respublika.lt

V.Tomkus: Šventinis reportažas iš dar šventiškesnių Seimo rūmų - straipsnio komentarai:

 • Dočiui 2018 kovo mėn. 14 d. 18:23:29

  Nežinau, kaip jums paprasčiau paaiškinti... Asmeniškai, nemanau, kad žmogus turi psichinių problemų. Nebent psichine problema laikote tai, kad žmogui vis dar rūpi žmogus, tauta ir valstybė.

 • Gariūnų turgui 2018 kovo mėn. 14 d. 18:06:24

  Keistai mąstote, ponas. Jeigu jums atrodo, kad čia susirinkę nori tik "papliotkinti" kaip Gariūnų turguje, labai klystate. Gveldenama čia rimtos, visuomenei reikalingos temos, o jūs sakote, kad Gariūnų turgus...

 • Kurie 2018 kovo mėn. 12 d. 13:31:09

  nepatenkinti tai sūlau. Nuvažiuokit, kur stovėjot Baltijos kelyje į tą pačią vietą, paverkit, dar galit pakapstyti ten žemelę ir žinokit praeis...

 • Kazys 2018 vasario mėn. 27 d. 11:00:05

  Matyt, tai reiškia, kad su ta demokratija, kokia ji beliko, bus pabaigta vienąkart ir visam laikui...

 • Vytai, 2018 vasario mėn. 27 d. 10:09:27

  o KGB darbuotojus matei?

 • Gariūnų turgus 2018 vasario mėn. 21 d. 06:05:46

  su politiniais spekuliantais ir visuomenės išdavikais.

 • Vincas 2018 vasario mėn. 20 d. 11:09:11

  Gerb. Tomkau, man susidarė vaizdas, kad jūs papuolėte ne į 100-čio minėjimą, o į nepageidaujamų asmenų suvažiavimą, kur Jūs nepageidaujamas, nors daugelį jų pažinojote. Tai pamokėlės, kurios nereikia pamiršti, kad ir tokiems dideliems redaktoriams, parodoma, kas čia yra šeimininkas. Tiki ateis dar diena, kad švęsime Lietuvos jubiliejų, kai politinė ir piliečių santykiai bus nuoširdūs, suprantami kiekvienam. Ačiū už jumorą ir gerus pastebėjimus.

 • veteranas> šiaip 2018 vasario mėn. 19 d. 21:09:09

  Reikia samdytis iš užsienio. Fryklį įpirkom, Kuperį įpirkom, esu tikras, įpirksim ir kokį Hagos Teismo teisėją: ar pamenate, kaip mikliai su kilpa Sadamą Huseiną pakabino? Jei pasikeltume vien tik INDEPENDENCE ir MAŽEIKIŲ NAFTOS užslaptintus kontraktus pas mus prie kilpos ilgiausia eilė nusidriektų. Ko gero, su Hagos teisėjų tektų dar keliems metams kotraktą pratęsti... Niekis. Geriems darbams negaila. P.S. O Roką Masiulį, manau, Lietuvos žmonės praleistų be eilės, kad tik nespėtų geležinkelių suprivatizuoti.

 • šiaip 2018 vasario mėn. 19 d. 20:54:41

  Tribunolas gerai, bet kur gaut sąžiningų teisėjų?

 • Tautos tribunolas būtinas 2018 vasario mėn. 19 d. 12:26:58

  Kad visus vagis susodinti, pradedant Landsbergiu Diedule ir baigiant žemiausiu, iškopti per 28 metus visą mėšlą, jų labai daug, bijau kad kalėjime vietos neužteks, bet jau laikas tam pribrendo. Prosenelis.

 • Klausimėlis 2018 vasario mėn. 19 d. 12:18:41

  Ar išverstaskūrių komunistu karjeristų gauja gali ką nors žmoniškai padaryti?? Jiems neparanku, nes tai ne jų sfera, jie tuo nesuinterasuoti, o milijonuką kitą nuo tautos nugvelbti, žemę iš pelkynų persiskaidyti tai jau čia tikrai jų reikalas, nes jie įteisinti ir nieko nebijo. Prosenelis

 • Ula 2018 vasario mėn. 19 d. 11:50:03

  Gerb Tomkau, reikėjo, o ir reikia tuos taikos balandžius, nugrūstus į palubę, nuskraidinti į Daukanto aikštę, kur jau šešis metus, kiekvieno mėnesio 17d., renkasi padoriausių Lietuvos žmonių saujelė tam, kad visiems primintų klykiančios mergaitės žodžius "Žmonės jūs ar ne žmonės?"

 • RESPUBLIKOS ideja Lietuvai: 2018 vasario mėn. 19 d. 11:12:55

  Kadangi Lietuvos Temidė yra akla ir bejėgė reikia nedelsiant viešu balsavimu suburti autoritetingų lietuvių visuomeninį Prisiekusiųjų Teismą, kuris būtų pajėgus DERAMAI ĮVERTINTI IR PASKELBTI LIETUVAI faktus apie tai, kas konkrečiai ir kokią žalą darė ir daro mūsų valstybei. Prieš rinkimus faktus paskelbti rinkejams, o visą surinktą medžiagą perduoti busimajam prezidentui. Beje, pirmininkauti visuomenininkams galetų Artūras Skardžius, kurį sistema už kritiką jau baigia sudoroti. Būtų daugiau naudos nei iš seimo komisijų, o informuoti apie tai galėtų "Respublikos leidinių" grupė, nes vienintelė dar gina tautos interesus.

