respublika.lt

Vitas TOMKUS: KAS LIKS IŠ MŪSŲ, BE MŪSŲ IR PO MŪSŲ? arba Kaip ilgai ir nuobodžiai mes „Gitanos Gerovės Valstybę” kūrėme... - straipsnio komentarai:

 • K
  Kaskart, 2020 spalio 02 18:12:15

  Kai tik išivaduojame iš Rusijos Imperijos glėbio, mūsų laisvės, meilės, tiesos ir šviesos tauriausi siekiai greitai transformuojasi į fašistinės diktatūros, prievartos ir nepakantumo artimajam galutinio taško.

  35 0
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 spalio 02 18:00:45

  Neprilipo nei Aukstai grazus nei jo zmona su komentais apie pedagoges.Gal kur i Taivani prezindentaut galetu varyt?

  22 1
  Atsakyti
 • P
  Patriotas 2020 spalio 02 17:36:34

  Veliau kai uzimsime tikamas pozicijasir Amerka prie Rusijos sienu visu frontu pastatys savo tankus ir atomines raketas vistiek sunakins rusu miestus ir simtus milijonu rusiakalbiu. Tada musu kariuomenes zygiuos i rytus pribaigt dar likusiu gyvu rusu. Kai Nato kareivis kur nors uz Uralo nusaus paskutini rusa svesime didzia pergale!

  1 30
  Atsakyti
 • L
  Lietuvia 2020 spalio 02 17:31:27

  Tikrai gerai kad Baltarusijoje nugaletu demokratija ir ten iskovotu laisve. Pasirasytu asociacijos sutarti, visa ju pramone kaip Ukrainoj i metalo lauza, kvotos i europa. Milijonai bedarbiu nuvertes ju santaupos ir pensininku pirkimo galia. Jaunu kovotoju uz laisve teveliai ir seneliai iseis ubagai, nebetures ka duoti pinigu vaikams ir anukams. Anukai vaziuos vistu pesti i europa. Ju paneles atvyke bus nebranginykes ir sukalbamos. Nes tevyneje ateis badas. Klestes banditizmas ir reketas. Bus musu 90 metai ten. Europa uzplus pati pigiausia darbo jega ir pigios jaunos paneles. Valio musu valdziai. Butinai reikia baltarusiam atnest laisve ir demokratija. Tik jokiu budu nepriimt i ES ir nedalint pasalpu. Nes sugadinsim kaip sugadinom arabus ir negrus. Turim buti negailestingi ir savanaudiski. Juk jie yra rusai. Slavai.

  22 2
  Atsakyti
 • O
  Oi kiek baltarusiu paneliu nori keliaut i Europa, gyvent Europoje 2020 spalio 02 17:19:19

  Vyrai eikime i stoti grazias piiglauskime sau. Kur negrazios gales keliauti i Europos viesnamius. Senos vitas pesti paukstynuose. Ir gejams verta nepraziopsoti sviezios mesos.

  7 2
  Atsakyti
 • N
  Na na 2020 spalio 02 17:11:51

  Gal ir gerai kad abegs panu daug. Svarbu kad musu valdzia butu grie zta ir neduotu joms pinigu uz dyka. Sugadins, ispuikins jas. Kokia nauda is tokiu turinciu kisenese pinigu duotu valdzios uz dyka. Tegu uzsidirba pacios. Cia Europa o ne islaikytiniu rojus is mokesciu moketoju pinigu. Turim buti grizti, nieko neduot uz dyka.

  5 1
  Atsakyti
 • V
  Vilnietis 2020 spalio 02 17:04:54

  Velniop ta perversma Baltarusijoje. Va jauna baltaruse atbegele tai noreciau sekso verge turet savo lovoj. Eisiu i stoti pasidairyti. Bet nesamone moket pinigus uz seksa. Turetu uztekt kad duociau pastoge bute ir pavalgyti. Dar gal vodkos. Ir parukyt. Butu gerai kad cia atbegtu daug jaunu paneliu is protestu. Tik jokiu budu negalima joms duoti pasalpu i paso. Ispuiks. Ims noret daud pingi uz seksa. Bandysiu parsivest is stoties kokia protestuotoja panele svajojancia i Europa. Pamatys tikra europa pirmiausiai. Gerai musu valdzia daro kad priima jas. Tik nereikia duoti joms pinigu kad nesusikeltu kainos ir butu sukalbamos. Vrukai ju gali eiti tiesiai i musu lgbt bustine. Ten badu nemirs. Vienu zodziu revoliucija Baltarusijoje yra gerai. Kiek mesos atbegs. Pagaliau issipildys atbegusiu baltarusiu svajone gyvent Europoje. Durnius ir baznyciose musdavo.

  6 4
  Atsakyti
 • D
  Daiva M.K. 2020 spalio 02 16:52:42

  Dar anksčiau apie „gerovės valstybę“ mąstė Antanas Maceina „Niekšybės paslaptyje“. Vladimiro Solovjovo aprašytas antikristas yra „gerovininkas“. (Ačiū, Respublika.lt, kad neprivalau įrodinėti, jog nesu robotas.)

  15 0
  Atsakyti
 • K
  Kaimietis pensininkas 2020 spalio 02 16:51:08

  Va as priimciau i savo nama ir lova jauna grazia baltaruse. Tik svarbu neduoti jai jokiu pasalpu ir paso kad net atgal negaletu pabegti. Ir i ES negaletu vaziuot toliau. Butu priklausoma finansiskai nuo manes. Ir butu meili lovoje. Blogai kad boba gali skirtis ir isgeist puse turto. Sia teisinis promachas gaunasi. Visas seimos turtas turi priklausyti tik vyrui. Kaip pas arabus ir indus. Bobos neburbuliuotu ir visada duotu savo seimininkui ir vyrui. Aisku pasaulyje musulmonu religija nugales. Nes tai vyru religija vyro virsenybes religija ir teise.

  1 5
  Atsakyti
 • a
  as tai pvz 2020 spalio 02 16:50:25

  as tai pvz jei man patinka straipsnis, noreciau po komentaru ne tik + ar - palikti, bet dar pvz ir 1 eura pervesti, atsirastu Respublika palaikanciuju armija, manau Tomkus tikrai parinktu zmoniu kurie panasios pasauleziuros, o ne kur melas brukamas per kita 80 % ziniasklaidos 'LT' ... ne kvaili zmones ir ta jaucia, kas ka paperka ir bruka ivairias statistikas, baudas bei gasdinimus . cia kaip filmai kai geri, tai ir sumoka noredami paremti kurejus

  10 0
  Atsakyti
 • K
  Kaimietis 2020 spalio 02 16:39:46

  As kaimietis. Pensinikas . Mastau kad ir anksciau reikejo ivezti vien jaunu arabiu is tos Sirijos. Padalint uz dyka pensinikam. Sekso vergemis. Ar buktai tarnaitemis. Vyru arabu jokiu budu neleisti, tik atrinkt ten jaunu arabiu. Tukstancius ir Briuselio plana butume ivykdeir pensi ikai prie savo nusenusiu bobu butu gave nemokamas tarnaites suguloves. Pasu aisku joms neduoti kad nepabegtu tolyni ES ir butu seiminiku nuosavybe. Teisiskai verge. Jei seiminikas susizenitu galetu suteikti zmonos statusa. Dabar jaunas atbegusias baltaruses irgi galima atiduot musu vyrams. Tarnaitemis ir sugulovemis. Nuo senoves vergove atvykeliams buvo normalu. Kitatauciams.. Va atvukeles mergos gimdytu lietuvius. Jau pagalteva lietuvius. Arabu krastuose tokia vergovine santvarka normalu. Nes praktiska. Lietuviams reikia mesti katalikybe ir pereiti i musulmonu tikejima, ivest sariato civilini kodeksa Galetume turet po kelias zmonas ir jos butu visiskai paklusnios vyrams, visada duoti kai tik vyras nori.

  3 7
  Atsakyti
 • r
  romas 2020 spalio 02 15:41:35

  puikus straipsnis Vitai nauseda 100 plagiatorius,Vitai daugiau rasyk apie kgb dokumentu isslapstinima ,gal tada kazkas pajudes I prieki,nes jie visai suizulejo

  30 0
  Atsakyti
 • K
  Kirstuke 2020 spalio 02 15:31:57

  Man tos Lukašenkos sankcijos vienodai. Manęs neliečia. Aš bijau kad Lukašenka nepastudijuotu Lietuvos 30 metų esančių valdžioje sėkmės istorija. Nedauzau žmonių, o atveriu sieną : kam nepatinka - visi į Lietuvą! Ir ne po vieną, o visi kartu! Velnias, baisu. Dar išryškės, kad valstybės sienos nekontroliuojam.... Na, baika: Europos Sąjunga irgi nekontroliuoja..... Na, gal Europą irgi įtikintų, kad Lietuvą žalieji Putino zmogeliukai užpuolė : che, che....

  12 1
  Atsakyti
 • >
  >valstybės varbu 2020 spalio 02 14:49:25

  Oi kaip klystate - mes jiems "įdomūs" jau nuo Petro 1-jo laikų. Tuomet mes buvome langas į Europą ir jis jį atvėrė, o dabar tik mėšlo krūva pakeliui į Karaliaučių...

  10 6
  Atsakyti
 • T
  Taikliai 2020 spalio 02 14:46:11

  Pastebeta

  18 1
  Atsakyti
 • v
  valstybės vardu 2020 spalio 02 14:31:46

  Pamenu kaip G. Nausėda žadėjo kurti GEROVĖS VALSTYBĘ. Tik tuomet jis nepasakė kurios valstybės gerove rūpinsis. Pasirodo, Baltarusijos gerovės kūrimu stipriai užimtas. Ai, Lietuvoje ir taip jam gerai gyventi, o kam negerai gali emigruoti, arba TYLĖTI , Va ir TYLI tauta 30 metų. Jeigu bando kas sakyti kad valstybėje negerai, apšaukiamas vatnyku, dirbančiu rusams. Va ir pasaka baigta. Beje, rusams mes neįdomūs, tik jie mums labai įdomūs, mus vis puola , ir taip 30 metų.

  52 0
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>Ziuresim 2020 spalio 02 14:16:25

  ...kaip yra ??? yra paprastai - landsgrybių kadrai visur - savivaldybėse, ministerijose, teismuose,tarnybose tarnybėlėse...o kur dar tremtiniai ir jų palikuonys, kovotojai...visi, kuriems mokama daugiau nei kitiems...jie eis balsuoti nors karas ir maras už lango...nes jiems pirmiausia savi marškiniai svarbiausia...o Lietuva ??? o Lietuva paskui...tai va...

  42 0
  Atsakyti
 • Z
  Ziuresim 2020 spalio 02 14:01:40

  Visi keikia konservatorius,vardina jų vagystes ir padarytus milijardinius jų nuostolius,rimti skaiciuotojai priskaiciuoja 20 milijardų,bet kai ateina rinkimai ir biuletenių skaičiavimas ir vėl landsbergines utėlės pirmame plane.Tai kaip čia yra?

  53 2
  Atsakyti
 • O
  O 2020 spalio 02 13:55:45

  dabar i prisiims i LIETUVA visokiu baltarusu,rusu,o po to bate prasys putino gelbeti savo tautiecius,nuo persekioimo.

  23 0
  Atsakyti
 • R
  Remis 2020 spalio 02 13:53:21

  „Baltos“ pirštinės, magnolijų kvapas, pavytusių tulpių ir sušvinkusių konservų smarvė aplinkui. Lietuvoje viskas viename.

  53 0
  Atsakyti
 • V
  Valdas 2020 spalio 02 13:53:11

  Puikus pastebėjimas. Bet jau per vėlu, kažką pakeisti. Sistema dirba sklandžiai, kitaminčius sugaudo ir nusodina, pilna propagandos nudaužtų, kurie kiekvieną dieną ieško ir randa Kremliaus agentus. Esame suskaldyti ir himno žodžiai "vienybė težydi" tėra tik žodžiai. Po Pakso apkaltos Kubilius trimitavo, kad reikia panaikinti dviejų Lietuvų egzistavimą, suvienyti piliečius, bet, kaip matome, praėjus daugiau nei 15 metų, viskas dar tik blogiau.

  35 2
  Atsakyti
 • Š
  Šiaulietė 2020 spalio 02 13:37:33

  Nepasisekė Lietuvos prezidentui G.Nausėdai įtikinti ES vadovų - sugriežtinti sankcijas Baltarusijos, kaip jis sako,režimui! Nepadėjo nė Makrono paźadai Svietutei. Prezidento, buvusio ,o gal ir esamo, A.Lukošenkos į sankcijų sąrašą neįtraukė. O tiek laiko ir jėgų buvo panaudota!

  48 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 spalio 02 13:11:43

  Teksto autorei, -iui su nr 2020 spalio mėn. 01 d. 23:36:46 2003 sausio 23, Rolandas Paksas seime buvo ir balsavo dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Buvo pateikta nuoroda, bet tomkiniai panaikino.

  5 9
  Atsakyti
 • M
  Meta 2020 spalio 02 12:52:28

  nereikia tamsta afrikieciu.Reikia grynaveisliu lietuviu.Dabar ziurekit kaip buvo ir yra.Buvo sakoma,kad kapitalizme leidziama uzdirbti,o socializme leidziama vogti.Ir vogeme,kas tik norejo ir kiek panese.Kas kelnese,kas uz krutu ar kitu vietu.Todel Lietuvoje prisiveise tokiu misrunu norinciu daug turto kaip kapitalizme ir kaip socializme dar neatpratusiu vogti.Kaip sunys.Yra grynaveisliai,yra misrunai,kai be kilmes nulekia pas kilminga ir ,,lenciuginiai,,,kuriu gerbuvis priklauso tik nuo seimininko.Tai kas gyvena gerose salygose.Aisku grynaveisliai.Bet kur ju rasis,todel ir reikia ne dejuoti,o dirbti.Nezinau,gal kas turit kitokiu pasiulymu,nes man jau Tomkaus pagailo,kad tik jis iesko iseiciu,o mes ,tik kaip aidas,atliepiam.

  19 3
  Atsakyti
 • K
  Kirstuke 2020 spalio 02 11:34:52

  Sugalvojau, kad kažkuo reikia pasivadinti. Na, šiaip nelabai gal gražus vardas, daugiau žinomas kirstukas. Bet aš esu moteris ir ne tas amžius, kad kas nors išplautu ant tiek smegenis, kad jei noresiu - galėsiu būti vyru... ( Už Lietuvą, vyrai! ) Ne bliamba...... Jei moteris sandely prekių paletes stumdo ne blogiau už vyrą, o jai mokama mažiau, tai chul iš jinai padės tiems vyrams už Lietuvą kovoti....

  16 3
  Atsakyti
 • l
  lašinys 2020 spalio 02 11:26:20

  Siūlau "juokais išrinkti" Emanuelį ... Ir neduoti... Įdomu į ką kreipsis: į Putiną ar Makroną at JT. O gal patrauks namo?

  11 2
  Atsakyti
 • 2
  2 META 2020 spalio 02 11:22:12

  Skubiai importuoti afro-europiecius: puikiai ismano naktini lovos gyvenima. Ir panos bus patenkintos.

  14 8
  Atsakyti
 • M
  Meta 2020 spalio 02 11:15:50

  sukis toks butu,Visi kas pajegus i lovas kuriam nauja visuomene,nauja geroves valstybe be burbejimo,pezimizmo.Ir tokios valstybes kurimas yra malonus dalykas.

  6 5
  Atsakyti
 • M
  Meta 2020 spalio 02 10:55:38

  Vakar dirbau toki neidomu darba-pjausciau obuolius murmuliadui ir vis masciau ir masciau ka daryti,kad ta Lietuvele nedingtu is pasaulio zemelapio.Ir stai ka sumasciau.Pirmiausia skiriu tiems,kurie sako kad jau galas,nyksta ,traukiasi,blesta ir greit visai isbles musu valstybe ,kaip ta lietaus bala,pasvietus saulei.Ne velnio,iseitis yra.Skubiai didinkim gimstamuma.Nauja karta.Tie kurie dar gali/juk dabar medicina padeda galeti ir iki 50 metu/,gimdyti,pensininkai turi is gautu papildomu ismoku skirti tam tikra kieki pinigu,kad galetu jaunus isleisti i koki kurorta/be turimu vaiku/,pailseti ir ,,padirbeti,,.Jeigu gyvenate kartu,senieji neriogsokit namuose.Eikit i rusi tvarkyti atsargu ziemai,pasivaikscioti,pas kokia drauge isvaziuokit kur nors.Zodziu,palikit galincius ir mokancius didinti lietuviu populiacija vienus.Ir kol sita nauja karta uzaugs,neliks psiaudopatriotu,vagiu,kai pavyzdys vogti uzkreciamas ir bus geroves valstybe.Viskas priklauso nuo musu visu.

  10 10
  Atsakyti
 • a
  alex 2020 spalio 02 10:54:01

  rusai,baltarusai,lenkai,vengrai turi prezidentus.jie SAVO tautos VADAI.pas mus buvo Brazauskas dar dar,,,,o po jo tai tapkes tai parodijos.

  55 2
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BRANGSTA: Ekonomistas Marius Dubnikovas sako, kad dabar ekonomika yra priešaušryje, kur brangsta ir žaliavos, ir elektra bei dujos, o kainos dar didės.
 • KONKURSAI: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos duomenimis, Kauno miesto savivaldybė šiemet turėjo įvykdyti 45 vadovų konkursus (26 - į bendrojo ugdymo mokyklas, 14 - į ikimokyklinio ugdymo įstaigas, 4 - į neformalaus vaikų ar suaugusiųjų švietimo įstaigas ir 1 - į švietimo pagalbos įstaigą).
 • KAMEROS: Rūpindamasi gyventojų saugumu, sostinė prie jau turimų 153 vaizdo stebėjimo kamerų įrengia dar 70.
 • BEDARBIAI: Ilgalaikiai bedarbiai sudaro 44 proc. visų Užimtumo tarnyboje registruotų darbo neturinčių asmenų.
 • PRATYBOS: Savaitgalį Raseiniuose vyks civilinės saugos kompleksinės pratybos ir mokymai „Tauras 2021“.
 • SKIEPAS: Europos vaistų agentūra (EVA) spalio pradžioje turėtų priimti sprendimą dėl palaikomųjų „Pfizer/BioNTech“ vakcinos nuo COVID-19 dozių vyresniems kaip 16 m. amžiaus žmonėms, ketvirtadienį nurodė vienas aukšto rango pareigūnas.
 • DARBAS: Nuo 2006 metų darbingo amžiaus gyventojų skaičius Lietuvoje sumažėjo nuo 2,2 mln. iki 1,8 mln.
 • 112: Apie 15 proc. arba vidutiniškai po tūkstantį skambučių per dieną – tokia dalis Lietuvos gyventojų Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) vis dar pasiekia senaisiais pagalbos numeriais, kurių netrukus nebeliks.
 • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
 • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +15 C

+5 +10 C

 

+4 +9 C

+12 +16 C

+12 +17 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos