respublika.lt

Į Kauną atvežtą N.Venckienę prašoma suimti - straipsnio komentarai:

 • gal 2019 lapkričio mėn. 11 d. 14:09:47

  neteiskim nežinodami , kas vyksta. Palaukim. O kodėl kaltinat tik teisėsaugą? Negi prezidentas, seimas yra akli: nežino ,nemato, negirdi? Ir kodėl tiek prezidentė, tiek netgi trys seimai nesugebėjo nei patys išsiaiškinti, nei kažkam pavesti tai padaryti, kas iš tikrųjų vyksta? Pedofilija? Ar valdžioje sėdi tie, kuriuos kažkada vadinom reketininkais? Gal buvo pažeisti jų interesai? Gal tiesiog suvedamos sąskaitos? Versijų šimtai, bet atsakymo nei vieno. Tai kodėl žmonės buvo nužudyti? Belieka tikėtis. Tegu ir trumpo pasakymo: tai neskelbtina...

  0 0
 • Tokios tokelės 2019 lapkričio mėn. 10 d. 22:00:41

  Juokingi tie keturi kaltinimai. Geriau jau nė vieno! Venskienę, aišku, reikia išsaugoti, nes tokia teroristinė organizacija žmonėms žudyti ir persekioti - kai kam gatavas ir geras įrankis po ranka. Negalima prarasti. Gali prireikti. Tik švilptelėjai - ir užsakymą kaip mat įvykdys.

  0 0
 • senis 2019 lapkričio mėn. 08 d. 11:34:38

  tai vadinasi fasistine diktatura. Jeigu po 1918 metu Lietuva isvirto i fasistine Smetonos diktatura po 8 metu nykios demokratijos, tai po 1990 metu fasistine diktstura buvo ikurta iskart. Labai taikliai apie galimybe Lietuvai duoti nepriklausomybe pasake Miteranas: lituviai beveik niekada negyveno nepriklausomybeje, 18 metu pabandymas nepavyko, isvirto i fasistine diktatura, Lietuva gavusi nepriklausomybe, nezinos ka su ja daryti. Fasistai bijo Venckienes. Tas pats Paulauskas graziai ciulba tik todel, kad bijo buti isviesintas, kaip stambaus kalibro buves kgbistas. Uz ka Venckiene beveik du metus sedejo kalejime?

  0 0
 • Reikia tuos kurpalius sodinti 2019 lapkričio mėn. 08 d. 11:25:51

  Kurie kurpė Venckienei"nusikaltimus"

  0 0
 • Laikas suimti 2019 lapkričio mėn. 08 d. 11:23:38

  Darių Jakutį

  0 0
 • TIESIAI 2019 lapkričio mėn. 08 d. 11:06:38

  MELAS TIRPSTA

  0 0
 • citata iš Evangelijos 2019 lapkričio mėn. 08 d. 11:03:51

  Aš, Dievas Tėvas ir Sūnus Jėzus esame Viena, o tai reiškia, kad šiame laike tvyro Mūsų teisiminė valanda. Amen. Visi lobiai jūsų suskaičiuojami, pinigai jau atrūšiuoti. Amen. Kas nedavė man, Dievui, dešimtinės denarų, tas neteko tų pinigų, kurių vaitojime aidi Lietuva. Amen. Ką sukrovėte į savas skrynias, surasite dar būdami gyvi žemėje. Amen. Dalis pinigų nuteka didžiajam Belzebubui, kad padengtų pedofilinę sistemą- iždinį pragarą. Amen. Pedofilijos sistemoje yra nuoroda, kuriai jūs bene visi paklusote. Amen. Dalis piniguose skirta Erodui, Erodas jūsuose- Vatikanas. Amen. Dalis aukso skiriama Judui Iskarijotui- Izraeliui. Amen. Dešimtinės nuobiros atiduodamos smogikų bendrams- klanui. Amen. Sutvėrėjo dėka judiškoji lietuvių tauta išlieka gyvastyje, bet…… Izraelitiškieji bendrai trokšta visa užimti, išnuodyti tautas papildų gausa bei surogatiniu maistu. Amen.

  0 0
 • atestacijos 2019 lapkričio mėn. 08 d. 11:02:52

  Metų pabaigoje pagal LR Konst. 84 str. tautos rinkti prezidentas skyręs Seimui tvirtint aukščiausių teisėsaugos vadovų kandidatūras vertins jų ir jų institucijų veiklos metines ataskaitas. Šie vertins žemiau esančių pareigūnų veiklas. reiškia kaip iš 39 liko 4 neesminiai kaltinimai kaip įmanoma tokių veiklas vertint? Jei vertina blogai atleist, dar gal ir bylos už.., ir keist atsakingesniais. Už tai prezidentas ir Seimas atskaitingas tautai kurie rinko. o teisėsauga, kurių vadovus Prezidentas su Seimu tvirtino su tauta nesiderinę, nors apklausas gali pasidaryt visais atvejais bet kaip ištikimus skiriasi pagal savo kriterijus, taip ir matosi.. kas yra kas.

  0 0
 • Viktoras 2019 lapkričio mėn. 08 d. 10:48:40

  TSRS sugriovė Gorbačiovo pradėtas viešumas,kai buvo praskleistas "valstybinių paslapčių" šydas ir paaiškėjo, jog monstras yra visai ne koks socialistinio rojaus milžinas,septynmyliais žingsniais žengiantis į komunizmą,o turtų ir prabangos ištroškusių,jokių moralinių vertybių neturinčių menkystų - vagių,sukčių,aferistų,kombinatorių - valstybė,kurios valdžios viršūnėse susodinti palaižūnai,kvailiai,arba tos pačios menkystos.Dalis tokių pat menkystų prasibrovė į dabartinės LT valdžią.Nagais ir dantimis jie laikosi įsikibę savo šiltų postų,juodus darbus dangsto begale "valstybės paslapčių", spjauna į bet kokį teisingumą ir pasiruošę pergraužti gerklę bet kam,kas pasikėsins į jų prisigrobtus turtus ar užimamą padėtį.Stankūnaitė su Ūsu buvo tirti poligrafu.Abu tyrimo neatlaikė,kaip sakoma,per visus galus,bet Stankūnaitė ne tik nepatraukta baudžiamojon atsakomybėn,atvirkščiai – valstybė jos apsaugai ir išlaikymui užsienyje skiria po 20000 €/mėn,mokesčių mokėtojų pinigų...

  0 0
 • iš Vokietijos 2019 lapkričio mėn. 08 d. 10:00:55

  Toks įspūdis, kad grįžo Stalino laikai.Visi įbauginti dėl tiesos sakymo.Aukščiausi valdžios atstovai skelbiasi nesikišiantys, gen.prokurorui - tai eilinė byla, žiniasklaida apsiputodama jau seniai nuteisė Venckienę... Ar tikrai teisinėje valstybėje gyvename, kai iš 39 Lietuvos prokurorų pateiktų kaltinimų JAV teisininkai , nagrinėjant dokumentus paliko tik 4. Didesnio skandalo Lietuvos teisėsaugai negalėjo būti- bet tai eilinė byla, Pašili? Stiprybės N.Venckienei, likusiai vienai prieš sistemą...

  0 0
 • Domas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 09:37:10

  Pagal tai kaip saugoma N.Venskienė ir kaip prokuroras nutaisęs rimtą veidą nieko neaiškina, susidaro įspūdis jog N.Venskienė yra apiplėšusi kelis bankus, pagrobusi milijonus eur ir apiplėšimo metu nužudžiusi daug banko darbuotojų. Be to ir žiniasklaida skiria išskirtinį dėmėsį šiai istorijai.

