Šeimyninis kvaišalų verslas žlugonuotraukos

2019 gegužės mėn. 18 d. 14:02:22 Perskaitė 827

Šiauliuose gyvenantys sutuoktiniai organizavo ir vadovavo narkotinių bei psichotropinių medžiagų platinimui. Kvaišalus pardavinėjo ir jų nepilnametis sūnus.

 

Su organizuotu nusikalstamumu kovojantys Šiaulių teisėsaugininkai nutraukė vienos šeimos neteisėtą veiklą. Pareigūnų surinktais duomenimis, jai vadovavo bei narkotines ir psichotropines medžiagas suaugusiesiems ir nepilnamečiams platino 40-metė šiaulietė L.K. ir jos 52 metų, anksčiau jau teistas (už turto prievartavimą, pasikėsinimą išžaginti, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, fizinio skausmo sukėlimą), sutuoktinis Ž.K. Šiauliečiai į kvaišalų platinimo tinklą įtraukė ir vaikus. Tarp jų - ir sūnų.

Nepilnamečiai gaudavo nurodymus platinti kvaišalus kitiems asmenims, o gautus pinigus atiduoti sutuoktiniams. Už parduotą 1 gramą narkotinės medžiagos (kanapių dervos) turėdavo parnešti 8 eurus, už 1 tabletę su psichotropine medžiaga - 6 eurus. Nusikaltimų organizatoriai jiems nurodydavo elgtis atsargiai ir slaptai, imtis atsargumo priemonių, susitinkant su pirkėjais.

Moksleiviai narkotines ir psichotropines medžiagas pardavinėjo prekybos centruose, mokyklos stadione ar daugiabučio laiptinėse. Šioje baudžiamojoje byloje kaltinimai įsigijus kvaišalų pareikšti ir dar trims vaikinams. Vienas jų taip pat platino kanapių dervą.

Policijos kriminalistai šia šeima susidomėjo, kai į Šiaulių vaiko ir moters kliniką pateko nuo kanapių apsvaigę keturiolikmetis ir šešiolikmetis.





"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net