respublika.lt

Pajėgos prie sienos stiprinamos dar labiau - straipsnio komentarai:

 • T
  Tikrai 2021 rugpjūčio 02 11:56:28

  ar tos pajėgos apgrežia,ar pasitinka?

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Mona 2021 rugpjūčio 02 11:38:01

  Sustiprintos pajėgos + 400 patarnautoju, pabėgėlių prof. gaudytojų...juk jie juos neatbaido o tik gražiai pasitinka.

  1 0
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 liepos 28 19:30:44

  Tai ar tos pajegos jau turi teise nusaut nelegaliai besibraunanti per siena? Jei neturi tokios teises tai jos bejeges sustabdyti brovimasi. Ar bent guminem lazdo lupti ir papurkst duju gales? Ko savus lupti ir purkst galima o anu negalima. Juk irgi nevykdo teisetu pareigunu reikalavimu eiti atgal prie tvoros ir grizti i Baltarusijos teritorija, is kur nelegaliai kirto siena. Privalo vadinasi juos sulaikyti o teismai kaip ir lietuviam skirti 5 ar 6 metu kalejimo bausmes

  3 0
  Atsakyti
  • T
   Taip kad brangus tautieciai nustokit pagaliau puldinet kaltinimais musu valdzia! 2021 liepos 28 20:02:22

   Jie nieko negali daryti. Yra pasirasyti tarptautiniai isipareigojimai, nevarzomos imigracijos paktas, zmogaus teisiu konvencija. Na sakykim atsistatydins vyriausybe. Atsises kiti zmones i valdzios kedes. Susipazins su Lietuvos valstybes isipareigojimais. Ir su laukianciomis gresmingomis sankcijomis uz pasirasyto nevydyma. Iki Hagos teismo asmeniskai. Na ir ka tu darytum naujas isrinktas ministre? Ogi lygiai ta pati ka daro dabar. Statytum tvora. Bet tokia kad perlipdamas koks nelegalas netycia nesusizeistu. Va savus lietuvius lupti tai galima. To nedraudzia oasirasytas paktas ir konvencija. Hagos trbunolas uztai negresia. Tai ir lieka lupti savus jei trukdys nelegalu apgyvendinima visose savivaldybese. Taigi nebemaistaukit. Valstybe musu neturi kitos iseities. Tik primti ir apgyvendinti. Pakto ir zmogaus teisiu konvencijos spastai uzsidare. Teisinis isejimas nenumatytas ir nera atgal. Vienu zodziu pizdec. Nebent grizti i Rusijos Federacija. Ar pradeti kara su Baltarusija ir pasiduot

   3 0
   Atsakyti
  • P
   Patriotas 2021 liepos 28 20:13:34

   Irasjei pasodintu vietoj Bilotaites i ministro kede nieko negaleciau daryt ir isakyt kitaip . Todel prasau atstokit puldinet ta jauna moteri pakliuvusia ten i pragara. Nieko ji negali kitaip . Ir gerai kad tokioje baisioje kedeje sedi jauna grazi moteris. Sedetu koks milicininkas buves jau butu nusautu musu protestuotoju. Butu priploti gelezine rankavaldoma gelezines sirdies. Dar sovietines.. Geriau palaikykit sia narsia moteri kad ji kuo ilgiau liktu siamejegos strukturas valdanciame poste. Uztai nesusilauksit ir tikru kulku.

   2 1
   Atsakyti
  • I
   Ir valdzia sioje sukejancioje valstybei ir zmonems padetyje 2021 liepos 28 20:47:28

