respublika.lt

Vitas TOMKUS: KEISTI AR TEISTI? - straipsnio komentarai:

 • pirma 2020 rugsėjo mėn. 27 d. 11:21:12

  Teisti ,o paskui Keisti ! Tik ar Tauta susiprotes ?

  2 0
 • Agota 2020 rugsėjo mėn. 26 d. 16:06:39

  Ačiū laikrasčiui ,ačiū Tomkui už tiesos žodį,nes mums jo labai reikia .Taigi prašau ,rašykite,Atsakant į temos klausimą ,,,KEISTI AR TEISTI...manau ,kad reikėjo teisti ir jau seniai,nes tik jų aferų dėka atsidūrėme Europos Sajungos gale.Bet kaip ir kas juos nuteis ,kad postuose visi savi susodinti ir visi veikia pagak shemą,,Tu man ,aš tau,,arba varnas varnui akies nekerta....Jie pirma tautą nualino,nuskurdino ,pažemino ,vadindami šunauja,runkeliais,kirmėlynu,šarikovais ir kitokiom bjaurybėm,2009 metais,prie seimo per piliečių protestą ,bananais ir ašarinėm dujomis vaikė,o kaip pakankamai įvarė baimės,ir nutildė,tvarkėsi pagal savo poreikius,juk pagal juos,sąžinė ,padorumas,ir sąžiningumas ne šio pasaulio demencija.

  10 0
 • Ryta 2020 rugsėjo mėn. 23 d. 00:03:07

  Reikia tada daugiau senyvų zmonis šviesti tada, uz ka balsuoti, nes rinkimai už mėnesio. Buvau rinkimų komisijose, ir stebėtoja buvau. Zmonys eni balsuoja sąraše. Va taip, 1,2,3,4,5.tai pasakykit iš esamų partijų katra yra gerausia, kuri ateis dirbs žmonėms ir pakeis konstitucija. Isrekka seima. O paskiau vieni pas kitus ir perbėga iš partijos į partiją. Ir vėl susirenka vagys ir genocido vygdytojo. O partijų patijetinei policinkas ir pscihai tampa ministrais ir ministrais pirminkas. Patarkit gerbemieji žmonėms, kaip isrikti tuos tikrus. Nes daugiau nėra zinesklaidos, sažingas tik matau jūs tai. Nepykit bet niekas jus neteis, kad mokysyte senjorus, kaip balsuoti. Nes, kitose zinesklaidos, delfine ner ka skaityt tik pavadinimą perskaitai ir bloga pasidaro nuo melo. Lt tv 7 metai nežiūriu. Yra kas žiūrėti ir na mokslinko Vaitkaus pasiklausau nes tik vienas mokslinkais, lt kuris kalba, o kitus tik pamini, kad lt mokslinkai va taip ir taip sakė. O man atrodo, kad lt mokslinkai ir tyli.

  2 0
 • Ryta 2020 rugsėjo mėn. 22 d. 23:49:08

  Seny ir grybe tik teisti. O tas Nausėda jau yra žinoma. Kad turi apkalta didesnė, nei Paksas. Nes pažeidęs prezidentinius įstatymus, be su derinimu nuvyko, y Kinija na savo dukra aplankyti. Bet kas ta apkalta imsis vygdyt. Kaip zmonys nemoka balsuoti, seni zmonys nieko nesupranta, ką tame bilioteny žymėti. Buvau rinkiminės komisijose. Kaip balsuoja. 1,2,3,4,5.va, tai ką norėti kad kažką gera išrinktų. O sąraše 5 viršuje yra tie patys vagys ir genocido vykdytojai. Ir partijų pavadinimai ciut ne panašūs, kad žmogus būtų su kvaili tas. Ir tu krikščionių du ir liberalų, ir centrų. Su maltas, kažkoks šeee.jaunimui neydomu, lt niekas. Na dar kažkodėl tie koncervai.padetis galiu pasakyt liūdna. Stebėtojai turėtų eiti. Buvau ir stebėtoja. Na, vyko viskas sazingai tikrai. O dabar....

  3 0
 • To pilietis 2020 rugsėjo mėn. 22 d. 14:54:30

  Priešų veidus reikia labai gerai žinoti

  8 0
 • Pilietis 2020 rugsėjo mėn. 22 d. 12:40:18

  Kodėl šitų niekšų fizonomijos laikomos savaitėm pirmuos puslapiuos. Jų vieta savartyne. Nei sąžinės, nei moralės, nei padorumo. Ir tokie liaupsinami. Būkit gailestigi, nearzinkt tautos. Gal čia specialiai tyčiojasi. Ką mums padarysit. Klanas nepajudinamas. Reiks Lukašenką kviestis , kad pamačyt išjudint. Oi linksma būt pažiųrėt, lakstantį propiesorių nuo bananų.

  20 0
 • Paskutinės žinios 2020 rugsėjo mėn. 22 d. 12:32:51

  Dėl sunkios ekonominės situacijos Lietuvoje, kataliku bažnyčia, tarpininkaujant Nausėdai ir Skveneliui, leido tuoktis vyrui su vyru... Kad būtu lengviau sudurti galą su galu....

  18 2
 • nei Keist , nei TEISTI 2020 rugsėjo mėn. 22 d. 12:31:41

  saudyt padlas be teismo ir tardymo......

  13 1
 • Ką daryt 2020 rugsėjo mėn. 22 d. 11:31:38

  Ar netiktų prierašas:šunys loja(na ir kas)o karavanas tai eina...kad sustabdyti reikia stabdymo

  7 0
 • Piksius 2020 rugsėjo mėn. 22 d. 08:29:48

  O kokio tik žanro, o kokių tik blevyzgu skaitau po straipsniu. Susidaro įspūdis, kad straipsnis tam, kad paloti leidžiamu laiku, išsiloti ir eiti kur ėjas. tiems, kurie nori lipti ant grėblio...

  3 6
 • Kada Šimonytę pasodins? 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 22:06:39

  Pagoglinkit straipsnį "Sunaikinto banko „Snoras“ istorija lyg juodas debesis temdo konservatorių partijos vedlės Šimonytės reputaciją".

  30 0
 • Vitas Tomkus to [-.-] 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 21:22:14

  Dėkui Tamstai už patarimus ir dvasinį palaikymą, bet verčiau sau pasilaikytumėte: jei pavyktų, galgi susirasit užsiėmimą su didesniu malonumu. Nuraminsiu, kad dar nesutikau tokio, kuris mane įžeistų. Ne, nesu kietas. Esu neįžeidus. Runkelis kaip runkelis. Mus galima pasodinti, iškasti, užkasti ir net užkąsti. Kaip sakydavo mano tėvukas, jeigu jums gerai - tai ir man gerai. Man tikrai visada viskas yra labai gerai, bet kaip sakydavo mano buvęs asmeninis vairuotojas per rinkimus į TSRS AT: "Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos, o tauta liūdės... Che,che." Todėl ir pratrūkau propagandinių dainuškų prisiklausęs. Be to, nusibodo vienam su savo laime džiaugtis. Nutariau ja pasidalinti. Apsidairiau,- ogi viskas jau išsidalinta: kas "tvartelį" parsiskraidino, kas "Independencą" parsiplukdė, o kas "šmotą" žemės už eurą "nusipirko". Laimingas elitas toliau sau krenkščia ir per TV dainų daineles - kas man beliko? Tik runkeliai ir kurdupeliai. Dar šunauja, kuriai loju.

  31 1
 • Kada Šimonytę pasodins? 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 19:52:21

  Pagoglinkit straipsnį "Sunaikinto banko „Snoras“ istorija lyg juodas debesis temdo konservatorių partijos vedlės Šimonytės reputaciją".

  21 0
 • Tiesiai Ožys su Grybiene ir dar daug kitų brudų turėtų būti sušaudyti po dvidešimt kartų, kaip minimum, jeigu mes gyventume TSRS. 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 17:21:59

  mes ir dabar gyvenam TSRS. tik mūsų mylima tėvynė padarė panirimą į laukinį kapitalizmą, kad išplauktu į paviršių visi aferistai ir brudas, kuris vėliau gaus nemokamus kelialapius į sibiro platybes. labiausiai pasižymėje brudai gaus šlipsą ant šakos.

  20 0
 • [-.-] 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 17:15:26

  Dėl kažko baisiai įsižeidusio žmogaus straipsnių serijos tęsinys. Tomkau, jūsų rankose galingas ginklas, kurio pagalba galite ir Lietuvai padėti valytis nuo daugybės pūlinių ir tuo pačiu verslą daryti. Pasigendu daugiau, kaip prieš tris dešimtmečius egzistavusio laikraščio dvasios. Gal laikas ir "Respublikos" vairą perduoti kitiems - nauda gali būti visapusiška.

  3 27
 • Grožio nebūna perdaug 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 17:00:01

  Man ta panelė per vidurį - gražesnė net už Sviatlaną, .BY prezidentę

  3 11
 • Tiesiai 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 13:15:56

  Ožys su Grybiene ir dar daug kitų brudų turėtų būti sušaudyti po dvidešimt kartų, kaip minimum, jeigu mes gyventume TSRS. Bet kadangi mes gyvename "laisvoje Lietuvoje" ir mes krikščionys, tai jie greičiausiai gyvens, klestės ir numirs ramybėje, prabangoje. Ir tik tikėdami į Dievą, mes tikimės, kad jie paklius už savo darbus į pragarą ir gaus teisingą, didelių kančių atlyginimą už sudaužytų žmonių likimus ir kitus nusikaltimus.

  32 1
 • Vitas Tomkus > "Nuomonei" (kažin kieno?) 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 12:11:00

  Nežinau, kas Tamsta būsite ir kam tokiems atstovaujate, bet vis tiek dėkoju už tai, kad domitės mano kūryba ir drąsiai, nors ir anonimiškai, išreiškiate savo nuomonę. O dėl atsilaisvinusios jaunesniojo Paleckio,- gaila, kad ne vyriausiojo iš LKP CK laikų,- atsilaisvinusios kalėjimo kameros, štai ką aš Tamstai pasakysiu... Konstitucijoje yra toks straipsnis apie demokratiją ir laisvę laisvai reikšti savo nuomonę, žinoma, su sąlyga, jei "konstitucinės dvasios" jo dar nepanaikino... Tai va, mielas mano, man niekas negresia. O štai Tamstai pravartu būtų atkreipti dėmesį į baudžiamojo kodekso straipsnį apie persekiojimą už kritiką, kad netektų pačiam atsidurti Paleckio jaunesniojo, dar kartą apgailestauju, kad - ne vyresniojo, vietoje. Taip ir perduokite tiems, kas Tamstą užsiundė. Beje, Tamstos IP atsekti gali ne tik VSD, bet ir mano tarnyba. Tikiuosi, daugiau nebepasimatysime, baily anonime.

  50 2
 • Nuomonė 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 10:53:53

  Gerb. Tomkau ,ar ne tik kartais pamiršęs esate , kad Paleckio kambarėlis laisvas ????

  4 62
 • >Jaras 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 10:23:11

  tos oligarxines 19 amziaus padugnes ne tik cccp sugriove bet ja ir ikure..visi zymiausi bolseviku banditai yra ir buvo is aukstuomenes luomo (prisimink kad ir sniezka)

  15 1
 • nu kam erzini ozzi? 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 10:20:33

  dar nudves rinkimu nesulaukes is isiucio ir taip tik pakels konservuotu ismatu reitingus

  31 0
 • Jaras 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 09:42:32

  Kai TSRS valdžios viršūnėje atsidūrė nupezę seniai, į kitus valdžios ešelonus - nuo CK, KGB iki rajkomų, - padlaižiaudami tiems marazmatikams, pradėjo brautis godumo apsėsti, turtų ir prabangos ištroškę menkystos, kuriems jokios žmogiškos savybės: sąžiningumas, moralė, padorumas, paprasčiausiai, neegzistavo. Tai – nieko bendro su komunizmu neturintys buržujų palikuonys, tikros 19 a. kapitalistinės sistemos padugnės. Vos pasikeitus santvarkai, jie staiga išvertė kailius ir tapo aršiais sąjūdistais bei "demokratais" (jeigu rytoj ateitų islamas, visi tie veikėjai tą pačią minutę taptų musulmonais, kad tik prisigrobtus turtus, privilegijas ir nedorai susikurtą rojų išsaugotų). Buvę ateistai - net klūpančiais bažnyčiose šventeivomis tapo. Vieni, lipdami viens kitam per galvas, puolė prie aukščiausios valdžios lovių ir kūrė savo klanams palankius įstatymus ir privilegijas. Jų draugeliai - pagal tuos įstatymus - viską grobti, prichvatizuoti, vogti (daro tai ir iki šiol).

  48 0
 • JO 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 09:31:02

  DABAR TAI PASIUS DEDULA SU CHEBRA.....

  35 0
 • ale 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 09:10:00

  žmonės bijo net pavardinti atliktus "darbus". Nuotaika iš nuotraukų, akimirksniu dingtų.

  23 0
 • Antanas 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 08:40:51

  Jei būtų man tokia galimybė, aš juos nušaučiau, ir ranka nesugebėtų. Nėra Lietuvos, žmonės egzistuoja ne gyvena. Skaudu.

  36 1
 • Tam Nesuprantančiam2020 rugsėjo mėn. 20 d. 18:40:03 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 08:27:01

  Kažkada partijos įkūrėjas buvo KGB skundikas,tai kodėl jie ...KGB skundikų partija nesivadina.

  39 0
 • bet kokią trydą 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 08:15:14

  vytukas lieja :), matomai visai jau protas skystėja. Baisi tomkaus panika artėjant rinkimams, gal stengazietą ir jedynstvos šmeižtą teks pridaryt ? :)))

  4 48
 • Ateitis 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 07:51:33

  Ju laukia ateities teismai.

  37 0
 • gerbėja 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 07:25:19

  Negaliu atsižavėti Vito subtiliu jumoru ir meldžiuosi, kad jis kur nepradingtų...

  66 1
 • Vitas Tomkus > Jokūbui ir "Skaitytojui" 2020 rugsėjo mėn. 21 d. 06:59:45

  Mielieji, kaip aš Tamstas suprantu ir užjaučiu. Man ir pačiam koktu skaityti... Šitiek purvo ant garbingų Lietuvos žmonių išpilama, šitiek melo, mėšlo, propagandos... Sutinku su Tamstomis, kad beraščių Lietuvoje tikrai daugėja. (Kai kas net paprasto žodelio "neteko" nebeišgali parašyti - arba absoliutus asilas arba skubėjo greičiau gauti eurus už "komentarą.") O kiek užsakytos rašliavos? Prasivogusių politikierių portretų ir kitokio šlamšto? O kokia gausybė visokių įtartinų "herojų", kurie vieną dieną pozuoja Monake, o kitą jau teisiamųjų suole sėdi - kuriuo atveju mūsų jaunimui imti iš tokio "gražuolio" pavyzdį? Tikrai kažkoks jovalas, Jokūbai. Po to stebimės, kodėl nusikalstamumas auga? Jaunimas yra sąmoningai dezorientuojamas ir nebesiorientuoja, kas tikra, kas - ne, todėl ir auga be normalios orientacijos. Kaip gyvent be interneto, kai visi į jį nosis sukišę, nežinau? Kaip mėšlą iš galvos išmesti, pasakysiu: nebelandžiok į Delfį ir kt. svetimšalių portalus, ar aišku "Jokūbai"?

  51 2
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyksite lankyti artimųjų kapų per ilgąjį savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar iš tikrųjų reikalinga nedarbo diena lapkričio 2-ąją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +7 C

+6 +8 C

 

+4 +7 C

 +9 +11 C

9 +10 C

 

 +10 +14 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

1-6 m/s

       

Nuorodos