respublika.lt

Vitas TOMKUS: APIE SAVE IR APIE MUS VISUS (Sekmadieninis pamokslas) - straipsnio komentarai:

 • k
  kgb ne tik ikure sajudi bet dar 1988 pereme jo valdyma 2020 spalio 25 07:28:40

  Algirdas Sukys papasakojo kad kgb agentai ozys ir cepaitis dar 1989 metais zinojo kad bus sugriauta cccp ir socialistine santvarka ir jau planavo kaip padaryti kad turtas neatitektu dirbantiesiems, o butu perimtas kgb mafijos..yra youtube Algirdo Sukio video keli ikalbeti 2017 metai iki jo mirties ir daugiau nebegalima gintis sakant kad as nezinojau. Algirdas Sukys papasakojo ir sajudzio pirmininko suklastotus rinkimus kur ozys buvo tik 5 bet cepaitis issineses urna kazkokiems veiksmams atlikti parnese jau su oziu pirmoje vietoje ir visi sajudzio tarybos nariai suprato kad tai klastote ir Petkevicius net suriko tai, o kgbistas cekuolis pasake kad klastingas ozys bet tai ir gerai nes bus klastingas atseit ir su kremliumi...kremlinas bus klastingas pries savus vadus..bet isislaptino ne nuo kremliaus o nuo Lietuvos zmoniu 100 metu ir vienu metu dar kelios buvusios socialistines salys tai padare 2015 metais..taigi visi rinkimai klastojami jau nuo 1988.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tikinti 2020 spalio 09 06:51:54

  Ak, kad pono Redaktoriaus pamokslas kiekvienam dar fikinčiam Lietuva į širdį.

  2 0
  Atsakyti
 • V
  Viktorija 2020 spalio 08 23:02:37

  radau komentarą, kad reikia už valstiečius balsuoti, nes jie myli savo žemę ir neparduos jos už jokius pinigus. Nu čia jau visiškai į lankas nuvaryta: kokia meilė savo tėvynei? ar pastoviai kertamos sengirės ir kiti miškai tai čia ta jų didžioji meilė tėvynei? O vaikų įstatymas? Valstiečiams visai negaila pačių brangiausių dalykų - nei miškų , nei vaikų. Niekada nebalsuosiu už šituos parsidavėlius. O kur dar nauja afera su vėjo malūnėliais ant jūros? Pelną susirinks mafija, o išlaidas paskleis ant žmonių pečių.Gal pakalbėkim apie dujų laivo aferos pratęsimą iki 2040 metų, juk galėjo imti ir nupirkti tą prakeiktą geldą, bet ne, dar nuomą pratęsė, nes juk tai tokie pinigų klondaikai tekantys iš mūsų visų sąskaitų į jų sąskaitas. Kodėl nekalbam apie Juozaičio partiją, apie Drąsos kelią, apie Radžvilos partiją?Ar tik durnadėžės tiesa yra ta vienintelė tiesa? Žmonės, nu mąstykit plačiau, žiūrėkit ne LRT, bet Knygnešį, K.Juraičio kanalą, Press jazz ir pan. ten kitokia tiesa, ją reikia žinot

  1 2
  Atsakyti
 • T
  Tamsta 2020 spalio 07 21:45:13

  Šalia tvoriau, labai jau klaidingai isivaizduojat visus.

  1 0
  Atsakyti
 • w
  weks 2020 spalio 07 16:27:46

  Nepatingėjau, perskaičiau daugiau nei pusę komentarų ir nustebau - niekas nemini, kad nuosavybės grąžinimas ir pasėjo tą individualizmo, gobšumo, nužmogėjimo sėklą. Lansbergis ir kiti gudručiai gerai apskaičiavo, kur nukreipti žmonių dėmesį.

  14 0
  Atsakyti
 • a
  alex 2020 spalio 07 15:54:54

  Gerb. autoriau, toks įspūdis, kad pradėjote vėl rašyti tam, kad nuslopinti savo apmaudą, kad savo laiku kartu su kitais idėjiniais pražiopsojote patį svarbiausią momentą.

