respublika.lt

Žmonėms kyla daugybė klausimų dėl karantino - straipsnio komentarai:

 • V
  Vaida 2020 gruodžio 19 07:04:47

  Corona, tai ir yra gripas, tik vieni serga lengvesne forrma, o kiti sunkesne, nieko naujo čia neatrasta...

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vaikai 2020 gruodžio 16 23:22:43

  Stumdo pareigūnus

  0 0
  Atsakyti
 • =
  => Komentatorius 2020 gruodžio 16 20:28:33

  "Za čto borolis, NATO i naporolisj".

  1 0
  Atsakyti
 • T
  To neveltui 2020 gruodžio 16 19:19:27

  Na del stebejimo kameru- prie visuomenes kauketizacijos, uzsidek akinius, bele kokius, kad ir su paprastais stiklais ir stebejimo sistema taves neatpazins. Jau gali ka nors gatveje at3,14@dinti ir nieko tau nebus. Pirstu antspaudai - naivu galvoti, kad vagisius, kuris ruosis kazka apvogti, bus be pirstiniu. Beja, III reiche butinybe buvo imti pirstu antspaudus. O TSRS laikais neeme pas zmones pirstu antspaudu.

  3 0
  Atsakyti
 • k
  ko 2020 gruodžio 16 19:13:09

  čia oro uostininkams privilegijos? Kuo jie geresni už mane jei aš noriu keliauti į Europą?

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Paziurekite 2020 gruodžio 16 17:54:31

  viskas pavaizduota World economic forum svetaineje, The Great Reset iki 2030 metu koks ju planas, nei jie slepia nei ka, tas COVID jusu, kur bijot tai eilinis ispustas gripas, tik jiems nerupi, jog per tuos gasdinimus dar blogiau zmonems bus kai jie pastoviai negatyvias girdi naujienas. O planas ju paprastas ir net neslepia viena Pasauline valdzia. Musiskiai juos dabar tik skubiai aptarnauja, ir vykdo issamius zingsnius. Ne pirma karta engdami LT piliecius, kaip kad su bankais pavare, ir daugeliu industriju, dabar ir su siais pasaulines agendos uzdaviniais. Uoliai vykdo. Kaip pirmunai. Kaip jus beje manote, tie planuotojai pasauliniai kaip ir jus susede butukuose sedi, ar kur nors rojaus kampeliuose ? :) ir juokiasi is masiu paklusnumo..

  13 0
  Atsakyti
 • K
  Komentatorius 2020 gruodžio 16 17:31:16

  Gerbiamieji, už ką kovojom - ant to ir "užsirovėm"! Juokinga? Ir man nejuokinga.

  15 0
  Atsakyti
 • Z
  Zaza 2020 gruodžio 16 17:18:29

  Nesinervuokit internete o eikit i gatves.....negi dar jum nepribrendo reikalas. Visur ta coronke,bet tokiu nesamoniu skandinavijoj nera

  20 0
  Atsakyti
 • A
  Atsakymas 2020 gruodžio 16 17:17:08

  Diktatūra !!!

  15 0
  Atsakyti
 • P
  Paskaitykite ir kils 2020 gruodžio 16 17:07:23

  dar daugiau klausimu Karinos Reiss ir Sucharito Bhakdi knyga „Korona. Netikras pavojus?“ („Corona, False Alarm?“).

  13 0
  Atsakyti
 • Z
  ZUK O kaip žmonėms kreiptis į dėl medicininių paslaugų.Sakykim,žmogus staigiai susirgo,tai dabar 2020 gruodžio 16 16:33:23

  ar ne idiotas? už ką kovojai, tą gavai. džiaukis savo kovos vaisiais.

  12 0
  Atsakyti
 • Z
  ZUK 2020 gruodžio 16 16:14:08

  O kaip žmonėms kreiptis į dėl medicininių paslaugų.Sakykim,žmogus staigiai susirgo,tai dabar jam mirti?Medicininės įstaigos turi dirbti pilnu pajėgumu.O apie jas nei žodžio.Manau,kad dabar daugiau žmonių miršta nuo ligų,kurios greitai negydimos,negu nuo Covid.Logiškai,medicininės paslaugos turi būti laisvai prieinamos.

