respublika.lt

Per Lietuvą slenka tylus genocidas - straipsnio komentarai:

 • Jo 2020 sausio mėn. 30 d. 12:21:40

  Medalį skardžiui už tiek metų nieko neveikimo seime....

 • teisingai kai jau atkentėsim tuos metus tokiu dalykui ilgai nežinosim vėl ir būsim laimingi po 'senelio' saule ir galvos neskaudės 2020 sausio mėn. 29 d. 13:58:43

  Per Lietuvą vėl "tyliai"slenka kolchoznikų ,mentų ir komunistų tylus komunizmas, bet kai Lietuva įstojo į NATO , net ir Kremliaus mišrūnai lot ant Lietuvos pritrūko kvapo.Manau, dabar svarbiausia prakentėti tuos valdančių parazitų nepilnus metus, o kai jų jau nebus Laisvė ir nepriklausomybė tikra pasieks pagaliau ir mus visus Lietuvos tautiečius.

 • Liudvikas Rėza 2020 sausio mėn. 29 d. 09:47:18

  Sunku būtų surasti tokiam pokalbiui geresnį bebrą nei Skerdžius, nebent Masiulis ir jo kompanija. Atrodo, kad ne jie tiek metų trynė užpakalius Seime.

 • Kis 2020 sausio mėn. 28 d. 18:46:33

  genocidas gal per riebiai,tai kas vyksta musu nusikalstamos veiklos tiesiog isdavos.Kuo greiciau sustabdysime,tuo lengviau iseisime is to liuno,nereikia zmonems nusigrezti,kai vyksta tokie dalykai,nebukime Mazyliais skrisdami lektuvu.

 • weks 2020 sausio mėn. 28 d. 11:56:57

  O Skardžius N metų sėdi Seime ir nieko nedaro......

 • na 2020 sausio mėn. 28 d. 11:10:06

  valdininkus, nustačius, kad jie nusikalstamai nevykdė savo pareigų, reikia sodinti į cypę, o ne mesti iš darbo, ar uždėti baudas. Tada viskas ir sustotų į vietas (tai privalomai turi būti taikoma ir visiems teisėsaugininkams).

 • Naivuolis 2020 sausio mėn. 27 d. 19:54:08

  Manau, jeigu leidžiame įvežti padėvėtus skudurus į Lietuvą, taip pat ją užteršiame. Argi negalime patys nusiausti, pasisiūti ir dėvėti? Atgaivintume lengvąją pramonę. O dabar... Kam tie skudurynai? Jau kai neparduoda - tada degina. Baisu kaip nusivažiavome.

 • neatsakingi 2020 sausio mėn. 27 d. 11:36:51

  Pas estus atsakinga tauta - atsakinga valdžia. Išsiviešinę su kgb.., išsiaiškinti valstybės n milijardiniai sandoriai ir valstybei palankūs, gerėja žmonėms. Lietuvoj viskas atvirkščiai ir kiti kalti. Kad patys neatsakingi. O kokie ereliai per referendumą į es už.. ir po rinkimų erelių nesimato.

 • Per Lietuvą vėl "tyliai"slenka kolchoznikų ,mentų 2020 sausio mėn. 27 d. 10:34:02

  ir komunistų tylus komunizmas, bet kai Lietuva įstojo į NATO , net ir Kremliaus mišrūnai lot ant Lietuvos pritrūko kvapo.Manau, dabar svarbiausia prakentėti tuos valdančių parazitų nepilnus metus, o kai jų jau nebus Laisvė ir nepriklausomybė tikra pasieks pagaliau ir mus visus Lietuvos tautiečius.

 • Skaitytojas 2020 sausio mėn. 27 d. 06:23:34

  Tikiuosi kaltininkai patys susirgs lėtai progresuojancia nepagydoma liga.

 • laaabai nelaiku islindo ozynui sitas skandalas 2020 sausio mėn. 27 d. 05:44:34

  o gi cia tokie vadai buvo ozyno finansiniai remejai. ziauru iki ko dagyvenome, o nubaus greiciausiai tik eilinius pestininkus.

 • Kis 2020 sausio mėn. 26 d. 23:35:36

  stebimes lyg butume is durdomo.Klaipeda smardinama desimtmeti,jeigu ne daugiau,kiek tos moterelse kele balsa,juk viena ju savivaldybes nare ir iki siol niekas nereagavo.Juk tai nusikaltimo dangstymas kas liecia is mero puses.Kai vejas pasisukdavo is reikiamos puses,uzdarai viska kas imanoma ir sedi,nes tas sudo kvapas tiesiog nepakenciamas.manau ,kad viskas vyks iprastai.