  4 5
  Atsakyti
 • A
  Atpildui 2020 spalio 07 15:21:59

  Niekas nei kubiliaus , nei juknevičienės nerinko į Europos institucijas-jie už vogtus milijardus save išrinko , pafinansavo ir visa jų dorybė, bjaurybės. Kaip ir maldeikienė mgboltik prafinansuota ir suokia šimonės gaid su konservų Šūdmaliais !

  17 2
  Atsakyti
 • P
  Po mūs 2020 spalio 07 15:17:51

  Tik neprileisti į naują Seimą šimonytės, laukiančios n e l i e č i a m y b ė s, nes tūri ji su vadukais keliaut į Tarptautinį teismą! Valio, lai keliauja atsakyti, o gal pabėgs su vasiliausku, grybe , lansbergių šūdmaliais-juk mafija konservatoriį už nugvelbtus milijardus tik Lietuvos teisėsaugą nuperka...

  14 0
  Atsakyti
 • P
  Princesė 2020 spalio 07 12:01:15

  Tiesa sakant, tai kovoti su begale anonimiškų paauglių - ne pati geriausia redaktoriaus strategija. Aš galiu galvą guldyti, kad brandžių žmonių čia nėra. Bet Tomkus - ne anonimas. Bet riejasi su anonimais. Vilnius turbūt yra viena iš brandesnių Lietuvų. Tačiau, kaip įrodyta tyrimais, Lietuvų yra ne viena. Kas ir kaip kurioje Lietuvoje pasisuks po tam tikros nuomonės išreiškimo, labai nelengva suprasti. Tomkus rašo, nes už tai gauna solidų atlyginimą, na, ar nelabai solidų, gal ir nelabai... O koks nors anonimas tik šiaip parėkauja, nieko jis už tai negaus (gali ir visai apsigauti)... Žinoma, daug blaivumo yra tame, kas tas Tomkus rašo. Tiesa, kad rinkėjai visada pralaimi. O laimi (ir gauna solidžias algas) tik išriktieji. Bet bala jų nematė. Ne piniguose laimė. Tomkus - blavaus proto ieškotojas. Ir vis dar tiki, kad Lietuva tik viena. Iš tiesų, jo karta labai vieninga.

  7 9
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus > v 2020 spalio 07 11:56:30

  Deja, kada ir kur Antanas Sniečkus statė gamyklas Tamstai nurodyti negaliu. Tiksliau - nebegaliu. Beveik viską mūsiškiai švariai nugriovė arba nešvariai "prichvatizavo". Beliko tik Maironio apdainuota pilis... (Žiūr. Trakų rajone; šaltinis: Maironio Rinktiniai raštai, 69 psl., "Pelėsiais ir kerpėm apaugus aukštai..." Beje, ši eilutė skirta ne tik Lietuvai!)

  16 1
  Atsakyti
 • v
  v 2020 spalio 07 11:42:00

  Vitui tomkui, gal galite nurodytu saltinius, kaip Antanas Snieckus state gamyklas, laivus ir t.t.,

  4 8
  Atsakyti
 • D
  Drg. Mauzeris 2020 spalio 07 10:04:58

  Spalio 11 d. rinkimai, o spalio 12 d. jau po rinkimų...Gal seną / naują informaciją apie nužudymo organizatorius reikėtų skelbti prieš rinkimus?

  9 0
  Atsakyti
 • a
  aAlgirdas-V.Tomkui 2020 spalio 07 09:37:00

  tai, kad Kaliningrado sritį Chruščiovas siūlė pasiimti Lietuvai, kaip i Krymą Ukrainai, tikras faktas. Prisimenu, aš pacanas buvau labai pyktas -- kodėl nepasiimam senų prūsų žemės. Bet,kai jau tapau studentu, man išmintingi žmonės paaiškino -- Kaliningrado srities atsiėmimas būtų katastrofa Lietuvai, nes visiškai sunaikinta sritis būtų atstatoma pinigais skirtais Lietuvai. Ir neturėtume mes tuomet tų pramonės įmonių, kurios gimė Lietuvos mietuose ...Alytuje,Mažeikiuose, Jonavoje ir t.t. Pats teisus ...išmintingu vadovu buvo A.Sniečkus sugebėjęs, tarp kitko pergyventi visus TSRS partinius vadovus.

  14 2
  Atsakyti
 • D
  Domino 2020 spalio 07 09:00:42

  Lietuvėle tu mano, tu brangi tėvyne...

  6 1
  Atsakyti
 • D
  Drg. Mauzeris 2020 spalio 07 08:52:30

  Kažkodėl visiems patinka tik oficiali "Jedinstvo" atsiradimo istorija? Neoficiali kita...Grupė rusakalbių įvairių gamyklų darbininkų aplankė valdžiažmogius: prašymas buvo paprastas - siekti ekonominio savarankiškumo. Atsakymas buvo pribloškiantis - "Jeigu mes jiems atiduosime gamyklas, tai kaip vėliau pasiimsim"? Išeitų, kad apie įmonių "prichvatizaciją" galvota jau tada:)

  13 1
  Atsakyti
 • k
  ką tai reiškia? 2020 spalio 07 08:49:12

  jau kasdien ima atsirasti vis daugiau ir daugiau narsuolių, kurie ginė mūsų tėvynę, vis daugiau atsiranda karo vadų, kurie karo frontuose kovėsi su bolševizmu. Netgi atsiranda iki tol negirdėtų prezidentų. Kas bus toliau?

  7 1
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (2) 2020 spalio 07 08:36:27

  Prisimenat, kiek vargo Atgimimo laikais turėjome su rusakalbiais "jedinstvininkais" ir "draugovininkais" persirengusiais kariškiais? Ne mažiau nei dabar vargsta amerikiečiai su atvežtiniais negrais ar prancūzai su kviestiniais arabais. Ne visai. Mes buvome drąsesni. Ant kelių prieš juos nesiklaupėme. Purvinų batų pasiutusiems svetimšaliams nebučiavome. Žmonų ir dukrų prievartauti aikštėse neleidome. Maža to - su kumščiais ir šaltu vandeniu nuvijom juos nuo seimo, prie TV bokšto persirengėliams draugovininkams iš KGB neleidome net iš autobusų išlipti. Ta proga klausiu "žinovų", kurie vis aiškina, kad mano ir Jūsų Sąjūdį KGB įkūrė ir juo rūpinosi: kodėl kagėbistai darė viską, kad Sąjūdis žlugtų? Kodėl mus, aktyvistus, KGB nurodymu išmetė iš darbo į gatvę su "vilko bilietu" (vieną pirmųjų - mane), persekiojo, gąsdino ir net ruošėsi sušaudyti? Tai Jūs vadinate "rūpesčiu"? Nebent, minėdami KGB įtaką Sąjūdžiui, turite galvoje "Dėdulę", "Juozą", "Praną", "Kliugerį", "Gabrielių" ir daug kitų. (Visą tekstą skaitykite www.respublika.lt.)

  12 0
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (1) 2020 spalio 07 07:48:45

  Atidžiai perskaičiau Tamstų komentarus, tada pasižiūrėjau į dangų - lyg ir ne pilnatis: kas gi su mūsų galvom ir galvytėm?! Prie ko čia santvarkos, sąjūdis, komunistai, kapitalistai? Aš tik kaip sektiną pavyzdį paminėjau Lietuvos vadovą Antaną Sniečkų, kuris net tarnaudamas rusams, kaip išgalėdamas stengėsi nenuskriausti Lietuvos žmonių. Kad jie nesurusėtų, neišsilakstytų po Sąjungą, kurioje irgi buvo vietų su kosminiais atlyginimais, prieš Kremliaus ponų ("tovariščių") valią atstatė Trakų pilį, pristatė gamyklų, laivų, mokyklų... Todėl, kad buvo tikras šalies Gaspadorius! Žinoma, ne visai tikras, Maskvoje buvo už jį viršesnių, bet jam rūpėjo Lietuvos žmonės, kurie buvo jam priskirti. Matydamas kvailus Kremliaus nurodymus, stačia galva nepuldavo aklai jų vykdyti, o visaip gudraudavo... Ir dažnai pavykdavo. Nesu tikras, ar išties rusai siūlė Lietuvai prisijungt Kaliningrado sritį, bet jei buvo taip ir jis nesutiko, tuometnis Lietuvos vadovas buvo ne tik drąsus, bet ir labai išmintingas.

  15 1
  Atsakyti
 • A
  Apie lochus 2020 spalio 07 02:27:18

  Vieni tikrai trenkti, kiti- už pinigus. Pirmieji dėl to nekalti, kad ivarios politinės prostitutės jų vardą tersia

  7 0
  Atsakyti
 • n
  ne lochas 2020 spalio 06 21:55:58

  Teisus p. Vitas Tomkus, tai jis tikras Sąjūdietis ir tikro Sąjūdžio, kurio nebepakertos jokie lansgrybio konservatoriai. Dar gyvensim, dar balsuosim už Valstiečius, kurie myli savo Lietuvos žemę ir neparduos nors ir siūlytų didžiausą kainą. Neparduos sąžinės kaip šimonytė, vasiliauskas, kubilius ..už mūs 2 milijardus ir kiaulės akimis sieks neliečiamybės naujam Seime!

  26 4
  Atsakyti
 • v
  v 2020 spalio 06 21:37:10

  kam idomu paziurekite Rolando Paulausko laida Rinkimai 2020 - Mūsų gretos

  17 0
  Atsakyti
 • v
  visas brudas iskilo i pavirsiu ir uzgrobe valdzia kokios jegos priverte pasitraukti vienus o 2020 spalio 06 21:28:07

  TSRS padarė posūkį į kapitalizmą, kad visas brudas išplauktu į paviršių. taipogi tai pamoka kitiems, kad nevalia išduoti tėvynės, nes okupantas labai greit viską užgrobs.

  16 0
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>na 2020 spalio 06 21:08:44

  ...o galite suprasti, kaipkanalizacijos vamzdis Neryje tapo menu ????

  21 0
  Atsakyti
 • n
  na 2020 spalio 06 20:47:16

  niekaip neisein suprasti kaip tauta kuri buvo sajudzio suvienyta per 30 metu susiskalde taip kad nebegali uz save pastoveti kaip sajudis kur buvo tiek geru ideju ir protingu zmoniu virto neigaliu ir visas brudas iskilo i pavirsiu ir uzgrobe valdzia kokios jegos priverte pasitraukti vienus o kitiems uzciaupe burnas kad tyletu o kai nera protingu ir saziningu politiku kas vestu tauta prasideda tautos nusivylimas politikais ir valdzia ir prasideda kiekvienas uz save todel dabar turim ka turim

  19 0
  Atsakyti
 • K
  Kindziulis 2020 spalio 06 19:50:33

  Taip ir norisi šitu nuotraukoje su vėliavytėmis įsiamžinusiu pensininku trumpai ir aiškiai paklausti - koks velnias prieš 30 metu privertė jus pamiršti veltui gautus butus ir vasarnamius, nemokamas spec.poliklinikas, kelialapius į kurortus net uždaras spec.parduotuves ir kovoti prieš neišvengiamą savo liaudies laimę ?!

  26 3
  Atsakyti
 • v
  v 2020 spalio 06 19:37:44

  seniai pastebeta, kad musu tauta gali susitaikyti su viskuom,kad ir kokius mokescius butu privesti moket per prievarta kad ir kaip priversti kenteti: nuo parsidavusios teisesaugos siautejimo ar ju politiniu uzsakymu vykdymo ir apsimetinejant nieko nematantys viso to grobstymo, vagysciu, neteisybes, pinigu vagysciu ir isisavinimo, toliau tos primestos melagingos ir klaidinancius zmonems vertybes, manipuliacijos, nupirkta ir propagandine ziniasklaida, teisiu ir laisves neteisetas suvarzymas, korupcija visuose sluoksniuose, valdininku ar politiku i kitu instituciju savivale, biurokratijos putimasi ir musu daugumo vargetu varganais pinigeliais islaikomas sitas valstybinis aparatas, zmones istvermingi ir pakantus tiems dalykams, nes galvoja , kad su visa tuom turi kovoti kazkas kitas, tik ne jis, ir siulyciau nebalsuoti uz tuos klanus, valstiecius, konservus ar nacionalini susivienijima, nes geri parazitai yra taip pat,liberalus, laisves partija, socdemus ar kitas sitemines partijas