  19 0
  Atsakyti
 • R
  Romas 2020 gruodžio 16 15:42:30

  Kazkaip keistai atrodo siais metais niekas neserga gripu,tik corona,tai,kur dingo gripas ,protingieji epidemologai si fenomena nutyli simptomai panasus,nuo gripo komplikaciju mirdavo ir anksciau,tik niekas neitraukdavo I statistika zmoniu,kurie budavo rizikos grupese,gal skaiciai butu panasus,kodel slepiama ,kad kompanijos padariusios skiepus prispaude vyriausybes,kad zmogus patyres komplikaciju po skiepu negaletu ju paduoti I teisma,tada yra zmogaus pasirinkimas nori jis skiepo ar ne ,kam tie karantinai jaigu per visas medijas reke ,kad kauke ir atstumo laikymas apsaugo nuo viruso kam komendanto valanda,negi virusas puola tik nakti,patys nezino ka daro,o jaigu pasakai kita nuomone,tuoj stengiamasi zmogu sumaisyti su zeme totali diktatura,galima prilyginti net stalinui,reikia atsipeiketi ir gyventi,tuo labiau,kad niekas nepasako,kiek laiko kune bus antikuniai po skiepo,o persirges ,jau yra kaip ir paskiepytas

  25 0
  Atsakyti
 • V
  VISIEMS VISIEMS VISIEMS 2020 gruodžio 16 15:17:22

  visais įmanomais būdais fiksuokite banditų gaujos šiurpaus iki šiol neregėto nusikaltimo prieš žmoniją aplinkybes. Filmuokite, fotografuokite mobiliakais kiekvieną įtartiną ar teises varžantį pareigūnų ir kitokių valdžiagyvių judesį. Marytė lai rašo mylimam Jonui el-paštu "neparvažiuosiu, nes vyriausybė uždraudė judėti. Nesergu, esi visai sveika." Nenutrinkite susirašinėjimo. Prisiminkite, kad kažkada mokėjote ir paprastą laišką parašyti. Rašykite artimiesiems. Eidami pirkt maisto, užeikite į paštą, pašto neuždarė. Laiške paprašykite jo neišmesti. Dar patys pagalvokite, kas dar galėtų tapti įrodymais. Rinkime visi šimtus tūkstančių įrodymų neišvengiamam būsimam tarptautiniam tribunolui, kuriame bus teisiami visi nežmonės, pamynę pamatines žmogaus teises, organizavę pasaulinį genocidą, ir PRISIDĖJĘ PRIE JO VYKDYMO.

  27 0
  Atsakyti
 • J
  Jogas 2020 gruodžio 16 14:10:47

  šiandien buvau Marijampolėje-perėjau Jaunimo gatve. Beveik visos parduotuvės veikia(KAS NETINGI, TAS DIRBA).

  16 0
  Atsakyti
 • S
  Suoliuojama totalitarines teritorijos link 2020 gruodžio 16 13:59:46

  Ir tam puikiai pasitarnavo Karbauskio priimtas MP istatymas 911, su visu " puikiuoju" 13 str. 18d.sukviesti i seima išaiskinimui sio " istatymo" Pateikeja Sakaliene, kurejas ukras Taras Ivaniec, Sirinskiene...Bet ar ateis? Ju mazai, o musu daug. To jie ir bijo. Nes vis daugiau ir daugiau matanciu KAS YRA KAS.

  13 2
  Atsakyti
 • K
  Karantinas ir 2020 gruodžio 16 12:56:24

  busimas komendanto valandos ivedimas suteikiant neribotas galias KP tik rodo,kad tai kova ne su virusu o su zmonemis.Yra tai daug irodanciu faktu.Paminesiu viena is ju...Turkijoje ivedus komendato valanda turkai sedi namuose...,bet TURISTAI gali slampineti po kur tik nori.Jiems matyt covid nekenkia?Ir tos visos nesamones yra daromos samoningai!Amerikieciu filmuose,kai policija ka suima visada sako"viskas ka pasakysite,teisme gali buti panaudota pries tave pati".O dabar ar nebus pas mus taip-viskas,kas daroma del musu"saugumo"ar tik nebus panaudota pries mus pacius???Policija net neslepia,kad gali gauti visa informacija apie bet kuri zmogu per kelias minutes.Tad ko vertos visos musu iliuzijos apie "laisve,nepriklausomybe"?Mes esame suvarzyti daugiau nei bet kada.Kas tuo netiki,netrukus isitikins.Ir visa tai daroma del musu"geroves"o realiai,tam,kad neturetume jokiu sansu isreiksti savo nuomone.Jau dabar neturime teises mitinguoti,streikuoti(jos yra,bet tik teoriskai).

