respublika.lt

N.Venckienė suimta 2 mėnesiams: aš prie visko pripratusi, iškentėsiu - straipsnio komentarai:

 • O Jurbarko pislius kalėjime? 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:32:30

  Eligijus - brendžio dėžutė, kalėjime ???

 • Įtarimas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:30:13

  Įtariu kad Purvainis su Jakučiu meilužės .

 • Vietinis teroras - jau vertybė 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:23:04

  Tai kurių velnių tą Venskienę su tokiais juokingais kaltinimais dar parbogino į Lietuvą? Amerikoj "aprengė nekaltybe" ir išleido... Pabandykit jūs kas nors suorganizuot teroristinę grupuotę, kuri žmones persekiotų, kankintų, žudytų ar privestų prie mirties. Ar spėtute pasprukti į Ameriką? Ar jus ten gintų kažkuris iš senatorių??? CHA. Venskienės aktyvas ilgai rėkė, jog pedofilai turi stogą, turi stogą... O iš tikrųjų stogas - virš teroristų galvos. Kas laiko tą stogą? Kas tą stogą perkelia net ir į Ameriką? Argi nenumanot? Kas pasakė: "Nestovėkit po medžiu" ?Vietinis teroras pas mus labai saugomas ir branginamas, pradedant pokariu ir tęsiant - Abromavičiaus žūtimi, Bražuole, Garliava, baikerio pradanginimu. Niekas neišaiškėja ten, kur slankioja politiniai "patriotizmo" šešėliai.

 • o kada ses 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:23:04

  i kalejima jurbarko banditas jis juk gali vel puylt mergaites arba pabegt i uzsieni

 • Marta 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:22:25

  akivaizdu sitie visokio plauko teisejeliai taiko savo klanui ir tikrai jie bijo Venskienes.niekaip nesuprantu kam jie ja laiko oNeringos didziausias ir stipriausias atsakas jiems nedyngstantanti sypsena veide. stirybes Neringa pries tokius silpnucius mes su tavimi sypsokis nes nuo to ju veidai ruskani pasimete net i klausimus negali sklandziai atsakyti tik kartoja visu valdziagyviu nuvalkiota atsakyma negaliu komentuoti vyksta tyrymas. tokius zodzius jau is kaimu babulencijos per tv pagalba moka sakyti. geda teisejams baimeju virsininkams

 • jonas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:20:53

  gal prokuroras gali paaiskint schema kaip be asmens dokumento galima patekti i JAV? labai noreciau suzinoti :D :D :D

 • Isgamos 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:19:01

  Kai buvo pradingęs Kedys pačiam gale, aš jau nujaučiau kad jį jie gali nužudyt, ir nebuvau nustebęs kai tai pasitvirtino. Bet netikėjau, kad jie taip drastiškai išlups mergaitę. Jei jie tai padarė, reiškia jie bet ką gali padaryt. Tada pajaučiau didelę tuštumą, supratau kad nėra čia valstybės, tik kažkokie klanai ir gaujos. Kadangi jie bet ką gali padaryt ir nėra niekam atsakingi, jie gali suorganizuot ir Neringos mirtį.

 • ats 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:17:09

  ji uzdaryta i ta pacia kamera kur ir buvo jos brolis iki nuzudimo

 • Taip 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:10:18

  pedofilai tik teisus.

 • janina 2019 lapkričio mėn. 08 d. 14:06:45

  Prokuroras teisus?O kas garantuotas jog laisvėje ji gali kur pargriūt ir balutėje nuskęst?Juk pas mus vyksta ir ne tokie stebuklai?