  16 5
  Atsakyti
 • A
  Antras delfis atsidare 2020 spalio 06 18:17:38

  Su Šniukštais komentaruose

  2 11
  Atsakyti
 • J
  Jane 2020 spalio 06 17:44:34

  Didžiausia Snieckaus klaida kad kai Chrudciovas siūlė perimti Lietuvai Kaleningrado srit.aisake šiuo metu nebūtų šios problemos kaip Suvalkų koridoriaus, o Lietuva būtų stipresnė su didesniais ištekliais kurių Karaliauciuje yra nemažai, o Snieciuku reike labai gerbti kad Lietuvoje yra virš 80%lietuviu ir mes neturime tokiu problemų kokias turi estai latviai, ukrainiečiai ir belarusai prie jo lietuviai veržėsi į Lietuvą, o prie konservatorių liberalų ir sodemo lietuviai bėgo ar buvo neoficialiai genami iš Lietuvos per šiuos du metus lietuviai po truputi pradeda grįsti į namus štai tau brolį lietuvi informacija pamąstymui kas yra kas

  20 2
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>to Dzūkija 2020 spalio 06 17:32:09

  ...kažkas pasiūlė autoriui tapti vedliu ... ar pagalvojote, kaip sunku į priekį vienam vesti avių bandą ??? todėl tapkime tauta ir karts nuo karto nusipirkime Respubliką, kad jos nesuvalgytų, kad neprapultų šis langas į pasaulį...

  34 2
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>to Dzūkija 2020 spalio 06 17:25:29

  ...dalyvauti valstybės gyvenime...ateiti į rinkimus ir atiduoti savo likimą į svetimas rankas - ne išeitis...ir net tada, jeigu kažkas šaukia, kad esi tik kvailys, turi prisiminti, kad ir trečias brolis Jonas gali turėti gerų idėjų...

  18 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADARINIAI: pietinėje Belgijos dalyje – prancūzakalbėje Valonijoje – prasidėjo šiukšlių krizė - po smarkių potvynių, kilusių liepos 14-16 dienomis, regione perpildyti visi sąvartynai, ir statybinių šiukšlių kalnai ėmė dygti nenaudojamoje automobilių magistralėje A601.

 • KOVA: antradienį Graikijos ugniagesiai kovoja su dideliu miško gaisru šiauriniame Atėnų priemiestyje, jo dūmai juntami šalies sostinėje - ugnis šėlsta Dioniso municipaliteto miško masyve, netoli Galinio kaimelio, rajone tarp Stamatos ir Rodopolio gyvenviečių.
 • STIPRUS: pirmadienį Indonezijoje, prie Sulavesio salos pakrantės, įvyko 6,2 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV geologijos tarnyba, tačiau perspėjimų dėl cunamio grėsmės nebuvo.
 • KOSMOSE: šeštadienio vakarą virš pietinės Norvegijos naktinį dangų nušvietė didelis meteoritas, sukėlęs bangą pranešimų net iš Švedijos apie pastebėtą dangaus kūną, pranešė vietos žiniasklaida.
 • SIAUTĖJA: miškų gaisras, kilęs už maždaug 100 km į vakarus nuo Barselonos, sunaikino 1 100 hektarų miško ir dirbamos žemės, sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Katalonijos miškų komisija.
 • GĄSDINO: Filipinus šeštadienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS), tačiau jis įvyko giliai po žeme, todėl vietos pareigūnai teigė nesitikintys daug žalos.

 • SKĘSTA: potvyniams apėmus dalį Vidurio Kinijos teritorijos, penktadienį, pasitelkiant savadarbius tiltus, buvo evakuojami kaimų gyventojai - tai daroma dėl šalies rytinės pakrantės link artėjančio taifūno, kuris gali sukelti dar didesnius potvynius.
 • TRANSPORTAS: Europoje antrą šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padvigubėjo naujų elektra varomų transporto priemonių pardavimai, penktadienį nurodė Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).
 • ATIDARYMAS: Grikapalyje penktadienį buvo atidaryta didžiausia pagal pagamintos vienoje vietoje elektros kiekį nutolusi saulės elektrinė Lietuvoje, kurios galingumas yra 3,35 MW - platforma nuo jau egzistuojančių skiriasi tuo, kad „SoliTek“ modernių technologijų dėka vartotojams užtikrinama 35-40 proc. efektyvesnė elektros generacija ir dvigubai mažesnė kaina už elektros energiją.
 • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar vidaus reikalų ministrė A.Bilotaitė turi atsistatydinti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +24 C

+15 +21 C

 

+15 +20 C

+21 +29 C

+19 +26 C

 

+24 +27 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos