respublika.lt

Vitas TOMKUS: VIEN TIK MELAS VALDO MUS (Sekmadieninis pamokslas) - straipsnio komentarai:

 • Vitas Tomkus > gerb. Tomkau 2020 spalio mėn. 18 d. 14:08:30

  Nekompleksuokit, mielojiTamsta. Kaip paskutinis durnius prisipažnsiu, kad aš irgi retsykiais prisėdu prie kompo, kitaip su Tamstomis nepasikalbėčiau ir nepasidalinčiau savo rūpesčiais dėl bendros mūsų Tėvynės:)

  31 1
 • Vaizdelis... 2020 spalio mėn. 18 d. 13:36:50

  Drg. Landsbergis ir " rupintojelis"! Ar tai suderinami dalykai?!

  51 2
 • Mano manymu, 2020 spalio mėn. 18 d. 13:30:06

  Visi, kurie nėjo balsuot ir nežada eit, tikrai liks paskutiniais durniais, nes palaikys konservus ir liberastus. Tie eis balsuot net sirgdami ar pliauskos ant galvos kristų. Ir dar. Kodėl teisingasis V.Tomkus, nekenčiantis melo, neragina sustiprint balsų skaičiavimo kontrolę, o ragina neit balsuot į antrą turą. Jis konservų ir iškrypėliškų partijų šalininkas? Kuriuos jis laiko durniais???

  39 4
 • vilnietis 2020 spalio mėn. 18 d. 13:20:32

  Ačiū Vytai. Kai DURNIŲ laivas tik metų valdomas tokių prezidentų ir seimūnų jau tik pasijuokti lieka. Lietuvai nieko gero.

  28 3
 • gerb. Tomkau, 2020 spalio mėn. 18 d. 13:20:07

  perskaiciau jusu atsakyma "Kirstukei" ir sugavau save galvojant, kad ir as esu, bent siam laikui, tegalinti tik pritarianti komentara po jusu teisingais straipsniais parasyt...ir pasijauciau kalta... gal tikrai nerasinet ir nebut tuo durnium prie kompiuterio...

  7 1
 • Dzūkija 2020 spalio mėn. 18 d. 13:18:43

  ...užtenka pamatyti nuotrakas...ir nebereikia nei straipsnių, nei komentarų...tai už kiek ,ponai, pardavėte Lietuvą ???

  61 2
 • durnius > Gintautui 2020 spalio mėn. 18 d. 13:01:47

  O Tamsta sekmdienį nieko neveiki, tik sėdi prie kompo ir svetimus žodžius skaičiuoji? Dar raides suskaičiuok - bus daugiau darbo.

  6 1
 • Teisė nežinoti 2020 spalio mėn. 18 d. 12:53:47

  Lietuvos viešosios erdvės problema, kad ši uzurpuota neobjektyvumu. Tas pat ir jav, ir visur kitur. Taip jau išeina, kad tarp Konstitucija užtikrinamo tautos Suvereniteto ir tautos valią vykdančių valstybės tarnautojų pasaulyje stovi Žiniasklaidos veidrodis, prožektorius, prizmė. Jei piliečiai atgautų paveržtą teisę viešai klausti ir gauti viešus atsakymus, šie nebegalėtų slėptis už žydrųjų ekranų iškraipomų žodžių ir pasisakymų. Ir būtų galima organizuoti naujus objektyvius, legitimius rinkimus.

  25 1
 • na va 2020 spalio mėn. 18 d. 12:46:55

  ir aisku, kam atidirbineja "nemeluojantis ir nevagiantis" landzburgas 30 metu...viskas stojasi i savas vietas...

  51 1
 • idomiai parase - Vidas Rachlevicius (2) 2020 spalio mėn. 18 d. 12:42:32

  Dar viena didžioji euroveidmainė ir migracijos entuziastė Ursula von der Leyen išreiškė užuojautą nužudyto mokytojo šeimai ir Prancūzijos žmonėms. Stipru...Po to, kai Amerikos policininkai nudėjo kelis kriminalinius nusikaltėlius, ant kojų buvo sukeltos ne tik JAV, bet ir Britanijos ir kitų šalių leftistinės ordos, net ir „Žalgirio“ krepšininkai kaip kokie politiniai klounai dabar apsirengė marškinėlius su užrašu „Unity“ - toks europinis „Black Lives Matter“ pakaitalas. Sąmoningai nupjauta galva mokytojui – jums ne koks sudėtingoje konfliktinėje situacijoje nudaigotas Amerikos recidyvistas, o kur masiniai protestai, demonstracijos, dūžtančios vitrinos ir siaubiamos parduotuvės, degantys miestai, sočių inteligentų ir įvairaus rango garsenybių bei politikų raudos bei klaupimaisi ant kelių? Kur visa G. Soroso apmokama „teisuolių“ kariauna? Nieko panašaus nėra. Europiečiai dar kartą įrodė, kad nesugeba priešintis Vakarų civilizacijos naikinimui, nemoka ir neturi kuo gintis

  64 1
 • idomiai parase - Vidas Rachlevicius (1) 2020 spalio mėn. 18 d. 12:41:28

  Labai „europietiška“ istorija, „įvairovės“ triumfas ir jos entuziastų šventė, pačios bjauriausios globalios veidmainystės spektaklis. Netoli Paryžiaus 18-metis musulmonas nupjovė istorijos mokytoju galvą, nes šis su mokiniais diskutavo apie pilietiškumą, žodžio laivę ir mokiniams rodė musulmonų pranašo Mahometo karikatūras. Pareigūnų apsuptas užpuolikas šaukė „Allahu Akbar!” Meisntryminė žiniasklaida, uoliai slepianti imigrantų nusikaltimus, jau negalėjo to nutylėti. Vienas iš didžiųjų nelegalios masinės migracijos į Europą entuziastų, mažas, bet gražus Prancūzijos prezidentas prieš TV kameras vaizdavo sukrėstą ir kažką nerišliai lemeno apie tai, kad „visa tauta“ yra pasirengusi ginti mokytojus, ir pridūrė, jog „tamsuoliškumas nenugalės“. Tarsi nežinotų, kas realiai vyksta Paryžiuje ir kituose miestuose. Tuo tarpu aplinkiniai gyventojai ne musulmonai pasakė aiškiai, kad savo vaikų į aplinkines mokyklas nebeleis ir „su tuo viskas baigta“.

  44 0
 • Gintautas 2020 spalio mėn. 18 d. 12:34:08

  Žodžiai su šaknimi "durn" tekste panaudoti 23 kartus.

  3 9
 • Suiniad 2020 spalio mėn. 18 d. 12:33:40

  kaip pirštu i akį

  14 1
 • to Kirstuke 2020 spalio mėn. 18 d. 12:33:26

  Tapinas?:) Kas jam moka tam ir šoka.

  53 1
 • pastaba analitikui 2020 spalio mėn. 18 d. 12:28:16

  Foto nuotraukoje matyti kaip Sorošui išlindę ne galai, o tik vienas "galas": patriarxas.

  34 1
 • Kirstuke 2020 spalio mėn. 18 d. 12:27:16

  Pradėkime nuo to, kad nei vienas nesame 100% teisus. Todėl Diskutuokime. Sudurnintu dauguma. Pvz. Tapino kelias link Baltarusijos. Nesakykime kad 50 tūkst. durniu ..... Imkime atskaitos tašku EP balsavimą už sankcijas Lukašenkai... Nepalaikė Viktoras ir Voldemaras. Kodėl Tapinas leido pinigus sudirbti Voldemara, o Viktorui maloniai buvo suteiktas eterio laikas Laisvės televizijoje? Realiai tai tapinui turėtų būti abu vienodi kremliniai.... ( visgi kantri ta mūsų Lietuva... Gal ir gerai.... Kaip nors isgyvensim.... Svarbu, kad karo nebūtų....)

  39 4
 • analitikas 2020 spalio mėn. 18 d. 12:24:23

  Matau, Tomkus bitvai gerai pasiruošęs. Aure nuotraukoje jau Soroso galai Lietuvoje lenda:)

  42 1
 • tikrai 2020 spalio mėn. 18 d. 12:19:15

  rinkimus laimėjo tie ,kas balsus skaičiavo, niekas jų netikrino,baltos pirštinės buvo ant suteptų konservatorių rankų.

  65 2
 • Rinkimuose ne vien dejuones 2020 spalio mėn. 18 d. 11:39:57

  Prašvito panevėžiečių veidai ,kaip rinkimus prapyle ex miesto mero kandidatas pavarde pamiršau .Tas kur per žurnalistės Janutienės laidas vienas liepsnojančiai audringai išmestų veidų raudonemis kalbą o jo lūpose dažnai putoją baltos pūtos. Mučino metus laiko miesto savyvaldybes darbuotojus su ex vaikų “daktarę.”Silpnesnes moterys net sirgo,o miesto visų mylimas darbštuolis meras gerb.Rytis Račkauskas buvo atstatydintas iš pareigybes ir uždarytas į belangę.Niekas nei melas nei negatyvas nesutrukdė miestelėnams vėl pasikviesti vadovauti miestui teisingą,atsakingą,reiklų miesto Merą Rytį Račkauską,o jo konkurentą rinkėjai vakar pasiuntę į griną orą.

  22 2
 • aAlgirdas 2020 spalio mėn. 18 d. 11:29:51

  nėra labai sudėtinga prisipažinti esant durnium, bet kas iš to? Tai gal suvienikime bent jau reikalavimus būsimiems seimūnams Sakykime bent aš siūlau: 1- panaikinti biudžeto pajamomis palaikyti partijas ir 2- visus ekonominius nuostolius padengia JUOS INICIJAVĘ asmenis, nesvarbu ar tai seimūnas ar vadovas ar prokūroras ar teisėjas ar ir paprastas pilietis. VALSTYBĖ nėra tas objektas, kuris kuria nuostolius.

  36 1
 • TRUMPAI 2020 spalio mėn. 18 d. 11:24:09

  Vienas tikras dalykas šioje melo, purvo priveistoje žemėje tikrai visus ištiks - mirtis. Ir tie visi keisti klounai keistais kostiumais ir keistai mastantys kažkada išnyks kaip dūmas iš šio pasaulio. Ir žinoma jiems padės tą padaryti marihuana, kanapės, tereikės jų pavartoti kuo daugiau. Manęs irgi neliks, bet bent nugyvensiu nesusipykus su savo sąžine, nepamynus tikrų vertybių ,kurias mums davė pati gamta, kažkas iš aukščiau. Visa kita iliuzija, kurią susikūrė nukrypęs nuo tikrų vertybių pats žmogus.

  51 1
 • Patyča 2020 spalio mėn. 18 d. 11:10:59

  Sugrįžęs po darbų iš US kaimynai pradėjo pravardžiuoti amerikonas.Atsakymas buvo toks.Jeigu permiegi arklydeje pabudęs ne tampi kumelę.

  9 0
 • Kirstuke 2020 spalio mėn. 18 d. 11:05:29

  Žiūrėjau Z. Vaisvilos konferenciją. Nepraranda vilties, kad dar kažkiek visgi gyvename teisinėje valstybėje. Bet jau ir jie daro klaidą nepakviesdami Tomasevskio partijos. Dėl ko? Dėl to pačio - kad ne atrodytų mažiau patriotais.. Jie su tom savo koloradkem pradėjo vaikščioti ne prie valstiečių... Daug anksčiau.. Kodėl nebuvo priimtas įstatymas , kad to nebūtų? Kodėl nedirbo teisėsaugos institucijos, jei juos galimai finansuoja kažkas iš kitos valstybės? Buvo nenorima ar nesugebama? Jeigu jau šitai partijai buvo leista dalyvauti rinkimuose, tai ir reikalaukime, nesidairydami į šonus aš patriotas ar mažiau patriotas. Ir vėl prie to pačio : organizuotis ir reikalauti, kad būtų tiriama. Kažkas kažką matė? Junkites ir rašykite skundus... Jei jūsų bus daug, tiems kuriems antra kartą visgi prabalsuot nepavyko, o prie pavardės pieštuku buvo užrašyta, kad balsavo yra priemonės nustatyti ar buvo nutrinta... Jeigu jūsų bus daug, teisėsaugai "truks įrodymų " - tada jau plakatų laikas.

  18 3
 • nusivylusi 2020 spalio mėn. 18 d. 10:57:04

  laimi,kas skaičiuoja,o ne balsuoja.Kaip su tais rinkimų stebėtojais?Jų paperkamumas, pareigos,?Turi būti renkami iš visuomeninių organizacijų, visuomenei bei kultūrai nusipelniusių žmonių, turėtų būti,,kaip prisiekusiųjų teismas,,O dabar balsavau ir nežinau,kas stebėjo.tai turi būti viešai balsavimo apylinkėje parašyta,kas stebi[3asmenys arba daugiau]

  38 1
 • Minde 2020 spalio mėn. 18 d. 10:48:38

  Nu jo -koks durnius eis i gatves mitinguot dėl durnių ?O juk tie rinktiniai(išrinktieji )durniai tampa visai nedurniais kai po rinkimų dalijasi ministerijas -kurios biudžetas didesnis ta atitenka tiems durniams kurių daugiau!o po to vėl visi durniai !? Labai gerbiu Tomku-bet jo ironija ,kad visi sėdes prie komentaru ir internetu palaikys čia ne vietoj .Visu pirma,mes neturim savo durniaus kuris pakviestu i gatves (mūsų net virėjos kuklios),o antra-keist vienus durnius kitais beprasmiška . O ir pats autorius kaip matau linkęs kritikuoti,kelti i paviršių visa suda (kas yra labai gerai ir reikalinga)tik iš šalies ...net grybu rinkti neina kad nelikti durnium... O tautai reikia vado ir ji išeis jei ne i gatves tai iš Lietuvos ....

  30 1
 • > susirinkim 2020 spalio mėn. 18 d. 10:22:23

  Sakai turi neliečiamybę? Jeigu jis (jie) turi neliečiamybę, tai aišku, jokie žodžiai ar pasistumdymai nepadės, bet yra švino (ne guminės) kulkos. Gerai sakė vienas geras Lietuvos pilietis, kad tik kalašnikovas įves tvarką. Vat vadovaukitės šiuo principu ir bus tvarka.

  22 1
 • Vitas Tomkus>"Kirstukei" 2020 spalio mėn. 18 d. 10:21:11

  Tamsta klausiate, kokių durnių bus daugiau: tų, kurie nuoširdžiai protestuos, ar tų, kurie koliosis už pinigus? Atsakymą jau dabar žinau: daugiausia durnių sėdės sau ramiai namie prie savo kompiuterių ir komentarais palaikys vieną arba kitą pusę!

  43 0
 • Tai kad 2020 spalio mėn. 18 d. 10:20:21

  Juk buvo referendumas neseniai, dėl seimo narių skaičiaus sumažinimo. "Valstiečių" inicijuotas. Tai ne, sumauti rinkėjai pakluso Burokevičiaus Dalios ir komunistinių "konservatorių" agitacijai ir referendumas neįvyko! Dabar tie patys, kurie klusniai vykdė burokevičinės nurodymus kaip balsuoti, bliauna, kad seimas anoks, kad jų per daug. Patys melagiai este, rinkėjai. Nors sau nemeluokite!

  39 0
 • KIAULIALIAULIAI 2020 spalio mėn. 18 d. 10:17:53

  Po šio balsavimo ir jau beveik valdžios išrinkimo vis galvojau ir galvojau, pamažu galvojau, sulėtintai galvojau, bet galvojau, kas juos išrinko? Na tuos , kurie reikalauja santuokų su bele kuo, marihuanos, kanapių , pliažų bele kur, nors ir kapinėse. TV lietuviškų kanalų jau nebejungiu, nes ten plauna smegenis negalvojantiems. Bijau, kad ir aš tokia tapsiu. Ir staiga praregėjimas- rinko juos galimai pensininkai , gal net po du kartus ėjo už juos balsuoti. Nes 30 metų jie matė kaip šalį ardė, drąskė, dalinosi, vogė, kirto, pardavinėjo, ir niekas nieko nedarė. O ką daryt? Išėjo kartą, davė Kubilius š...non guminukų ir visi išsilakstė. Taigi, mintis viena, ir senjorams reikia svaigalų, kad nematytų ką su Lietuva daro, darys. Tai kas juos rinko? Negi, pusę Lietuvos jau gėjai ir kitokie ten. ?

  58 1
 • realistas 2020 spalio mėn. 18 d. 10:12:40

  Jeigu norite, kad ir po antro rinkimų turo balsų skaičiuotojai iš Tamstų pasityčiotų ir viešai aiškintų, kad visi lietuviai yra kaip ir tie agrastai, nes vėl už juos balsuoja - būtinai prabalsuokite ir atiduokite JIEMS savo balsą ir sveiką protą, kad valdžia Tamstas galėtų durninti ir ateityje su savo firminiu pasiteisinimu: "Ką išsirinkote - tą ir turėkite!"

  35 1
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar prekybos centrai dėl pandemijos turėtų riboti darbo laiką?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +6 C

+1 +2 C

 

+1 +3 C

 +6 +10 C

+3 +5 C

 

 +4 +8 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos