V.Pranckietis: prezidento pranešime gerovės valstybės sąvoka paminėta daugiau nei 10 kartųnuotraukos (5)

2020 birželio mėn. 18 d. 11:53:01 Perskaitė 1301

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, vertindamas prezidento Gitano Nausėdos metinį pranešimą, sako, kad jo turinys pasiekė visas mūsų sritis ir labai nuosekliai, daug dėmesio skiriant gerovės valstybei.

 

„Manau, kad gerovės valstybė buvo paminėta turbūt daugiau nei 10 kartų, ir tai buvo savo programinės rinkimų kampanijos tęstinis veiksmas, parodant, kad aš veikiu ta pačia kryptimi, kaip ir dirbau prieš tai, ir, ką žadėjau stengiausi padaryti. Turbūt politinė diskrecija neleidžia prezidentui visko padaryti taip, kaip jis norėtų. Ir jis daug kartų taip pat paminėjo, kad turi būti tariamasi, kuriama kažkokia bendra opinija atskirais klausimais, kad jie galėtų būti išspręsti ir taip pasiekiami rezultatai“, – sakė V. Pranckietis.

Seimo vadovas atkreipė dėmesį į tai, kad buvo nuoširdžiai padėkota žmonėms, kurie buvo pirmosiose gretose kovoje su COVID pandemija.

Kalbėdamas apie partijų susikalbėjimą, V. Pranckietis sakė, kad visos partijos negalės galvoti vieningai, tačiau yra tokių klausimų, kur jos demonstruoja vieningą poziciją.

„Yra klausimų, kur visos partijos galvoja vieningai, ir pavyzdys yra Astravo klausimas, kuris paminėtas ir rezidento kalboje, ir partijų susitarime, ir bendroje rezoliucijoje, kur aiškiai kalbama apie vieningą Lietuvos  kryptį, ir čia nebėra partijų skirtumų“, – pažymėjo V. Pranckietis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net