  0 0
 • propesorius 2019 lapkričio mėn. 08 d. 09:26:19

  Norėčiau komentatorius pralinksmint ir parašyt labai trumpą anekdotą - Lietuvos tesėsauga)))

  0 0
 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 08 d. 09:21:16

  Tauta jau mato ka isirinko prezidentui kukosite gerbemi ponai dar penkis metus baiseme bardake tik ne gerovieje ponai Lanzbergio sukurti avinais runkelias raudonos is uteliemis sveikinu su pesekmiemis

  0 0
 • Komentatorius 2019 lapkričio mėn. 08 d. 09:05:45

  Klausau ir savo ausimis netikiu - G.Nausėda kviečia visus "nediskretizuoti Lietuvos teisinę sistemą"... Iš tokios nesąmonės juoktis jau nesigauna.

  0 0
 • tadas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 09:05:26

  prokuroras daejo iki idiotizmo, kad net iskaite venckienes buvima jav kalejime i slapstymosi. Juk ji slapstesi JAv geliu kioske, kur prekiavo.

  0 0
 • atskaitingumas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 09:01:39

  Teisėsauga atskaitingi tik jų vadovus skyrusiems prezidentui su Seimo pritarimu. tai yra tautos rinktiems prezidentui ir seimui. Kurie kasmet vertina savo skirtų veiklas kaip laikosi įstatymų. Ir už tai tautai, kuri juos rinko, atsiskaityt turi. O teisėsauga tautą tik informuot gali. Tai kaip nuo viršaus jiems diriguoja, iki kiek leidžia daryt nesamones, iki tiek anie ir vysto. Kur ką reikia sudorot nors ir už menkniekį, su kaupu vykdo. kur nematyt - ir su kaupu...ir viso teisingumo esmė. Kaip patys tauta atsakingai renkasi prezidentą ir seimą - taip ir turi. Nes valstybę kuria tauta. Estijoj, Latvijoj tokie dalykai neįmanomi kaip Lietuvoj.

  0 0
 • Apie Lietuvos teisėsaugą net Puškinas rašė 2019 lapkričio mėn. 08 d. 08:42:38

  Евгений Онегин … «Мой "дядя" самых честных правил, Когда не в шутку занемог, Он уважать себя заставил И лучше выдумать не мог.

  0 0
 • iš 39 nusikalstamų veiklų liko 4 2019 lapkričio mėn. 08 d. 08:34:23

  Įsivaizduokit nuvažiuojat į servisą, o ten jums meistriukas nurodo 39 gedimus ir pateikia sąskaitą. Sakai pala, pala, aš irgi išmanau apie gedimus. Tada tau sako, ai, yra tik 4. Kaip tai vadinasi? Sukčiavimas. Kaip vadinasi jei tai daro prokurorai? Neapsižiūrėjimas, klaida... Pas tokius meistriukus gali daugiau nebevažiuoti, bet UABas pavadinimu prokuratūra veikia vienas, be konkurencijos. Tad kažkas turėtų jį prižiūrėti. Nausėda murkia apie gerovės valstybę ir sako nesikiš. Specializacija ne tą? Artimesnė meistriukui, kaip daugiau pinigų iš žmonių pamelžti? Banke lyg ir tuo užsiėminėjo, ne labdara.Prokuroras prašo Neringą suimti. O žandikaulio sulaužymas Jurbarke nebuvo preteksas suimti? Sakysit jausk skirtumą, mergaitę sumušė, o ne kokį pe di ką? Gal būtumėt ir teisūs.

  0 0
 • keidanskas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 08:14:45

  Galvoju,kad su šia byla atsivers ir visos senos Lietuvos žaizdos.Juk Paleckis ,nežiūrint į nieką,be jokių įrodymų taip pat sėdi.Mūsų prokurorams užtenka vien kokių tai įtarimų.Venckienei iš begalės ,,nusikaltimų'beliko keturi ir vienas iš jų- pasipriešinimas sambistui.Lietuvos ,,teisėsauga' pakliuvo į savo pačių paspęstas žabangas.Gal su Amerikos pagalba pagaliau išaiškės kam ji tarnauja?

  0 0
 • TRUMPAS ANEKDOTAS: 2019 lapkričio mėn. 08 d. 08:02:09

  "LIETUVOS TEISĖSAUGA"

  0 0
 • vertinimai 2019 lapkričio mėn. 08 d. 08:02:04

  Pagal LR Konst. 84 str. Prezidentas siūlydamas Seimui tvirtint teisėsaugos ir kontroliuojančių institucijų vadovus kartu ir atsakingi už jų veiklą. Kur turi atsiskaityt juos rinkusiai tautau kaip įstatymų prisilaikoma. be to vyksta metiniai ir neplaniniai jų skirtų vadovų ir institucijų veiklų vertinimai. kaip dabar metams baigiantis prezidentas su Seimu turi vertint jų veiklas. kaip laikomasi įstatymų. Jei vertina blogai, siūlo atsistatydint. Ar kaip paskyrė taip ir šalina pagal tas procedūras. Ir į jų vietas rimtesnius skiria. Tad šiuo metu kaip vertint Prezidentas ir seimas, kad iš tiek daug kaltinimų nesiteisina? Išreikalauja atsakomybės, kad ateitį nesikartotų. Ar apsimeta viskas gerai ir toliau bent ką gali dorot...Tad Prezidento ir Seimo pozicija ne prie ko - jų reikalas, kad laikytųsi įstatymų ir nusižengę būt įvertinti. ir už viską tautai atsiskaityt. kuri juos rinko. Nes teisėsaugos nerinko ir jie tik viešint savo veiklą gali. O pavaldūs ir atskaitingi tik Prezidentui ir sei.

  0 0
 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 08 d. 07:46:29

  Manau kad tauta turi keltis uz teisybe seimas save uzgerbema teisieja Venckiene pederastai turi buti paniekintoju vietoja .

  0 0
 • šiurpu 2019 lapkričio mėn. 08 d. 07:40:08

  Jei iš 39 kaltinimų, kur beveik trečdalis baudžiamo kodekso punktų prirašė, liko tik 4 bereikšmiai. Kaltinimai nuo kurių bėgt prasmės nėra. Šiurpu. Reiškia bent kam galima prirašyt ir.. Nors pagal LR Konst. 84 str. -Prezidentas siūlo seimui tviritint aukščiausių teisėsaugos vadovų ir į apačias kandidatūras. Skiria atleidžia LR gen. prokurorą. Reiškia seimas ir Prezidentas renkami ir tautai atskaitingi kaip įstatymų laikomasi. Teisėsaugos vadovus jie skiria reiškia už juos atsakingi ir atskaitingi tautai. Kaip Seimas su Prezidentu kelia reikalavimų laikytis įstatymų, taip anie... Čia tiek daug nepasiteisinus kaltinimų jau atsakomybė kurie teikė kaltinimus. Kaip ir seimui ir Prezidentui, kaip taip gali vykt? ir atsiskaityt tautai - kodėl tokios nesamonės vyksta? o dabar gal politikai viršuj delioja su kuo susidorot, o ant teisėsaugos nuleidžia atseit kištis negali. Jie blogi, o mes... nepaliečiami.

  0 0
 • algis 2019 lapkričio mėn. 08 d. 07:04:55

  Pjesė baigėsi , spektaklis - tęsiasi . . . Penktokai net ir Vytkai buvo uždėję antrankius . . . Nekaltam Žmogui sukurpti procesą galima ir Lietuvoje . . . Skaičius 10 kažkam kažką primena . . . Куда уехал цирк ?. .

  0 0
 • to nuotraukos detalės 2019 lapkričio mėn. 08 d. 04:24:50

  Tas iš kairės pasiruošęs perkasti gerklę N.Venckienei, centrinis mentukas-laimingas pakliuvęs į kadrą, dešinysis-senas budelis: ,,ne tokius sodinau".Nematau jokios užuojautos...

  0 0
 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 08 d. 04:19:07

  Paskaitykite paskutinį straipsnio sąkinį:..kad apsaugotume ir patį gabenamą asmenį, ir pareigūnus..." Išeina, POLICIJA SAUGO N.VENCKIENĘ NUO SAVĘS PAČIOS: nuo prokuratūros ir policijos, nes 3 jai likę kaltinimai susiję su pareigūnų ar teismų sprendimų nevykdymu (4 inkriminuojamad nusikaltimas:antausis Stankūnaitei vertas piniginės baudos, o ir ji kažkur paslėpta, gal net po velėna, tai tikrai nekeršys už tą antausį). Pagirtina, kad JAV teisėsauga dar neužsikrėtė lietuviškuoju ,,švogerių" virusu: panaikino nesąmoningus kaltinimus! Kreivų langų susireikšminę ,,šventieji" nuleisti ant žemės! Bet piketų reikia, nes Deimantės likimas neaiškus!

  0 0
 • Cirkas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 03:43:46

  Nieko nesupratau..."Veiksmai turi būti konfidencialūs, kad užtikrintume tiek asmens, tiek pareigūnų saugumą..." Tai pareigūnus ruošiasi kažkas užpulti? Pradedu suprasti, kad buvimas JAV Lietuvoje vadinamas pabėgimu iš Marijos žemės!

  0 0
 • nuotraukos detalės 2019 lapkričio mėn. 08 d. 03:03:19

  išdidinau su "zoom" nuotrauką ir atidžiai patyrinėjau: dešinėje nuo Neringos aukštesnio rango pareigūnas, gal konvojaus vyresnysis, nors ir stengiasi atrodyti oficialiai šaltas, betgi aiškiai matosi, kad nesidžiaugia esąs šiame vaidmenyje, o pažiūrėjus į kairėje stovintį konvojaus pareigūną, - jo veido mimika išduoda visiškai neužmaskuotą nuoširdžią užuojautą vargšei ujamai moteriai. Va tep.

  0 0
 • Jaučiu pilietinę pareigą 2019 lapkričio mėn. 08 d. 00:22:59

  Padėti teisėsaugai .Tiesiog apgailėtina, kai vunderkindai,sugebėję išrasti"violetinius pedofilus",prieš "didžiausią visų laikų nusikaltėlę",palieka su kaltinimais,vertais vaikigalio(ir tai nelabai padykusio). Todėl siųlyčiau iki"teismo" ją paleisti,o vėliau inscenizuoti labiausiai saugomos liudininkės pagrobimą.Ir tik technikos klausimas, kaip tuo apkaltinti violetinius.Atpultų neįmanoma misija pateikti neginčijamus įrodymus, kad ji gyva,o Neringą būtų galima apkaltinti organizavus dukterėčios pradanginimą!

  0 0
 • daug triuksmo del nieko 2019 lapkričio mėn. 08 d. 00:05:37

  cia yra tik formalumas, kad bus ivykdytas teisingumas ir jankiai kaip salis grazino nusikaltele, o is viso to proceso galima tik pasijuokti, kokie Venckienei keliami kaltinimai. aisku uz ekstradicija kazkam teks aspimoketi, bet siaip tai eilinis su..do burbulas.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PATVIRTINTA: Kėdainių rajono merui Valentinui Tamuliui patvirtinta koronaviruso infekcija.
 • RUSIJOJE: praėjusią parą užregistruota 290 mirčių nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19), bendras su infekcija siejamų mirčių skaičius šalyje išaugo iki 25 242.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate karantino įvedimui labiausiai paveiktuose miestuose, rajonuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar eisite balsuoti antrajame Seimo rinkimų ture?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +11 C

+10 +13 C

 

+7 +11 C

 +13 +15 C

+13 +14 C

 

 +11 +13 C

3-8 m/s

1-6 m/s

 

1-6 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1852 PLN - 4.5740
RUB - 91.4095 CHF - 1.0715
GBP - 0.9075 NOK - 10.9315

Nuorodos