respublika.lt

Po audringas reakcijas sukėlusios jaunimo eisenos policija pradėjo tyrimus - straipsnio komentarai:

 • keidanskas Dainiui V. 2020 birželio mėn. 12 d. 09:24:44

  Pravdą teisybę tamsta byloji.Tikrai atsimenu kieno rankomis buvo ėdamas Šarlis De Golis.Net lietuviškoje,,Tiesoje''-teisybėje už dvi kapeikas kažkodėl buvo generolo ilga nosimi karikatūra.Po to,kai prancūzai to paties tautos vyro pastangomis išstojo iš NATO,prasidėjo atšilimas šalių santykiuose,nes tatai atitiko to laiko tarybinės politikos kursą.Generolas buvo vežiojamas po Tarybų sąjungą kas labai veikė ant nervų kapitalistinį bloką,sakyčiau,pastūmusį De Golį į komunistų pusę.Bet visa tai sena istorija,kurią ,kažin,ar nori prisimint ir patys prancūzai...

  0 0
 • Prie ko 2020 birželio mėn. 11 d. 18:14:20

  Armonaitė-melnikaitė , tai ją reikėtų patraukti atsakomybės, kad vaikus be atsiklausymo tėvų vedė ginti neaišku kieno teisių ir be lietuviškų plakatų žygiuojant Sostinės gatvėmis.Litvakė ir pasiliks ja nors ten nebuvo lituviškų vėliavų, bet buvo vaivorykštinių! Gėda ir patraukit ją iš Seimo ir jos vieta pas B.Geitsą su virusais, tik ne mūs šaly..!

  0 0
 • > o-o-o 2020 birželio mėn. 11 d. 01:11:25

  Jūsų komentarai tiksliausi, sunku ką ir pridurti, pagarba.

  0 0
 • Nuomonė 2020 birželio mėn. 10 d. 23:43:38

  Mitinge "pasižymėjo" ir Seimo narė Armonaitė,kuri laikė policiją įžeidžiantį plakatą.Policijos vadams reikia kreiptis į Seimą dėl Armonaitės neliečiamybės panaikinimo.. Įdomu kas suklupdė tuos nepilnamečius? Kodėl Armonaitė su Šimašiumi,kuris davė leidimą protestui, nesuorganizavo akcijos ir neatsiklaupė už žuvusį mūsų policininką ,bei sužeistą policininkę,kuri gydosi ligoninėje?

  0 0
 • MANAU, 2020 birželio mėn. 10 d. 23:23:52

  Tokius mitingus Lietuvoje reikia nedelsiant išgyvendint, nes sulauksim to paties, kaip Amerikoj ir kt. Kas sukurstė ar privertė vaikus klaupt ant kelių dėl svetimos valstybės recidyvisto pasmaugimo? Pradžią jau padarė. Toliau banditai tuos vaikus panaudos visko laužymui, plėšimams ir teroro aktams. Recidyvistas ne dėl rasės buvo suimtas, o dėl banditizmo. Ir šiuo atveju, nei prie ko diskriminacija. Banditas neturi nei tautybės, nei Tėvynės. Jis yra banditas bet kur ir bet kokia uniforma. Organizatoriai privalo būt surasti ir itin griežtai nubausti, gal net kalėjimu už vaikų panaudojimą nusikalti muose.

  0 0
 • Dainius V. >>"keidanskas Gedimino nuomonei" 2020 birželio mėn. 10 d. 22:31:57

  Jūsų komentaras teisingas,tik pridursiu kad kol tie du laivai su žalia jankių makulatūra plaukė į JAV kad apkeistų į Prancūzijai priklausantį auksą tuo pačiu metu Paryžiuje ir kituose miestuose kilo studentų protestai prieš De Golį ir netrukus jis buvo priverstas atsistatydinti.Kažkas labai girdėto ir matyto?ar ne? ar ne tas pats vyksta su Trampu dabar ir tuo negru?Scenarijus tas pats,manau ir autoriai tie patys.