   Galetu bent nebepulti zmoniu su prievartine vakcinacija ir karantino ribojimais. Atsiras sitaip labai didelis kiekis nuo visko sito isprotejusiu Lietuvos gyventoju. Teks imti valdziai ir saudyti. Veliau ir tikrom kulkom. Vilnius taps panasus i Alepa. Gali prieLietuvos gyventoju taip prisjungti ir ateje is tikro karo uzsienio kariai. Kurie kariavo tikrus karus ir daugiau nieko nemka tik kariauti. Tai ne musu gimnazistai sauktiniai, atejo profesionalus karo specai, patyre zudikai. Ir vis eina.. ir kieno puseje jie kariaus cia? Aisku pries valstybine kariuomene ir valdzia. Musu marginalai ras su jais bendra priesa. Valdziai verta neastrinti vidaus padeties salyje. Prie visu bedu dar ir prievartiniu skiepijimu ir karantininiais ribojimais. Neuzmirsti kad skirtingai negu ankscia musu salyje atsirado labai pavojinga karine jega. Didelis skaicius tikru kariu. Ir ju sparciai daugeja ir dauges toliau. Ikiziemos ju jau bus visa armija. O ginklus jie panoreje pasiims is musu ir Nato kariu.

   3 0
   Atsakyti
  • M
   Musu valdziai reiketu palinketi isvermes 2021 liepos 28 20:53:02

   Rimties ir apgalvotu sprendimu. Labai apgalvotu. Pirmiausia ka gali valdzia, tai stabdyt prievartine vakcinacija ir jokiu daugiau karantininiu ribojimu. Yra didesniu bedu. Tikru.

   2 0
   Atsakyti
  • M
   Mins 2021 rugpjūčio 02 11:35:22

   Gali pradėti kalbėti su Lukašenka, jei su Europos bijo. Gal tada ir Europa bus sukalbamesne. Erdoganas pradėjo su laivais plukdyti juos kai negavo pinigų,. O mūsų sunaikins šalį vardan Europarlamentaru pagyrų.

   0 0
   Atsakyti
 • p
  pensininke 2021 liepos 20 12:13:51

  Visa seima ir ministrus sustatyt prie sienos ir tegu gaudo,vistiek jokios naudos is ju

  6 0
  Atsakyti
 • P
  PELĖDA 2021 liepos 20 11:07:25

  Migrantai ėjo ir eis kol Lukošenka arba jo sėbrai veš.Pasakykit man durnam, kai pro aerouosto kontrolę galima praeiti be dokumentų. Einant į lėktuvą ir išlipus iš jo yra tikrinami dokumentai.Kaip jie į Lietuvą patenka be dokumentų? Išeitis tokia : Baltarusijoje kažkas atima. Tyrimą del dokumentų praradimo turėtų pradėti prokuratūra. Pabėgėliai papasakotų..O gal ir tarptautinius tyrėjus. Išaiškinus kas kaltininkas visa šita pasibaigtų.Už tyčinį dokumentų sunaikinimą privalėtų būti solidžios baudos.

  2 0
  Atsakyti
  • A
   Ar nesuprant kad tai karo veismai 2021 liepos 28 20:25:40

   Baltarusija atrado musu silpniausia vieta ir smogia. Vysto puolima. Ir net buvimas Nato negali mums nieko padeti. O ant ES minskui nusisvilt, durnins juos kaip panores. Tikrai genialus kariavimo budas. Net realiai gintis neturime jokios galimybes patys spakliuvom i paktu ir konvenciju spastus pasirasem sau nuosprendzius patys. O priesas tuo pasinaudojo. Priesas visada smogia ten kur silpniausia vieta, kur gynyba staciai paralizuota. Patys kasem sau duobe. Nemanem kad sau. Dabar jau nieko realiai nebepakeisim. Toliau bus tik visiska pi..e mums visiems.

   2 0
   Atsakyti
 • V
  Vidurvasario nakties sapnas 2021 liepos 20 09:04:50

  Galimai Sviatlana Cichanauskienė, kurią iki Lietuvos sienos po rinkimų pavėžino BY rinkėjų pagalbininkai, ir šiandieniniai afrikiečių bėgiojimai per sieną yra bendras jo Ekscelencijos Prezidento A.G. Lukašenkos ir Lietuvos aukštojo elito projektas. Dar netokių fokusų sapnuosime.

