Iškrypėlis žagintojas per pūgą paspruko be batų

2012 gruodžio mėn. 18 d. 11:43:52 Perskaitė 1481

Visą savaitgalį ieškotą mažametės mergaitės išžaginimu įtariamą 21 metų Ramūną Krivičių vakar uostamiesčio policininkai užklupo namuose Šilutės rajone. Tačiau artimųjų padedamas jis nuo pareigūnų paspruko mūvėdamas tik kojinėmis.

Šlykštus nusikaltimas Klaipėdoje įvykdytas praėjusio penktadienio vakarą. Apie 19 val. pietiniame miesto rajone užpulta iš būrelio namo ėjusi trylikametė mergaitė.

Už kaklo ją sugriebęs nusikaltėlis pareikalavo atiduoti daiktus ir pinigus. Gavęs mobilųjį telefoną ir apie 10 litų, plėšikas aukos nepaleido.

Nusitempęs mažametę į atokesnę vietą už netoliese esančio prekybos centro, jis ją išžagino.

Tyrimą pradėję uostamiesčio policininkai nustatė, kad įtariamasis yra už plėšimą prieš trejus metus jau teistas ir neseniai iš įkalinimo vietos pataisos namuose į laisvę grįžęs Šilutės rajono gyventojas R.Krivičius.

Pradėjus iškrypėlio paiešką, vakar gauta duomenų, kad jis yra namuose Žemaičių Naumiesčio gyvenvietėje. Tačiau į šią nuskubėjusiems teisėsaugininkams įtariamojo sulaikyti nepavyko.

Pažinęs prie namo durų stovinčius policininkus, R.Krivičius, buvęs be šiltų viršutinių drabužių ir mūvėjęs vien tik kojinėmis, iššoko pro pirmo aukšto langą ir pabėgo.

Policininkai jį būtų sulaikę, tačiau tai padaryti jiems aktyviais veiksmais sutrukdė įtariamojo artimieji.

Kurį laiką buvo sekama sniege paliktomis bėglio pėdomis, tačiau netrukus jas užpustė pūga.

Spėjama, kad R.Krivičius gali slapstytis Žemaičių Naumiesčio apylinkėse ir bandyti prašyti prieglobsčio pas čia gyvenančius žmones.

Parengta pagal dienraštį "Respublika"

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net