respublika.lt

Vitas TOMKUS: VIEN TIK MELAS VALDO MUS (Sekmadieninis pamokslas) - straipsnio komentarai:

 • Džordžas Orvelas: 2020 spalio mėn. 17 d. 23:37:19

  "Prie visuotino melo sakyti tiesą - tai ekstremizmas".

  46 1
 • Didmeistris 2020 spalio mėn. 17 d. 23:35:06

  Jei vertintume pagal šachmatų atitikmenį, tai viena kadencija atitiktų vieną ėjimą. Kas daugiau teisingų ėjimų sugebės įžvelgti į ateitį, tas ir laimės Lt partiją.

  4 0
 • >čia< 2020 spalio mėn. 17 d. 23:29:25

  Esate tikras/a, kad mažiausias blogis, valstiečiai? Jeigu jau kyla mintys apie iš skaičiavimus, tai sakyčiau tikslingiausia jog apie 20 vietų turėtų būtent Laisvės partija. Kodėl? 1. 53% miega 2. Reikia suteikti jiems progą ir kuo didesnę susitepti valdžia. 3. Tai būtų akstinas visiems buvusiems ir prarandantiems pozicijas įvertinti visuomenės poreikius. Aišku reiktų ir nenutylėti protesto balso reikšmės ir krypties, tai ne už laisvūnus, o prieš visus buvusius. Gali būti, kad Lietuvoje teliko tik 47% balso teisę turinčių gyventojų. Bet po sekančių 4-ių metų įvykių pasaulyje, bei neatitikimu Lt valdančiųjų sudėties, sekantys rinkimai būtų gal net ir rekordiniai pagal dalyvavusių skaičių.

  4 0
 • Franz Kafka. Der Prozeß 2020 spalio mėn. 17 d. 23:08:51

  "Melas tampa sistemos dalimi".

  28 0
 • Lietuvis 2020 spalio mėn. 17 d. 22:25:33

  Va pagaliau lietuviai atkovoja prarastas laisves. Po valstieciu valdzios tironijos pralaimejimo atgausime atimtas musu laisves. Zmoniu partijs ir Laisves partija neatpazostamai pakeis Lietuva. Imsim gyvent kaip olandai, kaip tikrai laisvi zmones.

  1 55
 • Jo 2020 spalio mėn. 17 d. 22:23:36

  Visus tuos snukius, lauk iš valdžios.

  30 1
 • Vilnietis 2020 spalio mėn. 17 d. 22:16:28

  Tomkus visai nusipezejo. Matyt kameroje piknaudziavo kortu zaidimu Durnis. Ach dar ne kameroje jis . Tai butinai bus. Konservatoriai dabar ji pasodins tikrai.

  2 47
 • Vitalis 2020 spalio mėn. 17 d. 22:11:41

  Ateis visiems laikas stoti prieš Dievą..., kai kurie atsidurs už grotų, kiti neaiškiom aplinkybėm mirs(žus), dar kiti viską išklos kaip buvo(vizija)... Ir tai įvyks greit...

  24 0
 • Bais 2020 spalio mėn. 17 d. 22:09:52

  Kaip pažiuri, kà išrinko, tai tie kas rinko tikri dur....

  31 2
 • jeronimas 2020 spalio mėn. 17 d. 22:01:21

  Paskutines savaites didziausia naujiena tai,kad prancuziskas sarkozis teisme.Kiek metu galvojau,nejaugi Dievulis nepastebejo tokios neteisybes?? Ypac prabangioj valtyje prancuziskas sarkozis uliavojo ir selo su dar gyvu tuomet Libijos valdovu.Tarp prabangos tam laive lakste ir basos nepilnametes.Ir tuomet Gaddafis kaip zmogus neparduotu zmoniskumu tiesiog paskolino 50 gabali prancuzisko sarkozio rinkimams.Dabar sako 50 gabalu,bet po ivykdytos zmogzudystes buvo suma keliskart didesne,ir dar tei ne pirma paskola??? Vat ir atejo teisingumo metas!!! Idomu ar pvyks tasitvarkyti prancuziskam sarkoziui,ar teisejai bus nepaperkami??? Tikrai idomu,kaip bus ivertinti sutverimo su karsta bulve dantyse,kuris atsidekojo skolintojui ji nuzudant??gal sis teismo procesas kazkiek ikres proto ir lietuviskiems sarkozi??

