Koronavirusas prostitucijai netrukdonuotraukos (11)

2021 gegužės 13 17:00:42 Perskaitė 703

Dėl koronaviruso paskelbtas karantinas seniausios profesijos atstovėms didesnės įtakos nepadarė ir klientų neatbaidė. Tai konstatavo ir šią savaitę kūniškus malonumus pardavinėjančias moteris aplankę pajūrio policininkai.

 

Dvi dienas iš eilės (antradienį ir trečiadienį) Klaipėdos apskrities VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai „svečiavosi" pas uostamiestyje plušančias prostitutes. Policinė priemonė surengta siekiant nustatyti ne tik asmenis besiverčiančius prostitucija už atlygį, bet ir jų paslaugomis besinaudojančius klientus.

Pareigūnams pavyko demaskuoti šešias savo kūną už pinigus pardavinėjančias moteris, kurios darbavosi skirtinguose uostamiesčio vietose esančiuose butuose. Už vertimąsi prostitucija joms surašyti administracinių nusižengimų protokolai ir gresia nuo 90 iki 140 eurų baudos. Viena moteris už tai baudžiama jau ne pirmą kartą.

Užvakar policijai įkliuvo ne tik prostitutė, bet ir pas jas užsukęs klientas. Vyrui gresia analogiška bauda.

Teisėsaugininkų teigimu, jei dėl koronaviruso šalyje paskelbtas karantinas ir paveikė prostitutes, tai tik labai nežymiai. Apie tai liudija ne tik policijos akcijos, bet ir internetinėje erdvėje esantys skelbimai, siūlantys „viso kūno" ar „iki laimingos pabaigos" masažą.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net