respublika.lt

Vito TOMKAUS testas visiems visiems Lietuvos Patriotams - straipsnio komentarai:

 • stasys 2020 spalio mėn. 19 d. 04:18:47

  Vytą Tomku ginčiau , prieš tai į 'čemodana' sudėjus jo Respublika .Manau jame dar liktu vietos ir porai nunešiotu batu .

  0 0
 • Birute 2020 spalio mėn. 16 d. 15:05:27

  Trečias išlektu ir nebereiktų nieko nuo nieko ginti!

  1 0
 • Lietuvis 2020 spalio mėn. 06 d. 09:51:35

  Skaiciau , musu kariuomene tikram karui neparuosta . Rusija bet kuria nakti sunaikintu miegancius kareivinese. Raketomis. Gal net atominemis. Jei Rusija mus pultu butume tiesiog sunaikinti. Neturime jokiu sansu. Vadinasi kad nepultu turime nustot varyt antirusiska politika, nesikaisiot i Rusijos itakos zonasneleist cia Amerikos pavojingu Rusijai ginklu, nepriverst Rusija mus subombarduoti. O kariuomenes savos mums reikia. Va lenkai gali uzpul Vilniaus krasta. Vokiecius reikia priziureti kad nesugalvotu Klaipedos krasta uzimt, latviai gyvates juroj siurbia musu nafta. Baltarusija irgi gali mus uzpulti, prisidirbome su tuo perversmo ten darymu.

  3 0
 • Agota 2020 spalio mėn. 03 d. 14:02:48

  Žinaunu ko tikrai neginčiau tai Monikos su Lansbergiais,Seimo ,o dėl kitų tai pagalvočiau,jeigu Prezidentas ir visa valdžia gintų ,tai ir aš eičiau su jaus kartu.bet kaip rodo praktika ,tai jie patys Lietuvos negina,o neša savo kailį kuo toliau nuo Lietuvos,taip darė Smetona,taip darė Adamkus,manau ,kad taip daryti ir kiti buvę valdžioje,taigi parodytių konkreti situacija....Bėgo į lenkiją ir buvęs premjaras Šimėnas .

  5 0
 • Vitas Tomkus > Testas 2020 spalio mėn. 01 d. 08:35:22

  Nuoširdžiai Tamstai linkiu to, ko ir Tamsta man linkite. Malonu, kad čia apsilankote, nes vienam su savo mintimis kartais nejauku šiame pasaulyje. Ta proga Tamstai pasiaiškinsiu dėl savo "Testo"... Absoliučiai visi atsakymai mane tenkina. Nesvarbu, kas ką begintų - TV bokštą, seimą ar lauk nevykusią valdžia. Svarbu, kad piliečiai netaptų viskam abejingi. Nes jais pasitikiu daug labiau nei kariuomene. Ne tik naujų laikų Istorija, bet ir kur kas senesnė, ne kartą įrodė, kad lemiamą akimirką į žūtbūtinę kovą už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę pakyla tauta. (Jeigu ji dar visai nenutautėjusi.) O mūsų ponai kapituliuoja, prisitaiko prie naujų okupantų arba išsilaksto po užsienius. Nesinaudoja nei savo kariuomene, nei patriotiniais šūkiais, raginančiais ginti ir gintis. Ir tai nestebina, žinant, kad valdžia jau susitapatino su mūsų valstybe. Ne ji tarnauja mums, o mes jos užgaidoms. O kai valdžia nebesiskaito su tautos interesais, belieka emigruot arba degraduot. Kas liks be mūsų po mūsų?