 • veteranas 2018 vasario mėn. 19 d. 11:11:44

  Susikoncentruokim į brangiausias aferas: 1.Ignalinos atomines uzdarymas. Kokia žala ir kokia nauda Lietuvai? (Ir kam asmeniškai?) 2.Mažeikių Naftos "pardavimas" ir perpardavimas. Kokia žala ir kokia nauda Lietuvai? (Tyrė buv. prokuroras A.Klimavičius.) 3."Paksogeito" skandalas. (Tyrė buv. Konstitucinio teismo pirm. E.Kurys ir Strazburo teismas.) 4.SNORO ir ŪKIO bankų užgrobimas ir sunaikinimas. Kokia žala Lietuvai ir kam nauda asmeniškai? (Tyre V.Mazuronio komisija.) 5.Slaptų JAV kalėjimų atsiradimas Lietuvoje - kokia žala, panauda ir nauda: ypač - VSD darbuotojams? (Tyrė prez. D.Grynauskaitė.) 6.INDEPENDENCE ofšoras - kokia žala ir nauda Lietuvai? (Tyrė A. Skardžiaus komisija.) Medžiagos daugiau nei reikia. Neminint PEDOFILIJOS ir virtines keistų žmogžudysčių Garliavos istorijoje (tyre N.Venckienė) bei mįslingos VSD patrioto V.Pociūno žūties Minske ("tyre" LR žurnaliste B.Vyšniauskaitė). Esminis klausimas: ar rasis "Didvyrių žemėje" drąsių vyrų bei moterų? Kas drįs atskleisti tiesą?

 • veteranas 2018 vasario mėn. 19 d. 11:10:44

  Svarbu neleisti tos idejos politizuoti: ne vienas partinukas neturetu patekti i autoritetingo liaudies teismo sudeti, nes kiek seimo komisijose bande aiskintis tiesą, kairieji dangste savų nuodemes, desinieji - savų, o liberalai - savų ir verslininkų. Todel šnipštas ir gavosi. Visi buvo suinteresuoti aferas nutylėti.

 • veteranas renka Tautos Tribūnolą (TT): 2018 vasario mėn. 19 d. 11:08:44

  Arvydas Juozaitis (jei nemaišys režisūros šleifas), Darius Kuolys (jei nemaišys Sorošo šleifas), Zigmas Vaišvila (jei nemaišys teismų šleifas), draugas Nakas (jei nemaišys "liaudies priešo" etiketės šleifas), Artūras Skardžius (jei nemaišys etikos pažeidimų šleifas), Valentinas Mazuronis (jei nemaišys daugpartinis šleifas), Vytautas Rubavičius (jei nemaišys persekiojimo manijos šleifas), Egidijus Bičkauskas (jei nemaišys kun. Svarinsko tardymo šleifas), Rolandas Paksas (jei nemaišys impičmento šleifas), o viską finansuos ir organizuos Vitas Tomkus (jei tik nemaišys "marechotkės", KGB, FSB, MOSADO, antisemito, homofobo, ksenofobo, SEB griovėjo, aludario ir t.t. šleifai).

 • Dočys 2018 vasario mėn. 19 d. 10:54:47

  Tomkui psichologų pagalba reikalinga. Serga. Jeigu nesigydys greitu laiku į psichiatrus kreiptis reikės!

 • Šventiniam 2018 vasario mėn. 19 d. 10:45:39

  Jo, jo, tarnavo CK linkstančio organo (člieno) nurodymu ir iki šio, tebetarnauja.

 • to to Šventinis 2018 vasario mėn. 19 d. 10:42:14

  Pagarsėjo CK organo nurodymu kaip ir dabar garsėja. Va, Landsbergis niekad nebuvo tuo linkstančiu organu(člienu), nežinai? Ir apskritai, ką sovietukui ir bepripaišysi - tarnauja sistemai po šiai dienai ir vargo nemato.

 • margas svietas 2018 vasario mėn. 19 d. 09:52:55

  Iš tiesų tai tikrai gėda už tokias šventes. Valdžia švenčia atskirai nuo tautos. Netelpama jau seime, tai reikia rinktis arenose ir kartu pakviesti paprastus žmones. Seimas ne guminis, vien Seimų per 25 metus pasikeitė kiek- turbūt seimūnų bus kokie 400. Tai ir gavosi tarpsuolėse kėdės, ant laiptų besigrūdantys senukai. O, kad merai dalyvavo, tai jau Tomkau nepykit- Lietuva ne vien Vilnius. Ar runkeliams kaip visad šalia valdžios negalima? Ir iš viso minėjimas- ŠIMTMEČIO, gana prastai paruoštas, nešventiškas. O vaikučių rolė minėjimo gale visai neaiški- išėjo, pastovėjo, išėjo. Skubotai paruoštas matyt.

 • Samagonas 2018 vasario mėn. 19 d. 09:49:16

  Vaje,vaje... kas bus? kas bus su vaikais, anūkais? Laivas - durakų - skęsta, o mes viduj... prisivogė, apsirūpino namais, už jūros, o mes... būsim parduoti kinams ar muslikams. Svarbiausia: nebus alaus (!), kiaulienos, bet vyrai turės haremus. Bus daug juodaakių, gyv. kasmet didės po dvi-tris Marijampoles...

 • Žiūrim ką turim! 2018 vasario mėn. 19 d. 07:20:34

  O neturim NIEKO GERO. Nepriklausomybės, savo pinigų, savo laivyno, neturim elementarios teisybės, tik draudimus. Neturim jau pusės gyventojų, neturim tikrų vyrų Seime, tik susidirbusius vagis ir sukčius. Net linai išguiti. NETURIM ATEITIES!

 • Gintaras 2018 vasario mėn. 19 d. 06:57:46

  Totalinis nusivylimas gimtoj Lietuvoj apskritai...

 • to Šventinis 2018 vasario mėn. 19 d. 06:51:50

  Jeigu norėjote įgelti gerb. žurnalistui Vitui Tomkui, turėjote tiksliau įvardyti jo tarybinių laikų darbovietę: Satyros ir jumoro žurnalas "Šluota" prie LKP CK leidyklos. Bet ir cenzūros laikais V. Tomkus plačiai pagarsėjo Lietuvoje kaip nepailstantis kovotojas už paprastą žmogų ir tiesą, kritikuodavo pačius aukščiausius valdininkus, teisėtvarkos pareigūnus, už ką ir buvo išrinktas pačiu populiariausiu Lietuvos žurnalistu, LPS iniciatyvinės grupės, Sąjūdžio Seimo tarybos nariu bei TSRS AT deputatu, kuris pateko net į Gineso rekordų knygą kaip surinkęs daugiausiai rinkėjų balsų. Tuo metu jis buvo populiaresnis ir žinomesnis už visus Landsbergius ir jo konservatorius kartu sudėjus ir nei anuomet, nei vėliau nepriklausė jokiai partijai, kuo negalėtų pasigirti kas antras ekskomunistas konservatorius. Tad bandymas "Respublikos" Vyr. Redaktoriui pripaišyti "sovietinę praeitį" yra beviltiškas ir, ko gero, padiktuotas nevilties, matant kaip jis kovoja už Tiesą ir Lietuvos žmonių interesus.

 • Safyras 2018 vasario mėn. 19 d. 05:40:18

  Anksčiau žurnalistai, kad ir kaip tikrino jų tekstus, sugebėdavo labai šmaikščiai pasijuokti iš valdininkų. Gal todėl, kad mokslas buvo nemokamas, žmonės skaitydavo knygas, laikraščius, žurnalus, o kiekvienai redakcijai talentingas žurnalistas buvo aukso vertės. Dabar laikraščių, žurnalų daug, radijo, TV laidų daug, o kokybė daugeliu atveju labai prasta, nes norima įtikti verslininkams ir politikams, nes jie užsako muziką, nors apie ją jokio supratimo ir neturi...

 • labai 2018 vasario mėn. 18 d. 23:20:03

  gaila,kad tokio žurnalo,koks buvo "Šluota"dabar nėra.Turiu kelis nr iš senų laikų.Tiems,kurie nori pasityčioti iš to žurnalo ir veteranų-nepavyko.Laukite naujo "fas"kita kryptimi.

 • Bleka 2018 vasario mėn. 18 d. 22:09:24

  Bukim biedni ,bet...pradeciau nuo :pusvalandzio LRT...2.Saujele zmogeliu=aa.Lozoraitis ,Lubys....2.Isrinkim Prezident lietuvi = Sukilimas.Tik ne toki kai Adamkaviciu -Adamkus:tevas lenkas motinele zyde...,o jis va lituvis is Amerikes su Siauliu tapkem!

 • oo 2018 vasario mėn. 18 d. 22:07:41

  mazasis teatras

 • veteranui 2018 vasario mėn. 18 d. 20:04:31

  Neivertinate tamsių jegų, pone. Jos ir po šimto metų gali jus kaip mumijas užboginti seimo sales paluben, kad pagasdintų Grybauskaitę.

 • veterano optimizmas 2018 vasario mėn. 18 d. 19:57:21

  Mieli Lietuvos patriotai ir Laisves kovų didvyriai, mes dar visi susitiksime. Būtinai drauge susitiksime. Aš Jums garantuoju: ateis ir mūsų laikas. Dar išmuš mūsų valanda. Pamatysit: nepastebimai prabegs laikas, tauta vėl švęs Kovo 11-sios dienos Lietuvos Atkūrimo šimtmetį, ir mes vel visi busime kartu, jokios tamsios jėgos nebepajegs mūsų išskirti. Iki pasimatymo.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 16-oje eismo įvykių sužeista 17 žmonių, tarp jų – du nepilnamečiai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos