respublika.lt

Viešai melagingai apkaltinęs partizanų vadą, pikete V.Titovas apipiltas miltais - straipsnio komentarai:

 • J
  Jei 2018 liepos 31 20:44:35

  Jei nebūtų tokių miltų barstytojų,nebūtų buvę ir nekaltų žmonių žudymo.miltų barstytojas miltais galvą turėtų barstyti sau ir masiuliui.vagių partija ir dar rodosi.gėda.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  >>angele 2018 liepos 27 16:42:57

  Komunistine lerwa mazai dar jusu uzverte,jeigu partizanai butu zude savus ju niekas neremtu tiek metu atsilaike prie trockistu isgamu raudona terora,bet eidavo lietuviu zudit zydo NKVDisto dusanskio samdiniai ir apsirenge lietuviskom uniformom vykde lietuviu kaimieciu zudynes.Aciu musu partizanams kurie sustabde raudonu uteliu invazija nes latviai r estai dabar zaksi.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Anupras 2018 liepos 27 16:38:23

  Jeigu i snuki butu tai vyras, o dabar p.Vaisvila pasielge,kaip paskutinis durnius!!!!reklama tesiasi liberalu!!!!!!

  0 0
  Atsakyti
 • >
  >Angelė 2018 liepos 27 16:09:38

  Manau, apačioje parašytas Pensininkės komentaras arčiausiai tiesos. Pasakojimais aklai tykėti taip pat negalima. Paimkime šių dienų "tikroves" - jos taip apaugusios gandais, net ir teismuose tikros tiesos nesužinosi, Kalti išteisinami, o nekalti sodinami už kaltuosius. Tokie kurie žudė ir plėšikavo tai buvo jau minėtos gaujos, kaip ir šiandiena. Jiems buvo lengva išsisukti ir kaltę suversti tikriesiems partizanams. Niekas tokių net neieškojo, nes tai buvo persirengę stribai ar šiaip jiems prijaučiantys kaimo bernai...

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Angelė 2018 liepos 27 15:57:45

  Miškiniai banditai,dabar vadinami partizanais,naktį nužudė mano močiutę,senelį bei jų tuomet 16 metų turėjusį sūnų.Jie nepriklausė niekam t.y. nei partizanams ,nei banditams.Gyveno skurdžiai,augino 7 vaikus.Niekam nekliuvo.Kaip pasakojo tėvai,tą naktį išlindę banditai plėšė ir žudė kaimiečius.Galit mulkinti jaunimą,kad jie buvo didvyriai ,bet senų žmonių neapmulkinsit,nors jų jau likę vienetai. Sakėt,kad istorijos nepakeisi,bet oi kaip pakeitėt.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Pensininkė 2018 liepos 27 15:20:53

  Tikroji tiesa tuomet ir dabar - tai kad šaukštas deguto ir statinę medaus sugadina. Todėl nereikia kakltinti visų, kad buvo žudikai. Jų priedanga veikė ir kiti nenorėję eiti į rusų armiją, kurie ir plėšikavo, bet tai žymiai mažesnioji dalis. O dabartyje kiek žmogžudžių sėdi iki gyvos galvos, kiek plėšikų, vagių ir žudikų Lietuvos kaleimuose ir taikos metu, kurie nenori dirbti, bet plėšikauja, kontrabandine veikla užsiima. Tada visus Lietuvos žmones pasmerkime ir pavadinkime brolžudiška, vagių tauta... Tuomet dar vyko karas, pokaris ir grįžti į normalų gyvenimą nebuvo kelio: arba žutis, arba kankinimai ir Sibiro lageriai. Į mišką išėjo tykėdami kažkokia parama iš Vakarų, iš kur Amerikos dipukai žadėjo. Štai jums ir prarastas pasitikėjimas, prarasta viltis, liko netikėjimas nieku ir palužimas...

  0 0
  Atsakyti
 • O
  O gal viena 2018 liepos 27 15:14:55

  kart baikim kapstytis po praeitį ir draskyti užgijusias žaizdas? Gal mažai problemų dabartyje? O gal neturite ką veikti? Gal jau gyvenam tobulybėje?

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kęstutis 2018 liepos 27 15:06:32

  Kas "nežino" kitos pusės lai pasiklausia dar gyvų liudininkų,paskaito straipsnius ne respublikoj lietrytį ar delfį,o tikrai nepriklausomuose portaluose,kurie negali afišuotis dėl valdžios vykdomų represijų prieš laisvą žodį Lietuvoje: čia "tiesa" gali būti tik viena- valdančių oficiozų

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kuo 2018 liepos 27 14:51:30

  tada skiriames nuo nuolat spjaudomu rusu-juk mes vakaru kultura skelbiame.Neteisinu TITOVO,Bet tikrai niekas nezinom\juk nebuvom kartu\,kad vien tai melas.Blogai,kada matoma tik viena puse-butu labai saunu visais atvejais zinoti''gryna''tiesa,o tai galima,tik abieju pusiu liudijimu.

  0 0
  Atsakyti
 • -
  --- 2018 liepos 27 14:26:18

  NIEKO NUOSTABAUS KAD LIBERALAS MILTAIS SVAISTESI.KOKIA CIA PARTIJA...TAI VAGIU SAIKA.PASKAITYKIT KAS LIBERALIZMAS.TAI FASISTINE REPRESINE IR VISOKIA PIKTA PARTIJA.PRISIMINKIM KAIP MASIULIS VARYDAVO ANT KOLEGU- APSIPUTOJES.GAL NUSTOKIT JUOKINT PASAULI.REIKETU BAUST MILTU MALUNO DIREKTORIU...MENKYSTA.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Stanislovas 2018 liepos 27 13:41:47

  Palaikau Sigita,reikia baikti viena karta ,tiek metu praejo duokim ramybe vieniems ir kitiems,teisybes vistiek nesurasim,bus zmones pasidaline i dvi stovyklas tie kurie saude ir tie kurie nukentejo,nereikia tokiu didvyriu kurie praliejo nekaltu zmoniu krauja,zudikas ir yra zudikas.

  0 0
  Atsakyti
 • F
  Faktas 2018 liepos 27 12:09:41

  Europos žmogaus teisių teismas vėlyvąjį partizaninį judėjimą pripažino neremiamu tautos, o partizanų vadų suiminėjimas – normalia procesine veikla kriminaliniuose tyrimuose. 2015 10 20 sprendimas Europos žmogaus teisių teisme, kur teismo Didžioji kolegija pasisakė: Vėlyvasis partizaninis judėjimas jokio palaikymo tautoje nebeturėjo, todėl partizanų vadų ir pavienių partizanų suiminėjimas negali būti laikomas genocidu. EŽTT pasisakė, jog šių vėlyvųjų partizanų suiminėjimas- veika procesinė, jie buvo teisiami už nusikaltimus. Čia viskas pasakyta. O ką daryti šeimoms kurių artimuosius išžudė "partizanai"? Tuo džiaugtis ir tylėti?

  0 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2018 liepos 27 11:43:17

  Jei mūsų politikai turėtų stuburą ir dar proto, jie šituos reikalus seniai tvarkytų solidžiai ir be panikos. Nereikėtų žmonėms tarpusavyje rietis. Yra archyvai, yra oficiali informacija. Tada neliktų veiklos lauko vanagaitėms ir panašiems. Kas buvo, ko nebuvo, ne gatvėse nuspręsti. Bet šita marmalynė ir amžinas teisinimasis tęsiasi dešimtmečius. Ir po kiekvienos provokacijos buratinai pritūpę susirietę ima teisintis "ak, atsiprašom, nebuvo taip". Toks Vanagas seniai turėjo būti pristatytas, kaip jam ir priklauso. Kad stribukai ant tokių griežia dantį, ne naujiena. Dabar jau tuoj gal ir okupacijos nebuvo ir pokario išsilaisvinimo kovos nebuvo. Šių dienų nuvorišai susirado naują dievą - Briuselių.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  Dainius 2018 liepos 27 11:08:58

  Yra skleidžiama daug netiesos apie lietuvius partizanus,nebuvo jie šventi ,o dauguma jų vietos gyventojams nieko nesiskyrė nuo elementariausių banditų

  0 0
  Atsakyti
 • o
  o jei... 2018 liepos 27 10:58:17

  "O jei žudė"? Nėra duomenų, kad žudė. Imi ir iškeli klausimą "o gal žudė?" ir visi stovi ant ausų. Taip galima pasakyti apie visus. Su Lietuvos patriotais pastaruoju metu taip ir daroma. Kai kurios tautos tokiems "jeigu" uždėjo veto. Dar kitos, gudresnės, iš viso "neturi" nusikaltėlių, tik didvyrius. O ant lietuvių tautos vemti gali kiekvienas nusmurgėlis. Tokios temos parodo, kiek viduje yra priešų. Tik numesk degtuką ir įsiliepsnos. Lietuvių tauta turi teisę ir privalo gintis. Aišku? Aišku, kad raudoniems tai nepatinka. Poliarixzuota visuomenė - raudoni ir neraudoni. Kas patinka vieniems, nepatiks kitiems.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  stanislovas 2018 liepos 27 10:54:56

  Mano tetos vyra priprase dirbti apilinkes pirmininku,miskiniai susaude vaiku akivaizdoje,mano teveli susitverus kolukiui paskyre brigadininku su dvieju klasiu issilavinimu,mazi vaikai juk reikejo kazkaip gyventi irgi norejo nusauti ,bet miskiniu buryje buvo jo jaunystes draugas tai takart pasigailejo,bet su saliga kad atsisakys pareigu.Kas suteike miskiniams tokia teise zudyti nekaltus zmones ir kodel dabar jie didvyriai iszude tiek nekaltu zmoniu nieko blogo niekam napadariusiu tik norejusiu taikiai gyventi dirbti ir savo vaikucius auginti,labai gerai prisimenu pokario laikus,koks ;saldus;buvo gyvenimas gal kam ir reikia tokiu didvyriu,bet tikrai nedidziajai daliai lietuvos.Buvo sudetingi laikai nebereiketu vienu garbinti kitu niekinti gyventi garbingai ir kad daugiau tokie laikai niekada nebepasikartotu.

  0 0
  Atsakyti
 • a
  apa 2018 liepos 27 10:12:34

  Kur čia ,,šmeištas''? Juk nieks net nediskutavo. O jei žudė? Kaip nužudytojų palikuonims dievinti tą kabanti ,,atminimą''? TEGUL KABINA TOSE VIETOSE , KUR NUSIPELNĖ ,,dirbdama''.

  0 0
  Atsakyti
 • L
  Lietuviška demokratija 2018 liepos 27 10:07:22

  Kodėl Lietuvoje galima tik viena politinės nomenklatūros nuomonė? Kodėl žmogui draudžiama turėti kitokią nuomonę? Ar vėl įvesta sovietinė "demokratija"?

  0 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2018 liepos 27 10:05:32

  Miltai tai ne rūgštis, nieko neatsitiko. Kas simboliškai meta batą, kas miltais pabarsto. Kai supyksti, dar ne taip padarai. Nereikia provokuoti!

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Melagingai apkaltino 2018 liepos 27 08:59:36

  okas plėšė naktį Lietuvos gyventojus -banditai miškiniai o kas dieną žydai NKVdistai o kas šaudė žydus NKVD istus banditai miškiniai tai tie dabartiniai partizanai ar ne taip

  0 0
  Atsakyti
 • t
  to A kaip sujudo bereciu 5 ji kolona ? 2018 liepos mėn. 26 d. 21:16:13 2018 liepos 27 08:49:23

  O tau labai smagu vis kapstytis po tą patį, meluoti, šmeižti ir kurstyti nesantaiką. Nes pats su visa savo tautike esi tiesiog nepakaltinamas.

  0 0
  Atsakyti
 • t
  tam<taigi> 2018 liepos 27 08:24:44

  Baik žmogų siuntinėt išvažiuot iš Lietuvos. Susirūpink kuo kitu-kad Lietuvoj jau negalima nieko pasakyt prieš . tturėti kitą nuomonę- o šitam reikale manau yra daug neaiškumo o mes vis giriamės demokratija

  0 0
  Atsakyti
 • >
  >Jade 2018 liepos 27 07:41:37

  kol esame gyvi,reikia raštu perduoti prisiminimus kitiems,kitoms kartoms. Pasidalinkite su mumis iš pasakojimų apie žaibo ir vanago būrius.Būtų labai įdomu.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kelmas 2018 liepos 27 07:05:19

  Kaip suprantu,Titovui kaltinimai bus pareikšti,kaip miesto tarybos nariui,už neapykantos kurstymą,o Vaišvilai policija pateiks kaltinimus už CHULIGANIŠKĄ elgesį. Negali miesto tarybos narys,prisiekęs Lietuvai, užsiimti savo šalies dergimui,bet ir...miltais barstytis ne miesto tarybos nario darbas. Duok Vaišvilai į rankas šautuvą ir...teismo nereikia.Jis žino ką reikia daryti.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jade 2018 liepos 27 03:01:10

  Zmones nenori girdeti tiesos, jie nori gyventi svajonese, bijo kad neteketu nusiimti roziniu akiniu,todel rekia uzsimerke.as is dzukijos ir zinau jog daugybe zmoniu zuvo kaltesni ir isviso nekalti,baisus laikas buvo.zinau visus pasakojimus apie zaibo ir vanago burius.daug kas neatitinka tikroves.meluokim sau jaigu nuo to ramiau miegasi

  0 0
  Atsakyti
 • i
  ieškantiema tiesos 2018 liepos 27 02:30:30

  Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras melas: sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

  0 0
  Atsakyti
 • >
  >taigi 2018 liepos 26 23:19:36

  tam ir renkami miesto tarybos nariai,kad diskutuotų įvairiais klausimais ir priiminėtų išdiskutuotus sprendimus.Vaišvila ,matomai,neturėjoką atsakyti oponentui,tai griebėsi miltelių.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  sarmata 2018 liepos 26 23:13:41

  miesto tarybos narys išsako savo nuomonę,diskutuoja konkrečiu klausimu,oponentas liberalas atsako kažkokiais milteliais viešoje vietoje, gatvėje.Sukviesta minia aiškiai nesuprato savo užduoties. Ir rezultate visi persistengė.Tarkim tarybos narys neteisus,bet kodėl diskusijos turi persikelti į gatvę su chuliganiškais veiksmais.Liberalo tarybos nario atsakymas-milteliai,matant didžiuliai miniai.Ir paaiškinimas,kad norėjo Titovą pažeminti.Pažemino Klaipėdą ir lietuvius.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  VILNIETIS 2018 liepos 26 22:27:23

  KOD4L I6 JO DAR NEATIMTA PILIETYBĖ?? ŠITIE ŽMONĖS NEKENČIA MŪSŲ ŠALIES- TAI BŪTŲ PAREIKALAUTA PALIKTI ŠALĮ PER 24 VAL O PO TO ATIMTA PILIETUBĖ. KAIP IR IŠ KITŲ 5OS KOLONOS DALYVIŲ TOKIŲ KAIP JAKILAITIS, MILIŪTĖ, PUMPRICKAITĖ, TAPINAS, UŽKALNIS, GREITAI IR T.T. IR PAN MORALINIŲ URODŲ.

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Manau 2018 liepos 26 22:24:50

  Po to ,kai bylą Strasbure laimėjo stribai,ir prisiteisė kompensaciją - Titovui laimėti bus lengviau ! Nes ten jau apie tuos kovotojus yra suformuluoti teiginiai ,advokatų surinkti gyvų liudytojų parodymai. Pvz.,1949 m.per gegužės pirmosios minėjimą Kupiškio raj. Šimonių miestelyje keturių miškinių įmestą per langą savos gamybos bombą. Ji buvo tokia galinga, kad net nespėjo pabėgti ir patys miškiniai .Žuvo 16 žmonių ,jų tarpe ir mokinių, bei parapijos kunigas.Plačiau apie tai ,su pavardėmis ,nuotraukomis ir kas vadovavo galima paskaityti "LL" 2018 01 20 - 27 d.d. ir "Kupiškėnų mintys" .

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
 • KELIAUKIME: Dzūkijos nacionaliniame parke lankytojų laukia atsinaujinęs Merkinės piliakalnis - populiarus ir gilią istoriją menantis piliakalnis buvo tvarkomas pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“.

Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +6 C

0 +6 C

 

+7 +13 C

+5 +10 C

+10 +14 C

 

+18 +20 C

0-5 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos