respublika.lt

Vyriausybė nutarė dviem savaitėms pratęsti karantiną - straipsnio komentarai:

 • alfukas 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:04:44

  nėra žodžio kuris būtų be pavadinimo, ir be tvarkos šaudomas kas dvi savaitęs ir vis stena propoganda stumia pastoviai tie korespondentai lenda kiša nosi be išimčiu pola laksto kaip išdurnėja, ponai kas atsitiko ką pasaulio pabaiga atėjo, kur matyta , juk ir ne tik pas mus serga o kas ta gėri parupino ar ne tie bėgliai paspirtukai, kurie išsimaišė po visa svieta ir dabar tos palaidūnųs renka iš visu kampu kur tik ju nėra o kam o dėl kuo mūsų tikri vaikai tėvai kuriems rupi šeimos vargai darbai ir tėvynės gėrovė sėdi dirba naudinga darbą ir žiūri namu tvarka kad tokios stoteles būtų tikru žmoniu troškimu nebūtų šitokio havoso, ir durnumo, juk ivestas karantinas taip uždarėm sienas taip kuo truksta užtenka gabenti ir bėgti vežti, iš namu juk išviko budami sveiki kuo reikia grižk sveikas po karantino, ir karantinas ne šv vėlykom yra skirtas bet žmoniu gėriui, sveikatai, o ne gydytojai turi rūpintis ir korona parvežtiniu savo sveikata temdyti, 70 d, karantinas lauk o nelakstik sėdėk,

 • Vilnietis 2020 balandžio mėn. 09 d. 05:32:20

  MANE ŠITAS CIRKAS JAU PRADEDA STIPRIAI ERZINTI. GALI BLOGAI BAIGTIS VISIEMS SEIMO NARIAMS- NEGALVOKIT KAD GALVOS LĖKS TIK VALSTIEČIAMS. TEGU TS-LGBT AR SMIRDINTYS SOCDEMAI SU LIBERASTAIS NESIDŽIAUGIA- JŲ IRGI NIEKAS NERINKS.

 • Juozui 2020 balandžio mėn. 09 d. 03:03:16

  Ačių nė mano katės neėda! Ką siūlai? Turiu tris eurus... ;+)

 • Juozas 2020 balandžio mėn. 09 d. 01:23:04

  Kaukė yra niekas, užsidėk kaukę nueik prie veidrodžio arti ir pakvėpuok, veidrodis aprasos.Virš nosies pasiimsi viską. Ačiū.

 • Euras+ 2020 balandžio mėn. 08 d. 23:35:10

  Tos kaukės- kaip mirusiam kompresas.Nei jos hermetiškai priglunda prie veido, nei 100% apsaugo nuo viruso.Čia saugumo imitacija.Kas tokį sprendimą priėmė? Lyg ir Seime visus VSD tikrina, o psichiatras yra? O intelekto lygio minimumas? Dabar visa šalis kolektyviai lyg bepročiai su kaukėmis lakstys! Ispanijoje, kurioje daugiausiai ES mirė nuo koronaviruso, ir taip neprivaloma su kauke vsikščioti! Aišku, kai vagių valdžios Lietuva per 30 metų nuvaryta iki Bulgarijos ir Rumunijos lygio, tai kaukė nuo viruso, kuris priskiriamas karantininių grupei, yra progreso ženklas. P.s. Tarybiniais metais su geresniais respiratoriais dirbdavo gamyklose, kad apsisaugoti nuo dulkių, nei dabar nuo koronaviruso kaukes parduoda...

 • wow 2020 balandžio mėn. 08 d. 23:12:04

  Beja, o kada baxilas pradeti lauke nesioti? Irgi geras biznis, is kinijos atsisiuskit bachilas ir priverskit zmones deveti lauke bachilas!!!!!

 • TO> Bedziau 2020 balandžio mėn. 08 d. 15:44:47 išplautasmegeniui, kur TAUTĄ "BĖDŽIUMI" ĮVARDIJO 2020 balandžio mėn. 08 d. 22:35:16

  Anūkėli, tas žmogus, kur negali susimokėti INETRNETU, jis net sąskaitos banke neturi, kadangi jis ne taip kaip tu, SAVO PINIGĖLIUS jis laiko nuosavoje kišenėje, o ne pas DĖDĘ BANKINYKĄ. Be to, dėl 21a. texnologijų, tai jis ne BĖDŽIUS, o tokie kaip TU, ir kiti BANDITUKAI YRA 30 METŲ APVOGĘ ŽMONES, VALSTYBĘ ir TAUTOS SĄMONĘ, va čia tu ir matai JAU SAVO POBLEMĄ, bet ne TAUTOS. Kai ateis laikas, ŽINOK KLAUPSIESI PRIEŠ TĄ "BĖDŽIŲ". Tokia bus realybė. Susimąstyk, iš ko tu patys esi MUILIJONIERIUS?

 • TIESA 2020 balandžio mėn. 08 d. 21:39:31

  CORONA paveikia zmogaus sveikata,pakeicia mintis charachteri, polinkius visiskai perprogramuoja zmogaus samone .Taip zmogus nebegali suvokti situacijos.Jei zmogus stipriai paveikiamas ji galima kontrolioti visur namuose ,darbe automobilija ir t t.

