respublika.lt
 

Partizanų vadą apšmeižęs V.Titovas sutaupys - straipsnio komentarai:

 • didelis medalis 2019 spalio mėn. 22 d. 13:32:51

  nieko sita siuksle netaupys , viska apmokes ru ambasada

 • dalia 2019 spalio mėn. 18 d. 16:39:50

  Knyga O parapijos baznycioje irgi turetu buti,nes visada pirma i baznycia nesdavo,o paskui i kapus,

 • <vyrui> 2019 spalio mėn. 18 d. 14:32:34

  Garbės kodeksas gerai, bet kaip su tais liudininkais kurie visai ką kita žino? Mes vis pabrėžiam kad pas mus demokratija-tai reiškia kad už kitokią nuomonę neturi būti baudžiama

 • į: Pastaba 2019 spalio mėn. 18 d. 07:10:04 2019 spalio mėn. 18 d. 11:35:54

  ESU liudininkė! Mūsų šeima dalyvavo to meto įvykiuose. Skirtumas tik tas, kad tamstos „liŪdininkai” neskyrė tų, kas už Tėvynę kovojo, nuo tų, kas už būsimą okupuotą zoną kovojo ir drįso save partizanais vadinti. Nors - gal Kremlius jiems taip liepė vadintis.

 • Vyras 2019 spalio mėn. 18 d. 11:31:52

  - tas kas vyras ne pagal kūno, o apie DVASIOS anatomiją - niekad nesmuks tiek, kad negalintį apsiginti šmeižtų. Dar prieš pusę amžiaus net nusikaltėliai, prisiekusieji mušeikos NIEKINO tuos, kas už save silpnesnį puola. Net ir jiems galiojo kažkoks riterių garbės kodeksas, ir jie jo laikėsi. Murziniems sovietukams garbės kodeksas negalioja. Tik „babkės”.

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 18 d. 11:31:07

  Straipsnio autorius D.Čiužauskas pirmuoju sakiniu teigia, kad V.Titovas netiki TEISINGUMU Lietuvoje. Ar pats autorius tiki ? Kaip piliečiams reikia reaguoti, ką galvoti, kai prieš TV kameras, ne taip seniai, buvo vedžiojami teisėjai ir advokatai su antrankiais ? Vienas net iš Aukščiausiojo Teismo ?

 • Toliau 2019 spalio mėn. 18 d. 11:22:07

  kuriami "didvyriai" iš paprastų banditų ir nacių talkininkų. Ko nestatė to paminklo šitam "didvyriui" jo gimtajame krašte? Ogi ten žmonės iki šiol dar gerai prisimena jo ir jo gaujos nusikaltimus prieš paprastus kaimų gyventojus. Nekaltų nužudytų kraujas dar gyvas giminaičių atmintyje ir tą paminklą nuverstų pirmą dieną po pastatymo. Gerai prisimenu tėvų ir senelių pasakojimus kokioje troboje ir ką nužudė banditai ir su kokia panieka ir neapykanta jie kalbėjo apie jiems talkinusius. Banditų žmonės nekentė žymiai labiau nei stribų, nes jie naktimis išlįsdavo iš miškų ir terorizuodavo vargšus kaimų gyventojus. Ištisas šeimas nužudydavo ir sudegindavo vien už tai, kad žmogus stojo į kolūkį ar dirbo tiesiog mokytoju. Dieną atsiųsdavo kokį pasiuntinį su reikalavimu kas kaime turi papjauti paskutinį gyvulį ir išvirti naminės. Ir tai yra dabar garbintini "liaudie gynėjai"?

 • Šlykštu gyventi tokioje 2019 spalio mėn. 18 d. 11:04:00

  šalyje ir auginti vaikus , dvėskit korumpuoti parazitai , žinokit vėžys jums tik perspėjimas yra dar ir pragaras .

 • Šlykštu gyventi tokioje 2019 spalio mėn. 18 d. 11:03:42

  šalyje ir auginti vaikus , dvėskit korumpuoti parazitai , žinokit vėžys jums tik perspėjimas yra dar ir pragaras .

 • Šlykįtu gyventi tokioje 2019 spalio mėn. 18 d. 11:03:22

  šalyje ir auginti vaikus , dvėskit korumpuoti parazitai , žinokit vėžys jums tik perspėjimas yra dar ir pragaras .

 • Knyga 2019 spalio mėn. 18 d. 10:58:43

  2011 m. buvo išleista „Partizanų teroro aukų atminimo knyga“. 1-oji dalis - 10.000 partizanų nužudytų žmonių pavardžių. Nurodytos gimimo ir nužudymo datos, vietovė ir kt. Deja, 2-ą dalį išleisti buvo uždrausta, o leidėjas iki šiol tampomas po teismus už tai, kad išleido „neteisingą“ knygą apie Sausio 13-os įvykius.

 • Allgirdas 2019 spalio mėn. 18 d. 10:43:30

  Kas yra partizaninis judejimas, mes galime stebeti ir siandien: Afganistanas, Irakas, Sudanas, Libija ir kt. Ar Afganistane, Irake puldineja ir zudo okupantus? Kurgi ne. JAV kariu zuvo vos virs 4600, o irakieciu - simtai tukstanciu. Tas pats buvo ir Lietuvoj. Puldineti ginkluotus, reiskia paciam listi mirciai i akis. Daug paprasciau naikinti civilius, kurie, neva, talkininkauja okupantams: kolukiu pirmininkus, milicininku seimas, seniunus ir ju seimas, mokytojus ("raudonus"). Uosve pasakodavo, kaip Silutes raj. banditai siautedavo kaimuose. Ir jos vyra nusove vien del to, kad tas rinkimu saukimus isnesiojo. Kai po 1990 vienas is tu laiku egzekuciju dalyviu grizo is Sibiro, gavo medalį ir nukentejusio nuo okupantu pensija. Bet zmones pradejo kalbeti apie jo "nuveiktus darbus" ir apie tai, kad vokieciams talkininkavo. Tas "didvyris" susikrove manta, pasake, kad Lietuvoje blogas gyvenimas ir isdardejo atgal i Sibira. Tikrai "didvyriskas" poelgis.

 • tai kad lietuvele paru..rins Strasburas kaip stoties kek..se cia ir arkliui aisku 2019 spalio mėn. 18 d. 10:31:55

  nes Niurnbergas apie visus tokius alia "didvyrius" Vanagus, Noreikas ir kitoki tautini mesla, dabar del esancios konjukturos staiga virtusiais "didyvyriais" yra aiskiai issakes. taip kad vel muzikeliai basliuos uz ponu uzgaidas savo dievukus tureti.

 • nuomone 2019 spalio mėn. 18 d. 10:03:44

  bandita apsmeize/?

 • Balbieriškio samurajui 2019 spalio mėn. 18 d. 09:58:41

  Ko delsi, pasidaryk charakiri?

 • dalia 2019 spalio mėn. 18 d. 09:55:35

  Lietuvos Partizanu Zygdarbiai,,,Zmogau,noreciau paskaityti sia knyga,nes tikrai Lazdiju raj ,is 571 vieno nuzudytoju yra mano seneliai ir teta,Misevicius Juozas,Miseviciene Bronislava ir Miseviciute Dominyka,Man svarbi nuzudymo data,Noreciau zinoti,,uzdegti zvakele,

 • Tai , kad nelabai kas pasikeitė 2019 spalio mėn. 18 d. 09:47:16

  stribų , banditų vaikučiai ir vaikaičiai dabar elitas , o tauta galo su galu nesuduria , kuo dabar skiriasi , kad nešaudo ? susidorojimas vyksta teisminėmis priemonėmis ir kaip Titovui , baudos už tiesos pasakymą .

