respublika.lt

Vitas TOMKUS: VIEN TIK MELAS VALDO MUS (Sekmadieninis pamokslas) - straipsnio komentarai:

 • Na,Jotautai 2020 spalio mėn. 17 d. 13:14:12

  " prapylus" Naftos gamykla, galima pasidometi ir naujovemis. Nusipirk "Laisvas laikr." Tiesiog del platesnio supratimo"su kuo valgoma druska", kas kam autoritetas.

  27 0
 • koment. Jotautui 2020 spalio mėn. 17 d. 13:08:32

  Tai pats ir esi vienas durnelis. Tavo jumoras net nejuokingas. Nebent tetis ir mama neatsistebi savo vyruku.

  12 13
 • Talentingas ir labai drąsus redaktorius 2020 spalio mėn. 17 d. 12:59:06

  Taip kaip esu ne vienus metus dirbęs ir gyvenęs US.Galiu iš praktikos teikti kad esame aukšto intelektinio lygio Tauta,ne durniai. Nors sovietmečių žiūrint US filmus kiekiau kodel mes tokie nevykeliai,o ten atradimai,modernus gyvenimas r t.t. Pasirodo kad mes tarybinukai valdome kelias profesijas,mokė mus namuose ir užsienio kalbų,bet taip mokė ,kad kalbos neišmoktum ,kad neišsivaikščiotume ,po svietą. Susirinkę from sity Chicago R.Delli college iš buvusių demokratinių šalių studentų išsiaiškinome ,kad mus dešimtmečius mokė užsienio kalbos ,b visur vienodai,bet jos niekas nemokejo.Sugrįžęs sutikau užsienio kalbos dėstytoją ir paprieštarauti apie blogą darbą.Ji atsakė kad buvo tokie reikalavimai mokyti ,kad nemokėtų. US talentingi destytojai mus išmokė iš Rytų Europos per metus laiko ,ne tik skaityti,bet ir kalbėti rašyti,skaičiuoti ir veltui.Japonams,kiniečiams ,palestiniečiams tokių dovanų nebuvo. Dar esame ne durniai,kad valdome kelias profesijas,tai kėlė nuostabą amerikiečiams.

  19 4
 • liaudies expertas to Paskutinis šansas 2020 spalio mėn. 17 d. 12:54:47

  Idėja gal ir nebloga, jeigu tik kas visus priverstų atplėšti sėdynes nuo minkštasuolių, bet yra viena problema: o kas, jeigu "diktatorius" Batia iš Baltarusijos mūsų pavyzdžiu "susirūpins" dėl prastos demokratijos Lietuvoje ir, susikabinęs visus savo automatus ir su kareiviais, ateitų mūsų išlaisvinti? O jei prie jo dar Svetka Tichaja prisijungtų su savo įtakingais draugeliais užtarėjais iš ES? Juk jai garbė, sąžinė ir orumas neleistų dėl tokių dalykų nuošalyje pasilikti... Užtaigi.

  24 0
 • ErR 2020 spalio mėn. 17 d. 12:51:41

  Galingas sakinys. vertas Nobelio. "Deja, gyvenam pasaulyje, pilname melo. Ir kvailių, kurie net meluoti nesugeba. Tikras durnius visada galvoja, kad ne jis durnius, o kiti. Todėl kalba su kitais kaip su durniais, tad ir kitiems belieka apsimesti durnais ir eiti balsuoti. Ne tik už rinktinius durnius, bet ir už tuos durnius, kurie nenori durnai balsuoti. Pagal durną tvarką..."

  34 0
 • Tautietis 2020 spalio mėn. 17 d. 12:42:09

  Mano apigardoje konservatorius ir liberalas .Malonu bus sugadinti biuleteni ir uzrasyti pries anuka ,Tapina,Miliute ir compani.

  31 1
 • Tautai reikia priminti 2020 spalio mėn. 17 d. 12:41:07

  As neuzmirsau kaip Ingriga Simonyte seimo posedije sauke apie socialistini biudzeta mat valdantieji didino pencijas,vaiko pinigus ,minimalia alga.Kokia neapikanta ejo is sios paneles supratau viena aciu Dievui kad ji ne prezidente ji nekencia tikriausiai pencininku,vaiku,darbininku!Manau kad si vaizdo irasa kur Simonyte isteriskai rekia apie socialistini biudzeta parodys rinkejams kitos partijos.Parodykit ta seimo posedi Tauta pamiirso matyt!!!!

  84 1
 • ! 2020 spalio mėn. 17 d. 12:40:11

  Antras turas parodys visa tiesa nes Lietuva pavojuje! Neoliberalams Tauta neleis uzimti valdzios.Nereikia Simonytes kuri su Snoro banku turejo reikalu o ten byla laimeti gali savininkas is kur Simonyte ,Grybauskaite ,Kubilius paims milijarda?Is valstybes biudzedto ....????O ju turtas nenukentes?Nenori didzioji tautos dalis konservatoriu ateis pakils tie kurie nebalsavo ju daugiau negu kurie balsavo! Konservatoriu baliaus ant Tautos sprando nebus.Jau dabar Simonyte apie taupima kalba taupyti reikia mat , Snoro banko savininkui grazinti reikes milijarda tik prie ko tauta? Jei Simonyte ,Kubilius ir Grybauskaite prisidirbo !Gal pencijas pamazins kad Snoro savininkams pinigus grazinti?Ar vaiku pinigelius....?????

  39 1
 • Emigrantas 2020 spalio mėn. 17 d. 12:39:08

  Mūsų lietuviška kapitalistinė santvarka ant tiek durnai stipri, kad kol nebus kas mus durnelius veda jos verst - nieko nebus. Reikia gal ruselių paprašyt, kokio ziuganovo, kad patartų? Šiaip tai mūsų teismai neleis pakrutėt, jei demokratiškai ką bandytum, o kita aiškų - nato juk ne su mumis - lietuvos liaudies durneliais. O šeip tai visada geriausia būti durneliu - ką bepadarysi gi nesodins, o valgyt duos ir aprengs, kad toliau durneliu būtum. Gal tik tame laikmetyje kai fašistinė vokietija kūrė arijų tautą ...

  19 0
 • Paskutinis šansas 2020 spalio mėn. 17 d. 12:36:57

  Po Vito Tomkaus straipsnių serijos apie "nusigrybavusius" rinkėjus ir paskutinis durnius turėtų suvokti, kad tokiom sąlygom balsuoja tik nepataisomi durniai. Normalūs piliečiai tokius durnių rinkimus seniai boikotuotų ir rinkimų dieną su plakatais protestuodami stovėtų prie rinkiminių apylinkių, kad visas pasaulis pagaliau pamatytų, kokioje durnių valstybėje mes, lietuviai, esam priversti gyventi. Esu tikras, kad "Respublika" šią žinią plačiai paskleistų po pasaulį. Pagalvokit, kol dar turite galvas ant pečių ir kol dar yra gyva Respublika. Nemanau, kad globalistai ilgai toleruos Tomkaus patyčias.

  41 1
 • Rinkejas 2020 spalio mėn. 17 d. 12:34:47

  Uz Lietuvos tautini jaunima Taip!Bet uz Lenino anukus nauja liberal bolsevikini internacionala ,geju santuokas ,belekiek atsibasteliu NE!

  31 1
 • TRUMPAI 2020 spalio mėn. 17 d. 12:34:23

  Ateina Lietuvos valdyti sijonuoti vaikinukai , jiems padės sijonuotos panelės. Svarbiausia jiems , kad Lietuvoje kiekvienas galėtų turėti namuose sočiai, ne ne duonos, o marihuanos, kanapių. Tuomet bus tautai dzin ir ją lengva bus valdyti. Senjorų neliks , ligotų , invalidų irgi, nes juos niekas nesaugos, kaip panelė Armonaitė sako, nereikia kirsti botagu per barus , kavines , nereikia jų uždaryti, geriau reikia kirsti botagu per pažeidžiamiausius , neliks jų , bus daugiau pozityvo. Ironizuoti galima, bet šiaip tai liūdna. Ateina įžūlūs , nesiskaitantys išsišokėliai, neturintys supratimo kaip reikia valdyti valstybę. Šauksite , taigi šimonytė žino. Na , šimonytės valdymo bijotų visos turtingos šalys, nes po jos valdymo liko skolų kupra. Bet maža Lietuva to nesupranta, nori dar kartą įsitikinti, Todėl , nors kažkokią bausmę gaus tie kurie nebalsavo, sakydami ai, vistiek tie patys vagys ateis. Va ir atėjo, ne tie patys, atėjo sijonuoti vyrukai, nauji. Tuoksite juos, nes jie nori .

  53 0
 • Mišios 2020 spalio mėn. 17 d. 12:30:06

  Blyn, trigrašis laiko mašiną užkūrė ! Skubu alaus iki trijų užsipirkt, iškrito iš gyvenimo šeštadienis ...

  6 12
 • kuzmičius 2020 spalio mėn. 17 d. 12:27:24

  kiek suprantu-Tomkus pats jau apsirūkęs, neturi apie ką rašyti, tai rašo apie pievas

  8 58
 • Diedas 2020 spalio mėn. 17 d. 12:26:00

  Tie durniai, kurie mato ir komentuoja visą durną situaciją, bet neina rinkti kitų durnių, toliau lieka durniais. Tie, kurie ras būdų, kaip seimo durnius paveikti, kad jie priiminėtų daugumai tautos tinkamus įstatymus, jau bus mažiausiai pusdurniai, o gal dar aukštesnės kastos.

  30 1
 • Senolė 2020 spalio mėn. 17 d. 12:22:40

  Kadangi nepraleidžiu rinkimų, todėl tapau durnele

  17 2
 • NF 2020 spalio mėn. 17 d. 12:12:52

  Mano manymu tikriausiai,net ir PRIVALU BUTU VISUS DURNIUS ESANCIUS IR SIEKENCIUS MOKYKLOSE TEVYNES LIETUVOS VAIKUS IR ATEITES KARTAS PAVERSTI DURNIAIS,PRIES TOS DURNIUS PRADETI TEISINI PERSEKIOJIMA. SUAUGE DURNIAI JU NEBEPAKEISI IR NORINT KAZKA TEVYNEJE PAKEISTI,REIKIA PRADETI RUPINTIS ATEITES KARTOMIS IR SAVO VAIKU UGDYMU,KAD JIE TAPTU DAUG PROTINGESNIAIS IR ISMINTINGESNIAIS,NEI SIO METU ESAMOSE KARTOSIA IR JU TEVAI. JEI SENDENA PASAULIO ZMONIJA NESUSIRUPINS ATEITES KARTU UGDYMU,TAI TOLIAU IS TIKRO PASAULIS PASKES VISISKOJE BEPROTYBEJE. NESUPRANTU VIENO,KO YRA VERTI TEVAI KURE TESIOG NEGALI APGINTI SAVO VAIKUCIU NUO PAMISUSIU ASMENU,KURIE SIEKIA VAIKUS MOKINTI IR UGDYTI MELU IR DIDZIULIU ISKRYPIMU NUO TIKRUJU VERTYBIU,KAIP TESA,GERONISKUMAS,ATJAUTA,SVEIKA SAMPRATA. KOKIO TURI BUTI MASTYMO TEVAS IR MAMA,KADA ATVIRAI MATAI KAIP TAVO VAIKUTI PSICHOLOGISKAI TRAUMOJA IR KANKINA,O TU IS SONO MATYDAMAS TAI TOLIAROJI,JUK TAI BEPROTYBE. MANO PALINKEJIMAS TEVAI APGINKIT SAVO VAIKUS.

  16 0
 • Vėl sudurniavau 2020 spalio mėn. 17 d. 12:09:29

  Nors esu ne visai durnas (baigiau aukštąjį, turiu mokslinį laipsnį), po pirmojo rinkimų turo pasijutau, kaip ir gerb. Vitas, absoliutus durnius: kad eilinį kartą patikėjau į Tiesą ir Šviesą, kad Lietuva yra Didvyrių Žemė, ir kad visi iš Praeities stiprybę semia... Ir eilinį kartą įsitikinau, kad valdžia su mumis elgiasi kaip su paskutiniais durneliais: ambasados emigrantų balsus klastoja, be stebėtojų kaip nori susiskaičiuoja, į rinkėjų skundus niekaip nereaguoja... Ar mums, durniams, reikalingi tokie rinkimai?! Jų tik valdžiai reikia! Kad po to pjautumėmės tarpusavyje ir kaltintume viens kitą, kad ne už tuos arba visai nebalsavom? Ir būtinai įtikėtume, kad Lietuvos dauguma yra netradicinės orientacijos... Nors esu inteligentas (mano tėvai ir seneliai turi bajoriško kraujo), negaliu nepritarti gerb. Vitui: eina jie visi nacher!!! Tegul antrajame ture patys save išsirenka, kurie yra patys durniausi, kad nereikėtų mums, durneliams, eilėse stumdytis ir su kaukėmis žmonių gąsdinti.

  78 3
 • senis 2020 spalio mėn. 17 d. 12:02:50

  Sarkozi, visu vykdomu Prancuzijoje teroro aktu kuratorius. Klintonai jo nesodins, Trampui i tai nusispiaut. Mus valdo tikrai ne durniai. Mus valdo JAV gosdepo rezidentas ir 70 uzsislaptinusiu kgbistu, kuriuos po 1990 metu Jelcinas pardave Sorosui. Kad, taip vadinamas seimas neklaidziotu po lankas, Lietuvai, kaip kolonijai, Muterlandas isteige KT ir LB. Priziuretojai dirba puikiai, kvaila butu juos vadinti durniais. Milijonas lietuviu, kasmet, Muterlandui uzdirba po 50 milijardu euru, prispaudina vaikuciu. Lietuva, kaip kolonija, puikiai tvarkoma per visus galus. Prie Nemuno kitas, isausti rytas, gali tik is rytu. Jeigu Ziuganovas isdris pakarti Putina. Neuzmirskime, viltis durniu motina!

  24 0
 • Jotautas. Humoristiniai apibendrinimai. 2020 spalio mėn. 17 d. 11:59:57

  Ateistai jau meldžiasi. Lietuvoje daug durnelių rašinėja komentarus. Yra ir kaimo pilosopų. Maskvoje mojuoja raudonomis kopiūromis (matyt po 10 rub.) Lietuvos kapitalistams, todėl proletariatui labai skaudu...Ivanuška duoda durniams kelią. Pensininkai tampa gudresni, kai pasikaso pakaušį. Ponas Vitas rašo tesingai., - teigia vot pensininkas, tik vot reikia lupti akmenis iš grindinio ir eiti streikuoti, o kai akmens neišlupsi, galima ir antikvarinį kompiuterį kam nors į galvą paleisti

  17 11
 • . 2020 spalio mėn. 17 d. 11:48:07

  patys jus durneliai,mes jau senai nebalsuojam uz nieka,nes nera jokios prasmes,naujieji numeta apgrauzta kaula tautai ir ereliais save skaito, o kapitalizme tik pats gali susikurt geri! kuo daugiau turtingu tuo turtingesne salis

  8 22
 • Valio! 2020 spalio mėn. 17 d. 11:44:18

  Ateistas sako pamokslą. O niekad nebuvęs bažnyčioje meldžiasi ... Aleliuja

  13 9
 • Geras straipsnis. 2020 spalio mėn. 17 d. 11:40:28

  Bet cia ne prancuzija,tad buve ir esami valdzioje nieko nebijo ir dejo ant visu.

  57 0
 • Giedrius 2020 spalio mėn. 17 d. 11:39:07

  Na taip durnai surašyta , kad ir man ne visai durneliui , ( čia neapsimetinėju , autoriaus pastaba ) aišku , kad kaltas bus kraštinis durnelis , kuris ir nežino , kad jis durnelis , nes visi seime sprendimus priima kolegealiai , o atsako tik kraštinis jau ir nesinori to žodžio durnelis seimelis rašyti . Manyčiau , kad tuos durseimūn reikėtu į kvalifikacijos ir doros kursus pasiųsti , o rinkimuose rinkti ne partijas , o asmenybes , atsakingas ir sugebančias kruopščiai ir sąžiningai tarnauti savo laudžiai

  25 2
 • kaimo pilosopas 2020 spalio mėn. 17 d. 11:38:20

  Nesiginčykit kaip durniai dėl sistemų privalumų: Vakaruose jau seniai yra daugiau socializmo ir komunizmo apraiškų nei Rusijoje. Juk tik prie komunizmo durniai aria beveik už dyką, o lodoriai ir liberastai gyvena iš išmokų!

  31 3
 • Kirstuke<dar ne visai durnas 2020 spalio mėn. 17 d. 11:36:24

  Rink bet kokį durniu - nerink Super Sąjungos durniaus....

  8 1
 • anonimui iš Vasaros5 2020 spalio mėn. 17 d. 11:35:45

  durniau juk oats straipsį perskaitei ir pasirodei tikras durnius

  4 1
 • valstietis to dar 2020 spalio mėn. 17 d. 11:34:20

  O ką tas durnelis kolūkietis seime darys? Prie įstatymų "ars"?!

  3 19
 • nustebęs>to Edis 2020 spalio mėn. 17 d. 11:31:44

  O koks durnius Maskvoje šiandien mojuoja raudonom vėliavėlėm, durneli? Mojuoja tokioms kupiūrom, kad mūsų durneliams "kapitalistams" čia net nesisapnavo... Ir dar nemokamas socialines garantijas žmonės gauna.

  17 0
 • to dar 2020 spalio mėn. 17 d. 11:27:00

  rink kolukieti

  8 3
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip karantino metu rūpinatės kalėdinėmis dovanomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate sostinės Kalėdinę eglutę?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 -3 -5 C

0 -2 C

 

+2 +3 C

  0  -1 C

+2 +3 C

 

 +5 +7 C

0-5 m/s

2-7 m/s

 

2-7 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2066 PLN - 4.4783
RUB - 91.3194 CHF - 1.0819
GBP - 0.9049 NOK - 10.7003

Nuorodos