Patikrinimas Marijampolės pataisos namuose: rasti ir telefonai, ir narkotikainuotraukos (2)

2020 rugpjūčio mėn. 26 d. 22:12:28 Perskaitė 1213

Kalėjimų departamento (KD) Saugumo valdymo skyriaus iniciatyva trečiadienį organizuotas neplaninis patikrinimas Marijampolės pataisos namuose, pranešė KD.

 

Marijampolės pataisos namų nuteistųjų gyvenamosiose ir bendrojo naudojimo patalpose vykdytos kratos metu rasta ir paimta 13 vnt. SIM kortelių, 12 vnt. mobiliojo ryšio telefonų bei pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl rastų, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Atliekant patikrinimą dalyvavo Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Vilniaus pataisos namų ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kinologai ir jų tarnybiniai šunys Karatas, Pipiras, Borgas, Toris, Beili, Lotė ir Runa, dresuoti ieškoti narkotinių bei psichotropinių medžiagų. Į pagalbą pasitelkti ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologai su šunimis.

Tai jau antras neplaninis patikrinimas šiemet laisvės atėmimo vietų įstaigose. Per pirmąjį Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje rasta: 13 vnt. mobiliojo ryšio telefonų, 14 vnt. SIM kortelių bei pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai dėl rastų, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Neplaninių patikrinimų tikslas – užkardyti ir (ar) sumažinti atvejus, kuomet nuteistieji neteisėtai disponuoja draudžiamais daiktais ar narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net