Automobilių niokotojai Kaišiadoryse išaiškinti ir sulaikytinuotraukos

2021 sausio 29 16:36:00 Perskaitė 260

Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai išsiaiškino, kas šią savaitę Kaišiadoryse galėjo apgadinti ne vieną automobilį.

 

Apie tai penktadienį pranešę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) atstovai teigia, jog sausio 27 d. apie 23.45 val. Kaišiadoryse, J. Basanavičiaus g. ir Gedimino g., įžūliai elgiantis, demonstruojant nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, tyčia buvo nuniokoti aštuoni automobiliai. Apgadintos šių mašinų durelės, sparnai, veidrodėliai, išdaužiant stiklą. Birutės g. buvo išdaužtos ir daugiabučio stiklinės durys. Automobilių savininkams padaryta žala siekia nuo 230 iki 1500 eurų kiekvienam.

Ketvirtadienį pareigūnai sulaikė 3 Kaišiadorių rajono gyventojus, įtariamus nusikalstamos veikos padarymu. Sulaikyta mergina (gim. 2001), anksčiau teista už viešosios tvarkos pažeidimus, ne kartą į teisėsaugos akiratį už įvairias nusikalstamas veikas pakliuvęs vaikinas (gim. 2001) bei anksčiau neteistas nepilnametis (gim. 2003).

Visų trijų sulaikytųjų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Taip pat, pasak Kauno apskr. VPK pranešimo, minimų asmenų atžvilgiu pradėtos teisenos dėl karantino reikalavimų pažeidimo (būriavimosi daugiau negu du asmenys ir bendravimo daugiau nei vienas namų ūkis), kadangi sulaikymų metu rasti 3–4 asmenys iš skirtingų šeimos ūkių.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.





"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net