respublika.lt

Kratė dėl fiktyvių įrašų apie skiepus dėl COVID-19 - straipsnio komentarai:

 • i
  iki ko privede fashizmas 2022 sausio 17 20:32:53

  zmones paverte nusikalteliais

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kartuves 2022 sausio 17 09:20:26

  Gaila nebėra mirties basmių "Humanizmas". Anti Humanistai tokio požiūrio nenusipelnė. Tik mirties bausmė jiems... Pakarčiau juos jei būciau tesiėjas, Sulys jie i kalejimus. Ziurkės kaip is skestancio laivo greit ims begti, Greit pamatysim, kaip jie šoka patys polkutę Prisisokines greit.

  1 0
  Atsakyti
 • A
  2022 sausio 15 23:38:41

  oi, gal ši gydytoja ir kelialapiais į sanatorijas "draugams" prekiavo?

  1 1
  Atsakyti
 • Š
  Šeštadienio 2022 sausio 15 09:24:36

  žinios jav: žada naują skiepą nuo omikrono, nes seni neefektyvūs. Ispanijoje tv žiniose 3 mokslininkai kalbėjo, jog dažnas skiepijimas silpnina ar tiesiog naikina imuninę sistemą.

  2 1
  Atsakyti
 • P
  Pranašas. Masines korumpuotu prokurorų žudynės laukia Lietuvos 2022 sausio 15 09:19:16

  Dulki gaudykit ir kitus nusikaltėlius, nes jus prokurorai jei nedirbsit darbo jus tapsite Tautos priešais ir taikiniais ir prasidės jusu ir jusu giminių medžioklė.

  3 0
  Atsakyti
 • K
  Kiek dulkys gavo is farmacininkų? 2022 sausio 15 09:15:13

  Kai pratese negaliojančiu vakcinu galiojma pusei metu

  6 1
  Atsakyti
  • t
   tai kad jis nieko negavo 2022 sausio 17 20:34:50

   jis tiesiog vykdo nurodymus uz tai kad jo neatiduotu suvalgyti uz ankstesnius nusikaltimus

   0 0
   Atsakyti
 • P
  Policija uztikrina eutanazija 2022 sausio 15 09:13:33

  Baudžia visus kas susileido netikra eutanazija

  4 1
  Atsakyti
 • J
  Jooooo 2022 sausio 15 04:25:24

  Nesamones kliedi,netikiu kad čia kas nors taip daro

  0 5
  Atsakyti
 • j
  jeronimas 2022 sausio 15 01:47:01

  O kada prades kratyti skverneli,veryga ,dulkiu,simonycia ,farmacijos "gigantus"?? Ju sumos neabejoju butu tukstancius kartu didesnes nei Vilkaviskyje rastos??Patikrinus siuos ir kitus is nudvasintu tv ekranu neislendancius ir dvaro spaudoj istysom parom besidemonstruojancius ,kokias sumas gavo is geitzu,soroshu fondu,is farmacininku,uztektu Lietuvos skolas sumoketi ir dar ekonomikai sunaikintai atstatyti??O dabar blusas gaudom ,kai drambliai visa Lietuva traisko.

  11 1
  Atsakyti
 • D
  D 2022 sausio 14 19:38:45

  Tam kad irodytu reikia kad tie 40 zmoniu paliudytu jog jie yra neskiepyti o fiktyviai iregistruoti.Nemanau kad is tu 40 zmoniu ta darytu.Isgrauzkit arba jei sugebat irodykit kad jie nepaskiepyti.Papuskit suniui i pauodegi,tyrejai.Saunuoliai tie zmones,gydytojai kurie nezudo zmoniu.

  31 1
  Atsakyti
  • t
   taigi lengvai irodys 2022 sausio 17 20:37:29

   patikrins su metalo detektorium. Aerouoste lengvai gali pasakyt paskiepytas ar ne

   0 0
   Atsakyti
 • G
  Gerbiami gydytojai 2022 sausio 14 18:47:35

  Nebadykit nenorinčių.

  19 1
  Atsakyti
 • a
  aš ne pirmas sugalvojau 2022 sausio 14 17:52:57

  ar negalėtų būti tie gydytojai... netolimoje ateityje įvertinti, kaip lietuviški sukiharos? Ar nereiktų jiems ateityje pavesti formuoti šalies sveikatos apsaugos sritį?