  10 0
 • TESTAS > Vitas Tomkus 2020 spalio mėn. 01 d. 07:18:43

  Dėl šiandien viešumoje besireiškiančių aktyvistų, politologų ir propagandistų smegenu gili užuojauta ... Bet gi gerb Vitai - nereikia su tokiais susidėti ! Mokslus išėjote dar teisingais visuotinio skiepijimo laikais, kai visi be jokiu čipu norėjo būti kosmonautais, dar turint tokį gyvenimo patyrimą turėtu būti nesunku galvoti savo galva. Pastaba: Pas visokius "delfius" irgi užeinu - nuobodoka, žinios ir tiek .. Kitas reikalas "Respublika". Aišku ir pas konkurentus grandioziniu samokslo teoriju per akis, bet čia matosi profesionalo ranka, tad visiško nusipezejimo kur kas mažiau. Lieku nuoširdžiu Jūsų skaitytoju :))

  9 0
 • Vitas Tomkus > TESTAS 2020 rugsėjo mėn. 30 d. 08:17:15

  Deja, Tamstos žinios apie šiandien viešumoje besireiškiančių aktyvistų, politologų ir propagandistų, smegenis yra gerokai perdėtos... Net labai norėdamas aš negalėčiau jų "išplauti", nes tą jau seniai padarė sisteminė ir parsidavusi valdžiai žiniasklaida. Todėl Tamstai verčiau grįžti pas savus, svetimšalius "delfius", kurie, laiku negavę propagandos dozės, gali vėl ką nors ne taip apie konservatorius parašyti. O mano "Respublikos" skaitytojams atminties Tamsta niekaip neištrinsite. Prašau tuščiai negaišti laiko, o verčiau kantriai palaukti, kai visiems priverstinai bus implantuoti "čipai".

  5 4
 • TESTAS > Vitas tomkus 2020 rugsėjo mėn. 29 d. 21:20:23

  Šiais laikais karai tikrai vyksta naujoviškai, mat prasideda aktyviu masišku priešininko smegenu plovimu visais imanomais būdais .. Bet laimimi jie tik tada, kai okupantai savo batus padžiauna svetimoje žemėje. TESTAS: jei manote kad "Respublika" neužsiima tautiečiu smegenų plovimu - spaudžiate "minus" ... O jei Tamsta Vitas tomkus džiaugsmingai sutiktu mūsų gelbėtojus nuo KGBistu - spaudžiate "plius" .. Pakakamai paprasta ir aišku ?! :)))

  4 6
 • Vitas tomkus > "TESTAS" 2020 rugsėjo mėn. 29 d. 14:09:17

  Mygtukus spaudinėti, nepakeliant savo užpakalio nuo sofos, mes visi drąsūs, o realiai iškilus pavojui, kai kurie labai aršūs nūdienos kovotojai už Lietuvą slapstėsi užkietėjusio komunisto Burokevičiaus partinėje mokykloje, buvo paruošę lėktuvus emigracijai arba kiurksojo namie ir laukė, kas laimės ir kuo viskas baigsis. Kartais pagalvoju, kad vienintelis būdas išsiaiškinti, kas yra kas,- kantriai sulaukti ekstremalios situacijos, kuomet viskas greit atsistoja į savo vietas. Bet geriau to nereikia, nes Lietuva ir taip pernelyg daug kentėjo... Tik įspėju dėl viso pikto "drąsuolius" internautus, kad šiais laikais karai vyksta naujoviškai. Viską lemia technologijos, kosminiai aparatai ir bepiločiai dronai su raketomis. Tikrieji kareiviai karo veiksmus ir sprogdinimus vykdo per saugų atstumą, o durneliai, pasiryžę dėti galvas už Tėvynę mūšio laukuose, jiems - tik "patrankų mėsa", panašiai kaip Tamstoms taikiniai pramoginėse šaudyklose. Tad prieš ką nors puldami ar gindami, gerai pamąstykit.

  8 7
 • TESTAS 2020 rugsėjo mėn. 29 d. 13:46:28

  Ar gintumėte Lietuvą, kur gyvena jūsų tėvai šeima draugai, ar bėgtumėte pas Tamstą Vitą TOMKŲ aiškintis gal tėvynės užpuolikai jo draugai ? Tada: Ji gintumėte Lietuvą - spaudžiate "minus", jei ne - spaudžiate "plius" ... viskas paprasta ir aišku !

  2 13
 • Tautietis 2020 rugsėjo mėn. 29 d. 11:37:22

  Gaves gynkla suvesciau saskaitas su savo darbdaviu ir konservatoriais liberalais po to ginciau tevyne iki paskutinio atodusio.

  13 0
 • Ką ginčiau? 2020 rugsėjo mėn. 29 d. 11:08:56

  Ginčiau save ir savo šeimą, nes tai yra brangiausias turtas. O tokį valstybės aparatą, koks yra šiandien niekada neginčiau, nes jis nepateisino Tautos lūkesčių. Ne tik kad nepateisino, bet padarė gyvenimą dar blogesnį.

  9 4
 • Manau, 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 16:06:46

  kad priešui užpuolus konservatoriai jau važiuotų Urbono traukiniu į Maskvą, kanapiniai plasnotų į amerikas, o mes su "valstiečiais" ir prezidentu vietoje gintumės kaip kas galime

  25 2
 • vito Tomkaus galvosūkis 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 13:44:42

  Jeigu vis dėlto Lukošenkos nervai neišlaikytų ir prasidėtų karas tarp Lietuvos ir Baltarusijos, ar nevertėtų iš anksto dėl viso pikto apklausti Baltarusių opozicionierių su Ciechanovičiene, ūž kurią kariaujančią pusę jie kovotų: už Lietuvą ar Baltarusiją? Nes mes juos vis kviečiam ir kviečiam pas save. O patys kariauti su jų Tėvyne ruošiamės. Gal dėl viso pikto jiems derėtų Priesaiką ginti Lietuvos valstybę priimti, o tai dar perbėgs su mūsų ginklais į priešų pusę. Kaip galvojat, broliai ir sesės nelaimėje, lietuviai?

  30 3
 • lietuvė 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 13:29:43

  Kažkodėl Feisbukas mane išjungė, nes neatitinku jos "bendruomenės standartų " - kažko nesupratau. Gal tai, kad dėstau savo Lietuvos žmogaus pilietišką nuostatą dėl visokių Dedulės šūdmalių ir reiškia Feisbuko bendruomenės standartų neatitikimo ? Gal kas gali paaiškinti, nors nesu visai neapsišietusi , kažkada baigiau Vilniaus Universitetą, klausydma garbių mokslininkų paskaitų. FEISBUKUI pasirodo to permaža.

  31 3
 • Jei iškiltų grėsmė Tėvynei, 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 13:24:49

  Ginčiau Lietuvą, jos teritorinį vientisumą, ginčiau Seimą ir vyriausybę, ginčiau Lietuvos televiziją, ginčiau visą ką įsakytų ginti Konstitucija ir Lietuvos vyriausias kariuomenės vadas-Prezidentas!!!

  8 24
 • savotiškai juokinga 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 12:51:05

  Girdėti ar skaityti,kai paskutuniai 30 metų vadinami nepriklausomybe. Žymiai teisingiau skambėtų DĖDULMETIS.

  38 5
 • Pilypas 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 12:28:21

  O kas galėjo tada pagalvoti, kad ginam nuo kareivių ne savo rinktą, o kgb parinktą Lietuvos AT, kažkolėl vėliau seimu pervadintą? Gaila tik žuvusių, o visi judošiai buvo ir yra laikini, nors šitokių Lietuva dar nebematė!

  29 3
 • jonas 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 11:18:20

  Jau nebeliko ką ginti,todėl tauta parodė gimtinei padus.

  21 2
 • NF 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 09:23:32

  Mano manymu,kiek dar vyks LIETUVOS POLITIKU DIKTATURA,KURIEMS NEPATIKUS ISAKYTAI MINCIAI IMA IR UZBLOKOJA SPAUDA,TAI DIDZIULE GEDA PRIES VISA ES IR PRIES TA JU SKELBEMA BALTARUSIJA PRIESIA. KITA IDOMU KO SIEKIA POLITINIS ELITAS,KAI TEHNOLOGIJU PAGALBA SKVERBIASI I ZMOGAUS SAMONIA IR SMEGENU VEIKLA. MAN PATYRUS VISA SI KOSMARA GALIU PASAKYTI,TIK VIENA JUSU SILPNUMUI NERA RIBU IR JUMS IKI MANO SMEGENU UZVALDYMO,KAIP MAZAM VAIKUI SVAJOTI GYVENTI MENULYJE. SENDENOS ZMONIJA NEBESATE LAISVI JUS NESUNKIAI VALDO TEHNOLOGIJU PAGALBA,TARSI ZAIDZIA KOMPIUTERINI ZAIDIMA ITRAUKENT JUMIS. TODEL LINKECIAU VISAI ZMONIJAI VIENYTIS IR SUSIRUPINTI SAVO,VAIKU VISOS ZMONIJOS ATEITIMI. SENDENA TAS REKIMAS BALTARUSIJOS ATZVILGIU YRA SAVO JUODU DARBU MASKAVIMAS NORINT LAIMETI RINKIMUS,KAIP JOS SUPLANAVO. TODEL SKELBIU DAR VIENA PRANASYSTE UZ VISAS SKRIAUDAS NIEKO DIETAI ZMONIJAI SUMOKESITE SIMTA KARTU DAUGIAU IR TAI DARYSITE SAVO RANKOMIS IR PRIES SAVE IR VISA SAVO BENDRIJA.

  14 2
 • RK 2020 rugsėjo mėn. 28 d. 08:54:01

  Gailimes, kad gynėme. Negintume.

  29 4
 • NACIONALINIO transliuotojo 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 21:36:10

  perdavimas į geltonosios žurnalistikos asų rankas rodo valstybės degradaciją,

  50 2
 • Ŕaimui ir jo bendraminčiams 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 21:06:16

  Jūs manote, kad esate normalus žmogus!? Deja, labai stipriai apsirinkate-jūs nesate normalus žmogus, ir tai labai aiškiai matosi iš jūsų komentarų!Nėra svarbu, ką jūs platinote 1987 m., svarbu, ką jūs platinate dabar. Ir ką jūs dirbote tada, kai Tėvynė buvo pavojuje? Dabar jūs platinate neapykantą, o tai yra nenormalus žmogaus požymis, kas yra gaila. Jei jūs galite "pakasti" kieno nors giminę, jūs sergate, jūs rašote tai atviru tekstu visai Lietuvai. Gaila jūsų, jūsų šeimos ir visos giminės. Jei tokie kaip jūs būtų buvę valdžioje, Lietuvos jau nebebūtų. Gaila tokių žmonių, kurie mano, kad mūsų jėga-vienybėje! Tai totalitarinis-sovietinis mąstymas, kur turėjo būti viena tiesa, viena partija, viena vienybė. Bet ačiū Dievui-Lietuva yra laisva, demokratinė šalis, čia vyksta demokratiniai rinkimai, mūsų šalis yra Europos sąjungos narė, NATO narė, todėl nebebaisus totalitarinis mąstymas, kuris pasireiškia saujelei žmonių...greičiausiai sunkiai sergančių, ir savo laiku nieko gero nepasiekus!

  6 38
 • Meta 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 20:35:58

  ginciau savo seima,gimine nuo svetimu ir savu parazitu.Zinau keleta seimu,kurie darytu ta pati,Vat ir turetume ,,svaru,, Lietuvos lopineli.

  28 1
 • Lietuvis 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 18:40:40

  Ginčiau Lietuvą ir savą lietuvių tautą! O žydas Landsberg lai prasmenga skradžiai!

  42 4
 • Jo jo 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 16:54:34

  Zinoma kad grust lauk ta kupri sudmali su visais sudmaliukaus is lietuvos,o paskui juos isleks visi oligarchai

  45 3
 • Kas isnaikins šliuzus? 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 16:38:32

  Paukščių be galo daug. Ir neturėdama pakankamai žinių apie jų gyvenimo būdą, galiu graziai apsijuokti. Zvirbliams ne jų jėgoms sukapoti tą slykstyne. Plius jie kažkaip išgyvena - nugvelbia kokią uogyte, lauke pamato erelį ( nors ten paprasčiausia iskamsa) ir lekia į kitą lauką... Sarkos? Taigi, jos vagiles! Visos vienodos, kol gales ką pavogti, joms sliuzai nerupes! Uzaugau prie Varcios miško. Senelis pasakojo, kad jei sarkos pradėdavo cirksti - gero nelauk..... Kažkas jau ateina. .. Zinot, kažkaip aš mąstau apie varnenus.Neturim apie juos daug eilėraščių, dainų, bet gana protingas ir kovotojas. Visa viltis mano sudėta į varnenus. Nes mano senelis sakydavo : jau varnena mačiau. Pavasaris! Kantrybės... Tikiu, ateis diena, kai galesim dirbti, dirbti ir niekas neliks vergeta ...O varnenai ne tik pavasario saukliais bus įvardijami..... Matei? Kiek daug varnenu! Sliuzams galas!

  19 1
 • Raimis-Tomkui 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 15:18:23

  Na matau kaikur ir mūsų nuomonės sutampa.Ir aš manau kad Lietuvai reikalingi lietuviai,o ne kažkokie atėjūnai.Tik aš bijau ,kad nebūtu kaip senoj patarlei: trys lietuviai,penkios partijos.Mūsų tauta turi būti vieninga kaip kūmštis kitaip mus ar tie europos piderai,ar rusų imperijos gaivintojai,pamins po padu.Svarbiausia prašau nekyršink žmonių,nestatyk brolį prieš brolį,pasikartosiu tik vienybėja mūsų jėga.

  34 2
 • visos tos istorijos byloja 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 14:41:08

  kaad link sėkmės kaip toj pasakoj reikia praeitį per begalę nesėkmių, kad pagaliau taptume protingais ir išmintingais. Gerbiamas redaktoriau, tikriausiai esate skaitęs knygą - bestselerį Paslaptis, taigi kalbėdami apie neigiamus dalykus dar daugiau pritraukiame neigimo, ką parodo daugelio komentatorių turinys ir skaičius. Rašykime tai, kas mus džiugina ir tas džiaugsmas didės geometrine progresija. Ir tai darykime su šypsena veide visi, tai pagrindinis visatos dėsnis.

  7 7
 • Atviras tekstas, 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 14:34:14

  kokio nė su žiburiu nerasi prichvatizuotoje žiniasklaidoje."Propiesoriasus" iš lkp ck malonės darbai griaunant Lietuvą daugiau- mažiau yra žinomi, tačiau kai apie tai prabyla du tų laikų ir įvykių dalyviai, pabyla viešai ir argumentuotai, tai tarsi nuosprendis ilgametėje "propiesoriaus" byloje. Tačiau..., gal dėdulė dabar ir nesiryš panaudoti mafijos metodų, vis tik norėtųsi, kad Vitas ir Audrius arba surastų būdą apsisaugoti, arba būdą dėdulę vieną kartą pastatyti į vietą.

  31 1
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GRIEŽTINA: Belgijos vyriausybė dėl koronaviruso dar labiau griežtina apribojimus viešajam gyvenimui.
 • EUROPOJE: jau patvirtinta daugiau kaip 10 mln. užsikrėtimo koronaviruso infekcija (COVID-19) atvejų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyksite lankyti artimųjų kapų per ilgąjį savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar iš tikrųjų reikalinga nedarbo diena lapkričio 2-ąją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+4 +7 C

 

+5 +7 C

 +9 +11 C

9 +11 C

 

 +9 +10 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

       

Nuorodos