Rusijos piliečiui pro muitininkus praslysti nepavykonuotraukos

2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:40:55 Perskaitė 748

Kybartų kelio posto muitinės pareigūnai sulaikė cigarečių kontrabandą: patikrinę iš Rusijos įvažiavusį lengvąjį automobilį „Renault“, rado apie 2970 pakelių cigarečių.

 

Rugpjūčio 15-osios rytą iš Rusijos Federacijos srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą lengvuoju automobiliu „Renault“ atvažiavęs Rusijos pilietis A. Ch. muitinės pareigūnams aiškino važiuojantis pirkti automobilio detalių ir žodžiu deklaravo vežantis leistiną kiekį cigarečių. Atidžiai apžiūrėję įtartiną automobilį, muitininkai automobilio gamyklinėse ertmėse aptiko išslapstytas kontrabandines cigaretes. Rūkalai, kaip teigiama Kauno teritorinės muitinės pranešime, buvo supakuoti ir sukišti į „Renault“ automobilio slenksčius ir automobilio dvigubą dugną. Užmaskuotos slėptuvės nepadėjo pervežti per sieną kontrabandos. Prapjovus automobilio slenksčius ir išardžius kitas slėptuves, paaiškėjo, kad čia esančiose ertmėse iš viso slėpta 2970 pakelių cigarečių „Minsk“ ir „Golden Gate“, pažymėtų rusiško pavyzdžio banderolėmis. Bendra kontrabandinių rūkalų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 6920,10 euro.

Muitinės pareigūnai sulaikė cigaretes ir automobilį, o pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šią kontrabandą gresia piniginė bauda, nelegaliai gabentų tabako gaminių ir automobilio konfiskavimas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net