respublika.lt

V.Pranckiečio triumfas: išsilaikė Seimo pirmininko pareigose - straipsnio komentarai:

 • Rokas 2020 kovo mėn. 24 d. 02:12:04

  Liokajus Pranskietis nuvyko pas jankiu demokratus, pas Pelosi Ir nusifotkino abudu apsikabine, nors viruso metu negalima. Tikriaus norejo gaut kokia nors instrukcija? Aisku ji tikriausiai psiunte konservai. Pradedu galvot, kad juos remia jankiu demokratai.

 • koks teisus 2019 spalio mėn. 16 d. 09:44:12

  a.a. Petkevičius. "durnių laibas" ne seimas ir ne valstybė.

 • Kristina 2019 spalio mėn. 16 d. 07:52:00

  tai pone piliete,kada Karbauskiui dirbti savo darba,jeigu ir taip seka jo kiekviena zodi,kiekviena veiksma,skundzia kur tik gali.Lekia i Prancuzuja tikrinti ar yra Kildisienes brolio kapas,seka zmona,tikrina,kur nutiesti keliai/ar ten nera jo imoniu,giminiu/,nors aplink irgi zmones gyvena.Tai liurbiai tie,kurie sedejo 30 metu ir taip nustekeno Lietuva ir dabar negali susitaikyti,kad atejo kiti ir ju era eina i pabaiga.Liurbiai tie,kurie renka tokius kaip Gentvilo teisiama partija.Gabrieliaus,kurio zmonele isteigusi mokyklas ar darzelius is zmoniu uz menesi plesia 5oo ar daugiau ,tokius,kurie jiems nepaklususius net draudzia su partija eiti i seimo rinkimus/Dagys/.Jie melu,apgaule,demagogija visur apraizge valstybe.To pavyzdys vakarykstis posedis.Pats Pranckietis susauke seimo taryba,del saves/pats irgi yra tos tarybos narys/,ir keliu zmoniu balsais liko poste.Jis skelbiasi viso seimo vadovas,tai ar 7 yra visas seimas.Tai jau zmogui kazkokie simptoma.

 • kvailiu laivas... 2019 spalio mėn. 16 d. 06:00:43

  Pagaliau paaiskėjo kas yra kas Seime.7 seimo nariu apgavystė ir manipuliavimas Seimo statutu pavertė Lietuva pajuokos objektu pasaulio akyse! Cia jau nebejuokinga. Tai va kur "sunauja" prasideda ir baigiasi...Negrazu taip zeminti zmones ir tyciotys is ju, naudojantis vieno nupezusio garbetroskos ir "dvasios ubagu" zaidimais ... Gėda ant viso pasaulio!!!

 • ne seimas 2019 spalio mėn. 16 d. 05:27:10

  o klounada, galietu po pasauli vaziniet, zmonies jokint, .

 • gaila 2019 spalio mėn. 16 d. 05:22:03

  kad ta iskamsa pasiliko, .

 • rinkimai 2019 spalio mėn. 16 d. 04:24:59

  Lietuva turi tik vieną profesorių Nr.1, dabar turėsim profesorių Nr.2.

 • Pilietis 2019 spalio mėn. 16 d. 04:03:40

  Pranskietis suktas tipas, bet kalciausias yra Karbauskis. Nes yra liurbis. Turejo dauguma seme, tai kodel is pat pradziu po seimo rinkimu tuo nepasinaudojo? Kodel is karto nepradejo apkaltos Grybauskaitei? Kodel paliko uzsienio reikalu ministru Linkeviciu? Kodel bailiai palaikydavo koncervu rusafobiska politika? Kodel nepereme kontroles LRT ir kitos ziniasklaidos? Kodel pasidave Sakalienes intrigoms ir prieme vaiku grobimo istatyma? Kvailys ir liurbis, taip jam ir reikia. Tik gaila, kad koncervai, liberastai, globalistai ir kiti tautos priesai galutinai nugalejo. Pamatysit per ateinancius rinkimus. Daug ka pasako kad Simonyte vos nelaimejo prezidento posto. Liaudis galutinai nuzombinta koncervu ziniasklaidos, kurios nepereme liurbiai karbauskiniai.

 • prunckieciui 2019 spalio mėn. 16 d. 02:50:41

  labai tiktu su sene prasigerusia degutiene. Abu setonisku veidu, klastingi ir korumpuoti. Konservoms kad tik pagalius kaisyt, zmones ir valstybe jiems nulis. Seimo prostitutai, koks brangus jiems snipas

 • stai akivaizdziai pamateme 2019 spalio mėn. 16 d. 02:44:54

  kokie intrigantai Pranckietis, Gabrys, kokia skuduras Degutiene, koks slykstus vagisius Gentvilas. Karbauskio jie ne tik kad nepazemino, atvirksciai, nenoredami paaukstino. Ne tokios siuksles kaip libkonservai gali ji pazeminti. Pasirode kas yra. Degutienes snukis, saizus balsas ir arogancija apie ja viska pasako. Suprato konservai, kad ketvirtadieni ju snipui Pranckieciui galas, todel sugalvojo zut but lipti i siandienos suda.. Pranckietis nulis, dar cituoja popieziu, o taip zemai puoles, jog sulindes be muilo i lensgrybiu uzpakali. Vagys vel gales ramiai gyvent....karalienes mordos, gentvilai, gales griebt pilna burna

 • Tiems, 2019 spalio mėn. 16 d. 00:19:24

  kurie rašote,kad R.Karbauskį apžaidė ,neturi nuovokos ir t.t. R.Karbauskis yra sąžiningas ir jis negalvojo,kad Pranckietis konservliberalams padedant, vykstant Seimo posėdžiui už nugaros sukvies valdybos 7 narius ir nutars iš seniai skelbto Pranckiečio atstatydinimą iš ketvirtadienio perkels į antradienį? Juk 5 koalicijos nariai išvykę į komandiruotes. Seimo statutas neleidžia per dieną vesti dviejų posėdžių ,todėl konserv Jovaiša paprašė 0,5h pertraukos.Be to Pranckietis Seimo posėdžiui pirmininkauti paskyrė ne Baškienę ,o Degutienę . Kaip galima tokia demagogija, kai opozicija suorganizuoja posėdį ,padeda parašus ant to atstatydinimo lapo, o balsavime nedalyvauja.Balsavo tik 11.Už tik 7 .Reiškia SEPTYNI seimūnai paliko Pranckietį Seimo pirmininko kėdėje? Ar dar gali kur nors taip būti?

 • man atrodo 2019 spalio mėn. 16 d. 00:18:14

  Seime berods141 seimunas,balsuoja tik vienuolika parlamentaru,idomu kur kiti,ar neturetu buti uzskaitytos pravaikstos kitiems nedalyvavusiems,kokioj istaigoj dar toleruojamas nebuvimas darbo vietoj.Atrodo kad seime ir turetu palikti tik 11 seimunu tokioj baigiancioj issivaikscioti valstybej ir uztektu,visus likusius ne i siltas vietas ,pagal svogeryste,bet i darbo birza,be jokiu ismoku,kaip atleistus uz pravaikstas

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 15 d. 23:50:57

  TV interviu sakė R.Karbauskis, kad antradienį vykstant Seimo posėdžiui , kuriam pirmininkavo Nekrošius, Pranckietis už nugaros pasikvietė Seimo valdybos 7 narius,( valdyboje buvo daugiau opozicijos narių, nes Nekrošius vedė Seimo posėdį) ir nutarė Pranckiečio atstatydinimo klausimą iš ketvirtadienio perkelti į antradienį. Kai valstiečiai tai sužinojo, - ėmė atsiiminėti parašus nuo ketvirtadienį numatyto atstatydinimo pareiškimo.Tada opozicija ėmė pasirašinėti. Taigi Pranckietis su opozicija suorganizavo NETEISĖTĄ nenumatytą posėdį ,bet balsavime opocicija nedalyvavo.Balsavo tik 11 iš141. .Kadangi tą pačią dieną negalima organizuoti 2- jų posėdžių ,tai konserv. Jovaiša paprašė 30 min. pertraukos Po pertraukos jau galėjo "cirkintis",nes Pranckietis liepė vesti posėdį ne Baškienei, o Degutienei. P.S. Nekrošius etikos ir procedūrų komisijai apskundė slaptą valdybos suėjimą, Jis negalėjo dalyvauti ,nes tuo metu vedė Seimo posėdį.

 • na taip tuoj ir vardą... 2019 spalio mėn. 15 d. 23:19:19

  Koks triumfas? Iš 141 seimerio pasisėdėjime dalyvavo 11 statistų? Kur triumfas, tai dabar Triumfo Arką statysite vietoje bunkerio Lukiškėse?

 • vai-vai 2019 spalio mėn. 15 d. 23:17:58

  Didele NEPAGARBA pranskieciui.Nera kuo dziaugtis ir didziuotis.Padorus zmogus butu seniai atsistatydines pats.O jis dar didziuojasi, kad ji paliko toje kedeje 7 ranku kilnotojai.Galimai gentvilas, degutiene ir co.Cha-cha-cha.Nuskambesim visame pasaulyje su savo cirkais.

 • Tiesai 2019 spalio mėn. 15 d. 23:08:51

  Atsiskleidė-pirmininkasas. Pirmininko vieta daugiausiai balsų surinkusiai valstiečių partijai.Ir partija patikėjo tą vietą Pranckiečiui, o jis tai partijai pakišo kiaulę, klausydamas Landsbergio , kuris dabar kikena į saują. O jeigu idiotai pasivadina žmonių partija, nereiškia, kad ten yra nors vienas žmogus. Zoologai juk nepatvirtino, kad tai-pirma-homo sapiens, antra-homo erectus, trečia-homo sovieticus.Jeigu priklauso nors vienai grupei, tai žmogus, o jeigu galvoje tik erectus? Juk tai žmogus su stačiu. Ar tokių pas konservatorius yra?

 • Labai 2019 spalio mėn. 15 d. 23:06:13

  Keista šio straipsnio antraštė ! Triumfas? Kiti portalai ir net konservatorių ruporai, kaip DELFI, 15 min.parašė LOGIŠKIAU ! Pastarieji portalai antraštes dėstė įvairiai :Pranckietis liko dirbti - balsavo tik 11 Seimo narių .Už balsavo 7 , prieš 3 ,1 biuletenis sugadintas ir t.t. Kažkodėl Triumfo neįžvelgė .

 • Apgailėtina 2019 spalio mėn. 15 d. 22:57:09

  kaip galima buvo tokį tipą skirti į tokį postą.Gėda

 • suprantu 2019 spalio mėn. 15 d. 22:55:55

  Pranckietis pasinaudojo valstiečiais įlindimui į seimą, o dabar valstiečiams parodė špygą..Tikras partietis. Dabar gali lįsti į kitą sąrašą sekantiems rinkimams ir vėl visus išdurs. sodininkas su polinkiu skiepyti obelį į karklą.

 • Deja 2019 spalio mėn. 15 d. 22:47:30

  Jokio triumfo - gėda Seimui , dar didesnė gėda Pranskiečiui . Nors pliusas , kad atvirai prisipažino einantis su opozicija .

 • Jo jo 2019 spalio mėn. 15 d. 22:19:46

  Stoviu tvirtai kaip plienas, Septynių iš 141 parama, Juk 7 tai ne 0, ir ne 1-nas, Ir pats sau esu Tiesa.

 • Kažin, koksai iš jo agronomas? 2019 spalio mėn. 15 d. 22:18:30

  Nes seimo pirmininkas tai labai nenusisekęs

 • Labai nusivyliau 2019 spalio mėn. 15 d. 22:02:17

  Karbauskiu. Jokio mastymo, jokio skaiciavimo, jokio Seimo proceduru ismanymo. Apzaide ji Zemaitaitis kaip vaika.

 • Baisu 2019 spalio mėn. 15 d. 21:43:22

  Toks apgailėtinas menkysta - antras žmogus po prezidento.

 • hau 2019 spalio mėn. 15 d. 21:41:25

  Nematau čia jokio V. Pranskiečio triumfo. Opozicijos intrigų ir manipuliacijų rezultatas. Vargas visiems, kai žmogus ne savo vietoje.

 • Kodel isejo is balsavimo valdantieji? 2019 spalio mėn. 15 d. 21:40:01

  Juk tai durniausias ejimas ir nusizeminimas zemuau opozicijos lygio. Nemaniau, kad Karbauskis toks menkas sachmatininkas.

 • Ech 2019 spalio mėn. 15 d. 21:35:38

  Kaži, ar reikalingas seimo pirmininkas 7 seimo nariams....?

 • Labai nusivyliau ponu Pranckiečiu 2019 spalio mėn. 15 d. 21:32:26

  Kažkada jis man atrodė toks rimtas, solidus politikas. Bet kuo toliau, tuo labiau matosi jo įsikibimas į tą savo pirmininko kėdę. Jeigu man taip būtų, laikyčiausi įstatymo ir atsistatydinčiau. Tai juk taip gėdinga - ir šis jo ,,triumfas" - labai gėdingas. Nesuprantu tų žmonių, kituose portaluose jį palaikančių ir koliojančių R.Karbauskį. Štai šis žmogus tikrai vertas pagarbos, visaip spjaudomas, apipiltas purvais, o išlaiko rimtą, normalų veidą ir šaltakraujiškai priima visas negandas. Vadinasi, nėra toks karjeristas ir intrigantas, kaip V.Pranckietis.

 • Sigitas 2019 spalio mėn. 15 d. 21:26:01

  Kada gi tą velnio apsėstą iš Seimo iškrapštys.To dar nebuvo parlamentarizmo istorijoje.Bent jau toje su....je Lietuvoje

 • Jo 2019 spalio mėn. 15 d. 21:15:22

  įdomu, ką galvoja Pranckietis, taip susidirbęs, pamokytas konservatorių. Dabar konservatoriai purškia į saują ir tyčiojasi, nes patys nebalsavo, nors privertė surengti tokį spektaklį. Agronomėliui pačiam nebūtų daėję taip padaryti, o dabar vadovaus 7 seimūnams.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATNAUJINS: Turkijos oro linijos „Turkish Airlines“ po daugiau nei 2 mėnesius trukusio skrydžių draudimų planuoja birželį atnaujins skrydžius iš 16 Europos miestų į Turkiją.
 • ATŠAUKIA: Niujorko „Metropolitan Opera“ dėl koronaviruso krizės visus pasirodymus atšaukia iki metų pabaigos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate, kad grįžusiems iš kai kurių užsienio šalių nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+9 +10 C

 

+8 +9 C

 +18 +19 C

+16 +17 C

 

+16 +18 C

1-5 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1116 PLN - 4.4278
RUB - 77.4378 CHF - 1.0686
GBP - 0.8967 NOK - 10.7890

Nuorodos