respublika.lt

Visuomenininkai: Konstitucinis Teismas laužo Konstituciją, Seimas nusiplauna - straipsnio komentarai:

 • Juozas 2019 vasario mėn. 23 d. 16:22:10

  Konstitucinis teismas nereikalingas ir tik laiko klausimas, kada jis bus panaikintas. Dabar jo priimami sprendimai tik rekomendacinio pobūdžio, o ne vykdymo. Dėl šeimos-kas yra šeima seimas svarsto gal 10 metų, o užtektų paklausti kaimo bobutės ir jums pasakys, kas yra šeima. Gėda klausytis jūsų išvedžiojimų, kas yra šeioma.

 • Prosenelis 2019 vasario mėn. 18 d. 10:35:49

  Tauta turietu paroditi kad jinai gyva ir tarti savo žodį konstitucinėmis teismu ir valdžiai gana mus kriusti dvigubai pilietybei ne sarasiniu rinkimams ne panaikynti konctitucini teismą .

 • vfd 2019 vasario mėn. 17 d. 09:57:38

  KT jau seniausiai pats pažeidinėja konstituciją ir yra aukščiau jos. Jis jau seniai pats sau prisiėmė teisines galias, kurių jam niekas nesuteikė. Todėl visi jo sprendimai yra niekiniai, o visi teisėjai, kai tik žlugs šitas režimas Lietuvoje, bus teisiami už valsdžios užgrobimą.

 • Lietuvis 2019 vasario mėn. 16 d. 09:31:31

  Lietuvos konstitucija sutrypta kaip skuduras grindym plauti cia tiktu pokario partizanu daina Lietuvele tu mano tu mano tevyne Lietuvele tu mano k,,,,,va paskutine nera jegos kuri tave apgina

 • V. Ladas 2019 vasario mėn. 15 d. 14:52:10

  Tai ne naujiena, kad KT viršija savo įgaliojimus, nes nestatomas į vietą...

 • hmm 2019 vasario mėn. 14 d. 08:56:07

  konstituciija ir prostitucija, skamba vienodai.

 • Klemas 2019 vasario mėn. 13 d. 18:32:54

  Konstitucinis teismas tai pulinio virsune. Reikia kaip nors gydytis.

 • hm 2019 vasario mėn. 13 d. 17:52:40

  Sugriovėm TSRS , sugriausim ir ES. Tai tik laiko klausimas. Griuvus ES bus nušluoti ir dabartinio pavidalo KT save sulyginę su Dievais. Proto ir gamtos dėsniai vis tiek nugalės. Čia taip pat kaip kad normalus žmogus netyčia patektų į durnyną. Toks žmogus vaikščiotų ir nieko nesuprastų ką bepročiai kalba ar daro, kol galiausiai spruktų neatsigręždamas. Taip ir čia . Kol kas žmonės dar tik stebisi, bet kai suvoks kad tai yra sistema, tai viskas grius domino principu.

 • Ergo 2019 vasario mėn. 13 d. 17:38:20

  Konstitucinis teismas priėmė sprendimą, jog teisėjų ir valdininkų algų mažinti negalima. Čai jis save ir palaidojo.

 • Jonas 2019 vasario mėn. 13 d. 17:22:43

  Čia juk Lietuva čia visko būna....

 • Pensininkas 2019 vasario mėn. 13 d. 17:01:36

  Sita niekseliu gauja,kalbancia su dievais,reiketu isvaikyti velniop.Sitie parazitai leido asilui Kubiliui atimti is musu pensija,bet neipareigojo grazinti.Patys parazitai gauna po 2 ar 3 pensijaj ir viskas pagal ju konstitucija..Parazitu lizdas -tik isvaikyti juos.

 • Šiaulietė 2019 vasario mėn. 13 d. 16:52:50

  Pritariu visiems ,kurie siūlo naikinti šią instituciją .Juk KT teisėjai nėra piliečių renkami ? Užteks Lietuvai ir AT .

 • Nuomonė 2019 vasario mėn. 13 d. 16:47:58

  KT priėmė perteklinį reikalavimą ,kad R.Paksas negali būti renkamas , (kur reikia prisiekti) ,net iki gyvos galvos ? EŽTT ir JT ŽTK priėmė nutarimus , kad Lietuva pažeidė prezidento teises .Buvo duotas terminas tą reikalavimą pašalinti .Ir ką mes turim? KT numetė ,kaip karštą bulvę, Seimui .Bet Seime niekada nesurinks Konstitucinės daugumos balsų ?Rodos 96 ? Konservliberalai niekada jam nedovanos už Mažeikių naftos neatidavimą ir nebalsuos už teisių atstatymą .Be to būna ir į komandiruotes išvykusių . Kodėl KT teisėjai taiko dvigubus standartus ? Dėl santuokų - jiems ,atseit, būtina atsižvelgti į ES teisę ,o dėl R.Pakso - jau nebežiūri į EŽTT teisę ?

 • "Pasiūlymui" 2019 vasario mėn. 13 d. 15:42:55

  Šaunuolis! Kaip pirštu į užpa..., atsiprašau, norėjau pasakyti kaip pirštu į akį.

 • rimas 2019 vasario mėn. 13 d. 15:25:09

  Kaip čia tas sinkevičius vis išdyksta kaip pilypas iš kanapiu kažkoks nusenes konstitucijos korifėjus gal kaip kūris su dvasiomis gyveni sėdėk sau gaudamas didžiule pensiją ir ramiai bezdėk.

 • manau 2019 vasario mėn. 13 d. 15:17:02

  tik Tautos tribunolas galėtų sudėlioti visus taškus ant "i". Jau per daug įsisiautėjo nebaudžiami milijardų vagys ir juodaskverniai jų gynėjai. Gana lysti į su...ę tiems vakarų iškrypėliams.

 • PO VELNIŲ, 2019 vasario mėn. 13 d. 14:40:02

  Nejaugi Lietuvoje nėra jėgos,kuri įsiklausytų į Tautos valią ir panaikintų tą parazitinę valstybės instituciją - taip vadinamą konstitucinį teismą ? Gi visiems,net ir bukiauskiems piliečiams, akis bado to teismo absurdiški ,antikonstituciniai ir nelogiški sprendimai.

 • PO VELNIŲ, 2019 vasario mėn. 13 d. 14:34:29

  Nejaugi Lietuvoje nėra jėgos,kuri įsiklausytų į Tautos valią ir panaikintų tą parazitinę valstybės instituciją - taip vadinamą konstitucinį teismą ? Gi visiems,net ir bukiauskiems piliečiams, akis bado to teismo absurdiški ,antikonstituciniai ir nelogiški sprendimai.

 • VILNIETIS 2019 vasario mėn. 13 d. 13:15:18

  TUOS TEISĖJUS TIK PASODINT SU TURTO KONFISKAVIMU PO 20 METŲ. IR MES TO SIEKSIME IR TAI PADARYSIME.

 • Pasiūlymas 2019 vasario mėn. 13 d. 13:05:40

  Siūlyčiau visiems pasižiūrėti šio teismo tinklalapį ir pamatysite koks skaičius žmonių ten dirba, kokie ten yra departamentai, tarnybos. O juk šiose patalpose anais laikais buvo kažkuri ministerija. Kyla klausimas, ar ne per didelė našta mokesčių mokėtojams tokios įspūdingos institucijos išlaikymas. Kadangi dauguma komentatorių nepatenkinti šio teismo veikla, ar nevertėtų surengti referendumo, pateikiant klausimą"Ar reikalingas toks prabangus teismas?" Beje, JAV, kur gyvena apie 300 milijonų gyventojų, nėra konstitucinio teismo, o tokias pareigas vykdo Aukščiausiasis teismas. Jeigu yra Konstitucinis teismas, tada galima klausti ar kiti teismai yra antikonstituciniai. Pats pavadinimas logine prasme nevykęs.

 • Idiotas 2019 vasario mėn. 13 d. 12:58:40

  Mielieji,mes turime perteklinį valstybės institucijų kiekį.Iš straipsnio ir gerb. profesoriaus Vytauto Rubavičiaus komentaro aišku,kad Konstitucinis teismas yra ne tik nereikalingas Lietuvai ,bet ir žalingas. Dar daugiau -kaip matosi iš straipsnio -konstitucinio teismo išaiškinimas toks neaiškus ,kad reikalauja visuomenininkų paaiškinimo po ,kurio jau tampa suprantama ką norėjo tie konstituciniai "dievai " pasakyti.Kuriam velniui reikalingas toks K. teismas,kuris ne konstitucijos verčia laikytis ,bet jos ..."išaiškinimo" ir Dvasių.Akivaizdu ,kad reikia atsikratyti žalingos Lietuvai institucijos.

 • laikas 2019 vasario mėn. 13 d. 12:52:30

  Seniai laikas svarstyti Konstitucijos teismo reikalingumą. Jų atlyginimai kosminiai, o darbo kokybė apgailėtina. Jei KT ŠEIMOS nelaiko konstitucine norma, toks KT sprendimas prieštarauja Konstitucijai. Lietuvoje aukščiausia valdžia - visų piliečių, reiktų peticijos, apkaltos pačiai KT.

