Vitas TOMKUS: VIEN TIK MELAS VALDO MUS (Sekmadieninis pamokslas)nuotraukos (260)

2020 spalio 18 10:24:33 Perskaitė 13336

Labiausiai nekenčiu melagių. Nes jie yra nesąžiningi. O nesąžiningi ne tik meluoja, bet ir apgaudinėja, sukčiauja, vagia. Todėl ir JAV prezidentą Klintoną patvarkė ne už tai, kad jis Moniką patvarkė, o už tai, kad melavo, kad netvarkė. Todėl jį ir patvarkė kaip netvarkingą pilietį!

 

Deja, gyvenam pasaulyje, pilname melo. Ir kvailių, kurie net meluoti nesugeba. Tikras durnius visada galvoja, kad ne jis durnius, o kiti. Todėl kalba su kitais kaip su durniais, tad ir kitiems belieka apsimesti durnais ir eiti balsuoti. Ne tik už rinktinius durnius, bet ir už tuos durnius, kurie nenori durnai balsuoti. Pagal durną tvarką.

Ta proga pakalbėsiu kaip paskutinis durnius su durniais, o tikrų durnių prašau neskaityti ir nekomentuoti - vis tiek nesuprasit.

Kam dar neaišku, kad per artimiausią kadenciją seimas virs durnynu? Antras balsavimo turas nieko nelems. Nei vieni, nei kiti rinktiniai durniai - geriausieji iš geriausiųjų! - neturės jame absoliučios daugumos. Todėl keturis metus volios durnių. Belieka viltis, kad ne Ramūną, o Gabrielių. Nors patogiausia išvolioti būtų Zingerį. Ne dėl to, kad jis Zingeris ar NKVD-istų palikuonis, o dėl to, kad apvalus.

Sąžiningam politikui, kuris turi dorai tarnauti liaudžiai, bet seime neturi daugumos yra tik du keliai: arba eiti iš seimo na...(tarkim, namo) arba... į koaliciją. Griežtoji disjunkcija: arba - arba? Kol kas dar nė vienas durnius, prisižadėjęs rinkėjams aukso kalnus ir tapęs seime bejėgiu, savanoriškai nenusileido ant žemės. Nėra durnių!

Visi kaip vienas renkasi koaliciją su partneriais.

Pasirinkus liberalus ar Laisvės partiją - viskas aišku. Universalūs partneriai! Gali su jais taip, gali ir kitaip. Jei nepatinka, esi laisvas, eik na... (Tarkim, narkotikų parūkyti.) O ką daryt su kitais durniais - prasivogusiais, iki ausų apsimelavusiais ir apsidirbusiais iki kulnų? Juk koalicija tai - kompromisų menas! Norom nenorom teks paminti savo principus, išsižadėti rinkėjų ir sąžinės. Vėl atsiras miškų sergėtojai, kurie kirs miškus tol, kol nebebus dėl ko sirgti. Vėl bus viešos tvarkos saugotųjų, kurie tol šaudys iš guminių kulkų, kol nebeliks į ką šaudyti. Vėl slėpsimės po kaukėmis, kol galutinai neištirpsime tarp musulmonių, kurioms tai įprastas dalykas.

O kai kadencija seime pasibaigs, ir rinkėjai vėl klausinės savo išrinktųjų, kodėl seimas tapo durnynu, nusiminę rinktiniai durniai graudžiai aiškinsis apdurnintiems rinkėjams, kad buvo opozicijoje, nieko negalėjo padaryti, todėl tik beviltiškai žiūrėjo, kaip koalicijos partneriai grobsto Lietuvos likučius ir leidžia sau smagiai laiką ne tik mūsų, bet ir ateinančių kartų sąskaita.

Nebūčiau durnius, tikrai pasiųsčiau juos visus na... (Taip, šįkart tikrai ten, kur Tamstos pagalvojote!)

P.S. Informacija pamąstymui visiems Lietuvos eksprezidentams: penktadienį Prancūzijos teisme prokurorai pateikė kaltinimus buvusiam prezidentui N. Sarkozy dėl nusikalstamos gaujos organizavimo ir 50-ies mln. eurų skolos Libijos „diktatoriui", kuris po to prancūzų ir jankių dėka buvo žvėriškai nužudytas. Eksprezidentui realiai gresia iki 10 metų kalėjimo. Ta proga siūlau mūsų Ekscelencijoms kiekvienam pasiskaičiuoti, kiek milijardų per Tamstų durnas galvas prarado Lietuva ir kiek metų kalėjimo už tai priklausytų? Tik bent kartą būkite sąžiningi ir neapsimeskite durniais. (Kitaip pasiųsiu, patys žinot, kur - tikrai ne į NATO!)

Autoriaus trigrašis: Tiems, kurie netiki, kad milijardierius, valiutų spekuliantas, aferistas ir CŽV agentas Dž. Sorosas „tvarko" Lietuvą, noriu pasakyti, kad Sorosui visai nebūtina pačiam mūsų valdyti. Tam jis turi šimtus tūkstančių pakalikų ne tik Lietuvoje, bet ir kt. šalyse (ypač - Rytų Europoje), kurie uoliai tarnauja pagal jo nubrėžtas gaires. Prieš 17-a metų aš juos pakrikštijau „sorososais": nuo žodžio „sosiot" (liet. „čiulpia") Sorosą (gal net ir Sorosui), bet kuriuo atveju - čiulpia Soroso pinigus. Kai 2004 m. aprašiau „Respublikoje" Soroso ir sorososų daromą žalą Lietuvai, mane viešai pasmerkė keli šimtai iškilių šalies žmonių (visi buvo „pateptieji"), buvau išmestas iš tarptautinių organizacijų (pasirodo, ir jas Sorosas finansavo) ir buvau išvadintas „antisemitu", nors niekur nerašiau, kad jis žydas, o tik minėjau, kad yra vengrų išeivis, gyvenantis JAV. Tik nepamanykit, Tamstos, kad aš čia dabar bėdavoju. Priešingai, noriu viešai visiems pasigirti, kad man pavyko jo įkurtą ATVIROS LIETUVOS FONDO (ALF) veiklą sustabdyti. Per 10 metų Lietuvos sorososams išleidęs daugiau kaip 200 milijonų, po „Respublikos" demaskuojančių straipsnių ciklo Sorosas savo veiklą Lietuvoje nutraukė. Net Niujorke, per įtakingų litvakų ir rabinų susirinkimą, buvo svarstomas „opus klausimas": kas tas „Tomkis" (kaip jie mane ten įvardijo) ir ką su juo daryti? Jie savo pasiekė - mane izoliavo nuo visuomenės. Pasigirsiu, kad savo tikslą pasiekiau ir aš: ALF veikla buvo sustabdyta. Deja, neseniai ji vėl buvo atnaujinta... Netrukus po to, kai rinkimus laimėjo „valstiečiai". Matyt, ne visus spėjo papirkti. Tik vieną kitą ministrą (įtariu, kad tarp jų ir Verygą). P.S. Kaip jau žadėjau, šią savaitę paskelbsim, kas ir kiek gavo iš Soroso, kad Tauta žinotų, kiek šiais laikais kainuoja mūsų „elitas".

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net