  0 0
 • petras 2020 birželio mėn. 10 d. 22:25:27

  Manau kad demonstrantai -nemaza dalis vaikai ar anūkai kolonistų iš "didžiosios" tėvynės...rekia duoti jiems per galvas už žeidžiančius policiją plakatus

  0 0
 • o-o-o 2020 birželio mėn. 10 d. 22:06:03

  Niekas čia nieko niekur nepatrauks. Pagrūmos piršteliu dėl akių, nes nėra valios pasipriešinti idiotizmui. Buvo kokio nors klintonoidų sektos nario skambutis ir komanda, liepta surengti šabašą, nepaisant karantino. Jes, ser! ir pulta vykdyti. Juk Lietuva nepasirinko europos, ji pasirinko jankyną, todėl slenka jo farvateryje, vykdo jo politiką, perima jo vertybes ir t.t. Čia sutupdyti kėdėse vietinio raugo prisiekę ir surišti krauju ir pedofilija klintonoidai-satanistai, todėl skambutis, ir pakniopstom vykdomas bet koks įsakymas iš už balos. Nevykdys, tai užsuks kranelius, sužlugdys karjeras ir sunaikins. Jie bijo dėl savo gerbūvio, todėl kiekvienas jankyno pirstelėjimas jiems yra įstatymas. Kas dar neaišku? Lieps iš ten, kad sodomitai daužytų galvas mūsų teliukams už tai, kad jie ne tokie, taip ir bus. Lieps gėdytis, kad esi baltas, pasipils užsakyti straipsniai, ir dalis praplautasmegenių darniai ims pelenais barstytis makaules. Tai tik klausimo kaina.

  0 0
 • Kodėl niekas nekomentuoja šio politskandalo gelminių priežasčių ir nemato, kad šio mitingo raudonasis gaivalas "Antifa" tai nuogas (žr. toliau komentaruose): 2020 birželio mėn. 10 d. 21:50:39

  "Deja, dabartinės valdžios elitas neprisiminė ar nenorėjo prisiminti, kad 1988-ųjų birželio 3-oji Sąjudžio gimtadienis, tada susikūrė jo iniciatyvinė grupė (išsamiau apie tai galima sužinoti Vido Rachlevičiaus publikacijoje Delfije "Raudonasis gaivalas sugrįžo"). O valdžios "užmaršumu" pasinaudojo JAV teroristine laikoma radikali kairiųjų organizacija "Antifa", kurios herbe puikuojasi raudonos vėliavos, o jos transporantai dabinasi raudonaisiais kūjais ir pjautuvais. Šis mutavęs, užmaskuotas ir kitokios formos raudonasis sorošistinis gaivalas į Vilniaus Katedros aikštę sugrįžo būtent birželio 3 dieną, o tiksliau buvo importuotas, bet šikart ne iš Rytų, o iš Vakarų ir jo esmė ir galutinis tikslas, pagal publikacijos autorių, išliko tas pats - tironija. O Šimašiaus savivaldybės kolaborantiškas leidimas raudonojo gaivalo chunveibinams buvo duotas ne tik surengti mitingą sakraliojoje mūsų aikštėje, o po to dar ir eitines prie JAV ambasados pagal konservatoriaus Å. Bužinsko prašymą. ???"

  0 0
 • Julija 2020 birželio mėn. 10 d. 21:18:08

  Jeigu dabar nieko nebus organizatoriams, tai ta seimūnė su savo šaika tuoj ant galvos visiems užlips.

  0 0
 • svilainis 2020 birželio mėn. 10 d. 21:12:17

  Patraukus atsakomybėn to bardako organizatorius ir aktyvistus,pažeidusius karantino metu nustatytą tvarką,gal,sakau, ir agrastai bent kiek apsiramins pamatę ,kad nieks su jų piktnaudžiavimais nebesicackys?

  0 0
 • O kodėl netyriama importuoto raudonojo gaivalo "Antifa" veikla ir jos svetimšalių fundatorių legitmumas? 2020 birželio mėn. 10 d. 21:07:27

  Išsamiau apie visą tai Vido Rachlevičiaus publikacijoje medijose (Delfi) "Raudonasis gaivalas sugrįžo"?

