Agresija mušeiką pavertė žudikunuotraukos (1)

2020 rugsėjo mėn. 17 d. 17:09:47 Perskaitė 1073

Penkiasdešimt eurų. Už tiek gerokai vyresnį vyrą mirtinai užtalžęs marijampolietis Virginijus Kunigonis „nusipirko" pavojingo recidyvisto vardą ir ilgus metus belangėje.


Kauno apygardos teismas 38 metų V.Kunigonį pripažino kaltu nužudžius žmogų ir skyrė jam 12 metų laisvės atėmimo bausmę. Žudikas pripažintas ir visuomenei pavojingu recidyvistu. Jis savo kaltės neneigė. Teismas nuteistąjį įpareigojo aukos dukrai atlyginti 3000 eurų įvertintą neturtinę žalą ir tėvo laidotuvių išlaidas.

Kaimynams ir pažįstamiems baimę agresija, kurią sustiprindavo alkoholis, kėlęs Marijampolės gyventojas nusikalto praėjusių metų lapkričio mėnesį. Jo auka tapo 61 metų kaimynas. Girtas V.Kunigonis jį sumušė ir pasišalino iš įvykio vietos. Nukentėjusysis patyrė daugybinius kūno sumušimus bei sunkią galvos traumą. Dėl patirtų sužalojimų vyras pasijuto blogai, o ligoninėje paniro į tris mėnesius trukusią komą. Vėliau gydymo įstaigoje mirė.

Keturis kartus prieš tai už smurtinius nusikaltimus teistas ir niekur nedirbantis V.Kunigonis į kaimyno butą įsiveržė vakare. Reikalaudamas grąžinti 50 eurų skolą, ėmė jį daužyti bei spardyti. Visa tai matė ne tik mušamo šeimininko gyvenimo draugė, bet ir smurtautoją lydėjęs draugas. Prieš tai abu jie išgėrė po tris litrus stipraus alaus.

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net