 • TAIP 100% TAUTA RINKS "VALSTIEČIUS" 2020 sausio mėn. 26 d. 22:39:35

  kadangi jie turi pabaigti PRADĖTUS GERUS DARBUS: kol Seime bus pagaliai kaišiojami į ratus, tol jokia valdžia nieko ir nenuveiks, o tam, kad būtų chaosas, yra suinteresuotos gaujos, kadangi kuo ilgiau Lietuvoje bardakas, tuo jiems geriau. Spės per ilgą laiką sukišti visus galus į vandenį ir dar pasiplaus iš Lietuvos... Juk tam - 10 metų buvo brandinama BRENDADĖŽĖS LOGIKA ir ŠILTNAMIO SĄLYGOS..

 • Jo jo 2020 sausio mėn. 26 d. 21:38:22

  Ar ta kgbistu ispera dar ilgai reklamuos,nes dvi kadensijas alino lietuva su savo anglu kalbos zinovais, pajuokdama lietuviu kalba, o naudos jokios,kur duria valstieciai ten melynosios tubos smarve.o ir ji su angliska smarve,mazai lietuviskos.

 • bobute 2020 sausio mėn. 26 d. 21:29:15

  "pastate"tik 2 kandidatus,iskuriu .tikejom,mazesne blogybe bus N.,nes Skverneli ziniasklaida tuj pat sudirbo,-kaltas karbas kad leidzia bujotis tokiai purvasklaidai,kodel nesuvaldo niekadeju? taip ir ateinancius prapils...

 • pencininkas 2020 sausio mėn. 26 d. 20:46:22

  Matomai,kad Ceslovas,bei Petras,keikiantys Skardziu yra is tu paciu Lietuvos terseju verslininku koncervatoriu,kol gyvuos koncervu ir ozio uabas,nieko gero nematysim,jei runkeliai dar karta prabalsuos uz juos,tai jau Lietuvai galesim tik statyt kryziu atminimui

 • Nuostabu kad turime 2020 sausio mėn. 26 d. 20:11:37

  Seime turime valstybininkų dirbančių ir mąstančių tokių kaip gerb. A Skardžius.Lietuvai tokių žmonių reikia kaip švaraus oro.Didi pagarba Jums gerb. Seimune.

 • Nesutinku 2020 sausio mėn. 26 d. 17:56:39

  Česlovui-mandavoškei. Matosi kas per tipas esi, kad užstoji tus gamtos teršėjus. Gal ir pats š...ki į mūsų vandenį ir mįškus. Pagal Tamstos tekstą matosi, kad išlipęs iš medžio dar žmogiškos kultūros pasisemti dar nespėjai !!!!!!!!!!!

 • Nuomonei 2020 sausio mėn. 26 d. 17:25:39

  Tai taip,850 gali deginti tik tam tikras medziagas,jei uzmerki akis,tenka sukvepuoti,jau nekalbu apie dirvozemi

 • senis 2020 sausio mėn. 26 d. 17:17:50

  pirmiausia reiketu kurti valstybe. Pakol kas, turime tik valstybes parodija, kuri veikia kaip likviduojamas Lansbergio uabas.

 • petras 2020 sausio mėn. 26 d. 17:07:48

  Idomu ka ponas skardzius veikia aplinkos apsaugos komitete -matosi kad tik straipsnius kaip sitas moka rasyt...juokiasi puodas kad katilas juodas !

 • > pagarba Gerb. A.Skardziui 2020 sausio mėn. 26 d. 16:36:06

  Man irgi taip atrodytu.Taciau ant A.Skardziaus yra labai pilamas purvas.Tam purvui pritaria ir daug komentatoriu, kas mane labai stebina.Mes esame ant tiek uzzombinti, kad i tas kvailas galvas labai lengvai galima iteigti, kad ir A.Skardzius, ir L.Kernagis (buves Seimo narys) vos ne patys daro nusikaltimus, nors jie tuos daromus nusikaltimus Lietuvoje isaiskina.Kazkodel nebuvo isrinktas L.Kernagis, dabar dedamos dideles pastangos, kad nebutu isrinktas ir A.Skardzius.Nenustebsiu, kad taip ir bus.Mes tikrai esame, anot a.a.Sikorskio, versiu tauta, gyvenanti, anot a.a.Petkeviciaus, durniu laive.Ir ko noret is versiu ir durniu.Tai neverkim ir nesiskuskim, jeigu galvojam ne tuo galu.Sekmes visiems.

 • Gyvenimas siukslyne 2020 sausio mėn. 26 d. 16:09:41

  Bomzo alga, ant kūno dėvėti skudurais iš skuduryno, apdoroto chemija butyko, aplinka užteršta erkėmis, chemija, radiacija, sveikatos mokestį isskaiciuoja chemijai nuo garantuoti vėžio, užsigeriant vandeniu su arsenu ir kitais pagardais.