 • Romka onai 2020 balandžio mėn. 08 d. 21:02:39

  Eik š...n...on, dvasios ubage.

 • PLANUOJU 2020 balandžio mėn. 08 d. 20:20:55

  buti tame milijarde tai ir saugausi. Kiti gali ir nesisaugoti. Pagal Darvino desni isliks protingiausi. Kokios problemos?

 • albinas 2020 balandžio mėn. 08 d. 18:56:57

  sveiki žmonės turėtų nešioti respiratorius, o ne kaukes, kaukės tik sergantiems. Bet valdžioje nori išstumt ką užpirko

 • Romka 2020 balandžio mėn. 08 d. 18:52:55

  eisiu į lauką kaip ir ėjęs grynu oru pakvėpuoti ir jokio antsnukio tu man neuždėsi. Jei keliese lauke bendraujam tai užsidedu visada.

 • Joana 2020 balandžio mėn. 08 d. 18:48:42

  Baisu , koks.. priešinimasis lyg tai būtų blogiau pasisaugoti, o kad visa tai priklauso nuo Bilo Beitso sukurtų vakcinų ir virusų tai teisybė, ne vienoje vietoje skaičiau, juk jiems reikia pasiekti tą auksinį milijardą, o kiek dar daug gali nuodyti , mums reikia dar dziaugtis , kad valdžia rūpinasi, o tie kas nenori klausyti tegu važiuoja atgal į tuos židinius ir tegu kviepuoja geitso virusu.Daugumoje priešinasi grįžusieji iš užsienio ir iš mūsų taip išvežė su virusu 3 , nes gėrė triukšmavo.. Na kad tas virusas paleistas su kažkokiu sąmokslu, tai vadai žino manau, negi tiek mirga pasisakymai , matyt yra , kas žino daug apie tokius sąmokslus, nes netyčia tikrai jis neapjuosė viso pasaulio.Mums tik belieka saugotis ir dėkuoti , kad dar saugo nors kažkiek, juk prieš tai ir jie ne Dievai.

 • Tam FBR kai tik : 2020 balandžio mėn. 08 d. 18:39:07

  kuo pats prisidejote prie sio rojaus kurimo? Ar tik vertete socialistine santvarka,atrisdamas rankas kapitalui ir vergovei?

 • O kada 2020 balandžio mėn. 08 d. 18:34:47

  bus galima ta kauke nusiimti!? Labai jau barzda suzele - skustis reiketu!

 • jo 2020 balandžio mėn. 08 d. 17:54:18

  o,ko pasaulinės sveikatos atstovai spaudžia Baltarusiją įvesti karantiną,kažkam reikia sužlugdyti ekonomiką,o batka nepasiduoda

 • Įdomu 2020 balandžio mėn. 08 d. 17:47:03

  Kokią dar naują staigmeną ateičiai ruošia Microsoft eks-vado Bilo Geitco remiama kompaškė ?

 • F B R 2020 balandžio mėn. 08 d. 17:32:30

  Šiuolaikinis medicinos mokslas yra stipriai pažengęs 20-jo amžiaus mokslo atžvilgiu, todėl principe dabar neturėtų atsirasti tokių pasaulinių pandemijų, kada yra kontroliuojamas kiekvienas žmogaus žingsnis. Čia būtų tikslinga kalbėti apie bakteriologinį ginklą arba apie informacinio ginklo panaudojimą, ar net šių dviejų komponentų mišinį. Karo metu strategijoje yra rekomenduojama meluoti ir apgaudinėti priešininką, todėl eiliniams žmonėms visur ir meluojama išsijuosus.

 • Ona 2020 balandžio mėn. 08 d. 17:15:15

  Tai paskaitykite, peryklos jūs konservuotos XX a. aštuntame dešimtmetyje išminties, medikų prašymus, jų pasakojimus, kaip jie net apsigyvena atskirai nuo šeimų, kad jų neužkrėstų, su tėvais, su vaikais, kalbasi per du metrus vienas nuo kito. Kokių jums dar įtikinėjimų reikia, kad suprastumėte – ne prisilakti per Velykas dabar svarbu, jūsų net nelaukia kaimas, nes bijo, kad ligų neprivežtumėte, tai ir tupėkite an sofkelės, kantriai tupėkite, jums sakau!

 • pats ir naudokis vagių sukurta kontora. bet kitiems nesiūlyk. 2020 balandžio mėn. 08 d. 16:51:11

  Bedziau 2020 balandžio mėn. 08 d. 15:44:47 Komunalinem paslaugom apmoketi yra skirtos interneto svetaines. Sveikas atvykes i XXI amziu!

