V.Pranckietis prakalbo apie iniciatyvą kalbėtis su R.Karbauskiunuotraukos (9)

2019 lapkričio mėn. 14 d. 14:05:48 Perskaitė 2069

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis oficialaus kvietimo susitikti su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu kol kas nesulaukė, o gavęs vienas nedalyvautų, teigia „valstiečių“ lyderio patarėja Dalia Vencevičienė.

 

„Kvietimas kol kas nėra gautas oficialiai, kai bus gautas, tuomet susitikime dalyvaus koalicijos partneriai visi drauge, nes tai nėra kažkoks asmeninis susitikimas“, –  patikino D. Vencevičienė.

Ketvirtadienį Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis spręsti nesibaigiančių diskusijų dėl Seimo valdybos ketina į susitikimą kviesti „valstiečių“ lyderį Ramūną Karbauskį.

„Dar nenumatomas, bet jūs skatinate, ir aš pakviesiu jį susitikimui. Dėl tų klausimų, kuriuos bandome išspręsti. Aš maždaug žinau, apie ką įvyks kalba, bet tiksliai nežinau, jokių dokumentų negavau, jokio prašymo negavau, jokių pareiškimų nemačiau“, - žurnalistams Seime sakė V. Pranckietis.

Po to kai „tvarkietis“ Remigijus Žemaitaitis buvo atstatydintas iš Seimo vicepirmininko pareigų, kilo ginčas tarp V. Pranckiečio ir R. Karbauskio, ar siūlyti naują kandidatą į jo vietą. Seimo pirmininkas tvirtina, kad naujas vicepirmininkas nebūtinas. Tuo tarpu „valstiečiai“ į šią poziciją siūlo frakcijos „Lietuvos gerovei“ atstovą Kęstutį Bartkevičių.

Apie susitikimą su R. Karbauskiu prakalbęs V. Pranckietis sako nuo savo pozicijos neatsitraukiantis.

„Aš, kaip valdyboje dirbantis, žinau, kad tas pareigas gali atlikti kiti valdybos nariai, tad papildomo žmogaus ten nereikia“, - sakė V. Pranckietis, pridurdamas, kad galutinį sprendimą jis ir pasakys.

„Frakcijų seniūnai pasako savo nuomonę, bet teikti privalau aš ir sprendimas bus mano“, -  apibendrino jis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net