Sprogimas priminė apie dujų keliamą pavojųnuotraukos

2020 rugsėjo 16 12:14:23 Perskaitė 554

Vakar po pietų Vilniaus specialiosios tarnybos sulėkė į Antakalnio gatvę. Sprogus nutekėjusioms dujoms, apgadintas daugiaaukštis namas ir sužeisti penki žmonės.

 

Dešimties aukštų pastate sprogimas vakar nugriaudėjo apie 14.30 val. Jis įvyko antrajame aukšte esančiame bute ar jo balkone. Per incidentą nesunkiai sužalotas tuo metu namuose buvęs vilnietis, apgriautas ir pats butas. Į įvykio vietą atvykę sostinės ugniagesiai vietoj įstiklinto balkono rado sienoje (iš gatvės pusės) žiojinčią skylę. Gaisras po sprogimo nekilo.

Gelbėtojai palydėjo greitosios medicinos pagalbos brigados medikus iki apgriautuose namuose buvusio nukentėjusiojo. Jis išvežtas į ligoninę. Medikų pagalbos prireikė ir keturiems tuo metu pro šalį ėjusiems žmonėms (du iš jų yra vaikai), kuriuos sužeidė krintantys išdaužtų langų stiklai. Vienas iš praeivių nuvežtas į ligoninę.

Pirminiais duomenimis, bute sprogo nutekėjusios dujos. Aiškinamasi, ar dėl jų susikaupimo sprogimas negalėjo įvykti pačiame balkone, iš kurio nieko neliko. Kaimynų teigimu, šiame bute gyvenantis vyras nevengia alkoholio, neretai savo elgesiu kelia aplinkiniams pasipiktinimą.

Į įvykio vietą iškviesti dujų tarnybos specialistai. Tikrinti kiti name esantys butai, evakuoti juose buvę gyventojai.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net