respublika.lt

V.Uspaskichas prekiauja šventu vandenėliu - straipsnio komentarai:

 • V
  Vargšelis 2021 sausio 07 00:33:31

  Matyt protelis Uspaskihui pasimaišė . Taigi vėl jauna žmona ,maži vaikai matyt jau nusibodo tai kažkur energiją reikia išliet , Žmogus vandenėio ėmėsi.

  0 1
  Atsakyti
 • Š
  ŠLYKŠTŪNAS 2021 sausio 06 12:09:17

  VIKTORAS tai bent ViKTORAS, dešimt metų už nosies vedžiojo teisėsaugą, dėl juodos buhalterijos.Dabar pardavinēja įkrautą vandenį.tipo nuo covido. O taip ir juokina pasaulį.Rinkėjams jis patinka, matomai tam tikrai daliai žmonių toks cirkininkas reikalingas.Gal jis kaip Kašpirovskis --- užhipnotizuoja ? Tada atleisk viešpatie,!! rinkėjai nežino ką daro......!!!

  1 1
  Atsakyti
 • S
  Senis 2021 sausio 05 13:36:24

  Ar jis dar "ponas", galvojau, kad jau kalinys.

  1 1
  Atsakyti
 • R
  Roms 2020 gruodžio 31 20:28:00

  Respublika pati reklamuoja uspaskixa žiūrėk dar ir atsiras durniu kurie pirks

  1 3
  Atsakyti
 • n
  na va nenurodyta 2020 gruodžio 31 14:07:16

  kokie mineralai vandenyje .na jai ira magnio tai visai nieko ,ir sirdziai ir nuo trombu saugo .deja mineralu beveik pas visus truksta .antra zmones labai mazai geria skysciu tai gal si pagers bus tik geriau .na o kad pasidare reklama uz tokia bauda tokiu sugebejimu visiems reiketu ,o tai butu dulkejes lentynose .

  4 0
  Atsakyti
 • V
  Vaida 2020 gruodžio 31 09:45:14

  Tai kam tada tie skiepai, nūsipirkai Uspaskicho vandenėlio ir liuks, dar šimtą gramų įsipylei ir tikrai šimtas procentų padės...????????.

  1 3
  Atsakyti
 • v
  vamzdiec,jaučiu kuo visa tai pasibaigs 2020 gruodžio 30 18:40:38

  Įsivarys politikai,teisininkai ir psiciatrai,o vieną dieną Uspaskis pareikš ,kad jis atkirto bajerį.Na kaip Valinskas.Ir viskas tuo baigsis.Dėl to brangiai parduoto,,švento''vandens kažin ar išeis ką nors pripaišyti,nes kitu atveju reikėtų tada ir bažnyčios biznį prispaust.O to,bent jau konservantai,nesiryš.Juk nejau imsi kenkt padėjusiems laimėt rinkimus?Netruks ir nauji cibulių apdovanojimai ateiti.Viktaro bajeris ten bus aukštumoje.

  3 0
  Atsakyti
 • N
  Na kam ta policija ir seno žmogaus kamantinėjimas? 2020 gruodžio 30 18:16:14

  Juk yra archyvai ir ten Vilniuje,geologijos valdyboj, susirasite visa kas reikia.Nežinau,gal dar ir kernas tebėra tų laikų ,kuris sandėliuojamas buvo Gariūnuose naftos žvalgybos ekspedicijos saugyklose.

  1 0
  Atsakyti
 • D
  Dėl galimo biznio ir t.t. 2020 gruodžio 30 18:11:13

  Jei čia ne blefuojama,per policiją reikia susirast tą žmogą ir atsirinkus tiesą nuo išgalvojimo,tikrai pasirūpint tais gręžiniais.Tai būtų ne tik konkurencija vidaus rinkoje ir kas žino, gal išėjimas į užsienio vartotojų plačius vandenis.Lietuvą išgarsintume kaip pasaulio gelbėtoją,aišku,be pavydo laurus atiduodami Viktarui.Tad prašykime jo pasivaikščiojimo vandeniu ,kad popiežius jį iškart paskelbtų gyvu šventuoju be jokių pradinių palaimintojo beatifikacijų.

  4 0
  Atsakyti
 • D
  Da viens nemiręs ir dar dūsuojantis 2020 gruodžio 30 17:25:24

  Veigu kalba aina apie Dabulskį,tai ir aš esu dirbęs toje kompanijoje.Da nurodyt galiu ir gręžinį Salininkuose.Kolektyviniuose soduose.Veigu Staska gręžė stebuklingo vandens gręžinius,tai ko negalėtų ir tas būt stebuklu?Sodai tie priklausė ar plastmasių gamyklai ,ar kažkam tai susijusiems su alektra.Mat tankiai rožą susibraižydavom ant gatvėje išpiltų plastmasinių alektros skaitliukų. Na tų tuščių puodžiukų.Juos vietoj žvyriaus tenaus pylė traiškyt...Būtų indomu susitikt su tuo biržiškiu,ba jaučiu,kad jis irgi kartu su manimi paskutiniu autobusu pusę pirmos iš Vilniaus gelažinkelio stoties grįždavo vagonėlin autų džiovinti.

  1 0
  Atsakyti
 • Š
  Šaltkalvis -ginekologas 2020 gruodžio 30 17:08:40

  O ką,nuo Biržų iki Rokiškio juk netoli,o tie požeminiai vandenys ,ką žinai kur jie vaikšto.Tai būtų antra stebuklingo vaisto gavimvietė ir pagal rinkos dėsnius Uspaskio tiekiama produkcija atpigtų,a?Na,o jei atsirastų dar koks verslininkas ,ėmęsis Vašuokėnų,tai gydomojo vandens kaina tikrai kokiais 50centų nukristų 24-ių buteliukų pakuotei už 36 jaurus.

  0 2
  Atsakyti
 • D
  Darbietis 2020 gruodžio 30 16:53:05

  Jo,pasijuoksit,parazitai,kai mūsų šventasis Viktaras pasiraitojęs kelnes basom pereis Kuršių marių bangelėmis nuo Nidos Šilutės kryptimi...

  2 1
  Atsakyti
 • P
  Pasiūlymas Valkiūnui 2020 gruodžio 30 16:46:54

  Nebūk durnas ir tu pardavinėt imki stebuklingą vandenį iš Biržuose esančio gręžinio.Tą sakau aš,dalyvavęs jo gręžime 1969 metais.Darbus atliko ir gręžinį prie ežero užkonservavo Kompleksinės geologinės ekspedicijos Likėnų partijos vyr,gręžimo meistro Dabulskio brigada.Gręžinys geonuotraukiniais tikslais buvo išgręžtas iki 300metrų gylio,o vėliau po geofizikų nustatyto geriamo vandens horizonto koordinačių,sprodinimo būdu atvėrus sluoksnį ir pastačius filtrą, gavo dokumentus,liudijančius jo kokybę.Tarybiniais laikais tai buvo įprasta praktika po geologinių tyrimų nepražudyt geologų darbo ir tie gręžiniai (gal ir kariškių reikalavimu) būdavo užkonservuojami.Galiu paliūdyt ir Vašuokėnuose(netoli Troškūnų) esantį tuo laiku užkonservuotą fontanuojantį gręžinį.Va tų paskutinių debitai buvo didžiuliai.Nežinau Rokiškio,bet tie du ,,stranie by dali mnogo krupnovo uglia''.Po kiekvienu žodžiu pasirašau,o gal dar kas yra ir gyvas iš mūsų buvusios brigados,kuris patvirtintų mano žodžius.

  2 0
  Atsakyti
 • O
  O kas vaistinėse? 2020 gruodžio 30 15:29:17

  Kiek mokame už įpokuotą presuotą krakmolą, kuris nei padeda, nei pakenkia? Ten irgi "stebuklingi" vaistai ir vitaminai, kurių tam krakmole jokie mokslininkai. Ir vis tas krakmolas branginamas. Kiekio dvigubai ar trigubai mažiau, o kaina ta pati, o neretai ir pakelta. Ir ką? O kiek vaistinėse dar visokių beverčių skystimų?

