respublika.lt

Prokuroras: teisėjų kolegija nenusišalins nuo N.Venckienės skundo nagrinėjimo - straipsnio komentarai:

 • Baisu 2019 lapkričio mėn. 17 d. 17:15:47

  nes jau dabar zinoma ka nuspres tie,kurie netretu spresti.. Cicinas? Negi neturi garbingumo nusisalinti ? Matyt garbes jausmas ne visiems duotas...

 • nu nu 2019 lapkričio mėn. 16 d. 09:38:22

  bet ne teisėjai ir prokurorai valdo valstybę. Tai gal reikėtų paklausti tų, kurie valdo ją, tų, kuriuos mes renkame, kodėl per tiek metų niekas nepaaiškėjo. Ką jie irgi su pedofilais? Jeigu ne, tai gal čia yra kalti pinigai, žinoma, dideli.

 • Advokatei Sonatai Žukauskienei 2019 lapkričio mėn. 16 d. 02:30:48

  Nėra to bloga,kas neišeitų į gera.Kadangi viskas išsirutuliojo Iki tarptautinio skandalo, gali būti,kad Neringai iki"teismo" geriau būti"saugomai". Jeigu norės nužudyti,(ko,be abejo,nori) tai padarys ir paleidus laisvėn. Juk organizuoti"nelaimingą atsitikimą"kurkas konspiratyviau,negu aiškintis"dėl netinkamo pareigų atlikimo".O jeigu sėdės,bus sunkiau pripaišyti organizavimą to,ką JIE planuoja.

 • Vilė 2019 lapkričio mėn. 15 d. 20:36:30

  Ale kaip tas kompiuteris sugeba parinkti vis tuos pačius? Reikia perkrauti visą sistemą.

 • romas 2019 lapkričio mėn. 15 d. 19:46:05

  man tai atrodo ,kad Venskienei sakes,parsiveze I Lietuva tam ,kad sudorotu,dabar bus taip ,man atrodo ,gal klystu,sakys turejom ikalciu,bet nebuvo kaip susieti su konkreciu asmeniu ,todel ji bus laikoma iki teismo ,o per tuos 2 menesius viska parous ,jos DNR bus susieta su tam tikrais ikalciais neaisku is kur gautais ir kaip padirptais,nors musu teisesaugoje dirba daug buvusiu kgb darbuotoju ,jie viska moka ,o visu nuzudytu zmoniu artimiesiems bus parodyta, kad D.Kedys zudikas ,o sesuo organizatore,nors Miliniu seima ir taip turetu viska suprasti kas yra kas,zinot zmones mes jau busim mire,bet istorijos faktu niekas neiskraipys,gal jaunosios kartos zmones isryskins tiesa,nors jaunimui si byla nelabai rupi,o pedalu yra visose salyse,vistiek saknys kada nors islys I virus,mes maza salis ,bet toki teisinguma ir teisine Sistema reikia rauti su saknim ,nenoriu leistis I I gilesnius pamastymus,nes komentare daug neprirasysi,bet kaip sakoma patarleje kiekvienam yra pagal nuopelnus,

 • Karabaso Barabaso lėlių teatras 2019 lapkričio mėn. 15 d. 19:33:14

  Seime - prostitutės, Prezidentas-marionetė, Teismuose-pedofilai, Armijoje-debilai, mentai-banditai. Demokratija....

 • litvie 2019 lapkričio mėn. 15 d. 17:45:39

  kapiec

 • NUOMONĖ 2019 lapkričio mėn. 15 d. 16:31:24

  Nejaugi teismo pirmininkas neturėjo ką paskirti vietoje Cinino ? Juk visiems yra gerai žinoma , kad apie Cininą , didelė visuomenės dalis yra susidariusi neigiamą nuomonę .Iš komentarų galima susidaryti nuomonę , kad teisingumas sukasi iš nepatogios padėties .

 • Gėda 2019 lapkričio mėn. 15 d. 16:21:17

  Tik Valantinas arba Cicėnas gali spręsti šį klausimą. Jie yra valdomi valdančio režimo.

 • NUOMONĖ 2019 lapkričio mėn. 15 d. 16:19:50

  Jei jau Cininas paskirtas nagrinėti šią Venskienies bylą , žmonėms sukelia pagrįstą nepasitikėjimą . Manau , kad taip pasielgta ne vardan teisingumo .

 • Idomu 2019 lapkričio mėn. 15 d. 16:15:19

  Ar prokuroras ar teisejai mokes kompensacija,kai Venckienei priteis ES???.?

 • Sima 2019 lapkričio mėn. 15 d. 16:00:27

  Visi jie su žmonėmis elgiasi lyg su kokiais dundukais. Greičiausiai,laukia,kad kažkieno nervai neišlaikys tokių išsityčiojimų ir išprovokuos neapgalvotiems poelgiams. Žmonės dabar atsargesni ir provokacijoms nepasiduoda. Pritariu komentuotojui,kad "Buvę komunistai-kgbistai per tuos kelis dešimtmečius surentė policinę-mafijinę diktatūrą vietoje demokratinės valstybės. "Tai juos ir vienija.

 • nera jau taip beviltiška 2019 lapkričio mėn. 15 d. 15:40:46

  jei klanas atiduoda šitą bylą tam pačiam Cininui , vadinas daugiau valdomų teisėjų jie ir nebeturi,būtų tikrai davę kitam,jei būtų kam, atiduoti Cininui ,tai paskutinis variantas,jie patys tai supranta.

 • Kaip gali būti nešališkas teismas 2019 lapkričio mėn. 15 d. 15:14:03

  kurio du teisėjai jau yra dalyvavę byloje ir priėmę absurdiškus sprendimus? Apie Cininą aš išvis tyliu, jis jau jaučiasi kažkokia žvaigždė pažiūrėjus ką jis rašinėja socialiniuose tinkluose ir kokius išsireiškimus leidžia sau toje byloje. Šita byla bus lakmuso popierėlis visai pilietinei Lietuvos visuomenei. Pagarba tiems kurie vis dar renkasi Daukanto aikštėje su reikalavimu "Tiesos". Svarbiausia, kad nusikalstamas klanas, turintis įtaką visai politinei valdžiai, žinotų, kad niekas nebus pamiršta ir anksčiau ar vėliau reikės atsakyti už nusikaltimus. Deja, manau jog dabar jau įmanoma tik taip pat kaip atsikovojant nepriklausomybę. Buvę komunistai-kgbistai per tuos kelis dešimtmečius surentė policinę-mafijinę diktatūrą vietoje demokratinės valstybės. Todėl atsikratyti jų rinkimais nepavyks niekada. Tik visaliaudinis naujas Sąjūdis galėtų išgelbėti valstybę nuo korupcinės-policinės-mafijinės santvarkos.

 • Vargšas prokurėlis - 2019 lapkričio mėn. 15 d. 15:10:44

  ištisom parom kurpia kaltinimus, kad net neturi kelių minučių barzdai nusiskusti...

 • Pilniausias apsidraudimas 2019 lapkričio mėn. 15 d. 15:08:50

  nuo to, kad Neringa būtų paleista į laisvę: du iš trijų yra jau "pasižymėje" pedofilijos byloje, Cininas tai net ir skandalingai. Teisėsaugoje tiesiog trūksta padorumo ir teisėtumo. Negi tarp dešimčių Apygardos teismo teisėjų negalima būtų rasti visiškai niekuo nesusietų su ta kraupia istorija, visiškai neutralių teisėjų. Ką tuo norima pasakyti tautai? Darome, ką norime, papūskit mums..?

 • SIMAS 2019 lapkričio mėn. 15 d. 15:03:14

  O viespate.Is kur prisiveise tokiu prokuroru ir teiseju Marijos zemej. geda visai Lietuvai.

 • Artistai 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:55:08

  Juk aišku, kaip dieną, kad Venckienės nepaleis nė už ką. Per 2 mėn pasistengs sukurpti kokią nors bylą. Kad ir pačią fantastiškiausią...

 • Lėja 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:44:31

  Ranka ranką plauna, ar ne, teisėjai? Beje, žinojot, kad po mirties jūsų sielų (gal kai kurie turit?) irgi laukia TEISĖJAS? Sėkmės.

