respublika.lt

Žaliuosius numuš nesunokusius - straipsnio komentarai:

 • Naisietei 2017 kovo mėn. 03 d. 14:00:09

  Jūs šaunuolė, laikykitės, saugokite šį žmogų, neleiskite jo skriausti. Man, kaip buvusiai šiaulietei, taip pat labai svarbu, kad mano gimtojo miesto prieigose yra tokių puikių žmonių. Labai patiko šiauliečio dizainerio, menininko Viliaus Purono pasisakymas TV laidoje ,,Nuoga tiesa". Linkėjimai Naisiams ir naisiečiams !

  0 0
 • www 2017 kovo mėn. 03 d. 12:18:59

  Dauguma komentuotojų jaučia ir mato Lietuvoje vykstanti spektaklį, tai ką mes matome- tik lėlių teatras.Nuo vaikystės prisimename, kad teatre lėles valdo virvutėmis...nevertinkime tai, ką matome scenoje, o galvokime apie tai, kas valdo tą sceną.

  0 0
 • Naisietė 2017 kovo mėn. 03 d. 12:17:46

  Tik nekalbėkit apie R.Karbauskio šeimą ir padorumą Gyvenam 21a. Kelios valandos skrydžio ir šeima kartu!Per užgavienes Linutė su vaikais buvo Naisiuose.Mes NIEKADA žurnaliūgams nepasakysim,kada Karbauskienė būna Naisiuose,nors prašymų su atlygiu buvo nė vienas.Nė vienas tikras NAISIETIS Ramūno neišduos!Jis mums sukūrė rojų,palyginus su kitais kaimais.Kodėl žiniasklaida tyli,kai Sodra paskelbė duomenis,kad Koncerne atlyginimai VIRŠIJA Lietuvos vidurkį 900€!Kai tuo tarpu PC kasininkės uždirba 400-500€.Ar jūs žinot,kad koncernas veltui žiemos metu dalija sanatorinius kel.,kad vasarą veltui veža į Palangą,kad mokimiams apmoka būrelius,mokyklines pr.,kad mokytojams dovanoja keliones,kalakutus,žąsis įvairių švenčių proga,kad mūsų paaugliai,jaunuoliai veltui treniruojasi žirgyne, arenoje įrengtoje čiuožykloje,turime kelis muziejus ir visko čia neįvardinsi.ATVAŽIUOKIT į ekskursiją ir pamatysit patys! Nėra tos dienos,kad Naisiuose neatvyktų ekskursantai.Jeigu reikia ,koncernas atveža nemokamai

  0 0
 • Va 2017 kovo mėn. 03 d. 12:14:58

  mano galva ,viskas jau žymiai seniau buvo nuspręsta.Jau dabar atvirai diskutuojama , kad Skvernelis yra Grybauskaitės įpėdinis .Jau kylant Skverneliui taip vadinamais karjeros laiptais galima buvo įtarti , kad taip greitai ir tokie nežymūs žmonės kiltų karjeros laiptais .Kodėl buvo pasirinktas Karbauskis ir jo partija ? Ogi todėl ,kad jie nebuvo dar prisidirbę politinėje erdvėje.Karbauskis dar ir savo pinigų negaili savo kaimo gražinimui ... geresnio personažo ir nesurasi .Pareklamavo Karbauskio gerus darbus , įmetė Skvernelį ...Na o dabar kaip ir turi būti .Įpėdinis poste ,na o Karbauskis turbūt supratęs ar paaukotas ,sau pasiėmė ne Seimo pirmininko ,ne premjero postus , o kuklų kultūros ...netaip skaudu bus ...ir kristi ir žmonių akyse .Skvernelis nesiims jokių konservatorių padarytų aferų ir žalų Lietuvai .Jis yra politikos tęstinumo garantas konservatoriams.

  0 0
 • Nori labai vadovauti. 2017 kovo mėn. 03 d. 11:32:26

  Gabrielius Valstiečiams kiš koją kiek įmanydamas juk jis Senelio anūkas.

  0 0
 • Kelią vagims advokatams! 2017 kovo mėn. 03 d. 11:30:39

  Grant Sutkienė ir partneriai-už paslaugas gavo virš 70 milijonų litų legalizuojant dujų terminalą iš privačios bendrovės tampant valstybės afera pavogiant milijardą į bermudų ofšorą-teisuolis Butkevičius klusniai valstybės vardu kas dieną mokėjo 500 000 litų pinigų nors valstybė to daryti negali.Išvogri pinigai Atominės uždarymui-ten irgi advokatų honorarai -šimtai milijonų-vėl tie patys-LAWIN ,Grant Sutkienė .Snoro užgrobimas-turtas parduodamas Vasiliausko žmonėms.Niekada jokioj atsilikusioj Panamoje,Seišeliuose,Bermuduose, jau nekalbant apie Šveicariją niekas nebūtų užgrobęs banko, nes tūkstančiai klientų būtų suabejoję tokia valstybe.