  1 0
  Atsakyti
 • d
  deinis 2020 gruodžio 29 17:34:54

  Koks sujudimas ,kad Viktoras parduos koki buteli ,bet jus paaiškikit kas pompuoja ir parduoda giluminį vandenį ,kas įma pinigus ,tikriausiai nemažą ,bet žemės turtai tai visų nuosavybė ,bet pinigus susigvelbia tie ,kurie neižgrežė nei vieno grežinio,visi grežiniai išgresti prie tų sovietų ar čia konstitucija ne prie ko ,jei pažiūrėti į maksimas ,kiek to vandens,tai tiriausiai surenka pinigą nemažą,bet kas pasiima

  8 0
  Atsakyti
 • u
  ui koke ginihrojanci ikanomika! 2020 gruodžio 29 16:56:43

  ui koks biznesas ant vandzians!

  1 3
  Atsakyti
 • V
  VAK 2020 gruodžio 29 15:31:51

  Tai tikru tikriausia tiėsa,vanduo jis ir nešventintas įra šventas.Jeigu visi šiomis švenčiu dienomis butu gėre vandenį,o ne įvairiausius kvaišalus ar kitokiu savo pasigamintus marmalus alkoholį,nusikaltimų butu buvė nepalyginamai maziau.O jeigu juos išviso uzmirštumėte tai ir sveikata jūsų būtų nuostabi jeigu naudotumėtės grynu vandeniu.Pabandykite suprasti ,kad alkoholį ir kitokius kvaišalus vartoją tik DURNIAI,o argi durnius gali suprasti kas sveika,o kas ne.

  8 4
  Atsakyti
 • V
  Vytautas 2020 gruodžio 29 14:01:43

  Žmonės atsipeikėkit, nejau visai Lietuvai pritrūko jumoro jausmo? Viktoras žvengia pilvą susiėmęs, o jūs rimtu veidu svarstot kokius jam turtus atneš vanduo.Suprantu ne balandžio pirmoji, bet tokio masinio kvailumo nesitikėjau.Grynai pasišaipyta iš masinio kvailumo...geriau tikėtumėt skiepam, o ne Viktoro bajeriukam. Beje kažkam tai naudinga, nes mano komentarai dingsta ir nespaudinami. Žmonės AŪŪŪŪŪ....

  12 4
  Atsakyti
 • .
  . 2020 gruodžio 29 13:55:30

  Žmogus linksmai pasityčiojo iš streso keliamo dėl koronos, o landsbergynas-stalinynas nutarė sudrausminti (o gal ir sušaudyti).

  15 3
  Atsakyti
 • O
  O kiek yra visokių ten horoskopų kūrėjų , 2020 gruodžio 29 13:38:04

  visokių kitokių tarologų,spėliotojų pagal veidus ir t.t. . Tai ,kodėl jų tas sapaliones spausdina laikraščiai ,žurnalai,pilnas inernetas?! Kodėl juos kviečia į laidas TV ir radijo ,reklamuoja?! Ir tipo viskas normalu ,niekas NEBAUDŽIA!! O čia kad sukilo -pasaulio pabaiga!!! Priimkit tai ,kaip jumorą!!!

  17 2
  Atsakyti
 • i
  isgeriantis 2020 gruodžio 29 13:36:23

  Vyktolai ,o kas man uz vandenielio gelima i medicinine knyga irasys,kad esu paskiepytas tavo vandienieliu ?

  4 1
  Atsakyti
 • A
  Angelė 2020 gruodžio 29 13:31:00

  Teisus Vyktoriuks,juk ir gydytojai liepia kiekvienam išgerti po 3 litrus per parą ir būsime sveiki.Gal lengviau išgersiu 0,5 ltr.tai nors tilps ....

  12 0
  Atsakyti
 • T
  Tikrai pritariu 2020 gruodžio 29 13:24:37

  Tas Viktoro vanduo daug veiksmingesnis už tą marmalą kurį švirkščia apkvailintiems "Durnių laivo" gyventojams. O kas liūdniausia, kad tie durneliai medicinos darbuotojai.

