V.Pranckietis: koronavirusas ir be partijų susitarimo laisvai vaikštonuotraukos (7)

2020 vasario mėn. 26 d. 11:44:37 Perskaitė 884

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sureagavo į „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio inicijuojamą partijų susitarimą dėl plintančios koronaviruso epidemijos. Pasak Seimo vadovo, ir be partijų susitarimo „virusas laisvai vaikšto“.

 

„Virusai nuo partijų susitarimų vaikšto laisvai“, – teigė Seimo primininkas.

Anot jo, kol kas Lietuvos piliečiams panikuoti nereikėtų.

„Panikuoti nereikėtų, tai yra virusas kaip ir visi kiti virusai. Mes šiandien Valdyboje trumpai aptarėme prieš posėdį, kad Seime atsirastų skystis rankoms dezinfekuoti. Turbūt negražiai pasakysiu, bet gal žmonės turėtų mažiau sveikintis. Nes tai yra perdavimo būdai, bet aš nesu specialistas šios srities“, – teigė jis.

V. Pranckietis primena, kad Vyriausybėje trečiadienį svarstomas klausimas dėl ekstremalios situacijos paskelbimo.

„Aš nesu šios srities specialistas, bet norėčiau vertinti, kad mes kol kas neturime tos ekstremalios situacijos. Bet kalbant apie tai, kad atvažiuoja daug sirgalių iš Milano. Jau čia yra visos Lietuvos sistemoms iššūkis, ar tai nebus viruso atvežimo būdas, apie tai turėtume susimąstyti“, – sakė jis.

„Valstiečių“ lyderis R. Karbauskis trečiadienį socialiniame tinkle „Facebook“ teigė, kad ketinama ruošti partijų susitarimą dėl plintančios koronaviruso epidemijos. Pasak politiko, šiame susitarime partijos būtų raginamos įsipareigoti neskleisti panikos ir dezinformacijos, o politikus būti korektiškus ir dirbant Lietuvos žmonėms nesinaudoti koronaviruso situacija savo politiniams tikslams pasiekti. R. Karbauskis pabrėžė, kad pasirašyti susitarimą bus kviečiamos visos parlamentinės partijos.


"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net