 • Liūdna... 2019 spalio mėn. 18 d. 09:38:15

  Po 1991 m. tikėtasi, kad Lietuva taps demokratine ir laisva šalimi, kad bus tvirtai ginamos žmogaus ir piliečio teisės, o ypač – Konstitucijoje įtvirtinta sąžinės, minties ir žodžio laisvė. Šios viltys neišsipildė. Į Lietuvos visuomeninį ir valstybinį gyvenimą sugrįžta ir stiprėja politinė ir ideologinė prievarta, įgyjanti naujos totalitarinio valdymo formos bruožų. Šalyje vis atviriau reiškiasi vadinamosios „pažangios jėgos“ – agresyvios visuomenės grupelės, kurios, pretenzingai pasiskelbusios „vakarietiškos civilizacijos“ skleidėjomis, mėgina prievarta primesti savo ideologiją, vertybes ir gyvenimo sampratą daugumai. Tautiškai susipratę ir patriotiškai mąstantys žmonės vadinami „homofobais“, „rasistais“, „ksenofobais“, „laisvės ir lygybės“ priešais. Bandant nutildyti piliečius, išdrįstančius daiktus vadinti tikraisiais vardais, vis dažniau griebiamasi teisminio susidorojimo. Atgyja tarybmečiu klestėjusi kitaminčių įskudimo praktika.

 • benas 2019 spalio mėn. 18 d. 09:18:52

  jeigu bandita pavadini banditu, tai tave jau persekioja, vot tai demokratija, o teismai dabar prisike kelnes ir vykdo bet kokius valdzios norus

 • Tam "gal ne į temą..." 2019 spalio mėn. 18 d. 09:18:13

  Tikrai ne į temą. Jūsų nupasakota "gerųjų stribų - svieto lygintojų " istorija labiau panaši į sokolovininkų provokacijas.

 • hau 2019 spalio mėn. 18 d. 09:13:02

  Tinkamiausia bausmė tokiems titovams - pilietybės atėmimas. Save gerbianti valstybė netoliaruotų nelojalių valstybei iš kažkur atsibeldusių veikėjų.

 • Kodėl tik vienas Titovas kaltas? 2019 spalio mėn. 18 d. 09:12:23

  O kodėl nenubaustas Šimašius, Vanagaitė, įvairūs vinokurovai, kurie nevaldo liežuvio? Vienas jų net nacionalinę premiją už partizanų apšmeižimą gavo.

 • Gal ir ne i tema... 2019 spalio mėn. 18 d. 09:10:32

  Atsventeme Mamos 85-aji gimtadieni. Man visada buvo idomi karo ir pokario tema, daug kalbejome apie ta baisuji laikotarpi...Dar karta prasiau mamos papasakoti jos drauges seimos tragedija. Buvo taip: nasle likusi moteris augino penkis vaikus, gyveno pusbadžiu. Tuo metu Lietuvoje jau buvo rusai, jiems uoliai talkino lietuviai... Viena diena stribai ateme is kazkurio stambaus ukininko viena karve ir atvede tai moteriai su penkais vaikais. Sekanti ryta moteris rado rasteli prie duru, kad karve grazintu savininkui. Dar po paros paryciais i moters namus atejo partizanai, issivede ja i lauka ir uz keliasdesimt metru nuo sodybos NUSOVE jauniausios dukters akivaizdoje. Ar gali man kas nors paaiskinti, kas sioje istorijoje yra zudikas? P.S.Si tragedija ivyko Pakruojo rajone. Nuzudytosios moters jauniausioji dukte gyvena Klaipedoje, o kiti du vaikai - Pakruojyje. Po konservatoriu priimto istatymo apie baudas "uz laisves kovotoju smeizima", bijo apie tai net kalbeti, nes gali buti nuteisti...