  10 5
  Atsakyti
 • V
  VIKTORAS 2020 gruodžio 29 13:06:18

  Nebūtų Viktoras.Taip šauniai patrolino,kad juoko daugiau nei per balandžio 1-ąją.Nereikia būti itin pastabiu arba daug mokslų baigusiu,kad pamatytum,jog nuo pirmųjų "reklaminio filmuko"sekundžių Viktoras jau mėgaujasi,įsivaizduodamas galimas politines erekcijas{reakcijas}Ir neapsiriko.Juokas iki ašarų kaip naujojo seimo politiniai ešeriai ir lydekos neršė bandydami save ir Tautą įtikinti,kad Viktoras Antivakseris Nr.1,rusų šnipas parengtas specialiai,plataus mąsto, vakcinos diskreditavimo operacijai,keliantis grėsmes nacionaliniam vakcinos saugumui,siekiantis globalių farmacinio verslo tikslų ir t.t. ir pan.Kaip ir po Delfio INTERVIU su EVELINA iš zombiu karalystės, tapo akivaizdu,kad kai kuriems "Išrinktiesiems"ne tik su jumoru,bet ir su viršutine kūno dalimi taip blogai,kad blogiau jau ir būti negali.O Viktorui galima tik palinkėti nesustoti,nes kol yra tokia politinio tratinimo paklausa,turi būti ir pasiūla.

  17 3
  Atsakyti
 • V
  Viktoras 2020 gruodžio 29 12:31:21

  Pasiulimas seimo darbo frakcijai uždaryti Vyktoriok į Vasaros 5 ligoninę savaite neduot valgyti tik duot 14 buteliukų vandens iš vieno butelio ko galima gert ir burną skalauti iš kito 5 kartus per dieną tegu jis plauna savo pipi, už gydymą pateikti Vyktoriokui 14000 eurų sąskaitą iškart pagys tik dėl sąskaitos reikalaus kad būtų gydomas dar bent tris savaites šioje ligoninėje tik be vandens, bet su ėdalo šitas ciudnikas

  3 13
  Atsakyti
 • J
  Jis liurbiu liurbis 2020 gruodžio 29 12:28:57

  bet ,ne jis beda,o dar didesni liurbiu liurbiai ,kurie tiki siuo rusliurbiu !

  12 8
  Atsakyti
 • L
  Lyg 2020 gruodžio 29 12:18:46

  Ir japonai dare bandymus su vandeniu . Strukturizavo vandeni skirtinga muzika kazkoki laiko tarpa,o po to gamino snaiges,rezultatas nustebino....

  12 1
  Atsakyti
 • H
  Hm 2020 gruodžio 29 12:07:39

  Gal geriau, nei eksperimentine vakcina.

  15 3
  Atsakyti
 • s
  sventintas vanduo ,Dievo dovana zmogui 2020 gruodžio 29 12:06:56

  Nieko svento nebeliko siam pasaulyje.

  7 2
  Atsakyti
 • N
  Na, 2020 gruodžio 29 12:06:19

  Va ir patikrino kaip kam su jumoru Lietuvoje. Pasirodo sonkus reikalas. O juk jumoras padeda išgyventi.

  19 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar, Jūsų nuomone, judėjimo ribojimai dar turi būti taikomi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Vitas Tomkus: KRACHAS LIETUVAI!!! Su autoriaus trigrašiu. Plius įdomus video apie tai kas bus 2030m.
4. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
5. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
6. LGBT propagandistai jau puola kunigus
7. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
8. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
9. Karantino žala didesnė už naudą
10. Misija Seime - ginti idėją
11. Kompensacijos už vakcinas bus?
12. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
13. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
14. Apklausos vaikams be tėvų žinios
15. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
16. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
17. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
18. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
19. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
20. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
21. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
22. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
23. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
24. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Sudie, svajonių Amerika
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0  -1 C

-3  -6 C

 

 -6 -8 C

0 +2 C

 0 -1 C

 

  +1  +3 C  

0-3 m/s

  2-8 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos