respublika.lt

V.Tomkus: Pasaka kaip senelis susipyko su dar senesniu - straipsnio komentarai:

 • kis 2019 kovo mėn. 21 d. 18:26:35

  kai susikta nuotaika,ateinu vytai pas Tave paskaityti ir-stebuklas ,uzmirstu visa ta bruda.

 • Laiko faktoriui 2018 kovo mėn. 05 d. 09:42:51

  Ko gero, jūsų komentaras čia tiksliausias. Bet gerai nors tiek, kad autorius supranta savo klaidą ir dabar šauniai dirba, mus šviesdamas ir pasakodamas tikrąją padėtį. Ačiū Vitui Tomkui.

 • Tiesiai 2018 kovo mėn. 04 d. 19:44:02

  Kgb planas buvo perimti sajudzio vadovavima savo agentu pagalba.toliau isvaikyti lietuva ir okupuoti is naujo.kgb planai pildosi sekmingai.didelis aciu kgb agentams.

 • As 2018 kovo mėn. 04 d. 15:15:13

  Puiku, V.Tomkau rasykite daugiau.

 • Laiko faktorius 2018 kovo mėn. 04 d. 13:50:47

  Žodžiu, mieli vaikučiai, senelis prisipažino suvargonijęs istorinę klaidą, tai dabar ėmėsi atgailauti. Daug prakaito turės dabar išlieti, o TADA būtų buvę visai paprasta profesoriuką "nukirsti". Kartu su "Juozu"

 • Aleksas 2018 kovo mėn. 04 d. 11:33:06

  Žinai. Vitai. gan neblogas straipsnis.

 • Trumpai 2018 kovo mėn. 04 d. 09:07:56

  KGB prifarsiravo Sąjūdį savo ožių, o labiausiai dvokianti padare vadu.

 • jo 2018 kovo mėn. 03 d. 20:33:15

  maladiec tomkiukas, tikslia , astriai , sarkastiskai...

 • Ada 2018 kovo mėn. 03 d. 20:01:56

  penktoko rašinys, sakyčiau, tik penktokas dar turi padorumo. menkystos rašliava iš tiesų.

 • įtarimas 2018 kovo mėn. 03 d. 19:04:19

  Jaučiu, kad profesorius dar kuriam laikui prasitęs biuletienį. Ir taip tęsis, kol bus išspręstas "Tomkaus klausimas", nes Anušauskui, ko gero, to nelabai pavyks padaryti, nebent surašys redaktoriui dar "krūtesnę" gramotą su dar riebesniais keiksmažodžiais. Gi seime darbuojasi, ten visokių epitetų vieni iš kitų prisirankioja.

 • aaa 2018 kovo mėn. 03 d. 18:42:25

  Į dešimtuką

 • vVYTAUTAS 2018 kovo mėn. 03 d. 18:29:24

  Aukso rašinys,tai šimtmečio žmogus,ir jeigu Tomkus imsis tai prikels Tautą naujam gyvenimui ,be ožiabarzdžio ir jo melo skleisto visus 28 metus PAGARBA Tomkui,stiprybės ,mes kartu visada KLS.

 • Jo 2018 kovo mėn. 03 d. 14:49:19

  Kaip mano bobutė kadaise sakė,gera duona užpakalį drasko. Taigi,buvome sotūs ir laimingi.Mokyti,diplomuoti,privilegijuoti.Bet kažkas jau kasėsi po tarybinės sistemos pamatais.Ir pirmai progai pasitaikius tą santvarką sugriovė.Ir ne tik. Sugriovė viską,ką sugebėjo.Ir žmonių likimus iš inercijos griauna .Naikina viską,kas dora.Aukas sau renka negailestingai.O kritusių yra daug.Dangus perspėja,kad priešas labai klastingas ir gudrus.Moko atpažinti jį ir saugotis jo.Bet kaip ne keista,neatpažįsta dauguma,kas yra kas.Yra,kaip yra.

 • stasys girinis 2018 kovo mėn. 03 d. 14:41:07

  kaip reta šlykštus padaras tas tomkus

 • Zinaida 2018 kovo mėn. 03 d. 13:49:33

  Kažin ar Tomkutis pažįstamas su Algirdu Paleckiuku? Ar jie derina savo internacionalinius veiksmus?

 • Julius I 02:59:24 2018 kovo mėn. 03 d. 13:49:01

  Tai kad Tomkus turi tai pat dvigubus standartus. Klausimas ką veikia ištisai Pakso propaganda "Respublikoje"? Tiesa pasakius Paksas dabar savo propagandą perkėlė į lryta. Ką galvoju kad Tomkų alkis pradėjo kamuoti. O šiaip tai man Tomkus tai tas pats Landsbergis. Dėl pilietybės abu sutare. Kuom mažiau bus lietuvių ir kuom jie turės mažesni ryšį su Lietuva tuom Tomkui ir Landsbergiui bus geriau.

 • Pasaka 2018 kovo mėn. 03 d. 13:46:01

  Gyveno kartą prosenelis. Jaunystėje jis dalyvavo socialistinėje revoliucijoje ir įėjo į teisėjaujančią Troiką. Senelis, prosenelio sūnus buvo istrebitelis, naikino Lietuvos partizanus. Senelio sūnus, dabartinių vaikų tėvas tapo žurnalistu ir sukūrė raudonąjį proletariato laikraštį. Dažnai peržiūrėdavo prosenelio, senelio ir tėvo - garbingų socializmo kūrėjų nuotraukas. Jis ilgai ir laimingai gyveno.

 • Visiems, 2018 kovo mėn. 03 d. 13:31:57

  norintiems įsigyti ŠEŠTADIENIO savaitraštį "RESPUBLIKA" su įtariamų KGB bendradarbių sąrašu,skubėkite į spaudos platinimo taškus.Įdomus numeris.Su dviem priedais.Malonių skaitymų visiems!

 • Vot 2018 kovo mėn. 03 d. 13:17:32

  ,o kodel jie nesiaiskina santykiu mordabojaus budu , I RINGA ! I RINGA ! .

 • Oho, 2018 kovo mėn. 03 d. 12:45:29

  kaip gerai šluoja LK(bolševikų)P Centro Komiteto organas "Šluota" - AMBalas tokiam vyrukui seniai jau būtų davęs Nobelio dinamitinę premija, gaila, kad jo nebėr ir už jį vienam Tomkučiui tenka kautis nelygioje kovoje, už jo protą, šviesą ir sąžinę. O CK organų sąžinė tai jau tikrai šviesi. Bravo, Tomkuti, tak deržatj i dalšė. Vilniaus babos ir davatkos patį tikrai palaiko - sveikiname. Visiems jos jau trolikuose ir autobusuose ausis išūžė su klausimais, kur gauti CK organą "Šluotą", nes Maximose jau nebėr. Tiesa, kaip ji dabar vadinasi, na, tas organas, pamiršau, gal priminkite?

 • pritariu kaimiečiui 2018 kovo mėn. 03 d. 12:17:58

  Nors esu miestelėnas, bet dėl profesoriaus būklės pritariu kaimui. Tik nuogąstauju štai dėl ko: jeigu redaktorius nenurims (arba jo kas nenuramins) ir toliau be baimės ir be jokių savisaugos instinkų švaistysis savo aštria plunksna į kairę dešinę, profesoriui gali nervai nebeatlaikyti, todėl bus deportuotas į psichiatrinę, beje, kur ir buvo kadaise priregistruotas dar iki prasidedant sąjūdžiui.

 • kaimietis 2018 kovo mėn. 03 d. 11:56:18

  Galiausiai tapo akivaizdu, ką reiškia žodžiai: Juoko bijo net tas, kuris jau nieko nebebijo. Dabar suprantu, kodėl profesorius nuo Vito Tomkaus aštrios plunksnos ligoninės palatoje užsirakino ir niekur iš ten išeiti nenori. Satyra - galinga jėga.

 • Ai da Tomkus, 2018 kovo mėn. 03 d. 11:49:59

  ai da sukyn syn...Nu tas žodžio kišenėje tikrai kad neieško.Ir pasako ne ką prasčiau Erlicko.Tik kiečiau,nes matyt daugiau pinigo teismams nei anas turi. Antrą ,,Durnių laivą''parašytų ar ką?Pagausintų draudžiamų skaityt knygų sąrašą.

 • Tomkau 2018 kovo mėn. 03 d. 10:30:26

  Ar tau negėda?! Kodėl blokuojate žmones, epritariančius Respublikai, ponas teisingasis?!

 • nemirtingi Tomkaus bajeriai 2018 kovo mėn. 03 d. 10:26:26

  "Kuo daugiau mes su profesoriumi apjuodinsime Sąjūdžio bendražygių, tuo būsime patys švaresni"... "Kuo labiau kitus pažeminsime - tuo labiau patys būsime iškilesni"... "Aš pavogiau tik Sąjūdžio laikraštį, o profesorius pavogė visą Sąjūdį iš mūsų"... "Nukirtau tik "Juozą", o kitų nesuspėjau - likusius sąjūdžio bendražygius profesorius iškapojo"... "Aš su savo straipsniais drebinau tik Lietuvą, o profesorius su savo muzika net visą laiptinę"... "Mudu kaip dvi poros batų: profesorius - kairysis, o aš - dešinysis, nes jokiai partijai nepriklausiau"... "Pats jį prastūmiau, po to pats ir atstūmiau"... "Profesorius savo murmesiu rinkėjų auditoriją užmigdydavo, o aš savo pigiais juokeliais žadinau"... "Kai mane sąjūdiečiai užsipuolė, kodėl nekritikuoju komunistų, ėmiau vardinti sąjūdiečius komunistus"... "Tik toks gudrus, kerštingas ir kląstingas kaip profesorius galėjo sugriauti TSRS"... Ar tikrai šiuos "perliukus" pats Tomkus sugalvojo? O gal kas Vitui padiktavo? Juk čia beveik gyva klasika.

 • Bleka 2018 kovo mėn. 03 d. 09:05:25

  Zaidziame slepynes ir tiek.Jug viso bordelio atsakovas zydu Pasaulinis viespatavimas su JAV Kongrese dauguma.....!Na tikekimes ju tankai sustojo...Ateitis be ju...

 • Safyras 2018 kovo mėn. 03 d. 08:14:38

  Kadangi visos reformos pasibaigdavo gerai tik ataskaitose, bet ne gyvenime, tai ir Maskvos politikams atvėrus laisvės vartus,visi galvojo, jog bus kaip visada... Tačiau, kaip sakoma liaudyje : vienas kartas nemelavo... Laisvės upė pasuko kitu keliu... Tačiau dažnai gyvenime tie žmonės, kurie nepasižymi nei dideliu protu, nei iškalba, nei drąsa labiausiai pyksta, kai pralaimi. Todėl ir bando visur paslapčia kaišioti pagalius į ratus. Todėl taip "reikia" užsienio investicijų, nors iki to laiko puikiausiai Lietuvoje gamino daug prekių, kurios tarnaudavo ne vieną sezoną, tik prekinė išvaizda ar įpakavimas nebuvo toks gražus kaip dabar. Aišku, kai buvo bandoma visus padaryti šalies šeimininkais, be jokios atsakomybės, tai ir gavosi šnipštas... Tačiau juk sau premijas pasiskirti yra lengviau nei jas užsitarnauti kasdieniniu darbu, kuris keičia ne vienos šeimos ar draugų gyvenimą į gerą pusę, bet daugelio... Neužtenka tik pamatyti, kaip dirba kiti, reikia ir pabandyti, tik noro nėra..

 • n 2018 kovo mėn. 03 d. 04:09:44

  paskutiniai straipsnio sakiniai viska pasako...

 • Juliui Juliui 2018 kovo mėn. 03 d. 02:59:24

  Pritariu tamstai šimtu procentu. Tomkus su Landsbergiu kaip du vandens lašai. Abu tik ir moka griauti. Tik Landsbergis griauna Lietuvą, o Tomkus dvigubus standartus ir juoko forma bando atvesti lietuvius į protą. Tad palinkėkime jam sėkmės. Antraip visi čia uždusim...

 • Julius 2018 kovo mėn. 02 d. 23:54:07

  Yra dviejų rūšių žmonės vieni kurie moka sugriauti ir vieni kurie moka pastatyti. Ką galvoju kad Tomkus tėra Landsbergio mokinys. Ką jie moka abudu tai tik griauti.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSIDŪRIMAS: Čekijos vakarinėje dalyje antradienį kaktomuša susidūrus dviem traukiniams žuvo mažiausiai du žmonės, daugybė kitų žmonių patyrė sužalojimų, teigė gelbėtojai.
 • DAR ATLEIS: Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ antradienį paskelbė apie planus atsisakyti apie 1 tūkst. iš 5 tūkst. administracijos darbo vietų, oro vežėjai didinant pastangas išgyventi koronaviruso krizę.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Nuorodos