  0 3
  Atsakyti
 • m
  manau, 2021 liepos 20 08:46:28

  paprasčiau būtų pakeisti ministrę,kuri yra neadekvati savo veiksmuose,Lietuvos mokesčių mokėtojai sutaupytų

  5 3
  Atsakyti
  • M
   MIKAS 2021 liepos 20 09:40:54

   to. manau ... Galima pakeisti ministrę, bet ateis toks pat. Kas tuo ministru bebūtų ir kaip jis beatrodytų migrantai ėjo ir eis. O jei dar juos kažkas agituoja ir skraidina,tai joks ministras nesustabdys ir jokia tvora nesulaikys.Pasienietis privalo priimti žmogų esantį už tvoros, jei jis šaukiasi prieglobsčio.Tiktai grąžinti iš kur atėjo,jei Tėvynė priima, arba paleisti kad jie eitų ten kur nori į Vokietiją, Švediją, bet ir tos valstybės ne guminės.Reikia žmonėms aiškinti, kad reikia dirbti , mokintis..kiti duonos neuždirbs.Gal jie mokyti Nežinau.Lietuvos darbdaviai. ieško aukštos kvalifikacijos specialistų tai gal čia jie yra.

   4 3
   Atsakyti
  • D
   Del priglobscio 2021 liepos 28 19:45:01

   Butina tuojau iseiti is to pakto. Neliktu jokio isipareigojimo priimt, nagrinet prasymus. Butu laisvos rankos isvis neileist o sustabcius butu teisetas pareigunu reikalavimas eiti sienos kriptimi ir grizti i Baltarusijos teritorija. Pareiguno teiseto reikalavimo nevykdytu tai iki5 metu kalejimo. Ir kokie minkstaprociai sugebejo pasirasinet tokius prazutingus valstybei paktus! O juk kaip tik valstieciai taip pastate Lietuvos valstybe i beviltiska ir prazutingapadeti. Kuri uzkokiu metu,kitu taps visai prazutinga ir valstybei irLietuvos zmonem. Invazija isaugs ir tukstanciais per diena. Visa Afrika jau isisamonino kad Lietuva bejege gintis ir visus privales primti nors ateitu milijonai migrantu. Suprato kad nesaudys i ateinancius. Negali kad naudot jegos ir ginklu. Suristos tuo paktu valdzios rankos. Taip kad eis kasdiena vis didejanciu kiekiu. O lietuviam prieis nelegaliai lipt per tvora i Baltarusija. Liks tik i Baltarusija eiti.

   3 0
   Atsakyti
 • 3
  32 2021 liepos 20 08:41:53

  Skiepinti visus be išimties iškart dviem dozėm ir klausimas išspręstas bus. Neprisišauksit net norėdami.

  3 4
  Atsakyti
 • J
  JO.... 2021 liepos 20 08:23:45

  Tai kodėl DRONAS, pirktas už 100000tūkst. eurų.. nesaugo sienos????

  5 4
  Atsakyti
  • B
   B 2021 liepos 20 09:49:06

   Dronas neapsaugos sienos.Jis gali tik nufilmuoti, padėti pasieniečiui surasti priartėjusį prie sienos ,arba pasislėpusį pabėgėlį. Toks sienos saugojimas yra tik juokas.Nauda tokia ,kad surenka visus pabėgėlius ir jie nevaikščioja po Lietuvą. Tik elektrinė tvora sustabdytų, o tada.sukiltų žmogaus teisės.Būtų gerai kad galetų grąžinti atgal Baltarusijai.Tada Lukašenka nebevežtų.

   3 0
   Atsakyti
 • K
  Kilpos 2021 liepos 20 00:29:03

  Viela kuri turėtų buti tvirtinama aukštai yra klojamas ant žemės. Tai kelia labai didelį pavojų laukiniams gyvūnams. Tai yra kilpos, kuriose gyvūnai mirs agonijoje. Kodėl apie tai nera kalbama, kodėl tai nera taisoma!

