Panevėžio pareigūnai sulaikė parduotuves siaubusius vagisnuotraukos (1)

2020 vasario mėn. 18 d. 16:04:00 Perskaitė 1281

Nuo pernai metų spalio mėnesio iki šių metų vasario Panevėžio mieste buvo gaunami pranešimai apie įsibrovimus į parduotuves, kurių metu buvo vagiama viskas: cigaretės, alkoholis, higienos prekės, įvairūs darbo įrankiai, pavogti 7 dviračiai ir motoroleris. Suplanuoti nusikaltimai buvo atliekami žaibiškai ir naktimis. Bendra parduotuvių patirta turtinė žala, kaip teigiama Panevėžio apskrities policijos pranešime, siekia apie 10 000 eurų.

 

Itin intensyviai ir kruopščiai dirbę Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė du įtariamuosius vyrus (gimusius 1982 ir 1953 m.). Tai – Panevėžio miesto gyventojai. Vienas iš įtariamųjų policijai žinomas, teistas. Atlikus kratas įtariamųjų namuose, dalis vogtų daiktų buvo rasta.

Vienam iš įtariamųjų paskirtas 3 mėnesių suėmimas, kitam švelnesnė kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorai.

Už tokį nusikaltimą Baudžiamasis kodeksas numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimą iki šešerių metų.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net