  0 0
 • Nuomonė 2017 kovo mėn. 03 d. 11:27:11

  Anūkas po pirmo turo,po švdiškų privačių kompiuterių užlūžimo matavosi PREMJERO kėdę,o po antro turo rikėjai landsberginiams "trenkė"į paširdžius!Jie daro ir darys viską ,kad Karbauskis liktų su savo partiečiais,o su Skverneliu pasiliktų nepartiniai ir jie prisijungs su liberalais - va ir nauja dauguma . Senelio planai toli veda,gal jau Skverneliui prižadėjo prezidento kėdę,o anūkas atsisės į premjero kėdę.

  0 0
 • cirkas ir farsas 2017 kovo mėn. 03 d. 11:24:04

  cirkas ir farsas - SNORO "subankrotinimas", Kedžių bylos, sausio 13-osios byla, Medininkų byla, Bražuolės tiltas, savanorio Abromavičiaus susprogdinimas, Pociūno nužudymas ir t.t. Tęst sąrašą, KONSERVATORIAI? - SNORO "subankrotinimas", Kedžių bylos, sausio 13-osios byla, Medininkų byla, Bražuolės tiltas, savanorio Abromavičiaus susprogdinimas, Pociūno nužudymas ir t.t. Tęst sąrašą, KONSERVATORIAI?

  0 0
 • Aklad 2017 kovo mėn. 03 d. 11:21:30

  Nezinau, manau jog nieko gero nenuveiks sitie " naujieji gelbetojai"100 dienu o nieko gero, tik priimtas nebutas, genderizmo kvapo turintis istatymas, o siaip matosi neuztikrintumas ,bailumas(o ka pasakys lobistai)o reziume tai tik velsis visokiuose intryguose ir taip praeis kadencija.Ziauriai nusivylusi.Kur tas ryztas,kuris buvo pries rinkimus,zmones patikejo, kad si skyle pavadinta Lietuva, bus tinkama eiliniu zmoniu gyvenimui.

  0 0
 • Skaitytoja 2017 kovo mėn. 03 d. 11:20:41

  Gerb. Karbauskis yra labai nepatraukli asmenybe. Labai nevykes jo pirmas suklupimas, bet jau tai parodo, kad jis nenuosirdus. Niekada nereikia kapstyti ten kur tau paciam skauda. Kam reikejo kelti seimos vertybes , kai tavo seimoje ne viskas tvarkoj.Duos Dievas zmogus atsities, reikia to nuosirdziai tiketis.Butu labai gaila ,jeigu zlugtu zmoniu viltys.

  0 0
 • Runkelis 2017 kovo mėn. 03 d. 11:11:32

  Nuo pat pradžių,kai pradėjo žiniasklaida" daužyti" R.Karbauskį dėl G.Kildišienės,o Skvernelis buvo puolančių pusėj,mes runkeliai matėme,kad prasidėjo konservatorių "ėjimas"į valdančią k.Pažiūrėkit,kaip juos remia LRT,Lietrytis,15min.Delfi.Juos remia prezidentūra.Kodėl Prezidentė VIEŠAI pasakė valstiečiams :Baikit,žeminat partiją.Kodėl ji nieko nepasakė :Kubiliui ,Kreiviui,Glaveckui,(kurie irgi pasiėmę mašinas ir nedeklaravę sėdi Seime ir NEATSISTATYDINA?)Kodėl neužkliuvo nei žiniasklaidai,nei prezidentūrai Bilotaitės ralis Afrikoje posėdžių metu ?

  0 0
 • Kada baigsis? 2017 kovo mėn. 03 d. 10:46:32

  Susivienijęs klanas vis dar nepraranda optimizmo ir planingai durnina Tautą.

  0 0
 • Greičiausia 2017 kovo mėn. 03 d. 10:35:48

  koncervatnikai suėdė liberastus pries rinkimus su pundais ,,skolintų'' pinigų, kad užsitikrinti patekimą į valdžią, bet nepavyko. Tada užlužo kompai, ir vėl nepavyko, dabar žydelis bando tartis ir duoda suprasti, kad be jų stogo bus žalivalstiečiai suėsti, manau tiek netikrų žinių...

  0 0
 • Na, kad susitiko 2017 kovo mėn. 03 d. 10:24:12

  Gabrielius su Skverneliu, tai visai natūralu, bet neįsivaizduoju kiek lojimo būtų jai Gabrielius būtų susitikęs su Greta. Manau , kad pusę tų ,kuriems konservatoriai "trukdo gyventi"jau būtų pakasti po infarkto, o likusieji sunkios būklės gulėtų reanimacijos skyriuose.Na, visgi gerai , kad taip nenutiko ,nes ir taip Lietuvoje užtenka ne tik alkoholikų ,savižudžių , bet jau ir vaikžudžių, o tai kas paskui važiuotų nudirbti visus darbus užsienyje.

  0 0
 • Žmonės 2017 kovo mėn. 03 d. 10:21:58

  laukė permainų.Bet iš šitų čia nėra ko tikėtis.Ką pasako tą atšaukia.Nežinau kur čia tas Skvernelio įvardijamas lūžis...Vienu žodžiu nieko gero...Eilinį kartą žmonės buvo nuvilti...Žmonės kaime pasikalba, kad laimėjo valstiečiai-žalieji,pabrėžia, kad valstiečiai, tačiau visi kalba, kad apie paprastą kaimo žmogų, nei puse lūpų neužsimenama...Kokia neteisybė su pieno supirkimo kainomis...Tyla,tyla...Nežinau ką veikia morkeviciai su stancikais...Matomai vėl bus pasitelkti žodžiai-"reikėtų","darysim","žiūėsim","spręsim"...Viskas bus sukelta į kažkokią mistinę ateitį...

  0 0
 • viskas bus gerai 2017 kovo mėn. 03 d. 10:19:23

  Tik nereikia eiti su velniu obuoliauti - tai yra nepasiduoti intrigoms ir neklausyti konservatorių ,,patarimų". Idėjų turi gerų, telieka palinkėti jiems gerai dirbti.

  0 0
 • >Parodė 2017 kovo mėn. 03 d. 09:32:46

  Žvelk giliau.Valdžios aniems reikia.Tai svarbiausia.Dėl valdžios gavimo kova eina.

  0 0
 • Parodė 2017 kovo mėn. 03 d. 09:13:29

  giluminiai-konvervatoriai-banditai, kad žydai valdo, ir Karbauskis neturi jokiu galimybių vogti savarankiskai, vogti gali tik kartu su koncervatoriais , va teip va galvoju...

  0 0
 • valdas 2017 kovo mėn. 03 d. 09:04:21

  Einant pro konteineri,salia guli broileris melynas,net namu neturintys neima-fui-neskanus,o kas juos numus,nejau borkia,ar beremontuoja malunsparnius,turbut ne,dronai dabar pigiau,ane,tvirti vyriski zingsniai,paliekantys ispauda ,traiskantys puvenas,taip toliau Karbauski,Skverneli...

  0 0
 • Taigi 2017 kovo mėn. 03 d. 08:46:52

  S.Skvernelio ir Anūko susitikimas,tai senelio konsultanto darbas.Dabar jis valdo per anūkėlį.Ardomasis darbas jau prasidėjo.

  0 0
 • Žiurkių 2017 kovo mėn. 03 d. 08:46:19

  valdovas, pagal tokią schemą dirba musų valdžia, jiems nieko nereiskia suvaryt peilis į nugarą , o kita ranką spausti ir dėkoti už partnerystę...

  0 0
 • Atsargiai!!! 2017 kovo mėn. 03 d. 08:26:18

  Dievas įspėja:priešas klastingas,priešas gudrus.ATSARGIAI!!! Nesusidėkit su jais!

  0 0
 • Versija 2017 kovo mėn. 03 d. 08:25:14

  O jei pasikartos istorija, kai skvernelis isejo is vidaus reikalu ministru? Pavyzdziui pasakys kad karbauskis (su laiku galintis pasidaryti lygiai tiek pat mylimu kaip grauziniene)trukdo dirbti. Igytu bonusu ir galetu dalyvauti prezidento rinkimuose.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: prie Mauritanijos krantų nuskendus pabėgėlių laivui galėjo žūti apie 40 žmonių.
 • NETEKO: Jungtinėse Valstijose dėl koronaviruso pandemijos dar per milijoną žmonių neteko darbo.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar Lietuva tinkamai pasiruošusi Astravo AE startui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +12 C

+13 +15 C

 

+15 +17 C

 +25 +27 C

+27+29 C

 

+24 +26 C

2 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

       

Nuorodos