 • Giedrė 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:59:07

  Prokuroras pasielgė teisingai suimdamas N.Venskienę. Pilnai galimas toks pabėgimo varijantas: N.Venskienė gali pagrobti iš Lietuvos karinių pajėgų naikintuvą ir pabėgti

 • V. Ladas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:51:34

  Kardomosios priemonės parinkimas - lakmuso popierėlis. Kažkieno spaudimu, mano manymu,, teismai ir toliau kirs iš peties. Gerai, kad ji spėjo JAV teisininkams parodyti tą jai siūlytą inkriminuoti mėšlą, tikriausiai jiems buvo gardaus juoko. Ir ne teisinių sistemų skirtumai tai lėmė - nusikalstamos veikos visame pasaulyje yra nusikalstamos veikos, o š* (nebijokime šio Patriarcho išpopuliarinto žodžio) yra š* . Rasis teisėjai, kuriems karjera rūpės labiau už Tiesą ir realią padėtį. Nebent kiltų didelės palaikymo akcijos iš Tautos. Deja, dėmesys "išgalvotos" pedofilijos istorijai yra ir natūraliai prigesęs ir žiniasklaidos dirbtinai gesinamas. Stiprybės ir kantrybės ir sveikatos, Neringa! Tiek neišgalės duoti, kiek žmogus gali ištverti...

 • vertinimo kriterijai 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:51:33

  Šiais laikais labai mėgsta į apačias reikliai vertint. Kas kur interesų konfliktai ir kabinėjasi. Čia jei iš 39 kaltinimų tik 4 liko reiškia per didelis neatitikimai. Prezidentas su Seimu vertindami teisėsaugos institucijų vadovų metines veiklas už tai esmėj gali blogai vertint. Ir iš postų lekia. taip ir į apačias atestacijos metinės ir iš pareigų...Jei tautos rinktas Prezidentas ir seimas reiklumo nerodo, tauta gali jais nepasitikėjimą pradėt reikšt. Pasiūlyt atsistatydint ir užleist vietas sugebantiems teisingumą užtikrint. Nes šiuo metu iš aukščiausius postus užimančių šalies vadovų išties rimto veiklumo ir atsakingumo nesimato. Ir ne tik šiais atvejais.

 • Manau 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:50:34

  nunuodis arba pakars pedofilai.

 • stai -keli pedofilai jau rankom ploja uz sio ,,teisejo ,, sprendima..... 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:46:48

  ,,,liuks,,,,,....,,,o kur desiesi,,,....,,,vargelis,,,,,

 • cirkas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:44:21

  Girdėjau, kad Nausėda taip pat turi stiprių ryšių užsienyje?:)

 • skaičiau Kazėnėnies išsakytą nuomonę 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:44:05

  kad Kauno prokuratūrą reikia apjuosti juosta. Kodėl? Paskaitykite... Metas , kai ,,Kaltieji teis teisuolius": (Mikaldos pranašystės)

 • vargelis 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:43:33

  Kokia nelaiminga moteris, Kas per jos tevai kurie isauklejo taip savo vaikus, kurie susidirbo ir savo ir kitu gyvenimus, matyt tik kiaunemis uzsiiminejo o vaiku neauklejo, dabar visi kencia.

 • xx 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:43:13

  Iš pradžių buvo skelbta,kad Kauno teismas nusišalina nuo šios bylos ,o pasirodo,kad labai aktyvūs ir suinteresuoti .Sprendimas daugiau negu keistas nes bylos nagrinėjimas baigtas ir ji tik susipažins su pateikta medžiaga bei įrodymais. Juk tai puikiausiai galėjo padaryti ir pas tėvus būdama. Žiūri į jų pačių suglumusius veidus ir negali necituoti ekstradicijai pateiktų duomenų iš Lietuvos nagrinėjančio JAV teisėjo išvados:"... kažkas kertasi su pamatiniu teisingumu, kurio reikalauja kiekvienas teismas."

 • O kur tu dėsiesi 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:42:44

  O kur tu dėsiesi, teks iškentėt.

 • LIUKS 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:35:14

  pirmas teisingas sprendimas , tik gaila, kad tą gyvatę areštinėje išlaikys mūsų visų pinigais

 • Rasa 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:32:26

  Kaip jie gali paleisti ta Neringa jeigu prokurpru ir teiseju tarpe pilna pedofilu .Jie kerstingi kaip zinote ir gyvu nepalieka . Kiek zmoniu nuzudyta ir aisku su teisesaugos zinia .

 • pagrinde atsakomybė 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:31:26

  Pagal LR Konst. 5 str. aukščiausią valdžią vykdo Seimas, Prezidentas su vyriausybe, teismai... Tai yra aukščiausius postus užimantiems. Kuriuos pati Tauta rinkos. O šie teisėsaugos vadovus skirdamiesi tarpusavio supratimu tautos jau neklausia ką skirt ir kaip kontroliuot teisėsaugą. Kaip ir nesiveržia Tauta atsiskaityt už kas vyksta, kaip sukontroliuoja. kaip tvirtina jų metines veiklos ataskaitas ir panašiai. estų tauta rimta renkasi rimtas valdžias ir tokių šposų ten nebūt. Lietuva nuo tautos labai neprastesni už savo rinktus. nes ir valdžia mėgsta kištis negali. Tai kam jie tokie reikalingi rinkt, kad nesugeba sukontroliuot, kad teisingumas vyrautų? Nors kas jų neklauso, tų nelieka postuose iš kart.

 • Egidijus 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:26:57

  Nieko gero nelaukiame,matome,kaip teisėjų vadas šokdina net prezidentą,kuris jau išsigando ir nusprendė pasislėpti krūmuose,nes gal problema išsispręs? Ne,be teisėsaugos sistemos reformos ,be kai kurių asemnų pakeitimo -nieko gero nelaukime.O kur dar šešėlinai bosai ,pilkieji kardinolai, retkarčiais parodantys savo veidus komentuojant..??Dar iki šiol ponulis nepasirodė,tikiu pasirodys,dabar rengia keršto planus,kartu su seimo teisėsaugos komiteto nariais,aktyviai teisusiais p.N.V. Vakar jie atrodė ,kaip sakė kažkada Pumprickaitė, su š ...kandusiais veidais.Neatleis.Todėl visuomenė turi būti budri ir laiku raguoti.

 • Kai atrodo jog dugnas pasiektas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:15:42

  lietuviškoji "teisėsauga" parodo jog yra dar kur ristis.....Apgailėtina žiūrėti ir klausytis ką jie kalba, nutaisę protingą veido išraišką.

 • nedarykim is sudo problema 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:13:46

  sededama daboklej, prokuratura greiciau uzbaigs visa ta jovala, nes dabar per daug garbes tai moteriskei ir jos aplinkai.

 • matomai ta ,,,teiseja,,, Purviny sieja kazkoki tai rysiai su pedofilais 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:13:36

  ir jis bijo ,kad Venskiene nesusisiektu su JAV teisininkais .....todel ir ykiso u grotu ,kad ja galetu kontroliuot.....

 • ateitis? ... nera ateities 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:01:11

  Baisu tokioj saly gyventi: kazka kaltina snipinejimu ir... nera teismo... Dabar tampo kazkokia nusikaltele... o is tiesu - valstybes vyrai bijo tiesos. Ko noreti, kad tarp paciu teiseju yra nesaziningu. Baisu!

 • Jonas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 13:00:18

  Is cccr glebio istrukti lietuviai rado jegu ir stiprybes! Isrinke savus Slibinus i valdzia neranda jegu ju savivalei pazaboti!juos islaiko su keliatukstantinem algom! O cia tai ybridome!!!

 • Jeigu 2019 lapkričio mėn. 08 d. 12:55:36

  iki teisminis tyrimas del pareikstu kaltinimu/4/ yra baigtas,tai dabar byla turi keliauti i teisma. Po to,kai bus nuosprendis,Venckiene bausme jau atliko , ji gali grizti pas sunu,nes jai jis tik vienas liko lyg paguoda senatveje.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUMAŽĖJO: „Luminor“ grynasis pelnas pernai siekė 54 mln. eurų – 69,5 mln. eurų mažiau, palyginti su 2018 metais.
 • KORONAVIRUSAS: Jungtinė Karalystė (JK) trečiadienį pranešė apie dar 563 mirtis nuo naujojo koronaviruso infekcijos (COVID-19); iš viso šalyje mirė 2 352 susirgę asmenys.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kiek ekstremalios situacijos metu reikėtų kelti atlyginimus medicinos darbuotojams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+1 +2 C

 +5 +6 C

+5 +7 C

 

+7 +8 C

1-7 m/s

2-7 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0936 PLN - 4.5815
RUB - 86.4750 CHF - 1.0564
GBP - 0.8846 NOK - 11.2685

Nuorodos