  0 0
 • parmazonas 2020 birželio mėn. 10 d. 20:36:54

  Na griūk negyvas ir ne kitaip!Lietuva dar net ir į negro subinę sugebėjo sulįsti...Armonikaitė-jėga!

  0 0
 • keidanskas Gedimino nuomonei 2020 birželio mėn. 10 d. 20:31:14

  Prajuokinai dėl Amerikos altruizmo karo metu .Lendlizas buvo už rusų kalinių išplautą auksą,kurio tonos sugulė amerikonų saugyklose.Po karo De Golis atplukdė visą laivą dolerių ant kurių buvo parašyta,kad jie dengiami auksu ir paprašė pasidalint juo su Prancūzija.Po šio akibrokšto žalią makulatūrą į auksą panoro pakeist Kanada ir kitos šalys.Amerikonai tada mikliai panaikino tas auksu dengimo garantijas ir cirkuliuoja pasauly dabar tonos bevertės žaliai spaustų popieriukų...

  0 0
 • RK 2020 birželio mėn. 10 d. 20:14:45

  Šitų sorošinių tranų organizuota bachanalija kelia kriminalinį ir šalies nacionalinio saugumo pavojų. Pusglušės piemenės ir įžūli isterikė armonaitė - teistinos už valstybės išdavystę.

  0 0
 • gdr 2020 birželio mėn. 10 d. 19:19:17

  You tubėj yra video kaip juodaodė(stipriai sudėta moteris),kumščiais talžo į veidą baltaodį policininką.Jis net nejudėjo,kol juodaodis policininkas neapsikentęs vienu smūgiu nukalė tą bobą.O kaip tai vertint?

  0 0
 • ... 2020 birželio mėn. 10 d. 19:16:11

  Dabar turetu iseiti i gatves protingi zmones ir palaikyti policija.Jei ten kaip sako dalyvavo ir nepilnameciai,tai tegul vaiko teises susidomi.Toki nesubrendusi jaunima lengva valdyti.Tokie greitai nueina lyberiu minamais takais.Kai pasiziuri kas vyksta Amerikoje,tai taip iseina,kad policija tegul klaupiasi pries visus,kurie trankosi,dauzosi,niokoja parduotuves,smurtauja pries policininkus.Kad igyvendinti galima vaiku vogima is seimu,tai reikejo vieno vaikelio mirties,kuris nerupejo vaiku teisems,tada sakaliene galimai pasinaudojusi baisia nelaime,akiplesiskai parklupde seima ir isgimde BARNEVERNETA.Dabar pasaulyje reikejo vieno zmogaus mirties ir stai,visas pasaulis kaip cunamis siaubia pasauli.Tevai,pasirupinkite savo vaikais,aiskinkite,o tai geda matyti kas vyksta.Seip labai daug yra doro jaunimo,labai daug,bet kada jaunuoliai palieka namus,dauguma papuola ne ten,kur reikia.Lyberiai,koncervai labiausiai suinteresuoti jaunimu,jiems labai reikalingi mazai suvokiantys vaikai.

  0 0
 • Cha cha cha... 2020 birželio mėn. 10 d. 19:04:40

  Ir jūs niekaip man neįrodysit, kad Vilnius yra ne kaimas. Tikrų tikriausias kaimas( kaimiečiai miesčionys) kur rasistėliai susirinko į sabantųjį, kad jie nėra rasistai. Kurie pateikė prašymą dėl rasizmo eskalavimo, ir kurie pasirašė - išdavė leidimą - tą teisti už rasizmo eskalavimą!!!

  0 0
 • ... 2020 birželio mėn. 10 d. 18:52:34

  Lietuvos „elitas“ turi šimtmečius menančias tradicijas parsiduoti svetimiems „ponams“, perimti jų papročius, kalbą, pilvais šliaužioti prieš svetimus ir neapkęsti savo tautos. Visa tai jau ne kartą buvo, todėl ir mūsų valstybė susitraukusi it Šagrenės oda. Todėl mes vieninteliai iš kaimynų vis dar vežame tuos svetimkūnius „pabėgėlius“ - mūsų valstybės duobkasius. Kuo jų Lietuvoje daugiau, tuo mes arčiau Amerikos beprotiško Sorošo finansuojamo negrų maišto. O jis, tas maištas, kaip matome yra bukaprotis, su kilogramo svorio smegenimis ir džiunglių instinktais.

  0 0
 • Siaubas, ant kiek bukas jaunimas... 2020 birželio mėn. 10 d. 18:38:53

  Taip nieko nesusigaudyti... Skaityti moka, tevus turi - nu kaip šitaip nukvaileti???? Negi mokykla nieko nemoko????

  0 0
 • o-o 2020 birželio mėn. 10 d. 18:24:38

  Kokią teisę iš užsienio atvykę negretosai,dar ir užsienio kalba ,organizuoja nepilnamečių eitynes ir riaušes,kur žiūri vaikų teisių tarnyba

  0 0
 • Jonė 2020 birželio mėn. 10 d. 18:05:33

  Leidimo demonstracijai į savivaldybę ėjo prašyti konservų atstovas ir dar pateikė prašymą ne valstybine, o anglų kalba

  0 0
 • >>>XXXL 2020 birželio mėn. 10 d. 15:39:59 2020 birželio mėn. 10 d. 18:04:40

  Dainius: Jūsų komentaras puikus,daugiau nei pridursi nei atimsi.Reiškiu Jums savo pagarbą.

  0 0
 • Požėla turi (kitaip rasizmas) 2020 birželio mėn. 10 d. 18:03:12

  klauptis prieš juodaodžius ir jo visi stri..i turi klūpėti prieš ruberoidą , kodėl jie neklūpi ? Kodėl neklūpėjo policija per mitingą , juk tai negrų teisių pažeidimas (pagal jav negrus ).

  0 0
 • Čia tik mano nuomonė 2020 birželio mėn. 10 d. 17:39:29

  Ar šito mums reikia? Jaunimą ir vaikus mokykite mokyklose , universitetuose pagarbos visiems, kokios rasės jie bebūtų. Tai kodėl nesiklaupė, kai psihas nušovė mūsų Lietuvos policininką, atliekantį pareigas?

  0 0
 • tu ne gediminas. tu moiša. 2020 birželio mėn. 10 d. 17:35:34

  Gedimino nuomonė 2020 birželio mėn. 10 d. 14:03:36

  0 0
 • tam ---,,GIEDamino nuomone,,,, kokia tave nusususi kale 2020 birželio mėn. 10 d. 16:34:54

  issiko patvory su tokiu smegeneliu turiu ??? debildaunis retu gabumu,,..... istorijos matomai pas bumbliauska su anusausku mokeisi...

  0 0
 • saunuoliai policajai ...... 2020 birželio mėn. 10 d. 16:30:11

  duokit y kaulus sitiems LGBT agrastams....

  0 0
 • algis 2020 birželio mėn. 10 d. 16:16:16

  Mokslas - šviesa , be mokslo - prieblanda . . .

  0 0
 • BK170str 2020 birželio mėn. 10 d. 16:11:29

  O kur tyrimas dėl rasizmo? Juk negras užpuolė baltaodį, dėl jo reiškiamų įsitikinimų ir padarė veiką, numatytą LR BK 170 str.. Ar tik baltieji, gali būti teisiami dėl rasizmo?

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • REKORDAS: Kroatijoje jau antrą dieną iš eilės užregistruota didžiausias naujų COVID-19 atvejų skaičius.
 • PAJAMOS: išankstiniais Finansų ministerijos duomenimis, šių metų sausio-liepos valstybės biudžetas ir savivaldybių biudžetai pajamų gavo 6,4 proc. (400,1 mln. eurų) mažiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar švęsite tradicinę Žolinės šventę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+17 +18C

 

+16 +18 C

 +18 +23 C

+19+27 C

 

+20 +27 C

1-3 m/s

2-4 m/s

 

1-3 m/s

       

Nuorodos