Kelnėse kvaišalų nepaslėpėnuotraukos (3)

2021 gegužės 06 16:00:08 Perskaitė 200

Valstybinę sieną be muitininkų žinios kirtę du vyrai nesitikėjo, kad jų su nekantrumu jau laukia į kitą apskritį nuvykti nepatingėję Tauragės policininkai. Pastarieji namo grįžo su pas narkotikų kontrabandininkus rastu labai dideliu kiekiu kvaišalų.

 

Trečiadienio naktį Tauragės apskrities VPK kriminalistai, kartu su pasieniečiais, surengė operaciją Vilkaviškio rajone. Jų akiratyje atsidūrė keliu Kalvarija-Gražiškiai-Vyštytis važiavęs „VW Passat". Mašina sustabdyta Rūkštėnų kaime. Ją vairavo 59 metų tauragiškis, kartu vyko 48 metų Šilutės gyventojas.

Pareigūnus labiausiai domino šilutiškis. Per asmens apžiūrą pas jį rastas paslėptas, už kelnių užkištas ir prie nuogo kūno pritvirtintas, popierinis paketas. Į jį suvyniotos narkotinės bei psichotropinės medžiagos - apie vienas kilogramas hašišo ir apie 4000 ekstazio tablečių (MDMA).

Tęsiant operaciją užvakar sulaikytas ir prie šios nusikalstamos veikos galimai prisidėjęs 53 metų šilutiškis. Visi trys vyrai yra gerai žinomi teisėsaugai. Įtariamieji sulaikyti, jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų, turint tikslą jas platinti. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Minėti asmenys galimai įvykdė ir kitą nusikaltimą. Įtariama, jog nepateikdami muitinės kontrolei leidimo jie kirto Lietuvos valstybinę sieną.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net