  28 2
  Atsakyti
 • K
  Kada pakratys 2022 sausio 14 17:44:49

  Kada pakratys saugyklas skiepų be dokumentų su pratęstais galiojimo laikais ir patikrins saugojimo temperatūrinius režimus

  35 1
  Atsakyti
 • O
  O covidu taibeveik niekas jau nebebijo! O vertėtų. 2022 sausio 14 16:29:00

  Tas virusas taip sukurtas kad orientuojasi pagal žmogaus turimus genus . Skirtas sunaikinti žmones su tam tikra genu kombinacija. Kitiem mažai kenksmingas ypač jei vos pajautus užsikrėtima panaudot kitur jau pasiteisinusi vaista Invermektina. Kuri valdzia pyktybiškai ir samoningai mums atemė ir vis neduoda nusipirkt laisvai kad galetu po ranka turėt kiekvienasLietuvos gyventojas. Valdantiesiem matomai labai reikalinga kad ta epideminė stuacija testusi ir testusi. Matomai tai jos biznis iš vakcinų stumimo. Taip pat sudaro galimybes diktatoriškam valdymui taip geidziamam valdančiujų. Verslu smaugimas ribojimais, segregacijos diegimas irgi kuruojamas. Visko pagrindas neduot gyventojams vaistų, visnesuvaldyt epidemija. Vaistai sužlugdytu šia valdiška epidemija. Neliktų tos epidemijos. O vakcinos negelbėja pasmerktu mirti nuo covido, kurims tokie blogi genai. Netgi pražudo ne blogiau kaip pats virusas. O vaistai gebėja ir tokiu žmones atsidurusiusmirtiname pavojuje. Bet musų valdziai reik

  22 2
  Atsakyti
  • r
   reikia mirčių. Ir globalistai to nori ir finansuoja tokias veikas valdančiujų. 2022 sausio 14 16:46:24

   Vadinasi ir nNepriklausomybės nebėra jei valdantieji yra itakojami iš užsienio. Kaloboruoja. Tad kova už Nepriklausomybe ir Laisve nesibaigė ta Sausio 13. Tesiasi. Ir aštėja vis. Dabar susipynė ir su kova už savo gyvybes. Prieš besikėsinančius i jas realiai jau. Ir kiekvienas tegul stengiasi išsaugot savo gyvybe kaip išmano, kaip nors apeit vatuos valdanciujų siekius atimti laisve ir net nužudyti pakliuvusi po nužudymu. Nieko jokiais protestais nepadarysi. Valdzios puseje ginkluota jėga. Kariuomenė, policija, kontroles ir baudziančios tarnybos. Kiekvienam teks išgyventi kaip pats išmanys. Kiekvienam po viena atskirai. Prieš valdančiujų galybe nera istatymais numatytų budu pasipriešinti, net paveikt jų valdyma irgi nera. Vakar narsuoliai išsišoko baisiai narsiai . Sulauks žiaurių represijų. Tardymo kabinetuse paspiaudys savo kraujais. Ses i kalėjimus. O paprastas žmogus ne narsuolis, kaip nors suksis pats. Stengsis vis apeitvaldziospriemones. Nueis širdimi i pogrindi. Kaip Sovietu Saju

   20 2
   Atsakyti
 • P
  Pogrindis dar nemoka laikytis konspiracijos jei gestapas suseka 2022 sausio 14 15:57:25

  Palieka daug ikalcių, tariamu skiepyjimo nedaro maksimaliai tikroviškai, kad gestapas niekaip neitartų. Neturi dar daugelis priešinimosi patirties, nesupranta su kuo turi reikala. Su klkiom galingom sekimo ir visko kontrolės tarnybom. Panorėje priešintis valstybės daromams bespriedielams turi daugiau galvoti, ir suprast su kuo turi reikala. Apsirkus, neivertinusvalstybes tarnybų galių nubraska kauleliai greit. Aišku visu rušių priesinimasis ir sabotažas nežmoniškoms valstybės veikoms tik dides. Šitame dalyke jau ne tik Laives klausimas, o jausavo gyvybės išsaugojimas i kuria kesinasi šiomis vakcinomis valstybė, šiuo metų valdantis valstybę. O savo gyvybes žmonės turi moralia teise ginti visais imanomais budais. Protingiausia ir yra atvirai nesipriešint o kažkaip apeit valstybes priemones. Kaip prie sovietų valdzios kad. Kur valdzia ir kas prievaldzios buvo sau o žmonės sau. Apeidavo kas nepatinka. Visais budais irgi. Kiekvienas sau imanomais. Sveikinimai gryžus i Sovietu Sajunga! ES!

  24 1
  Atsakyti
 • k
  kad kai medikai zmogu skiepyja 2022 sausio 14 15:40:23

  ir "toj pat nuplauna rankas" kad is ju nieks neatsako uz pasiekmes to zmogaus sveikatai, tai naeturalu kad visi, kas ne visiski durniai, bando tos nelaimingos dalios isvengti visias jiems imanomais budais. Ir vietoj to kad bausti medikus, kurie israsydami netikrus popierius apie skiepu gavima, reikia juos gerbti nes jie gal padejo zmogui likti gyvuju tarpe. . Cia yra tas pats kai, pvz, prancuzu paipriesinimas vokieciu okupantams per WW2. . Nejau smerksim ar bausim zmogu kuris priesinosi valstybes priesams?

  32 1
  Atsakyti
  • O
   O tie žmoniu ir valstybės priešai vakar sedėjo vyduri užtvaru 2022 sausio 14 16:04:15

   Atsitvėrę nuo tautos kordonais. Ir tauta išdriso išreikšt savo nuomone apie tuos kurie tie priešai tautai..negeresni kaip lyg butų ruso okupanto! Užėme Seima.

   22 1
   Atsakyti
  • O
   O viena ten buvo kuri Sausio 13 sedjo Burokevičiaus štabe ir buvo su tais kurie puole ir 2022 sausio 14 16:55:23

   Žudė Lietuvos Nepriklausomybės gynejus. Kaip apsivertė viskas aukštyn kojomis. Jau sedejo užtvaru vi.. duje. O tauta, žmonės kurie ir dabar gintu Lietuvos Nepriklausomybe ir Laisve buvo už užtvarų. Kaip viskas atvirksciai patapo. Matoma visiems jau. Ir ginti jau vis daugiau tenka jau ir savo gyvybes.

   14 1
   Atsakyti
  • z
   zude gynejus 2022 sausio 14 18:24:27

   setoono ozio ir Butkevic samdiniai. Pasidomekit kokiom kulkomis buvo nuzudyti tie zmones. Visa sita sausio 13 d tai dar viena ju baisi afera ir nieko daugiau. Bet zmones tiki.

   11 3
   Atsakyti
  • N
   Nejuokai 2022 sausio 14 21:15:59

   Vakcina kai atšyla, sujuda daug mažyciu padareliu. Rankas plauti butina gerai. Jei brangi savo gyvybė. Auksciausias biologinio pavojaus lygis. Raše istiko vakcina vežusia fura avarija. Tai kariai su skafandrais ugniasvaidziais viska išdegino aplinkui

   10 2
   Atsakyti
  • S
   Supratau kodel skiepa duria 2022 sausio 14 21:17:21

   Taip gyliai.

   8 1
   Atsakyti
 • T
  TaiI pasaulio teisuoliai 2022 sausio 14 15:38:07

  Po pirmos comirnaty dozės vos nemiriau , daugiau nebesiskiepijau sveiksta iki šiol liko sužalota, dabar mane mes iš darbo, nes esu neskiepytas. Tie gydytojai prilygsta žydų gelbėtojams per holokaustą. PAGARBA JIEMS.

  46 1
  Atsakyti
 • J
  Juk padeda žmonėms gal but išsaugoti gyvybes savo 2022 sausio 14 15:24:06

  Skaiciau jau yraLietuvoje apie dešimt žmoniu numirusiu per keliasdešimt minučių gavus skiepa. Galimai skiepas yra kai kuriems žmonėms ir mirtina grėsmė ir itiem su sunkiom pasekmėm sveikatai. Bet kuris atėjęs gauti skiepa gali buti valstybės nužudytas skiepu. Niekas ateidamas gauti skiepa ši nežino ar liks gyvas ar neturės po skiepo šio sunkių pasekmių sveikatai, dar tas pasirašymas neturėjimo pretenzijų valstybei jei paliks blogai, tai nieko net neprisiteisi iš nieko. Ir išvis jei yra tuoj mirusių galimai nuo gauto skiepo turėjo buti pradėti ikiteisminiai tyrimai ir skiepijimai galimai gyvybei ir sveikatai pavojingomis vakcinomis tuoj nutraukti. Jokia paskelbta epidemija neturi igalinti valstybe galimai ir žudyti savo gyventojus galimai taip pavojingomis vakcinomis. O epidemijos suvaldymas nukreiptus i vaistus ir efektyvu susirgusių gydyma. O realybeje viskas valstybes veikoje nukreipt tik i vakcinavima, visais valstybiniais prievartos ir propogandos budais ignoruojant net uždraudzia

  30 1
  Atsakyti
  • n
   net udraudziant padarant neprieinamais gyventojams nusipirkti tokius vaistus 2022 sausio 14 15:37:29

