respublika.lt
 

V.Pranckietis iškvietė R.Karbauskį į dvikovą - straipsnio komentarai:

 • Jo jo 2019 liepos mėn. 19 d. 06:43:48

  Pranskieti ,tavo vieta pas kgbistine profesoriaus ir smurglaizio anuko partija,nes vejus kelt moki ,o ten visi tokie. Ten isejus pas boba plunksnu kedenti palydos nebebus ir asmeninio vairuotojo nebus,vot kur garbetrosku profesoriu beda,paragave nebegali susitaikyt su realybe kad tie darbai laikini.

 • vyt 2019 liepos mėn. 18 d. 23:28:43

  Pranskietis ne politikas,jis agronomas,na dar galima pridėti,susireikšminęs vaismedžių genėtojas/mokytojas.

 • KARYS 2019 liepos mėn. 18 d. 21:14:05

  NU SAKES,,,O KAS BUTU JEIGU KARAS?JEIGU VIENAS SENUKAS DANTIM I NE SAVO KEDE ISIKABINES,NE,NU JOVALAS ,NE VALSTYBE,,

 • Kelmas 2019 liepos mėn. 18 d. 21:09:38

  Atsiminkim,kad Seimo pirmininko pozicija buvo ne Pranckiečio,bet ...VALSTIEČIŲ.Dabar norima atiduoti socdarbiečiams.Ką jie pasirinks į pirmininkus jau jų reikalas. Kažkaip Pranckiečio žvilgsnis krypsta TERORISTINĖS partijos pusėn.Nepastebėjau,kad Pranckietis jaustų gėda,jog Seime yra TERORISTINĖ partija. Nors dėl TERORISTINĖS partijos likimo Seime liko tik balsavimas,bet prackietis nesugeba štraukti balsavimo į dienotvarkę.Ir jam dėl to ...nė kiek negėda.

 • Tiesiog įdomu 2019 liepos mėn. 18 d. 20:52:20

  Kuris iš tų besikaunančių yra svarbesnis? Dabar Pranskietis taip susireikšminęs,kad užmiršo,kad iki patekimo į seimą buvo paprastas docentas , aktinidijų reklamuotojas ir medžių genėtojas per tv laidą.? Koks iš jo politikas ? Joks.Nieko nebuvo politikos sriyje nuveikęs.Žmonės balsavo tada dėl žaliųjų patrauklios programos,kurioje atsispindėjo daugumos lūkesčiai,gyvenimo gerinimas,tradicijos,šeimos vertybės ir tautiškumas.Tačiau tai pasirodė tik fikcija.Niekas ir nebando tos programos įgyvendinti.Dabar ponai nori įrodyti kas geresnis,bet juk Pranskietis nebūtų be Karbauskio nė iš tolo patekęs į seimą ar gavęs tokį postą? . O toje apygardoje,kur Pranskietis siūlo kautis-nė vienam iš jų pergalė nešviečia. Pranskietis čia laimėjo atsitiktinai,jau rašiau dėl ko,o dabar -kas už jį balsuotų? .Šioje apygardoje laimi konservatoriai ar socdemai. Taip,kad ponuli Pranskieti, nesitikėk pergalės,kuri nei jums ,nei Karbauskiui nešviečia.Nustokite rietis ir susitaikykit,o tai nugrimsi abu.

 • Arunai 2019 liepos mėn. 18 d. 17:55:56

  Karėbauskį reikia rodyti ne pistoliu, o su spragilu. Turėk tai omeny.

 • Alte 2019 liepos mėn. 18 d. 17:46:29

  Visi profesoriai su nukrypimais nuo realybiu?

 • susitiko 2019 liepos mėn. 18 d. 17:32:35

  2 seskai,

 • Juokdarys 2019 liepos mėn. 18 d. 17:22:27

  Tas pirmininkas. Kad jis taip del Lietuvos kautusi, kaip del savo posto kaunasi viesai...

 • Na Karbauskis lietuvninkas,nuoseklus,ir turi valstybinį požiūrį, 2019 liepos mėn. 18 d. 16:55:20

  seimo pirmininks kažkaip"strakalioja"lyg dar pasaulėžiūra būt nesusiformavusi.Karbauskas-brandi,stipri asmenybė.

 • Irena 2019 liepos mėn. 18 d. 15:55:53

  Žmogelis visai susipainiojo ,ar jam su Karbauskiu galynėtis ?

 • Viktoriuk 2019 liepos mėn. 18 d. 15:35:15

  atsiplėšk nuo kėdės , nejuokink Tytuvėniškių .

 • V.Pranskietis plūgą laiko kietai 2019 liepos mėn. 18 d. 14:53:00

  Taip kaip pranešė kandidatas A.Juozaitis ,kad mūsų seime per kadencija priimami 500 istatimu,o kaip tvarkingos,teisingos valstybės tik 40 istatimu.Matyt neleidzia seimo pirmininkas savivales su istatimo leidimais,pakeitimai,atšaukimais, tuomet reikia ji vyti lauk.Kirkos darbus visi žino mintinai ,todėl atiduoti atsakinga vaira visai ne juokinga.

 • Ne į tą stepę pasuko Seimo vadovs > 2019 liepos mėn. 18 d. 14:45:31

  Seimo Pirmininkas susipainiojo kaip viščiukas pakulose į dvikovą iškviesdamas ne tuos, kurie yra tikrieji Lietuvos užvaldymo marionetės (išsamiau komentaruose): "Ką reiškia keiksmažodinis posakis - pokyčiai? 18.07.2019 14:02:34 Iš netuurėjimo ką pasakyti nuolatos savo keiksmažodiniu posakiu - pokyčiai - besisvaidantis lizinginis laikinasis premjeras legionierius galiausiai apreiškia, jog tiksliai nežinas, ko reikia Lietuvai ir kad jis nesas tikras politikas. Su tokia demagogine retorika šis legionierius net nepagalvodamas išsiduoda, jog jis su visa savo "revoliucionierių profesionalų" šutve tėra tik svetimšalių bei jų vietininkų kolabororantų trojos arklio kaubojus, kurio pavardė puikuojasi į viešumą nutekintuose įtariamų veikiausiu bendradarbiavimu su KGB asmenų sąrašuose. Kas visą tai dabar galėtų paneigti?"

 • akivaizdu 2019 liepos mėn. 18 d. 13:45:30

  Mano nuomone 2019 liepos mėn. 18 d. 08:11:17 Pranckieciui kazkas su galva negerai :))))

 • Vosilka 2019 liepos mėn. 18 d. 13:08:04

  Agronomai pusto dalgius. Ieškok moters su grėbliu.

 • Kairysis maršas 2019 liepos mėn. 18 d. 13:04:42

  Dėl Kirkilo tikrai nereikia Pranckiečiu i trauktis. Jeigu tai būtų protingesnis Seimo narys, tada jau kitas reikalas. Be to, dar šleifas iš CK bei KPSS mokyklos.

 • JONAS TO IEVAI 2019 liepos mėn. 18 d. 12:47:06

  KOKIA CIA GERUJU KOVA KAI ZMOGENAS ANT VISOS LIETUVOS DERGIA TAUTOS ISRINKTA SEIMA KARBAUSKI MAISO SEIMUI RAMEI DIRBTI MOKSLO ZMOGUS TIK KULTUROS JOKIOS SEDI PAS VALSTIECIUS O PRIE SEIMO SU TAPINU SAUKIA GEDA SEIMUI BALSUOJA UZ SIMONYTE SU JUO ASIKU UZ AISKIAU NESUPRANTA KUR RANDASI IR KA DARO BET GERAI SUPRANTA KAD NORI TOS KEDES

 • Idiotas 2019 liepos mėn. 18 d. 12:39:48

  Profesoriai visi truputi kitokie,truputi pamišę,bet kad būtų tokie kaip profesorius Pranskietis .....Amžius jau toks ,kad turėtu žmogus suprasti kaip dera elgtis tuo labiau kai užimi tokį postą.Gal sakau agronomui susikompostavo tas organas ,kurio pagalba matom realybę,suvokiam savo padėti laike ir erdvėje.Nesmagu stebėti tokį kvailą elgesį žmogaus ,kurį jau šiaip turėtum gerbti pagal užimama postą.Postai ir pareigos nepadaro žmonių protingesniais ,dažnai būna atvirkščiai -žmonės ženkliai sukvailėja. Užuojauta Karbauskui - einant į seimą komandos draugus reikia rinktis taip kaip renkasi kariai eidai į žvalgybą.

 • natalijaTO PROSENELIS 2019 liepos mėn. 18 d. 12:34:53

  Nereikia nusisneketi vienqa kart supraskit kad ne Karbauskis renka kirkilinius i seima ir mes dauk kuriu nenorim bet yra tokiu kurie juos renka o is ko jam sudaryti koalicija kuri partija svari nesusitepus tai tik valstieciu ir lenku kitos ne partijos o vagiu aferistu partijos taip kad pamastykit o seimas valstieciai dirba nemanaukad del to pranckiecio darbas seime nevyksta

 • Ieva 2019 liepos mėn. 18 d. 12:09:05

  Sutinku, kad Karbauskis gal labiau "išlaiko veidą", rimtumą veide. Pranckietis "veidą praranda" labiau (lyginant su jo veidu tv laidose anksčiau). Tiesa, abiem jaučiu simpatiją. Nes Pranckietis yra mokslo žmogus, turi didesnę patirtį. Ramūnas stengiasi išlikti sąžiningas ir tvarkingas. Visose situacijose. Taip, jų jėgos iš tiesų apylygės, nereikia nei tikrinti. Bet jie visgi du asmenys. Ne vienas. O kas yra charakteris ir užsispyrimas, manau, Pranckietis tikrai žino ne blogiau. Jis iš tiesų yra vyresnis ir jį reiktų labiau gerbti, nei Ramūną (kuris yra partijos pirmininkas, bet jaunas). Manau, iš tos kovos visi gali gauti tik naudos. Jokio kriminalo čia nėra. Čia "gerųjų" kova. Manau, Pranckiečiui reiktų daugiau vadovaujančių galių suteikti kaip mecenatui-kuratoriui, priežiūros vadovui, o Ramūnui kaip vykdančiajam-veikliajam vadovui. Toje pačioje srityje. Skirtingas kompetencijas, skirtingas atsakomybes.

 • To>kodėl nerodomi rezultatai 2019 liepos mėn. 18 d. 12:01:42

  Rezultatai rodomi,bet jie netikri.Negali būti vienas prie vieno "taip" ir "ne".Negražu!!!

 • Kiek galima 2019 liepos mėn. 18 d. 11:47:36

  to vargso profesoriaus klausyti,nieko apie Lietuva,tik apie save,po jo verkslenimu ir nuoskaudu jokios karjeros jis nebepadarys,jo laikysena nesolidi.jis ne koma dos zaidejas,o gaila,pradzioj atrode puikiai.

 • Aldona 2019 liepos mėn. 18 d. 11:46:36

  Kvailai atrodo tas pranskietis-na liks seimo nariu-ir ramiau ir pinigai irgi nemaži,o atsiminti per ką pateko į postą-vertėtų

 • Šis 2019 liepos mėn. 18 d. 11:07:56

  Ožys pranskietis labai tiktų ožių partijai, ožių partija priima visas atplaišas ir atmatas iš kitų partijų. O jeigu rimtai, tai tas użsitesęs konfliktas labai kenkia valstybei, nesvarstomi svarbūs valstybei klausimai, trukdymas dirbti, eskaluojant konfliktus, turi būti įvardinti kaip nusikalstama veikla, nes už darbą sumokama, o darbas nevyksta.

 • Prosenelis 2019 liepos mėn. 18 d. 10:50:18

  Sutinku kad Prackieti paimt už pažastų bettik neKirkila seimo pirmininku jo vieta kaliejime uzLEO 2-KK o ne renta.

 • pasiūlymas-paprašymas 2019 liepos mėn. 18 d. 10:35:16

  laikraštis parenka įspūdingas fotografijas ir sukuria meniškus paveikslus. Norėčiau kai kuriuos pasikabinti ant sienos miegamajame, o kai kuriuos, dyyydeliuus-ant namo sienos. Galima būtų ir ant miestų aukštųjų pastatų ar šalia greitkelių vietoj nusibodusių reklamų. Didžiausia reklama mūsuose yra politinė. Tai tegu ir kabo nuostabūs estetiški kūriniai. Gal pagamintumėte reprodukcijas? Pardavinėtumėt kioskuose ar knygynuose...

 • kodėl nerodomi rezultatai 2019 liepos mėn. 18 d. 10:28:47

  apklausos: ,,Ar rūkymas balkonuose turėtų būti draudžiamas?,,

 • O kas jam beliko 2019 liepos mėn. 18 d. 10:21:24

  Pranskietis visiškai susikomptomitavo, kokia partija priims tokį ožį. Tai nieko ir nebeliko tik stipriai įsikabinti į kėdę ir kojom trypti : mano, mano ,mano.

 • Vitė 2019 liepos mėn. 18 d. 10:13:45

  Darosi koktu vos perskaičius straipsnio pavadinimą. Iš politiko pozicijos, kaip ten bebūtų su viražais, Karbauskis pranoksta savo buvusį dėstytoją, nes jau ne naujokas šioje kompanijoje. Pranckietis atėjo kaip dar neapsiplunksnavęs gaidžiukas, o dabar rudeniui artėjant užgiedojo "jauno" gaidelio balsu ir pagaliau įsidrąsino. Deja, amžius matyt veikia, kad nelabai supranta kaip elgiasi ir ar pridera "profesoriui" toks elgesys. Palaikau Karbauskį ir jo komandą, nes tik jo dėka jie laimėjo rinkimuose ir dabar dauguma Seime. Sėkmės jiems laimėti šį absurdo spektaklį ir užbaigti pradėtus darbus.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

+2 +3 C

 

+2 +3 C

+2 +5 C

+5 +6 C

 

+4 +6 C

1-6 m/s

3-8 m/s

 

2-7 m/s

Nuorodos