Ketveri metai be švenčiųnuotraukos

2020 spalio mėn. 14 d. 10:16:30 Perskaitė 544

Per praėjusių metų Kūčias ir Kalėdas plėšikavęs bei vogęs alytiškis artimiausius kelerius metus šias šventes sutiks už grotų.

 

Alytaus apylinkės teisme nuosprendį išklausė praėjusiųjų metų pabaigoje Alytuje siautėjęs vyras. Jis pripažintas kaltu įvykdęs penkias vagystes ir du apiplėšimus, sunkiai sužalojęs moterį bei pasikėsinęs padaryti nusikalstamą veiką. Už tai jam skirta ketverių metų laisvės atėmimo bausmė. Nusikaltėlis privalės nukentėjusiesiems atlyginti daugiau kaip 11 tūkst. eurų įvertintą turtinę ir neturtinę žalą.

Alytiškis dėl visų jam pareikštų kaltinimų savo kaltę pripažino. Tikino, kad nusikaltimus darė paveiktas skyrybų su drauge, po kurių vėl pradėjo vartoti narkotines medžiagas.

Vyras įkliuvo praėjusių metų gruodžio pabaigoje, kai iš vienos Alytaus parduotuvės bandė pavogti keturis butelius degtinės. Jį sulaikė apsaugos darbuotojai. Paaiškėjo, jog tą pačią šventinę savaitę alytiškis įvykdė dar penkias vagystes, kurių metu iš nukentėjusiųjų pagrobtos rankinės su jose buvusiais daiktais. Vienai garbaus amžiaus moteriai nusikaltėlis sudavė smūgį į galvą ir sunkiai sužalojo. Kūčių rytą daugiabučio namo laiptinėje vyriškis, panaudodamas fizinį smurtą, pagrobė dar vieną rankinę. Per Kalėdas nuteistasis iš kaimynystėje gyvenančio pažįstamo 80-mečio vyro pavogė 800 eurų.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net