 • Kaip sau norite.. 2020 balandžio mėn. 08 d. 16:47:29

  Pripažinti specialistai tvirtina, kad tai yra eilinė gripo forma (nuo kurio taip pat mirštama), bet pasaulyje yra prasidėjusi rimta kapitalizmo krizė, ir pasaulio elitas bando šio triukšmo fone tvarkyti savo politinius, finansinius pašlijusius reikalus. Niekaip negalima prilyginti šią pandemiją 1918 metų ispaniškajam gripui, kada pasaulyje kas savaite mirdavo 1 milijonas gyventojų!!! Ir dabartinės pandemijos mirčių procentai labai skiriasi įvairiose šalyse, kaip Italijoje ir Lietuvoje, kas leidžia manyti apie tam tikrą pasaulinį sąmokslą

 • Bet šis virusas ir paskelbta pandemija kai kam labai labai naudingi: 2020 balandžio mėn. 08 d. 16:26:33

  1) Bankams, nes įmonėms, kad įsuktų ekonomiką, reikės iš jų skolintis. 2) Draudimo kompanijoms, nes, paskelbus pandemiją (o tai yra force majeure), pagal sudarytus įvairius kontraktus draudiminės išmokos gali būti neišmokomos. Be to sumažėjo draudiminių įvykių keliuose , o įmokos gi išskaičiuojamos toliau. 3) Stambioms korporacijoms superkant akcijas, nukritus jų kainoms. 4) Visų šalių valstybių vadovams, nes opozicija nebegali išeiti į gatves, baigta su Geltonosiomis liemenėmis ir kitais drumstėjais... 5) Opozicijoms situacija irgi tinka, nes atsiranda daug akivaizdžių kritikavimo galimybių, valdžioms nesugebant pakankamai aprūpinti priemonėmis ir suvaldyti padėtį. O nepaprasto gerumo turtingiausių gauja valdanti pasaulį taip mus myli, kad tik laukia, kada galės paaukoti savo pinigus, kad sušvirkšti į mūsų kūnus elektroninius skiepų žymeklius.

 • na taip tuoj ir vardą... 2020 balandžio mėn. 08 d. 16:10:12

  Cha cha cha, nesupratau būtinybės užsidėti antsnukio nuo penktadienio? Sprendimas priimtas šiandien, tai kodėl ne nuo šiandien nuodytis su antveidžiu? Ką, penktadieni bus teroristinė virusinė ataka? Kas ją suorganizavo ir kas ją įvykdys? Beja, kuriame civilinės saugos punkte atsiimti tą kaukę? Pinigai baigiasi ėdesiui, tai koks skirtumas nuo ko nusigaluosiu: ar nuo bezdalų, ar nuo bado?

 • bigcatwar 2020 balandžio mėn. 08 d. 16:03:57

  Asilai, uzdaryt tarpmiestini. Kuom jus ten mastote?

 • Tip-top 2020 balandžio mėn. 08 d. 16:01:32

  Su tom taip vadinamom kaukėm, lygiai kaip su dūmų detektoriais - "monkės biznis" ir nieko asmeniško !

 • >! 2020 balandžio mėn. 08 d. 15:56:25

  jūsų minėtose vaistinėse vakar nieko apie kaukes niekas nežinojo išskyrus tai, kad "yra jų gauta". Ir manote kiekvienas gali sau leisti apeiti visas vaistines kasdien, esant karantinui, o tuo labiau dirbant?

 • Labiausiai bevertis 2020 balandžio mėn. 08 d. 15:54:00

  priverstinis kaukių dėvėjimas. Pirmiausia jų, nepaisant visų reklamų, taip ir nėra pirkti (aš neskaitau esančių komerciniuose skelbimuose). Antra, dar juokingiau, kad tai prieštarauja visą laiką ministro transliuotai informacijai, kad jos bevertės ir nuo nieko neapsaugo. Beje, PSO iki šiol laiko kaukių dėvėjimą sveikiems piliečiams beverčiu dalyku, o savadarbių išvis pavojingu.

 • > "Bedziau" 2020 balandžio mėn. 08 d. 15:52:27

  Nesinaudoju supuvusio kapitalizmo skaitmeninėmis sistemomis, o pasibaigus sutarčiai, atsisakysiu ir interneto. FOREVER XX CENTURY ! :)

 • ! 2020 balandžio mėn. 08 d. 15:49:33

  Rasiusiems nera kaukiu yra vakar pirkau vaistiteje Camelija,Gintarineje vaistineje yra,Benu vaistineje yra kam meluojat?Ar liberalai esat kaip S.Gentvilas svarbiausia alhokoliu prekiauti lauke kavinese cha cha ot gerai masto uzkrata platinti!

 • > Bėdžius 2020 balandžio mėn. 08 d. 15:45:07

  Kam galvoti savo galva, jei visos direktyvos ateina iš užsienio :)

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PROTESTAI: mažiausiai 230 žmonių žuvo per protesto akcijas Irane praėjusių metų lapkričio mėnesį.
 • VYKSTA: užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pirmadienį vyksta į Estiją, kur Taline dalyvaus trijų Baltijos valstybių ir Lenkijos užsienio reikalų ministrų susitikime.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vis dar dirbate iš namų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +10 C

+8 +9 C

 

+9 +11 C

 +18 +19 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

0-5 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1136 PLN - 4.4495
RUB - 78.4416 CHF - 1.0720
GBP - 0.9009 NOK - 10.7880

Nuorodos