aborigenais nepanoro prasideti,.na o mes cirkus mokame sukurti.Tai maidaniukas,tai partijos dovanuojimai,tai milijonierius perime per pora metu ir dar labai,labai daug ko,kas viena karta pasibaigs,antraip bus dar ,o gal ir tamsesni 30 metu.

 • Nesuprantu JAV teisėsaugininkų 2019 lapkričio mėn. 09 d. 19:03:08

  Tie likę 4 "nusikaltimai"buvo išprovokuoti itin originalaus teismo sprendimo ,perduoti aukos globą ją pedofilams pardavinėjusiai motinai. Tais laikais"violetiniai pedofilai"dar nebuvo išrasti,o įteisinti nebuvo vadinami"išgalvotais". Jeigu JAV pedofilija nėra legalizuota, tai kyla įtarimas, kad Dėdulės Lietuvos"teisieji"eilinį kartą apsimelavo,suklastodami įvykių seką.

 • Senis 2019 lapkričio mėn. 09 d. 18:34:30

  Labai teisingas komentaras,kad APSAUGA IR NEDELSIANT REIKALINGA DIDŽIAUSIAI NUSIKALTĖLEI N,VENCKIENEI,kuri galbūt dabar bent dalinai apsaugota nuo galutinio susidorojimo ją areštavus.Juk pas mus galima ir su maistu,ar lauro lapu užspringti...N.Venckienei ši kraupi susidorojimo istorija bus pamoka visam likusiam gyvenimui ir dabar belieka likti labai atsargia nuo visko kas tik pasitaikys po kojomis ir visiškai nusisukti nuo žvilgsnio už Atlanto.Gaila jos šeimos griūties,galbūt ir paties gyvenimo griūties,Laukia matyt LIŪDNOS MIŠIOS IR TIEK.

 • Jei 2019 lapkričio mėn. 09 d. 18:27:49

  Venckienės pedofilai nenužudys, tai ji keliaus tiesiausiu keliu į PREZIDENTŪRA.

 • pil. 2019 lapkričio mėn. 09 d. 17:50:19

  Baisiausia šioje istorijoje yra tai,kad aukščiausieji valdžios veikėjai-Nausėda,Pranckietis,Širinskienė ,(apie Skvernelį nekalbu), į viską žiūri šaltai ir abejingai.O prokurorai ir teisėjai siautėja-atseit vadovaujasi nepriklausomumu.Apsaugos reikia ne Stankūnaitei,bet Venckienei.

 • Sunku tiket 2019 lapkričio mėn. 09 d. 17:33:37

  Netikiu,kad venckiene kalta,tiek neaiskumu,o viska stengiamasi suverst jai,ne tokias bylas isaiskina,o cia stena,kazka rezga,persasi isvada,kad kazkas stipriai apsi...

 • Kas 2019 lapkričio mėn. 09 d. 17:31:49

  Netikiu,kad kalta venckiene,tesiog imine i m... Kruva,juk ne tokias bylas isnagrinedavo,o cia...ni dar cia bus,tik gaila,kad del issigimeliu kencia kiti

 • JAV VASALŲ KOLONIJOS 2019 lapkričio mėn. 09 d. 17:10:37

  "TEISĖSAUGOS" TIKSLAS - nutildyti N.VENCKIENĘ - todėl ir taikomi KGB metodai.

 • BIŠKI ne toks pavadinimas čia... 2019 lapkričio mėn. 09 d. 16:58:16

  Ne SPRENDIMAI stebina, o pati TEISĖSAUGA: juk Lietuvoje kol kas dar nėra "AKADEMIJOS", kuri iš kagiebiastinio tvaiko sugebėtų perauklėti tulpadaržinę teisėsaugą į DEMOKRATINĖS VALSTYBĖS teisėsaugą.

 • Vilė 2019 lapkričio mėn. 09 d. 16:00:05

  "RESPUBLIKA", turit savo archyvus, juk esat ne naujas laikraštis, galit patys patikrinti versijų chronologiją.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATIDARYTAS: šeštadienio vakarą Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje šventiškai suskambo XXIV Thomo Manno festivalio akordai.
 • MINĖS: antradienį į Lietuvoje dislokuotą NATO priešakinių pajėgų batalioną atvykę kariai minės Prancūzijos nacionalinę šventę – Bastilijos paėmimo dieną.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+9 +10 C

 

+10 +11 C

 +19 +20 C

+20 +21 C

 

+18 +22 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos