V.Vasiliauskas algą gavo už kalbasnuotraukos (20)

2020 balandžio mėn. 23 d. 08:00:54 Perskaitė 3383

„Paaiškėjo, kad daugiausiai apie verslą kalbėjęs asmuo pernai buvo Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. Tai štai kodėl komerciniai bankai mūsų šalyje daro, ką nori, ir niekas jų nepažaboja. Todėl, kad vyriausias prievaizdas didžiąją energijos dalį skiria kalboms“, – „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“.

 

Patarlė sako, kad geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti. Lietuvos žmonės irgi turbūt norėtų pamatyti, kaip padėtis bankų sektoriuje bent vieną kartą pasikeičia į gera. Jie norėtų matyti, kad paslaugos nebranginamos ir jų prieinamumas nemažėja bent tuo metu, kai bankų pelnai auga lyg ant mielių.

Vietoj realių darbų Lietuvos žmonėms teko poną Vasiliauską išgirsti. Jo balsas girdėjosi taip dažnai, kad po tyrimo paaiškėjo, jog Lietuvos banko vadovas yra „vienvaldis lyderis verslo komunikacijos sektoriuje“. Kitaip sakant, pernai jis daugiau už bet ką savo srityje malė liežuviu. Sunkus tai darbas, oi, sunkus. Kai tiek daug šnekama, negi dar kreipsi dėmesį į darbo rezultatus? Ir be jų aišku, kad žmogus yra labai užsiėmęs. Reikia skubiai didinti jo atlyginimą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net