V.Pranckietis prakalbo apie savo ateitį ir S.Skvernelį įvardijo lyderiunuotraukos (7)

2019 liepos mėn. 16 d. 13:36:11 Perskaitė 677

Seimo vadovas Viktoras Pranckietis teigia, kad, „valstiečiams“ suradus priežastį apkaltinti jį kažkokiu nusikaltimu, jis iš partijos pasitrauktų pats, tačiau, pabrėžė V. Pranckietis, pats to nesiekia, o tikru lyderiu politikoje įvardijo premjerą Saulių Skvernelį.

 

„Jeigu partijos kažkurie organai imtų svarstyti mane kaip kažkokį nevykdantį ar nusikaltėlį, tai manau, kad aš nesuteikčiau jiems tiek garbės pašalinti mane iš partijos, tada aš pašalinčiau pats save iš partijos“, – antradienį Seime žurnalistams sakė V. Pranckietis.

Vis dėlto, teigia Seimo pirmininkas, jis yra ištikimas LVŽS ir neplanuoja keisti partijos.

„Gerbiu „valstiečių žaliųjų“ sąjungą kaip partiją ir, jeigu ji neatsisakys manęs, aš neatsisakysiu jos. Jeigu įvyktų kaip nors kitaip, joks (kitas politinis. - ELTA) judėjimas man nebūtų labai siektinas, kadangi aš ir praėjusiuose rinkimuose ėjau į vienmandatę apygardą ir ten laimėjau“, – sakė V. Pranckietis, pridūręs, kad tikru lyderiu politikoje mato Vyriausybės vadovą S. Skvernelį.

„Aš jį matyčiau lyderiu, ir aš jį matau lyderiu“, – teigė V. Pranckietis.

Primename, kad pirmadienį posėdžiavusi LVŽS taryba pritarė koalicinės sutarties vykdymui, pagal kurią Seimo pirmininko postas turi atitekti koalicijos partneriams „socialdarbiečiams“. Pasak partijos pirmininko Ramūno Karbauskio, tarybos posėdžio metu buvo balsuota, ar visi partijos nariai privalo vykdyti sutartį. Už tai balsavo 68 tarybos nariai, prieš - 1, o susilaikė 7.

Pats Seimo vadovas V. Pranckietis teigė, kad balsavimas jo nenustebino, todėl ir toliau laikysis savo nuomonės ir iš posto trauksis tik įvykus nepasitikėjimo procedūrai Seime. Jam pritaria ir premjeras S. Skvernelis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net