 • Pagarba Gerb A.Skardžiui 2020 sausio mėn. 26 d. 16:03:31

  Sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe ! Kiek daug blogybių atsleidė Jūsų vadovaujama Seimo komisija apie energetinius projektus, apie dujų laivo nuostolingumą, apie Snoro sužlugdymą ir kt. Dar nė vienas nenubaustas, bet nors Lietuvos žmonės sužinojo. Reikia tokių seimūnų, kaip Jūs, daugumos,gal tada ir teisėsauga kitaip dirbtų? P.S. Sisteminė žiniasklaida skelbia reitingus ir pranašauja 2020 m.rinkimuose konservliberalų pergalę .Juk turi lėšų reklamoms iš ofšorkų?

 • xyz 2020 sausio mėn. 26 d. 15:58:33

  a.a.Tevukas neturejo nei klausos,nei balso,bet ,kai truputi isgerdavo dainuodavo: "vyrai gere,vyrai gers,kol zemelem apibers". Pritaikau dabartiniams valdininkams - nors jie neturi nei sazines,nei morales,bet tape valdininkais dainuoja: vyrai voge,vyrai vogs,kol padaryti nuostoliai bus atlyginti is VALSTYBES BIUDZETO!

 • < < Agnei 2020 sausio mėn. 26 d. 15:45:34

  Jūs teisi ! Nekreipkime dėmesio į koncervų mėgėjų komentarus! Pagarba valstiečiams su Karbauskiu ir Skverneliu priešakyje! Kiek juos kaltina,aploja sisteminė žiniasklaida ? SPECIALIAI neskelbia ,ką gero padarė, o tik blogai ir blogai! Atskleidė : a) tulpių paštą ,b) Lietuvos institucijų užvaldymą per kurlianskinę žiniasklaidą, LRT lėšų švaistymą,kai dienai tenka 100 000 eurų ,c) mortų biznio milijoninius pelnus, masiulių dėžutes, Alytaus, Klaipėdos, Vilniaus verslinyyyykų suktybes ir t.t.

 • too Nuomonė 2020 sausio mėn. 26 d. 15:44:23

  kas Tamstai atsakys į užduodamus klausimus? Nebūkite naivus, mums jau trisdešimt metų niekas tiesos nesako. Juk informacija, žinios yra jėga, o norintiems valdyti kita jėga nereikalinga. Plauna smegenis kasdien per visas medias ir kažkaip melas patampa tiesa.

 • Daiva 2020 sausio mėn. 26 d. 15:41:29

  tarybiniais laikais mokykloje mums aiškino, kaip kapitalizmas užteršė Rurą ar Reiną (jau net neatsimenu kurį), o pas mus, girdi, upės ir ežerai švarūs. Ką dabar mokytojai aiškina paikoms vaikų galvelėms? Dabar. Dabar visur žalia šviesa VERSLUI ir VERSLININKAMS - kad keltų šalies ekonomiką, žmonėms darbo vietų pristeigtų. O ką turim? Gamta alinama, teršiama, niokojama, ir niekam nė motais. Net, kai aferos paaiškėja atsakyti už tai nereikia. Žmones „verslininkai“ ubagais paleidžia (vidaus produktas, mat didėja! Gal reikėtų rašyti tiesiai - verslininkų kišenės didėja ir pilnėja).

 • Nuomonė 2020 sausio mėn. 26 d. 15:27:57

  Nuotraukoje Grybauskaitė atsikirpo juostelę "Fortum" šiukšlių deginimo gamyklos atidarymo proga? Kaip į Alytų gabeno padangas iš užsieno,taip ,matomai, ir siukšles gabena iś užsienio? Latvijos spauda rašė, kad tokiose gamyklose ,kaip "Fortum" turi būti temperatūra 1200 laipsnių, o Klaipėdos imonėje - tik 800- 850 laipsnių.Ar tai tiesa? Kodėl tyli Klaipėdos liberalai.? Jeigu žema temperatūra, nesudega kai kurios pavojingos medžiagos? Ar tai tiesa?

 • ceslovas-Agnei 2020 sausio mėn. 26 d. 15:07:05

  Mazeika nieko nespes ir nenori speti, nes jis MELAGIS. O kad tokios situacijos nebutu, reiktu nerinkti partiniu-sarasiniu mandavozkiu kurios uz sedejima ir nieko neveikima (ne uz aciu) dengia zulikus-verslininkus, ir nereikia apsimetinet, kad nieko nezinojo kai buvo akcijos, mitingai jog sklinda smarve.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AUKOS: Iranas šeštadienį paskelbė apie 133 naujus mirties nuo naujojo koronaviruso atvejus; vienoje iš labiausiai koronaviruso paveiktų šalių mirčių skaičius pakilo iki 2 517.
 • NEPATEKO: šeštadienio 8.00 val. duomenimis, nuo karantino pradžios – kovo 15 d. vidurnakčio – į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 612 asmenų, o 342 asmenims nebuvo leista išvykti, skelbia VSAT.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip ketinate švęsti Velykas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate valdžios sprendimus šalį užklupus koronavirusui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +2 C

+1 +2 C

 

-3 -5 C

 +13 +14 C

+4 +8 C

 

+2 +3 C

1 m/s

2-7 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos