respublika.lt

V.Matijošaitis: Seimo rinkimuose remsiu S.Skvernelį - straipsnio komentarai:

 • Ar bent suprantą meras ką jis ramsto? Apie ramstomąjį žr. toliau komentaruose↓ 2020 birželio mėn. 21 d. 20:26:00

  "Lizinginis Nedorėlis ("nedorėlis" - į lietuvių kalba išverstas žodis "skviernas") ir toliau siekia mulkinti rinkėjus, teigdamas, kad ir Lietuva ir Lenkija COVID-19 krizės metu sugebėjo paremti ekonomiką ir nesužlogdyti mūsų visuomeninio gyvenimo. Deja, lizinginis premjeras švelniai tariant feikuoja, nes Lenkija, priešingai negu Lietuva, nėra įstojusi į euro zoną (Eurolendą) ir su savo nacionalinės valiutos bei suverenios pinigų politikos pagalba sėkmingai ir nelupikaudama savo gyventojų sąskaita įveikė ne tik ankstesnę ekonominę krizę, bet ir dabartinę "psiaudopandeminę" krizę. Tuo tarpu Lietuvos lizinginė vyriausybė, skęsdama euro ir viso Eurolendo kūdroje, žaibiškai praskolino mūsų valstybę papildomai dar 5 milijardais eurų, paimdama ir tratindama į kairę ir į dešinę iš Eurolendo centrinio banko (ECB) pametėtą emisinę paskolą. Ją teks grąžinti iš mokesčių mokėtojų pinigų, o dėl euro perkamosios galios nuosmukio ir indėlių nuvertėjimo dar bus patuštintos ir visų rinkėjų kišenės."

  2 0
 • Saunuolis Karbauskis 2020 birželio mėn. 21 d. 16:01:22

  Reik tiketis kad zmones netapo zurnaliugu zombiais. Visi vertina ne tuscias kalbas, bet darbus ir tik is padarytu darbu galima spresti pagal zmogu ar partija. Pagal darbus  5 liberalios partijos: Liberalų sąjūdis, Laisvės partija, „Laisvė ir teisingumas“, TS–LKD bei galiausiai LSDP Valstieciai partija kuri masto valstybiskai. Darbai liudija

  1 1
 • 2020 birželio mėn. 20 d. 20:37:44

  Pone Visvaldai, kėdainiečiai su jumis. Jus nuostabus meras!!!

  1 2
 • pelemai 2020 birželio mėn. 14 d. 12:13:37

  niekada nepamirs ,del ko kunas tapo pelenais ir kokia tikroji to priezastis sukelusi tokias Pasekmes ... !!!!!

  0 0
 • to .....Šaulienė 2020 birželio mėn. 11 d. 16:13:37

  Džiaugiasi Kauniečiai,džiaugiasi Šauliečiai ,dar džiaudiasi Panevėžiečiai išsirinkę iš visuomeninkų miestų Merus antrai kadencijai.Tas pats nutyko ir Panevėžyje,kaip metus laiko aplink savivaldybę su savo kolegą iš šaikos raita jojo polimiočica.Kele metus laiko sumaištį savivaldos darbe,Merą buvo pašalinė nuo miesto mero pareigų tuse po teismus. Teismai nieko neįrodė sugrąžino Merą darban ,bet kas sugrąžins jam patirtą žulikų nuoskaudą,sugadintą sveikatą.apšmeižimą.?Vyko rinkimai į miesto Merus ir antrai kadencijai vėl išsirinkome gerb. Rytį Račkauską,kuris darbais,tvarką įrodė ,kad yra išsilavinęs ,darbštus ,talentingas ne tik kaip architektas ,bet kaip miesto Meras. Tokiems LR Piliečiams patikėsime mūsų LR.Piliečių atstovavimą seime.Partijos kurios nenumatytos LR Konstitucijoje jų sąrašai eis nuo ateinančių seimo rinkimų į užmarštį.

  1 0
 • Šiaulietė 2020 birželio mėn. 10 d. 13:43:24

  Pagarba Kauno merui V.Matijošaičiui! Dažnai nuvažiuojam pas gimines į Kauną.Kokie puikūs pokyčiai po landsberginių valdymo! Visi mato! Pagarba ir Šiaulių merui A.Visockui kuris,kaip ir Kauno meras, yra nepartinis, iš visuomeninio komiteto.A.Visocką meru antrajai kadencijai šiauliečiai išrinko net PIRMAME ture! Nepadėjo nei konservsocdemų puolimas, trukdymas dirbti pirmoje kadencijoje. Šiaulių meras A.Visockas su savo bendražygiais jau pirmoje kadencijoje priėmė įstatymą pensininkus visuomeniniu transportu vežioti NEMOKAMAI! Kaip Taline ar Rygoje.

  1 1
 • yja 2020 birželio mėn. 10 d. 11:13:21

  Skvernelis ir Veryga du labiausiai dirbę pandemijos metu žmonės. Dėl to ir vertinami labai prieštaringai. Bet JIE DIRBO. Kiti atsakingi asmenys tiesiog patogiai laukė arba prisidėjo labai nežymiai. Tad vienareikšmiškai balsuot tik už Skvernelį ir Verygą

  1 1
 • Kaip ten bebūtų, 2020 birželio mėn. 10 d. 10:57:26

  Dainiau Varanka, baranka, ar dar kaip užsivadinęs, bet ne konserviniai Kaune laimėjo. Matome puikią naudą miestui dirbančio mero. Ir kiek besistengtum visus laikyti "pradažnomis škuromis", pats taip tinkamiausiai save apibūdinai. Kai miestas po konservinių valdymo pasikeitė į gera neatpažįstamai, reikia būt arba aklu, arba konserviniu, arba pradažna škura, kad rėktum kaip blogai. Bravo vyrai, palaikykite vienas kitą ir kartu mes nugalėsim tuos pašvinkusius konservus. Lietuva turi būti laisva ir nuo naujalietuvių savanaudžių.

  2 1
 • Skirtumas 2020 birželio mėn. 10 d. 10:38:37

  Kokios gatvės Kaune buvo prie konservų "buratino"? Lopas ant lopo, o lope skylė. Dabartinio mero dėka daug gatvių sutvarkyta iš pagrindų. Darbai tęsiami eilės tvarka. AČIŪ, MERUI, UŽ GERUS DARBUS.

  1 1
 • >Dainiui V. 2020 birželio mėn. 10 d. 10:13:10

  Kodėl vieni protingi ir išsilavinę žmonės balsuoja už tuos, už kuriuos, kitų protingų ir išsilavinusių žmonių nuomone, neturėtų balsuoti joks protingas ir išsilavinęs žmogus?Buvo nustatyta, kad žmogus nustoja mąstyti blaiviai, jei tokio mąstymo išvados prieštarauja jo politinėms pažiūroms.jei faktai prieštarauja žmogaus įsitikinimams – laimi įsitikinimai. Taip yra todėl, kad įsitikinimai tampriai susiję su jausmais, o emocijų viršenybė virš proto yra ne koks nors smegenų darbo trūkumas, bet pagrindinis smegenų veikimo būdas.Jei tai būtų tik trūkumas, tai dar būtų vilčių, kad įmanoma tą reikalą pataisyti, bet dabar jau aišku, kad dar vaikystėje įgytų pažiūrų nepakeis joks vėliau įgytas išsilavinimas.Visais laikais visos bent kiek save gerbiančios valdžios stengėsi sau palankius piliečius auklėti nuo mažens. Bet kuri propaganda irgi remiasi tik emocijomis, faktus pateikiant tik emocijų sustiprinimui.Kaip ir Skverneliu: tipo geras,o ką gero daro dažnas net nežino,nes jam ir nereikia.

  2 0
 • kauno meras 2020 birželio mėn. 10 d. 09:55:46

  jau "rėmė" su nulinkusia krabo lazdele skvernelį, per prezidento rinkimus :)) Buvo balsuotojų?- NEI VIENO :)) Dar " rėmė' spurgomis per savivaldybės rinkimus, kad balsuotų už valstiečius :) Savivaldybėje- VIENINGAS KAUNAS ir konservatorai,- ir NEI VIENO valstiečio. Kauno neapmulkinsi :)))

  2 1
 • Dainius Varanka 2020 birželio mėn. 10 d. 09:03:08

  Matijošaitis tvarko Kauno miestą nes jam tai yra jo ūkis,jo veiklos vitrina ir nereikia painioti nesavaunaudiškumo su išskaičiavimu.O ponas meras būtent labai gerai moka paskaičiuoti kur jam bus didelė nauda.Tie,kad pasmerkė mane už mano pirmą komentarą yra akli kaip gimę kačiukai ir lygiai tokie pat protiškai silpni.Be abejo,labai gerai,kad gaudamas didžiulę naudą Matijošaitis tvarko Kauną,kuris prie visų valdžių buvo stipriai užleistas,tuo pačiu jis yra visos Lietuvos laisvės simbolis.Kas link Skvernelio,tai pakartosiu kažkurio komentatoriaus žodžius: "nėra ką rinkti",o toliau lai kiekvienas jį palaikantis parašo nors tris ,šio premjero padarytus Lietuvos žmonėms teigiamus,gerus darbus.Aš atsakysiu kiekvienam atskirai.Laukiu.

  1 1
 • XXXL 2020 birželio mėn. 10 d. 09:01:45

  Kauno meras puikiai supranta, kad sisteminėje žiniasklaidoje prasidės prieš jį nauja ataka, bet vis tiek žengia šį žingsnį. Pagarba.

  1 1
 • jei 2020 birželio mėn. 10 d. 07:02:24

  Jei tinka orleano lizinginiai, tokia ir valstybė.

  0 0
 • bėda 2020 birželio mėn. 10 d. 06:28:22

  Bėda Lietuvai toks premjeras. Bet rinkt nėra ko. Socdemai su konservatoriais supuvę ir kur valdo per savivaldybes, visur blogai. Matijošaitis suvokia valstybės makroekonomiką ir jo lygis daug aukštesnis už šalies vadovų. Kurie ūkinių kompetencijų neturi ir nelemta. Rinkimams lizinginiai serijom po kgb įtakom bus dar blogiau nei dabar.

  3 1
 • taigi, 2020 birželio mėn. 09 d. 22:53:22

  visi,kurie dergia Skverneli ir Matjosaiti yra kaunietiski konservatoriu likuciai.Kaunas jau parode kur konservatoriu vieta ir dziaugiasi pasikeitusiu miestu.Dabar jam vadovauja zmogus,kuris daug nekalbedamas dirba miestui ir jop zmonems.Po 30 metu i valstybes valdyma atejo tvirti vyrai,turintys tvirta stubura ir visokie kvarksejimai kaip kokiu varliu kudroje jiems ne motais.Sekmes LVZ ir juos palaikantiems.

  2 2
 • Šaunu 2020 birželio mėn. 09 d. 22:22:56

  Dauguma rems padorų Valstybės vyrą!!!

  2 1
 • Ceslovas 2020 birželio mėn. 09 d. 21:31:42

  Matijosaiti, tu gali remt, bet as nebalsuosiu uz skverna.

  2 1
 • milicnykas rems 2020 birželio mėn. 09 d. 21:16:09

  lizinginį milicnyką,kuris apgavo-neiškraustė žemės ministerijos į Kauną.

  2 1
 • manau 2020 birželio mėn. 09 d. 20:59:41

  nėra nė vieno žmogaus be mažesnės ar didesnės nuodėmės , bet šiuos vyrus gerbiu ir palaikau ...jie padaro daug gerų darbų ...

  2 1
 • Kauno 2020 birželio mėn. 09 d. 20:06:42

  Meras tikras saunuolis,kiek jis padare darbu tvarkydamas Kauna,o taip pat ir ivertindamas tuos, kurie i seima atejo ne pasigrozeti savimi,o nuosirdziai dirbti zmoniu labui.Tai pati pirmoji valdzia,kuriai parupo eilinis paprastas zmogus,jo vaikai,jo gyvenimas.Jie valdydami pakele minimalia alga,vaiku pinigus sugrazino ir padidino,pensijas pensininkams kasmet po truputi didino ir dabar dar zada skirti lesu pensininku islaidoms/o tai yra labiausiai vaistams,nes vaistinese kainos utopines.Sekmes valstieciams rinkimuose ir linkiu labai nepasitiketi isankstiniu balsavimu- butina bent 5 zmoniu komisija i namus,nes kai kurios seniunijos senukus ismoko uz ka balsuoti.

  2 1
 • labai geras sprendimas 2020 birželio mėn. 09 d. 20:05:26

  Kauno meras šaunuolis. Kaunas taip išgražėjo, taip tvarkomas, kad malonu žiūrėti ir vaikščioti po Kauną. Protingas žmogus rems kitą protingą žmogų, puiku. Dainiau,Varanka, parašėt nesąmonę !

  2 1
 • >Dainiui 2020 birželio mėn. 09 d. 19:54:13

  Komentaruose visų asmeninės nuomonės, bet tamstos tik įžeidimas ir daugiau nieko nepasakyta, nes daugiau nieko ir nesugebi pasakyti...

  1 1
 • TAU 2020 birželio mėn. 09 d. 19:36:38

  Kvankt,pagarba kauno merui.tikras vyras.

  1 2
 • Dainius Varanka 2020 birželio mėn. 09 d. 19:32:58

  Viena liaudiškai išsireiškus "prodažna škura " REMS tokią pačią dėl naudos sau.Tai tik mano asmeninė nuomonė.

  3 2
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • INDIJOJE: trečiadienį vėl išaugo kasdien patvirtinamų COVID-19 atvejų skaičius, praėjus dienai po to, kai infekcijų skaičius buvo pasiekęs žemiausią lygį per beveik mėnesį.
 • MIRĖ: Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praneša, kad Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninėje mirė du koronavirusu užsikrėtę žmonės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar norėsite skiepytis nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau žinote, už ką balsuosite Seimo rinkimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +13 C

+13 +14 C

 

+15 +16 C

 +24 +24 C

+24 +25 C

 

+21 +22 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1740 PLN - 4.4934
RUB - 89.1500 CHF - 1.0748
GBP - 0.9174 NOK - 10.9528

Nuorodos