Sulaikytas Kėdainiuose siautėjęs piromanasnuotraukos

2021 birželio 17 15:20:18 Perskaitė 189

Didžioji dalis šiais metais Kėdainių rajone kilusių gaisrų nebuvo nelaimingas atsitiktinumas. Dešimt padegimų tyčia įvykdė iki šiol didesnių bėdų su teisėsauga neturėjęs kėdainiškis.

 

Ne tik Kėdainių ugniagesiai, bet ir policininkai atkreipė dėmesį į per pastaruosius du mėnesius mieste bei rajone išsaugusį gaisrų skaičių. Per gegužės ir birželio mėnesį įvykdyta net dešimt tyčinių padegimų.

Supleškėjo du namai, kuriose niekas negyveno, negyvenamas sodo namelis ir sandėliukas, ūkinis pastatas, padegta dešimt antžeminių komunalinių atliekų, avalynės ir stiklo rūšiavimo konteinerių, biotualetas. Vien Kėdainių rajono savivaldybė dėl šių gaisrų patyrė apie 11 tūkst. eurų žalą.

Dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu ikiteisminį tyrimą pradėjusių pareigūnų akys nukrypo į 32 metų kėdainiškį. Jis sulaikytas birželio 14 d., iš karto po naktį įvykdytų kelių padegimų. Anksčiau neteistas vyras įtariamas ir elektros saugiklių kirtiklio bloko su saugikliais vagyste.

Kėdainiškiui, kuriam gresia laisvės atėmimas iki 6 metų, skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir periodinė registracija policijos įstaigoje. Šiandien pareigūnai svarsto, ar nebūtų tikslinga prašyti teismo padegėjui skirti griežčiausią kardomąją priemonę - suėmimą.

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net