  45 0
  Atsakyti
 • N
  Neveltui 2020 gruodžio 16 12:33:31

  tiek kameru keliuose ir miestuose pristate.Visa tai gerokai seniau juk dare.Ir viskas del zmoniu"saugumo"Dabar realiai matome,kas tas "saugumas".Tai TOTALI kontrole.Ir visi kurie sakydavo,kad neturi ka slepti dabar gales dziaugtis neturedami asmenines laisves.Matyt tai aferai buvo ruostasi daug metu atgal,tik niekas nekreipe i tai demesio.Bet matosi,kad visa sekimo sistema yra sujungta i viena duomenu baze kurioje suvesti visi visu pilieciu duomenys.Man buvo keista,kad gaunat pasa imamas pirsto antspaudas.Dabar jau aisku kam...Ir tos kalbos apie biometrinius pasus,grynuju naikinima veda prie minties,kad zmones bus priklausomi tik nuo valdzios sprendimu.Bet kuri zmogu bus galima nutildyti atimant is jo pragyvenimo saltini ir darba.Tereikes duoti nurodyma atitinkamom istitucijom ir tu busi"beteisis"pilietis.Manau,kad valdzia net nesiteiks net informuoti,kad netekai visu savo teisiu"demokratine ir laisvoje"kolonijoje.

  49 0
  Atsakyti
 • P
  Pasižiūriu 2020 gruodžio 16 12:00:41

  į bet kurią mūsų valdžią, ir taip tinka gruzinų posakis- prie subinės atsitiktinai prilipusios plunksnos dar nieko ereliu nepadarė:)

  45 0
  Atsakyti
 • N
  Nefantazuokite 2020 gruodžio 16 11:59:17

  ivede karantina - komendanto rezima ir sedekite namuose ar buduose ,nes profesorius savo ukelyje su wermachto kareiveliiu likuciams nusautam jauciui skura diria ir mergas parsivestas kirkina ,o jus visi lindekite budose nes kaip garbusis profesorius vadina Tautos gyventojua ? ir nepamirskite ,kad gyvenate Geroves valstybeje .Todel visi gyventojai prasidejus Adventui turi buti savo gyvenamose vietose ir nekisti nosies ....ten kur s....nekisa.

  22 1
  Atsakyti
 • M
  Meta 2020 gruodžio 16 11:39:56

  ,,protingieji kurmiai,, pateike visokiu ribojimu kratini.Is uzsienio grize gali lankyti tevus,vietiniai ne.Kas juos ten tikrino,ypac nelegaliai dirbancius.Didieji prekybos centrai dirbti gali,mazos pardutuves ,kuriose galima riboti srauta uzdarytos.Kas nustatys,kad vaziuoja iteisinta seima,sugyventiniai,meiluziai ar kitoki statusa turintys zmones ir t.t.Ponai valdantieji ikrito i ta srutu duobe,kuo visus metus taske buvusius.Viskas kas buvo siuloma,Verygos,netiko,nors su juo dirbo ir infektologai,ir virusologai.Tik va tokie kaip Kasiulevicius,Sejoniene,Caplinskas nepatyre isskirtinio demesio ir del savo ambiciju viska kritikavo.O zurnalistai,gerai paserti libkonservu,spjaude ugnimi ant buvusios vyriausybes,skleide,kad tai senuku liga ,kad jaunimui tai nepavojinga.Todel dabar jaunimas ir rujoja privaciuose butuose,kitose vietose.Kit nesitiria,kad nereiktu karantinuotis.Jeigu butu skelbiama,kad karantinas dave gera rezultaa,butu kiti.Jokio pozityvo,nes bet kokiu budu reikia valdzion.

  23 2
  Atsakyti
 • M
  Meta 2020 gruodžio 16 11:38:07

  ,,protingieji kurmiai,, pateike visokiu ribojimu kratini.Is uzsienio grize gali lankyti tevus,vietiniai ne.Kas juos ten tikrino,ypac nelegaliai dirbancius.Didieji prekybos centrai dirbti gali,mazos pardutuves ,kuriose galima riboti srauta uzdarytos.Kas nustatys,kad vaziuoja iteisinta seima,sugyventiniai,meiluziai ar kitoki statusa turintys zmones ir t.t.Ponai valdantieji ikrito i ta srutu duobe,kuo visus metus taske buvusius.Viskas kas buvo siuloma,Verygos,netiko,nors su juo dirbo ir infektologai,ir virusologai.Tik va tokie kaip Kasiulevicius,Sejoniene,Caplinskas nepatyre isskirtinio demesio ir del savo ambiciju viska kritikavo.O zurnalistai,gerai paserti libkonservu,spjaude ugnimi ant buvusios vyriausybes,skleide,kad tai senuku liga ,kad jaunimui tai nepavojinga.Todel dabar jaunimas ir rujoja privaciuose butuose,kitose vietose.Kit nesitiria,kad nereiktu karantinuotis.Jeigu butu skelbiama,kad karantinas dave gera rezultaa,butu kiti.Jokio pozityvo,nes bet kokiu budu reikia valdzion.

  12 1
  Atsakyti
 • !
  !!! 2020 gruodžio 16 11:32:21

  Blogasis Lukašenka uždarė sienas ir neįsileis NIEKO, net saviškių, kitur dirbančių. Pas mus - skraidykite į valias, gabenkite šen virusą. Po Naujųjų bus:,,Virusas ir toliau plinta, lįskite į bunkerius!

  18 0
  Atsakyti
 • t
  trumpai 2020 gruodžio 16 11:31:06

  Tiesiog protu nesuvokiama ka pasakoja placiau eekspertuose.eu-Lenkijoje, skirtingai negu Lietuvoje, atvirai įteisinta prievarta prieš tuos, kurie nenorės vakcinuotis nuo Covid-19

  13 0
  Atsakyti
 • A
  Advoco 2020 gruodžio 16 11:23:03

  Advokato, notaro , antstolio veikla neapribota.Tai kaip klientams apsilankyti pas juos,jeigu gyventojams uždrausta bendrauti su kitais (ne šeimos nariais) asmenimis.Teismų veikla neapribota. Tai ar šių asmenų ( advokatų,antstolių,notarų,teismų darbuotojų) koronovirusas neliečia , jie yra atsparūs? Jei riboti, tai riboti visas veiklas, o ne vieniems riboti veiklą,kitiems ne.

  44 0
  Atsakyti
 • L
  Lietuva 2020 gruodžio 16 11:17:27

  https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

  10 0
  Atsakyti
 • w
  wow 2020 gruodžio 16 10:49:02

  Matau tik 2 variantus: 1.sunauja turi sedeti budose (t.y butuose) Juk mus sitie isvadino sunauja 2. Nostalgija 1991m sausio 13d, kai rusu ksriuomene buvo ivedusi komendanto valanda. Tai va, db jie nori pasirodyti, mol esame "kietesni" nei rusu ksriuomene. Kaip visada- durniu laivàs

  37 2
  Atsakyti
 • K
  Kvailelis 2020 gruodžio 16 10:30:28

  Jei kaukės taip jau apsaugo, tai kam tas ribojimas atstumais? Jei ribojimas atstumais apsaugo, tai kam tas karantinas? Kažkaip galai nesueina... Paaiškinkite man, kvaileliui!

  53 1
  Atsakyti
 • D
  Danas 2020 gruodžio 16 10:29:19

  kodel turgavietese negalima prekiauti pramoninem prekem.Faktiskai ten pardavinejama atviroje vietoje,Ir visiskai maza tikimybe uzsikresTI. O MAXIMOJE,IKI IR KT. prekybos centruose galima pirkti pramonines prekes? IR DAR uzdaryta PRIES SVENTES TAIP YRA ZKUGDOMI SMULKUS VERSLININKAI.GEDA. JEIGU TAIP PASIELGTU VALSTIECIAI TAI BUTU DIDZIAUSIAS TRIUKSMAS

  40 2
  Atsakyti
 • D
  Danas 2020 gruodžio 16 10:28:35

  kodel neisspausdinote komentaro? CENZURA?

  10 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar „cyber patruliai“ turėtų kištis į interneto komentatorių diskusijas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
4. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
5. LGBT propagandistai jau puola kunigus
6. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
7. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
8. Karantino žala didesnė už naudą
9. Misija Seime - ginti idėją
10. Kompensacijos už vakcinas bus?
11. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
12. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
13. Apklausos vaikams be tėvų žinios
14. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
15. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
16. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
17. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
18. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
19. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
20. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
21. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
22. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
23. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Sudie, svajonių Amerika
25. Vėjo jėgainės: Kur nuskęs milijonai?
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 C

  -3  -4 C

 

 -6  -7 C

+3 +4 C

 0 +1 C

 

   +1  +3 C  

0-4 m/s

  0-4 m/s

 

3-8 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2048 PLN - 4.5336
RUB - 89.0850 CHF - 1.1064
GBP - 0.8635 NOK - 10.2451

Nuorodos