 • LIETUVOS PARTIZANŲ ŽYGDARBIAI 2019 spalio mėn. 18 d. 08:46:09

  Turiu 1964 m. išleistą LTSR mokslų akademijos archyvinių dokumentų VI rinkinį „Buržuazinių nacionalistų gaujų siautėjimas Dzūkijoje“ iš serijos „FAKTAI KALTINA“. Tada Lietuvos partizanai buvo vadinami „buržuaziniais nacionalistais“ ir „banditais“. Knygelėje pateikti pokario Lietuvoje nužudytų žmonių sąrašai Alytaus, Lazdijų ir Varėnos rajonuose. Alytaus raj. nužudyti 431, Lazdijų raj. - 571, Varėnos raj. - 236 žmonės. Per tris rajonus – 1238 žmonės. O per 45 Lietuvos rajonus kiek bus? Paskaičiuokite. Sąrašuose nurodytos pavardės, vardai, tėvų vardai, gimimo metai, gyvenamoji vieta, nužudymo data. Nurodytos apylinkės, valsčiai, kaimai, ištisos šeimos – seneliai, kūdikiai, vaikai. Tada šeimos buvo didelės. Tai Lietuvos partizanų darbas, Lietuvos istorija, faktai, kuriuos patvirtina liudininkai, šiais laikais paskelbti partizanų archyvai, jų teismų nuosprendžiai. Svarbiausia, šie žudymai buvo paremti partizanų vadų pasitarimuose priimtais dokumentais, raginančiais „stiprinti terorą“.

 • manau,kad 2019 spalio mėn. 18 d. 08:45:17

  Galėtų susirasti Grybauskaites daktarini darbą ir ji pacituoti EU teisme. Turbūt gėda būtų ir dar damoketu kad tylėtu, dar galima ir Lanzbergio prašymą į komjaunima dadet.

 • na manau Titovas teisybe pasake... 2019 spalio mėn. 18 d. 08:23:39

  tik lietuvoj lietuvos teisininkai --- teisybe kaip savoka visiskai antraip per antra gala supranta ,todel gaunasi stai tai ,... kas gaunasi...

 • nu... 2019 spalio mėn. 18 d. 08:12:45

  demokratija

 • manau 2019 spalio mėn. 18 d. 08:02:16

  Kad ten nėra ko šmeižti,- politinė byla ir tiek.

 • svilainis 2019 spalio mėn. 18 d. 07:56:20

  Su aštuoniais ar kiek tai tūkstančių gal ir perlenkė,bet kad šventas buvo,kaip mums čia norima įrodyt -irgi propagandinis banditavusių elementų baltinimas.Mes gi matome,kad vyksta analogiškas ,,didvyrių'gaminimo procesas koks buvo tarybmečiu.Seni kauniečiai puikiai atsimena karo metu mieste siautusius ,bet vokiečių sutvarkytus banditėlius,kuriems vėliau buvo suteikti komjaunuolių-didvyrių vardai.Taigi dabar vėl pėdinama tuo tarybų pramintu taku...

 • Tai daroma 2019 spalio mėn. 18 d. 07:28:48

  kad visi bijotų , paskelbs Saulių šventu ir turėsime tikėti , nes partija taip sakė

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • RĖŽĖSI: pirmadienį Vokietijos Folkmarzeno mieste nežinomas vyras automobiliu rėžėsi į karnavalo eitynių dalyvius, nukentėjo mažiausiai 10 žmonių, tarp kurių buvo vaikų; automobilio vairuotojas sulaikytas.
 • PASVEIKO: visi 16 koronavirusu užsikrėtę Vietnamo gyventojai jau pasveiko.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pastebite, kad emigrantai grįžta į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar „trikojai“ keliuose daro įtaką jūsų vairavimui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

-1 +1 C

 

 0 +1 C

+5 +6 C

+3 +5 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0801 PLN - 4.2835
RUB - 69.5480 CHF - 1.0610
GBP - 0.8351 NOK - 10.0873

Nuorodos