 • ANEKDOTAS 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:43:24

  Nešališkas teismas ir CININAS.Cha cha...

 • xyz 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:42:19

  "Papurtymas" 28 teisesaugos pareigunu ,pasirodo nedave jokio rezultato tolimesniam normaliam darbui. Cementu ar pinigais sulipdyti nelieciamieji laikosi isvien! Kol nebus pakeistas visas "lipdinys",tol nebus ir normalios teisesaugos Lietuvoje.

 • jo 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:41:15

  visas šalies veidas recidivistus , žmogžudžius , banditus laisvei palieką o už nieką cypei laiko

 • LITOVCU 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:28:16

  "TEISMO" lesyklos BYDLO

 • Anekdotas 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:21:19

  Kaip jie gali nusišalint, jei galėtu nusišalint, tai tik į Marsą Žemėje negali.

 • o kaip jie gali ,,,nusisalint,,, kada jie yra pagrindiniai bylos faktu klastotojai 2019 lapkričio mėn. 15 d. 13:49:24

  visu ekspertu isvadu falsifikatoriai ir visos bylos pervertima aukstyn kojom , o visus yrodymus patys sunaikine .... kaip jus issivaizduojat ...apsisuka ir iseina ... tuomet gali jiems patiems ateit pipiec....

 • Absurdas 2019 lapkričio mėn. 15 d. 13:32:27

  Nuo kada brangiausi advokatai gina biedna zmogu,kas apmokejo cerniauskui,nepatikesiu,kad is geros sirdies jis apsieme gint satkune,netikiu ten,aukstai,viskas zinoma...sekmes venckienei

 • iš Vokietijos 2019 lapkričio mėn. 15 d. 13:28:54

  Eilinis Žmogaus teisių pažeidimas Venckienės atžvilgiu! Kiekvienas pilietis turi teisę į nešališką teismą! Ar čia korumpuotų teisininkų desperacija ir paskutiniai pasispardymai prieš sužinant, kodėl spengianti tyla yra iš Garliavos vaiko pusės? O gal prabils ir antroji mergaitė šioje istorijoje?Akivaizdu, kad Lietuvoje kažkas neįsikirto, kad Venckienė grąžinta pagal eksteadiciją ir jai galioja tik keli lengvi kaltinimai! O juos nagrinėjant paaiškės daug įdomių dalykų.

 • Kvietka 2019 lapkričio mėn. 15 d. 13:22:44

  Varnas varnui akies nekerta.Net pagal teisėjų etikos kodeksą- rašytą ar nerašytą- dalyvavę pedofilijos teismų karuselėje negali vėl imtis tų pačių bylų.Nereikia būti aiškiaregiu- Cinino komanda suėmimą pratęs. Kas būtų buvę,jei Venckienė būtų likusi Lietuvoje,baisu net pagalvoti.

 • Senis 2019 lapkričio mėn. 15 d. 13:01:03

  Tas išsigandęs drebančiom lūpon kalbantis prokuroras GIEDA TĄ PAČIĄ SAVO GIESMĘ -SUIMTI 2MEĖN NES PABĖGS JO KLIJETAS ATGAL Į AMERIKĄ..Glušas ir daugiau nieko-papulti į Ameriką yra nustatyta tam tikra tvarka ir taškas,o apie be dokumentų pilietės įsileidimą nėra jokių šansų.nejaugi aukščiausiojo teismo instancijoje nėra ABSOLIUČIAI ATSAKINGAI MĄSTANČIŲJŲ TEISĖJŲ,KURIE NELEISTŲ LAIKYTI UŽDARYTĄ tokią nusikaltėlę kaip N,Venckienė..Koks čia pazoras Lietuvos teisingumui matyt kol kas nesuprantama ir jie tiesiog nežino kaip elgtis su tokia SUPERNUSIKALTĖLE PAGAL JŲ STANDARTUS.Gėda ir tiek.

 • benas 2019 lapkričio mėn. 15 d. 13:00:02

  jau senai nuspresta, kad Venciene toliau bus laikoma sulaikyta. Manau jeigu taip tai tie patys teisejai ir skelbs Venckienei nuosprendi, vsio zakono

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Nuorodos