  7 4
  Atsakyti
  • B
   BRA 2021 liepos 20 09:04:08

   O kur yra gyvūnų mylėtojai, kurie atiminėja iš gyventojų šunis.Mat iš šuns yra naudos, o iš zuikučio ar stirnytės NE.. Ir šerniuką reikės paleisti atgal į mišką. O kur medžiotojai, jog jie sako, kad miško gyvūnai yra jų.Tik jie turi teisę medžioti.Net ūkininkas savo laukuose, kad ir nuosavame miške neturi teisės uodo pagauti.

   6 0
   Atsakyti
 • a
  ar 2021 liepos 19 21:08:08

  ar nors vieną neįleido? kiek galima kabinti makaronus?

  12 4
  Atsakyti
  • M
   Myliu mūsų politikus iš širdies 2021 liepos 19 22:29:52

   Bet širdis man sako-gal tu durnas

   6 4
   Atsakyti
 • L
  Lina 2021 liepos 19 20:59:08

  Panele Bilotaite, ar visas "pasaulio vargetas" norit sutalpint Lietuvoj? Apkakos mus, bet jus irgi. Ar to siekiat?

  14 6
  Atsakyti
  • L
   Linai 2021 liepos 28 20:59:38

   O katu darytum. Lietuva pasirase nevarzomo atejimo pakta, zmogaus teisiu konvencija. Nevykdyti ir i Hagos tribunola gali patekt teisiamaja. Taip kad nieko negaletumkito tik primt kiek beateis...

   2 0
   Atsakyti
 • S
  Siūlytojas 2021 liepos 19 20:58:32

  Nu gal morkas ravėt,braškes skint geriausiu atvėju vaikų darželio auklė,bet ministre...

  8 4
  Atsakyti
 • R
  Romka 2021 liepos 19 19:40:07

  Tai vat...svietka į amerikę išmovė, katlietus senatoriams kepa. O tuo metu babajai mūsų mylimą kraštą okupuoja. Kai wylno priemiestyje tichanovskaja , pakelės užeigoje darbavosi, vien nuo kvapo iš virtuvės čiūrkos kraičiojo, nelindo per "sieną"... SVIETKA !!!SVIETIK, NE UCHODI !!!

  4 6
  Atsakyti
 • M
  Mūsiškis supyko ant kaimyno, kad pasiūlė pagalbą del emigrantų-tai šantažas, sako jis 2021 liepos 19 19:37:17

  Mano kaimynas nusipirko karvę, aš jos neturiu, bet nepirksiu iš jo pieno, nes man pasakė, kad jis nešvarus, tegul kitas perka ir aš iš jo perpirksiu už dvigubą kainą, tada jis bus švarus, po to į mano kiemą jo ožkytės atbėgo-aš jį iškeikiau.Tas tada sako- mano ožkytės laksto kur nori, tu jei ką ,apsitverk savo tvorą ir jos neįbėgs, nes gyreisi, kad pas tave net vilkai nepapultų, arba tariamės-pasidarom bendrą tvorą ir gyvensim draugiškai. Ne atsakiau AŠ -su teroristais nesideriu

  6 4
  Atsakyti
  • Z
   ZUM 2021 liepos 19 20:53:02

   Parašei nei šį nei tą.Atrodo esate suaugę žmonės o rašote tarsi vaikai.Ką čia vaikai, ir tie geriau parašytų.. Kaip reikia nekęsti žmogaus, kad šitaip dėl išvaizdos žeminti, kuris nieko blogo nepadarė.O gal padarė, dabar kerštaujate?Kitos priežasties negali būti..

   6 3
   Atsakyti
  • Č
   Čia-šeip, pakomentavimas apie mūsų ministro atsiliepimą Lukašenkai 2021 liepos 19 20:58:02

   Del noro sustabdyt tų migrantų reikalą, vis tik nori dialogo-na mūsiškis nenori

   5 6
   Atsakyti
  • P
   Patikslink-ZUM apie kurį tu komentarą 2021 liepos 19 21:07:49

   Kažkaip nerandu, kad čia kažkas , del išvaizdos žemina, niekaip nerandu, gal jau ištrintas, įdomu kuris ten

   1 4
   Atsakyti
  • M
   Mūsiškis.....,matau,ne visi mano ironiją suprato 2021 liepos 19 21:35:38

   Paaiškinsiu savo mintį-nesupratusiems.Kodel mes pykstamės su kaimynais valstybiniu lygiu, kurie mums nedarė ir nežada nieko blogo daryt, politika lai lieka politika, bet mes vis tik ----žmonės , turime matyt ką daro politikai ir neapsileist iki tokio absurdo

   4 4
   Atsakyti
  • Z
   Zekas 2021 liepos 28 20:56:21

   Nu vot gaidziu tai negaliu pakest, nepriklausomai nuo isvaizdos. Iskart spyriu i uzpakali kai atsitupia rakom...

   1 0
   Atsakyti
 • t
  tai 2021 liepos 19 19:35:02

  kad ta tvora tik zuikuciams traumuot

  5 6
  Atsakyti
 • p
  pastatyt prie sienos 2021 liepos 19 19:32:14

  ta giltine iduot dalgi,ne vienas imigrantas suks ienas atgal

  8 5
  Atsakyti
 • P
  Padėka 2021 liepos 19 19:29:35

  Ačiū Lukošenkai,jei ne jis, tai po šiai dienai net nežinotumėm,kad sienos neturim.Prasidėjo didžiosios sienos statybos,vielučių vyniojimo metas,pareikalausiantis milžiniškų kaštų.

  20 5
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 liepos 19 19:24:07

  O jei Dakaro trasos kur ejo... biduinai tais laikais geltonkase lietuvaite pamate nutare...,bent kokia kaina i Lietuva patekti kut tokiu moteru yra .

  5 5
  Atsakyti
  • K
   Komentatoriau , 2021 liepos 19 19:31:19

   esi nevykelis ,jeigu boba valdo tave! esi nevertas sitos bobos uzkulniu! esi shuva, kurio balsas i dangu neina! Vot tak -vatnyke!

   0 16
   Atsakyti
  • K
   Komentatoriui 2021 liepos 19 21:20:24

   Straipsnis-vis tik ne apie bobas, bet kodėl tau vatnykai vaidenasi ir bobos, o ne tai apie ką tema

   0 4
   Atsakyti
  • N
   Nepersk i vandeni 2021 liepos 28 21:04:12

   Nei metai nepraeis pats tapsi vatniku ir lipsi per tvora i Baltarusija. O cia jau bus iIslamo valstybe. Ir gelbesi savo galva kol nenupiove site piaustime patyre atejunai.

   0 0
   Atsakyti
 • L
  LT pilietis 2021 liepos 19 19:14:50

  P.Bilotaite,negi nesuprantante, kad jūs jau seniai praradote tautos pasitikėjimą,nes jūsų darbas lygus nuliui.Jūsų sapalionėmis niekas netiki.

  16 6
  Atsakyti
  • L
   Ll 2021 liepos 19 20:59:28

   LT pilietis,----///// Supraskite, tamsta vienas nesi visa tauta. Esi viena dalelytė tautos. Bilotaitė buvo išrinkta 4 metams tiek ji ir būs.Niekas nekreips dėmesio į tuos vatnikus kurie šmeižia Lietuvą ,bet ir jos žmones.Nepatinka keliauk pas Lukošką, kol dar sienos neužtvėrė.

   6 8
   Atsakyti
 • 0
  060 2021 liepos 19 18:58:57

  Oi koks kasnelis pinigų atkeliauja!Neveltui Bilotaitė nuotraukoj prasižiojus jo laukia.Viena mintis ,kuo greičiau šituos 10-12 milijonų praryt.Fizinė pagalba tokius grobuonis tik nuvilia,duokit jiems pingų,burnos jau pražiodytos. j

  12 6
  Atsakyti
 • P
  Pinda 2021 liepos 19 18:53:57

  Vargas tam mūsų kaimui kai tokios kaimo bobos tampa "" ministremis "... joks ūkininkas neims jos karvių ganyti....

  10 6
  Atsakyti
 • n
  nuomonė 2021 liepos 19 18:40:30

  Visas tas stiprinimas yra kaip bezdėjimas į vandenį. Siena vis tiek pusiau atvira, o migrantai eina ir eis.

  9 6
  Atsakyti
 • S
  SUPRASKITE 2021 liepos 19 18:40:01

  KAD VISKA SIUNČIA DIEVAS

  7 7
  Atsakyti
 • ž
  žinot, 2021 liepos 19 18:33:14

  bent nemeluotų šitos kaliausės, kad sieną kažkas saugo. Nuo ko? Nuo nelegalių migrantų? Ar daug apsaugojo? Taip ir skaytų - saugom, padedam, kad migrantai nesusižeistų į mūsų suręstą suš...tą, atsiprašant, valstybės sienos spygliuotą tvorą".

  12 6
  Atsakyti
 • n
  nesuprantu 2021 liepos 19 18:31:36

  kam uzgriozdinti tą pasienį tvopr0om ir saugais, jei mes PRIVALOME prie sienos pasirodziusi bėgli prasant į prieglobscio PRIIMTI. Rusai pasakytų: iz za durnoj golovy i nogam net pokoja

  8 6
  Atsakyti
 • c
  chmm 2021 liepos 19 18:30:59

  O kam tas pajėgas stiprinti? Ar tie svieto perėjūnai priešinasi, spyriojasi, nenori eiti per sieną, kad mūsiškiams didžiavyriams trūksta jėgos juos atsitempti?

  10 6
  Atsakyti
 • V
  Vajeee... 2021 liepos 19 18:10:35

  Pamaciau foto ir vos nenumiriau!Tas vos,tai svelniai pasakyta...Ir kai atsigavau i galva sove GENIALI MINTIS!!!.O jei ta foto pastatyti pasienyje,kad nelegalai matytu kas ju laukia?Aisku fizionomija reikia pasukti i baltarusijos puse.Kam musu pasienieciams kiekviena karta krupcioti ir zegnotis ja isvydus?O jei dar nakti?Prie tinkamo apsvietimo???Manau tai kainuotu tikrai pigiau nei ta "tvora".

  10 6
  Atsakyti
  • G
   Geriau primetyti kiauliu gaisenu. 2021 liepos 28 21:06:46

   Tikrai nei per kiaules.

   0 0
   Atsakyti
 • S
  Stasys 2021 liepos 19 17:07:49

  vargas tau lietuvi ir tavo vaikams,kada tau vadovauja tokios ,atsiprašant, priekvailės senmergės ,lietuvi stokis dar kart nuo kelių,nusipurtyk visom tom blakėm ir daryk tvarką savo gymtoj žemelėj, bijau,kad nebėr kam tvarkytis,tada sudiev per amžius Lietuvėle ,išnyksi kaip rūkas ,nebėr kam tave saugot.

  21 6
  Atsakyti
  • L
   LIURBIS 2021 liepos 19 17:35:58

   Stasys---#### Kaip suprantu pats esi ne priekvailė senmergė ir ne blakê, tai kodėl nepateiki ką blogai darė, daro.Kaip reikėtų daryti. Tas kas mokina jis pateikia savo varijantą. Tamstos komentare tik niekinantys žodžiai.. Jei pabėgėlis prašosi prieglobsčio privalai paimti, tai paduos į ES žmogaus teisių teismą ir susimokėsi baudas.Lenkija jau sumokejo po 10 tūks,€ kiekvienam.Norite ,kad ir Lietuva mokėtų.Reikia pasistengti kad kuo greičiau grąžinti namo..

   8 16
   Atsakyti
  • K
   Karys 2021 liepos 19 18:02:17

   Šįryt pro šalį nutempė VISAS dvi haubicas link pasienio.....o gal tik pasirodė.........vakar padauginom.

   7 5
   Atsakyti
  • A
   Arijas 2021 liepos 19 18:21:31

   Būtinai reik surasti tą vyrą kur pirko auksinius šaukštus!!!!juk čia per spygliuota drata pampersus ir tt.suksis tokie milijonai!!!!!!

   8 5
   Atsakyti
 • V
  Verner 2021 liepos 19 16:59:18

  Kad dar daugiau atvilktų šito šlamšto į Lietuvą? Gaudo ir tempia į LT???pradėkite saugoti savo sieną ,o ne vilkti nusikaltėlius..Už maisto išniekinimą (prišlapinti termosai ir prikakotos lėkštės) bausti .Jokio maisto -tik išgyvenimo davinys.Duona ir vanduo..

  9 6
  Atsakyti
  • V
   VAPSVA 2021 liepos 19 17:49:39

   Lietuva migrantų neatsiveža, jie patys braunasi į Lietuvą..Eikite dirbti, priima savanorius ir pamatysite, kaip galite neįleisti..Iš kur žinote, kad jie nusikaltėliai? Gal migranti yra tamstos draugai? Gal kai kuriais klausimais bendradarbiaujate ? .

   7 8
   Atsakyti
  • j
   jei prastas maistas 2021 liepos 20 08:46:17

   gali maitinti keptom kiaulių galvom.negaila ,to gero mes turim

   0 4
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • VERTINIMAS: 2020 biudžetiniais metais Europos Sąjungoje buvo netinkamai išleisti beveik 4 mlrd. eurų, rodo antradienį paskelbtas Europos Audito Rūmų (EAR) vertinimas.
 • INVESTICIJOS: Vilniaus apskričiai praėjusių metų pabaigoje teko 18,119 mlrd. Eur, arba 75,7% visų Lietuvoje sukauptų tiesioginių užsienio investicijų Lietuvoje.
 • MOKESČIAI: Per šešis šių metų mėnesius TOP500 didžiausių mokesčių mokėtojų įmonių jau sumokėjo 3,6 mlrd. Eur mokesčių, arba 57 proc. palyginti su visa 2020 m. jų sumokėta mokesčių suma, rodo atvirų duomenų platformoje „Okredo“ skelbiami Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenys.
 • DELEGACIJA: Antradienį vakare į Vilnių atskrenda Taivano verslo delegacija, kuri domėsis investavimo galimybėmis Lietuvoje.
 • MIGRANTAI: Federalinės policijos duomenimis, nuo spalio 1 dienos iki spalio 24-osios į Vokietiją iš Baltarusijos atvyko 4 246 neteisėti migrantai.
 • KAPITALIZACIJA: Pirmadienį „Teslos“ kapitalizacija viršijo 1 trln. USD – tai pirma automobilių gamintoja ir septinta kompanija pasaulyje, kuriai pavyko peržengti šią ribą.
 • KETINIMAS: Lenkija ketina iki 10 000 padidinti savo karių skaičių pasienyje su Baltarusija. To priežastis – išaugęs neteisėtai sieną kertančių migrantų skaičius.
 • TYRIMAS: Naujienų agentūros ELTA užsakymu rugsėjo 17– spalio 3 dienomis atliktos „Baltijos tyrimų“ apklausos duomenimis, suaugę Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki šiomis trimis institucijomis: bažnyčia (pasitiki 68 proc., nepasitiki 24 proc.), Prezidento institucija (66 proc., 26 proc.) bei savivaldybėmis (58 proc., 35 proc.).
 • DUJOS: Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą pirmadienį turėtų atvykti naujas dujų krovinys iš Trinidado ir Tobago – pirmas didelis dujovežis spalį prasidėjusiais dujų metais.
 • TERAPIJA: Dėl pandemijos nesmagiai besijaučiančius kauniečius Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus kviečia lapkričio 7, 21 bei gruodžio 4, 18 dienomis apsilankyti terapiniuose užsiėmimuose suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar policijai rengiant reidus parduotuvėse, sumažėjo bandymų patekti ten su svetimu GP?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+10 +12 C

 

+7 +10 C

+9 +12 C

+11 +13 C

 

+10 +12 C

0-10 m/s

0-9 m/s

 

0-6 m/s