 • senis 2019 vasario mėn. 13 d. 12:52:04

  kodel inter alia? Ar tie proto bokstai negaletu issireiksti suprantamiau? Pav.po umolcianiju? Arba negi, neduok Dieve, lietuviskai? Tai butu: savaime suprantama. Nei vienas is situ veikeju pats lotyniskai nesupranta, o mums stumia? Mes labai sunkiai pereiname is tarybines socialistines sistemos i kapitalistine ir is respublikos i kolonija. Jeigu tarybineje sistemoje visu zmoniu teises buvo pavienodos, tai kapitalizme yra ponai valdantieji ir baudziauninkai. Koki, nekoki, savo seima, vyriausybe rezidentura ir KT, su visa Konstitucija, mes turejome iki 2004 metu. 2004 metais, isigalejus ES istatymu virsenybei, mes netekome Konstitucijos, valstybes, tapome kolonija. Buve musu seimas, vyriausybe, rezidentura, KT, yra ipareigoti 4 Reicho, priziureti Lietuvos teritorija. Jokiu pretenziju, valdzios institucijoms eilinai baudziauninkai negali, neleistina. Dabartine valdzia, tame tarpe KT, privalo Lietuvoje islaikyti neisgyvenimo salygas, kad milijonas belaisviu lietuviu dirbtu Reichui.

 • 3 Slibino galvos kurias valdo globalistai 2019 vasario mėn. 13 d. 12:22:49

  1)Centrinių bankų "nepriklausomybė"-valstybės nevaldo Centrinių "nepriklausomų" bankų-juos valdo sionistai Rotšildai-bent jau 114 valstybių tarp jų ir Lietuvos 2)"Visuomeninės" ir "nepriklausomos televizijos-jos finansuojamos iš biudžeto tačiau yra kyšių ir fondų pagalba užgrobiamos-Lietuvos atveju LRT-finansavimas 40 milijonų eurų-vietoj to kad ją pirkti -yra iųmokami 1-2 milijonų eurų kyšiai per metus ir LRT okupuojama 3) "Konstituciniai Teismai- globalistai spaudžia grupeles niekieno nerinktų Apsišaukėlių vadinamų Teisėjais-priimti sprendimus naudingus globalistais o ne Nacionalinei teisei.

 • KATA 2019 vasario mėn. 13 d. 12:08:51

  KT sudaro grupele zmoniu su visom charakterio ydom (kaip ir pas daugeli zmoniu).Keista,kad ju sprendimai yra *sventi*,nes niekam ju nebegalima apskusti-bet juk neklystanciu nera! Veikia VISOKIOS itakos KT sprendimus,manau,labai daznai.Tarp kitko noriu pasakyti ,kad KT vadovas D.Zalimas ( TV laidoje pas Jakilaiti) pasirode esas labai nekulturingas - netaktiskai elgesi su Azubaliu.Manau, sitokio elgesio zmogus negali priimti teisingus sprendimus.Daugumai zmoniu atrodo,kad KT prarado *gera varda*. Priezastis reiketu issiaiskinti paciam KT.

 • 82m 2019 vasario mėn. 13 d. 11:40:55

  Nejaugi tik dabar sužinota.kad Lietuvoje tikroji valdžia yra Konstitucinio Teismo mumijos o ne Lietuvos Respublikos seimas.Jau tiek nusivažiuota Lietuvoje nuo proto,kad baisu ir stebėti tuos seimerių aiškinimosi ir pataikavimo KT mumijoms procesus,KADA GI PAGALIAU BUS PANAIKINTAS TAS NIEKIENO NERINKTAS KT?Tai bereikalingas mokesčių mokėtojų pinigėlių švaistymas tų mumijų fantastiniams atlyginimams ir visi tyli Lietuvoje-atrodo visiems OKEI.Matyt seimas yra neįgalus šią problemą spręsti-tai ir tempiasi ta guma kol nutrūks.

 • Boobo 2019 vasario mėn. 13 d. 11:14:21

  Pritariu, kad dabartinis KT ir jo nutartys nieko bendro su respublikos Konstitucija neturi. Tai Lietuvoje nekontroliuojama ir nesiskaitanti šutvė. Jų sprendimai pavojingi demokratijai ir tautos gerovei.

 • Ginus 2019 vasario mėn. 13 d. 11:06:33

  Konstitucinio teismo pareiga tikrinti visus seimo isleistus dokumentus kad jie atitiktu Konstitucija o ne paciam kurti istatymus ir nuostatas.

 • Komentatorius 2019 vasario mėn. 13 d. 10:30:06

  Pypiecas ant tos Lietuvos. Visiškas pypiecas.

 • gal 2019 vasario mėn. 13 d. 10:28:48

  KT pakeitė orentaciją?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos