Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pažeidimų „Klaipėdos hospise“nuotraukos (2)

2020 balandžio mėn. 22 d. 12:26:35 Perskaitė 1513

Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo ir neteisėtai vykdomos veiklos „Klaipėdos hospise“.

 

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad Klaipėdos apygardos prokuratūroje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo, piktnaudžiavimo ir neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla „Klaipėdos hospise“.

Pranešama, kad ikiteisminį tyrimą nuspręsta pradėti po to, kai iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento buvo gautas VšĮ Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centro patikrinimo aktas.

„Prokuratūra ne tik proaktyviai stebėjo viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją dėl Covid-19 apraiškų „Klaipėdos hospise“, tačiau nuolatos palaikė kontaktą su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamentu, laukdama patikrinimo išvadų“, – pranešime teigė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausioji prokurorė Dalia Pocienė.

Ikiteisminį tyrimą atliks Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai, jam vadovaus Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

ELTA primena, kad Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas antradienį informavo, kad dėl privačių slaugos ir globos namų „Klaipėdos hospisas“ veiklos kreipėsi į prokuratūrą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net