  43 0
 • cia 2020 spalio mėn. 17 d. 21:57:31

  tik tarp kitko is dvieju blogybiu tenka rinktis na suprantu esam durniai kad balsuojam uz blogi bet mano nuomone valstieciai mazesnis blogis todel tenka kad nebutu didesnio blogio padurniuoti bet yra posakis jei durnius prisipazysta kad jis durnius tai jis jau ne durnius

  26 1
 • geriausia 2020 spalio mėn. 17 d. 21:33:04

  straipsnio vieta - P.S.__Vingių Jonas

  3 4
 • Tikrai ne durniai, o gudrūs sukčiai 2020 spalio mėn. 17 d. 21:28:22

  veržiasi į valdžią. Čia mes naivūs ir patiklūs. Pasak J. Erlicko “ kol mes Baltijos kelyje stovėjome iškėlę rankas, jie iškraustė mūsų kišenes” .. geriau nepasakysi. Balsuoju už valstiečius.

  67 3
 • > "Neskani mišrainė". Ko čia nesuprantate? Pažvelkite į toliau cituojamus komentarus ir suprasite, kad jūsų paminėtoms kergtuvėms savo nešvariomis fundacijomis suteneriauja vetimšalis ideologinis aferistas George'a Sorosa's (išsamiau komentaruose) ↓ 2020 spalio mėn. 17 d. 20:49:37

  "Politologo Lauro Bielinio blūdai apie įsisenėjusią rungtį tarp dviejų importine ideologija besinaudojančių partijų 13.10.2020 16:23:17 Socialistų Internacionalo (Socinterno) bei Eutopos Socialistų Partijos (PES) vietininkų mūsų žemėje - paluckininkų ir kirkilinių, panašiai kaip ir Tarptautinės Demokratų Sąjungos (TDS) narės - Europos Liaudies Partijos (EPP) vietininkų Lietuvoje - landzbergininkų rinkiminiai rezultatai yra ilgalaikė šių vietininkų koloboracija su tokiu svetimšaliu ideologiniu politsuteneriu kaip George Soros, pakišinėjančiu tiems vietininkams Pan-Europinio komunisto italo Altero Spinelli bei Europos ideoliginio tėvo, Europos Tarybos garbės prezidento, masono Richard von Coudenhove-Kaoergi neokomunistines ideologines nuostatas, įvilktas į to sutenerio propaguojamus sionistinius priesakus. Tokia tad ta rungtis tarp toks tokį pažįstančių ir rinkėjus siekiančių apkvailinti politžmogių ir pusiau tiesą bylojančio politologo."

  19 0
 • Šįkart nenoriu 2020 spalio mėn. 17 d. 20:19:14

  sutikti su redaktoriumi. Sakyčiau, durnius durniui nelygu, tai ką, ir prieš 4 metus išrinkę ne tuos į seimą irgi buvome durniai? Gal ir durniai, bet bent pajutome, kad tiems dar kažkiek mes rūpime, ar ne taip? Jei nerūpėtume, kam tada kėlė pensijas, vaiko pinigus skyrė, algas didino, juk galėjo, kaip konservai, dar priskolinti milijardų su dešimtinėmis palūkanomis, ar ne? Tai išeina, kad ne mes, o jie - ne tie išrinkti - durniai. Tarp kitko, toks šmaikštus, taip viską nutuokiate, o kodėl nebalsavot, sakysit, ne durnius? Šitiek daug pažeidimų šituose rinkimuose, kodėl nesijungiate ginti tautos intereso prie mažųjų partijų, lauksite kuo baigsis jų kova, kaip masė tautiečių? Iš savo patirties tą teigiu. Visa savaitė prieš akis, kodėl nereikalauti filmuoti balsų skaičiavimo? Jūs turite galimybę, nes valdote info priemonę, ar ir pasiūlymas durniaus? Aš balsavau, bet nesijaučiu durnium. Durniai, kurie sėdėjo namie ir leido kgb-nikams grįžti į valdžią, paaukodavo savo gerovę. Tik tiek.

  49 3
 • < Ačiū Kirstukei už patarimą! Neiti į rinkimus NEPARIOTIŠKA! 2020 spalio mėn. 17 d. 20:02:57

  Balsuosiu už valstiečius, nes jie gal maźiau "vogė"už tuos,kurie 27 metus vadovavo (pasikeisdami landsberginiai su brazauskiniais),daugiau rūpinosi vaikais,pensininkais,mokytojais,dėstytojais, gydytojais.Juk visiems per kelis metus gerokai PADIDĖJO ismokos,atlyginimai,pensijos.

  44 2
 • Q 2020 spalio mėn. 17 d. 19:49:46

  Atrodo skaityciau ir skaityciau Tomkaus straipsnius,ir nuotaika pakelia ir pasijauti nevienisas toj pilnoj durniu salelej.ACIU jums kad rasote,kad nebijote(kad taip ismokytumet ir dauguma musu nebijoti).Gal ikurkit koki apklausu skireli,kur zmones paprastai suprantamai galetu isreiksti savo nuomone,butu kaip mini referendumai,ir atsvara visokiom privaciom lansbergio tipo apklausom gal matytumem tikraji tu tipo durniu pozicija.Cia siaip,sove i galvele.ACIU.

  64 1
 • OG 2020 spalio mėn. 17 d. 19:48:49

  Jau seniai aišku, kad sistema užgrobusi mūsų Lietuvą, vien ką reiškią balsavimas pagal partijų sorošininkų individus. Karma vis tiek niekur nedingusi, šitiems parsidavėliams ateis galas. Gaila, kad mes esame šių parsidavėlių aukomis. Šioje sistemoje išliks tik žmonės kurie yra mastantis ir žino kaip nepasiduoti šiai užzombuotai valdžiai dėl pinigų. Laikykimės žmonės visi kartu, nes jų yra tik mažuma. Tik labai abejoju, ar po afėrinės pandėmijos žmonės galės pakilti, nes jiems taip smegenys išplautos, kad tikrai jaučiuosi, kad kažkokiame siaubo filme. Vis tiek yra vilčių, kad šis blogas ir tamsus sapnas turėtu greitai baigtis, bet pasekmės bus labai liūdnos. Būkime tam pasiruošę.

  42 3
 • OG 2020 spalio mėn. 17 d. 19:47:44

  Jau seniai aišku, kad sistema užgrobusi mūsų Lietuvą, vien ką reiškią balsavimas pagal partijų sorošininkų individus. Karma vis tiek niekur nedingusi, šitiems parsidavėliams ateis galas. Gaila, kad mes esame šių parsidavėlių aukomis. Šioje sistemoje išliks tik žmonės kurie yra mastantis ir žino kaip nepasiduoti šiai užzombuotai valdžiai dėl pinigų. Laikykimės žmonės visi kartu, nes jų yra tik mažuma. Tik labai abejoju, ar po afėrinės pandėmijos žmonės galės pakilti, nes jiems taip smegenys išplautos, kad tikrai jaučiuosi, kad kažkokiame siaubo filme. Vis tiek yra vilčių, kad šis blogas ir tamsus sapnas turėtu greitai baigtis, bet pasekmės bus labai liūdnos. Būkime tam pasiruošę.

  19 1
 • Šaulių veislės 2020 spalio mėn. 17 d. 19:47:33

  Dalis tremtinių į Lietuvą grįžo užsidirbę pinigų,pasistatė namus,kiti baigę mokslus ir užverbuotį kgb gerai išdresiruoti ir ištikimi-paklusnus tai sistemai.Buvo kuriems tremtį teko ir žiurkes valgyti, kad iš bado nemirtų išgyventų.Gavo neblogus darbus Lietuvoje. Ar likę Lietuvoje ir nekalti žmonės tremtiniams turėjo-turį mokėti tremtinio išmokas? Netremtų iš Lietuvos žmonių pensijos sumažėjo ženkliai. Lietuvoje likusių gyvenimas buvo labai sunkus. Kaime kolūkių organizavimas, viską atimant:žemės padargus, gyvulius ir darbas-darbadieniai kolūkyje. Už visų metų darbą-darbadienius 2-3 centneriai dirsių [pasėjus rugius kartu augdavo ir dirsės.Gerokai mažesni grūdai už rugio grūdą]! Mano tėtis gyveno prie pat miško.Įvyko susišaudymas tarp partizanų ir obligacijų platintojų.Iškart buvo įtraukti į sąrašą treėmimui.Pabėgo.Gyvenimas tarp dangaus ir žemės. Ir badas be darbo! Taip išeina kad daliai Rusijos KGB užverbuotiems Lietuvos piliečiams mokama tremtinio pensija, kad dirbtų Rusijos naudai..

  40 3
 • Apie Snorą 2020 spalio mėn. 17 d. 19:44:48

  Seimo dauguma nutraukė ,t.y. atidėjo Mazūronio ir Skardžiaus komisijų tyrimų išvadų svarstymą,nes kol vyksta ikiteisminis Tarptautinis tyrimas,Seimas negali svarstyti.Taip aiškino valstiečių vienmandatininkai savo rinkėjams ,atvykę į susitikimą.

  17 1
 • < < to Rimui 2020 spalio mėn. 17 d. 19:34:34

  Ne kremliaus žiniasklaida rašo ,o Prancūzijos ir JAV medijos. Prancūzijos Tarptautinis Arbitražo Teismas iš JAV tarnybų paprašė išreikalauti iš Cuperio visus Snoro dokumentus.(Neaišku,kodėl tie dokumentai atsirado pas jį?).Apie tai rašė ir Lietuvos spauda.

  43 1
 • Duokit 2020 spalio mėn. 17 d. 19:31:59

  mums panašų "sarkozy'" mes jį ant rankų nešiosim aukščiausius postus siūlysim

  11 7
 • z 2020 spalio mėn. 17 d. 19:17:21

  ką čia ir pridėsi:)

  6 0
 • O 2020 spalio mėn. 17 d. 19:14:11

  kokias laidotuves valstybines JUS tam propesoriui iskelsit ! Uz kelis milijonus. Gedetoju is viso svieto prisiviesit, o veliau ir mauzoliejum uzdengsit kuneli pastyrusi. Grazuuuuuu bus ........

  21 3
 • Cito 2020 spalio mėn. 17 d. 19:13:17

  Viskas kas Vito parašyta tiesa Ši karta tik 47pro.LT runkeliu liko.Kas balsuos tas nealsuos kaip kad pokario banditai rašydavo ant atsišaukimu .....

  38 4
 • Rimas 2020 spalio mėn. 17 d. 19:11:16

  Nepriteis už ta snora nei vieno rublio! Čia tik kremliaus žiniasklaida skleidžia propaganda

  2 36
 • Šaulių veislės 2020 spalio mėn. 17 d. 18:40:13

  Kgb propisoriaus nepaminėjai Vytai. Be to rytoj jo gimtadienis. O nuostolių jis pasinaudodamas savo įtaka pridarė labai daug Lietuvai ir jos žmonėms! Indėlių gražinimas išparduodant Lietuvos turtą. Išmokos tremtiniams iš Sodros biudžeto Niekšas kgb, nusipirko kumpanosius, tremtinius ištikimus balsuotojus už jo partiją. Nekaltus žmones padarė kaltais dėl trėmimų, sumažėjo jų pensijos! 1.Itakojo-suformavo nuomonę dėl Ignalinos atominės uždarymo! 2.Pardavė Mažeikių naftą ir Telekomą, kad tik daliai žmonių sugražintų nuvertėjusius rublinius indėlius. Turtas visų o nemaža dalis iš vis nieko negavo! 3.Draudimas tiesti dujų vamzdį per Lietuvą į ES. 4.Veidmainystė-politiniai skersvėjai su Astravos [ne]statyba, elektros pirkimu nepirkimu Kokie nuopelnai toks ir įvertinimas, dovana nuo apgautų ir nuskriaustų Lietuvos žmonių arogantiškai pedofilinei žydų partijos vadui, antkapis Unitazas. Po mirties su užrašu rusai puolė jo klyną, todėl tokie sprendimai ir gavosi nuostolingi Lietuvos Tautai !

  54 5
 • Kirstuke 2020 spalio mėn. 17 d. 18:36:16

  Mąstau.... Ir būdama pakankamai sudurninta, nežinau ką galėčiau paaiškinti, kad nors kiek protingiau atrodytų. Na, gal rinkitės kuris iš dviejų jums atrodo mažiau meluoja ir mažiau vagia? Jei šitai netinka - galite nerinkti nei vieno... Na, bet kažkaip nepilietiskai atrodysit..... Va durna pasiūlymą tai turiu : biuletenyje po kandidato pavarde nupieskite f.la ( galima pasirinkti - arba kumstis su viduriniu pirstu į viršų arba jaunas grybukas su kepurele)

  8 9
 • Laukia 2020 spalio mėn. 17 d. 18:11:38

  tautos smaugimas ,jei priteis sumoketisnorininkams milijarda ir daugiau,- todel kubilas ir panele jau senai mus informuoja ,jog reiks verztis dirzus,aisku ne jiems- tautai,nesvarbu kad kubilas su dviem panom koses privire

  55 2
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusį savaitgalį, lapkričio 20-22 dienomis, Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
 • PERTRAUKA: siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo, Seimas plenariniuose posėdžiuose nutarė padaryti vienos savaitės pertrauką.

 • NEPRITARIA: sekmadienį Kirgizijoje į gatves išėjo šimtai žmonių, protestuojančių dėl Konstitucijos pataisų, kurios, pasak kritikų, suteiktų prezidentui daugiau galių ir pakenktų žodžio laisvei.
 • GRŪDAI: ekologiškų grūdų supirkimas iš Lietuvos augintojų trečią ketvirtį, palyginti su pernai, padidėjo 31,11 proc., rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • IŠAUGO: viešąsias bei administracines paslaugas gyventojams, verslui ir viešajam sektoriui teikiančio Registrų centro paslaugų kiekis šiemet išaugo 1,5 karto.
 • VIRTUALIAI: JAV prezidentas Donaldas Trumpas dalyvaus virtualiame Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių viršūnių susitikime, kurį šeštadienį organizuoja Saudo Arabija, pranešė aukšto rango JAV pareigūnas.

 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Čilės šiaurinę Ramiojo vandenyno pakrantę supurtė 5,6 balų stiprumo žemės drebėjimas; jis užregistruotas 23.11 val. penktadienį vietos laiku šiauriniame Kokimbo regione.
 • STATISTIKA: trečią ketvirtį šalyje padidėjo paukštienos gamyba, pardavimas ir importas, o eksportas ir kainos sumažėjo, rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • SUTARĖ: Afganistano vyriausybė ir Talibanas susitarė dėl pagrindinių klausimų, dėl kurių taikos derybos buvo atsidūrusios aklavietėje; dabar šalys yra pasiruošusios oficialioms deryboms.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turite santaupų juodai dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +6 C

+2 +4 C

 

+3 +5 C

 +7 +9 C

+7 +9 C

 

 +6 +10 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1863 PLN - 4.4639
RUB - 90.2622 CHF - 1.0811
GBP - 0.8939 NOK - 10.6613

Nuorodos