Policininkams apsiginti pavyko tik šūviaisnuotraukos (8)

2020 gruodžio 08 14:14:01 Perskaitė 1336

Į iškvietimą atvykusiems Trakų rajono policininkams teko panaudoti tarnybinį ginklą ir paleisti mirtinus šūvius. Tik taip pavyko nuo ant žemės parverstos pareigūnės atplėšti agresyvų milžinišką Kaukazo aviganį.


Šūviai sekmadienio vakarą aidėjo nedideliame Žukiškių kaime, esančiame už maždaug 4 km nuo Trakų. Apie 21 val. policininkų ekipažas į jį atvyko sulaukęs sunerimusios moters, kuri negalėjo susisiekti su namuose likusiu vyru, iškvietimo. Į namus su pareigūnais įžengusi moteris lengviau atsikvėpė, nes vyras rastas gyvas ir sveikas.

Netikėta linkme įvykiai pakrypo, kai policininkai išėjo iš namo. Kieme juos pasitiko agresyvus šuo. Grandinė, pasak teisėsaugininkų, apie 100 kilogramų sveriančio gyvūno nesulaikė. Jai nutrūkus, Kaukazo aviganis puolė uniformuotą 38 metų Trakų rajono policijos komisariato pareigūnę, jai įkando bei parvertė ant žemės. Įvertinęs padėtį ir matydamas, kad kitos išeities nėra, metais jaunesnis kolega išsitraukė tarnybinį pistoletą „ČZ 75 Compact". Šuo nušautas keturiais šūviais.

Dėl kąstinės žaizdos kojoje policininkei prireikė medikų pagalbos. Ją suteikus, nukentėjusioji išleista gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net