   Panašu i kryptinga nesažininga valdanciujų veika testi epidemine situacija ir galimai kuo daugiau sau uždirbti pinigu iš vakcinu gamintoju naudojantis turima valdzia visais budais kišant jas gyventojams. Stumiant jas kaip lyg narkotikų karteliai stumia narkotikus. Aišku gyventojai visais budais turi priešintis valdančių šiuo metu valstybę tokiai veikai. Kai valstybė elgiasi nesažiningai viskas ka daro gyventojai apginti savo gyvybe ir sveikata, išvengt ir segregaciniu vietomis atvirai pyktybiniu ribojimų yra sažininga. Panašiai jau lyg vel butume okupuoti rusu. Tik dabar tokie lyg okupantai rusai sedi seime ir vyriausybeje o tauta už tvoros, už už tvarų. Ka ir ziurėjom Sausio 13 diena. Kva už Nepriklausomybe ir Laisve tauta vėl pradeda. Ir aiskiai pasakė. Lauk iš Seimo ji užėmusius naujus lyg rusa okupanta tapusius.

   17 0
   Atsakyti
 • L
  Laurutė Kasčiūnaitė 2022 sausio 14 15:01:35

  Pas mane trys vakcinuoti žmonės kuriems antikūnai nesusidarė. Papasakokit visiems kaip mentai įrodys kad jie neskiepyti....

  33 1
  Atsakyti
  • R
   Rimtautas 2022 sausio 14 15:27:44

   VAKCINOS kaip ir kiti vaistai TURI MARKERIUS kurie ilgai išlieka organizme.

   3 13
   Atsakyti
  • R
   Rimtautui 2022 sausio 14 15:35:03

   Girdėjau vakcinuotiems banderoles ant kaktos klijuos....

   12 2
   Atsakyti
  • N
   Na ir kas kad galima atsekti. Teisinis imunitetas visiems 2022 sausio 14 16:11:23

   Ir gamintojams ir vakcinavimo vykdytojams. Mirk neburbulaves čia. Buk pilietiškas pilietis. Mirk vaksreriu ir su GP rankose. Pakliusi tada i vakserių roju. Ten irgi vis skiepys is naujo vis pastiprinančiu skiepu. Kaifa gaudysi jau amžinai.

   15 1
   Atsakyti
  • J
   Joooo 2022 sausio 15 04:41:43

   Aš manau skiepyti gauna su marmalu čipus,galimai neskanios ir matys

   0 0
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KROVINIAI: Rygos uostas pranešė per praėjusius metus perkrovęs 21,499 mln. tonų krovinių – tai 9,3% mažiau nei 2020 m.
 • MAŽĖJIMAS: Kinijos populiacija sensta – darbingo amžiaus žmonių, kuriems nuo 16 iki 59 metų, per dešimtmetį sumažėjo daugiau nei 7 proc. punktais – nuo 70% iki 62,5%.
 • AUGIMAS: Praėjusią savaitę elektros kainos Baltijos šalyse didėjo, labiausiai elektra brango Lietuvoje – 20 proc., iki 172,38 Eur/MWh.
 • DRAUDIMAS: Pirmoji pasaulio teniso raketė Novakas Džokovičius po jo vizos atšaukimo negalės atvykti į Australiją trejus metus, patvirtino šios šalies federalinė vyriausybė.
 • PLANAI: Antradienį Seimas ketina imtis net trijų Konstitucijos pataisų.
 • AUGIMAS: 10 turtingiausių pasaulio vyrų per pirmuosius dvejus koronaviruso pandemijos metus, pasaulyje augant skurdui ir nelygybei, savo turtus padvigubino, sakoma pirmadienį paskelbtoje ataskaitoje.
 • TRŪKUMAS: 2021-aisiais su darbuotojų trūkumu susidūrė daugiau nei pusė Užimtumo tarnybos apklaustų darbdavių.
 • METINĖS: Pirmadienį Lietuvoje bus minimos Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo 31-osios metinės.
 • EKONOMIKA: Kinijos ekonomika praėjusiais metais augo 8,1%, palyginti su 2020 rodikliu, kas 0,3% procentiniais punktais atsiliko nuo prognozių.
 • RESPIRATORIAI: Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad per renginius uždarose erdvėse privalu dėvėti respiratorius, atvykus iš užsienio ar turėjus kontaktą su sergančiuoju namuose, darbe izoliuotis bus galima trumpiau.
Daugiau

Dienos klausimas

Kas jus dabar labiau neramina - piliečių vidinis susipriešinimas ar valstybės išorinės grėsmės?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių šiemet įvykusių įvykių galėtumėte įvardinti kaip „Metų įvykį“?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +4 C

-4 +2 C

 

-6 +4 C

-1 +2 C

-4 +2 C

 

+1 +4 C

0-13 m/s

0-7 m/s

 

0-9 m/s